Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Oké, meggyőztettek Rocca-val kapcsolatban.
Top 25 12. helyezettje: http://philly.blog.hu/2011/03/04/top_25_pillanat_12_vick_megserul_a_washington_ellen
Itt pedig egy kis rövid értékelés football outsider oldaláról az NFC East-ről, benne velünk is: http://www.footballoutsiders.com/four-downs/2011/four-downs-nfc-east
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Új RFA tenderek:
-J. Harrison: 2. kör
- Rocca: right of first refusalBleedingGreen
Zsíííííír! Na ennek nagyon örülök. Adja Isten, hogy jövőre összeálljon a McCoy-Harrison-Weaver tengely és akkor kő kövön nem marad abban a meccsenkénti 5 playben, amikor Reid futójátékot hív😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Új RFA tenderek:
-J. Harrison: 2. kör
- Rocca: right of first refusalBleedingGreen
Harrison marad nálunk 😊 .Ennek örülök.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Új RFA tenderek:
-J. Harrison: 2. kör
- Rocca: right of first refusal


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hát Harrrisont és Roccat nehogy elengedjük max ha van utánpótlásuk. Mnidkettőt nagyon szeretem.dande
Roccát tavaly már Parrish is megszorongatta Punter posztért, ő egyre jobbak öregedik ki, és néha már inkább lenne Kenguru földön, mint itt. Harrison érdekes kérdés, ő szerintem megfelelő backup Shady mögé, főleg a mi futásorientált csapatunkban. Sims nálam menne, nem pártolom nagyon őt.

Edzői kinevezés is volt, Matt Nagy lett a a támadók quality control coacha. Korábban QB volt, pl a Philadelphia Soul csapatában is.deny79
Rocca nagy előnye, hogy nem ilyen punci rúgó, mint a többiek a ligában. A Giants elleni első meccsen például TD-től mentett meg minket a blokkolt mezőnygólnál. Ezen kívül szerintem azért még mindig jónak számít a ligában, bár tény, hogy már látszik rajta az idő vasfoga.somebody08
Sztem Rocca-vak semmi baj nincsen. Folyamatosan javulnak a számai és April végre engedi, hogy izomból megrúgja a labdát. (ellenben a korábbi ST edzőnkkel). Benne sztem van 1-2 év. Elengedni nagy baromság lenne. Hozni mellé TC-ben vkit, aztán induljon a verseny. De sztem bármelyik UDFA punternél jobb.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hát Harrrisont és Roccat nehogy elengedjük max ha van utánpótlásuk. Mnidkettőt nagyon szeretem.dande
Roccát tavaly már Parrish is megszorongatta Punter posztért, ő egyre jobbak öregedik ki, és néha már inkább lenne Kenguru földön, mint itt. Harrison érdekes kérdés, ő szerintem megfelelő backup Shady mögé, főleg a mi futásorientált csapatunkban. Sims nálam menne, nem pártolom nagyon őt.

Edzői kinevezés is volt, Matt Nagy lett a a támadók quality control coacha. Korábban QB volt, pl a Philadelphia Soul csapatában is.deny79
Rocca nagy előnye, hogy nem ilyen punci rúgó, mint a többiek a ligában. A Giants elleni első meccsen például TD-től mentett meg minket a blokkolt mezőnygólnál. Ezen kívül szerintem azért még mindig jónak számít a ligában, bár tény, hogy már látszik rajta az idő vasfoga.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hát Harrrisont és Roccat nehogy elengedjük max ha van utánpótlásuk. Mnidkettőt nagyon szeretem.dande
Én Harrisonért mindenképpen kampányolnék. Bár igaz az is hogy az idei Classban is lehet szerezni hasonló képességű játékost akár UDFA-t is. persze Harrison már bizonyított így én őt tartanám meg.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát Harrrisont és Roccat nehogy elengedjük max ha van utánpótlásuk. Mnidkettőt nagyon szeretem.dande
Roccát tavaly már Parrish is megszorongatta Punter posztért, ő egyre jobbak öregedik ki, és néha már inkább lenne Kenguru földön, mint itt. Harrison érdekes kérdés, ő szerintem megfelelő backup Shady mögé, főleg a mi futásorientált csapatunkban. Sims nálam menne, nem pártolom nagyon őt.

Edzői kinevezés is volt, Matt Nagy lett a a támadók quality control coacha. Korábban QB volt, pl a Philadelphia Soul csapatában is.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Harrrisont és Roccat nehogy elengedjük max ha van utánpótlásuk. Mnidkettőt nagyon szeretem.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Jönnek a tenderek:
Bradley - 2. kör
MJG - 4. kör
D. Patterson (right of first refusal - ez mit takar? folyamatosan matchelhetjük a fizetését? )
Buckley is kapott tendert

Also, Matt Nagy has been named the #Eagles offensive quality control coach.

Buckley ilyen tendert "kapott":
Akiknek 1 vagy 2 szezon után járt le a szerződésük, azokat Exclusive Rights Free Agentnek nevezzük. Az ERFA játékosok csupán csapatukkal tárgyalhatnak, amely, ha szerződést (tendert) kínál nekik, azt el kell fogadniuk. Ha nem történik tenderajánlat, a játékos bárkivel tárgyalhat onnantól, szabadügynökké válik.Bébé
right of first refusal: "elővásárlási jog", azaz ha kap jobb ajánlatot azt meccselhetjük, de ha nem meccseljük és elviszik akkor nem jár pick kompenzációként.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Akik még FA-k és nem kaptak tendert:
Nick Cole, Omar Gaither, Antoine Harris (safety), James Harrison, Ellis Hobbs, Akeem Jordan, Sav Rocca, Ernie Sims és Reggie Wells.
Harrison, Jordan, Rocca és esetleg Sims maradjon. A többi felőlem mehet.
Hobbs-on még elgondolkodnék, de Ő feltehetőleg vissza fog vonulni.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jönnek a tenderek:
Bradley - 2. kör
MJG - 4. kör
D. Patterson (right of first refusal - ez mit takar? folyamatosan matchelhetjük a fizetését? )
Buckley is kapott tendert

Also, Matt Nagy has been named the #Eagles offensive quality control coach.

Buckley ilyen tendert "kapott":
Akiknek 1 vagy 2 szezon után járt le a szerződésük, azokat Exclusive Rights Free Agentnek nevezzük. Az ERFA játékosok csupán csapatukkal tárgyalhatnak, amely, ha szerződést (tendert) kínál nekik, azt el kell fogadniuk. Ha nem történik tenderajánlat, a játékos bárkivel tárgyalhat onnantól, szabadügynökké válik.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akers nem szignózza a transistion tag-jét...somebody08
Oka ennek: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Akers_Would_End_Bidding_if_He_Signed.html magyarul pedig talán még ma éjjel, ha valaki úgy szeretné
Egyébként Vick csak délután írta alá, én előre szaladtam fél napot. Hát mindegy, Eagles beatwriter lettem és kész 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
The Eagles have reportedly decided against tendering a contract to free agent G/C Nick Cole.
Hát bebizonyította, hogy nem kár érte.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Akers nem szignózza a transistion tag-jét...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick aláírása röviden felkerült blogra, valamint 13. helyezett momentum is: http://philly.blog.hu/2011/03/02/top_25_pillanat_13_shady_50_yardos_td_je
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick aláírta a taget, ezzel biztosan marad és megközelítőleg 16 millió dollárt fog keresni.

Bobby April beszélt kicsit az új LB-erről, Rashad Jeanty-ről: ő volt a legjobb ST-be való játékos a FA közül, ezért kellett nagyon.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
40 yardos futásról röviden a BGN alapján http://philly.blog.hu/2011/03/02/a_40_yardos_futas

Illetve a top 25 momentum 14. helyén Jason Avant, szerintem szezon szempontjából nagyon fontos blokkja: http://philly.blog.hu/2011/03/02/top_25_pillanat_14_avant_dropja_a_hail_marynel Egyébként, akinek van hozzáfűznivalója, az alatta tegye már meg, egy kis társalgás legyen blogon is. 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Top 25 pillanat 15. része: http://philly.blog.hu/2011/02/27/top_25_pillanat_15_harom_kulcs_serules_a_nyitoheten

Más: combine-ról legyen valami összefoglaló szerűség blogra Eagles szemmel?deny79
ezzel a blog.hu-s kinézettel nem lehet csinálni vmit? annyiar szarul néz ki h elveszi az ember kedvét ezektől a blogoktól 😕braxa88
Ez már a nagyon szép verzió. Előtte volt borzalmas.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Úgy néz ki a Titans nem ad új szerződést Babinnak, így FA lesz. Lehet hogy jön Washburn után.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=nfp-20110226_titans_decline_to_resign_jason_babin_at_this_timeBleedingGreen
Én örülnék neki:
Cole - elit
Tapp - cserének és 1-2 meccses kezdőnek jó
Graham - sérülésből tér vissza és még fejlődnie is kéne
Teo - fejlődnie kell, eddig nem sok
Abiamiri - mindig sérült és amúgy is FA
Parker - Graham sérülése neki se tett jót...nem örülnék annak, ha megint Ő lenne a kezdőnk és annak se, ha csere lenne (fiatalok elől veszi el a játékidőt egy tök átlagos játékkal). Ha cutoljuk akkor spórolnánk vele 3,5 millát.
Babin>Parker, pláne úgy h itt van Washburn. Sőt nálam Tapp>Parker.
Babin arra jó lenne, hogy 1-2 évet letol reméljük PB szinten, utána pedig tovább reménykedünk, hogy Graham addigra már TOP10-es lesz.
Parker elvesztése talán annyiban fájna, hogy meccsek előtt Ő szokta feltüzelni a srácokat, gondolom az öltözőben is Ő a hangember, de azért ebben is tudnánk pótolni. A pályán sohasem volt nagy vezér.

jah meg ha jön Babin akkor nem kell DE-re picket pazarolni. Így azért kinéz 1 DE választás.Bébé
Parkernek szvsz amúgy is kifele áll a rúdja Washburn érkezésével, annó a Titans-ben 4 évig nemigen tudott érvényesülni Washburn alatt. Szerintem nem kedvez neki ez az agresszív, passrushra kihegyezett DE pozíció, amit Washburn favorizál. Nálunk a blitzekre épülő védelemben jobban érvényesült, futás ellen nagyon stabil volt és az irányítót is jobban veszélyeztette, de nálunk se volt az a rettegett passrusher. Meghát lassan már öregszik is, robbanékonyabb sem lesz.

Egy nem túl magas összegű szerződéssel én is elviselném Babint, aztán a TC alatt és a preseasonban már nagyjából meglátnánk, hogy a tavalyi 12.5 sack one year wonder volt-e, vagy Washburn-nél tényleg tartósan jó lehet. Azért most, egy kiugró év után még nem dobnám meg igen magas fizetéssel, így ha valaki megadja neki akkor vigye. De ha jól emlékszem ő is nyilatkozta hogy nem várt sztárfizetést a Titanstól sem.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Úgy néz ki a Titans nem ad új szerződést Babinnak, így FA lesz. Lehet hogy jön Washburn után.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=nfp-20110226_titans_decline_to_resign_jason_babin_at_this_timeBleedingGreen
Én örülnék neki:
Cole - elit
Tapp - cserének és 1-2 meccses kezdőnek jó
Graham - sérülésből tér vissza és még fejlődnie is kéne
Teo - fejlődnie kell, eddig nem sok
Abiamiri - mindig sérült és amúgy is FA
Parker - Graham sérülése neki se tett jót...nem örülnék annak, ha megint Ő lenne a kezdőnk és annak se, ha csere lenne (fiatalok elől veszi el a játékidőt egy tök átlagos játékkal). Ha cutoljuk akkor spórolnánk vele 3,5 millát.
Babin>Parker, pláne úgy h itt van Washburn. Sőt nálam Tapp>Parker.
Babin arra jó lenne, hogy 1-2 évet letol reméljük PB szinten, utána pedig tovább reménykedünk, hogy Graham addigra már TOP10-es lesz.
Parker elvesztése talán annyiban fájna, hogy meccsek előtt Ő szokta feltüzelni a srácokat, gondolom az öltözőben is Ő a hangember, de azért ebben is tudnánk pótolni. A pályán sohasem volt nagy vezér.

jah meg ha jön Babin akkor nem kell DE-re picket pazarolni. Így azért kinéz 1 DE választás.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Top 25 pillanat 15. része: http://philly.blog.hu/2011/02/27/top_25_pillanat_15_harom_kulcs_serules_a_nyitoheten

Más: combine-ról legyen valami összefoglaló szerűség blogra Eagles szemmel?deny79
ezzel a blog.hu-s kinézettel nem lehet csinálni vmit? annyiar szarul néz ki h elveszi az ember kedvét ezektől a blogoktól 😕braxa88
Rata fő segítségével próbáljuk kihozni belőle a maximumot, de sajnos kötött a dolog. Ahhoz meg egyőnk se májer, hogy html-ben megírjunk weblapot. Sajnos.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Top 25 pillanat 15. része: http://philly.blog.hu/2011/02/27/top_25_pillanat_15_harom_kulcs_serules_a_nyitoheten

Más: combine-ról legyen valami összefoglaló szerűség blogra Eagles szemmel?deny79
ezzel a blog.hu-s kinézettel nem lehet csinálni vmit? annyiar szarul néz ki h elveszi az ember kedvét ezektől a blogoktól 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Top 25 pillanat 15. része: http://philly.blog.hu/2011/02/27/top_25_pillanat_15_harom_kulcs_serules_a_nyitoheten

Más: combine-ról legyen valami összefoglaló szerűség blogra Eagles szemmel?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem kéne