NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
http://twitter.com/#!/Bowl_hu/status/49812566087712769JJ
😀 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
http://twitter.com/#!/Bowl_hu/status/49812566087712769


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó kis írás a DE/OLB-ről pass rush terén, meg lehet nézni Trent Cole mennyire jó, és Graham az újoncok között milyen volt: http://www.profootballfocus.com/blog/2011/03/16/pass-rushing-productivity-3/
Valamint megint egy kis Kevin Kolb téma (remélem senki nem unja, mégis csak egy future Hall of Famer játékosról van szó 😀), melyik csapat érdeklődhet iránta komolyabban, esetleg, meg hasonlók, indoklássa, illetve elején Reid szavai is benne vannak, amit pár napja blogra is kiraktam: http://msn.foxsports.com/nfl/story/kevin-kolb-philadelphia-eagles-trade-ideas-031811
Közben Howie Roseman GM is mondott pár mondatot Kolb dologról: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110321_When_business_reopens__Eagles_appear_ready_to_put_Kolb_in_shop_window.html
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
T-Mobile 7.kör-UDFA színvonal,de Vick mögé jó lenne sztem 😊Newman
7. körben szinte tuti hogy még bent lesz, én el is hoznám, 1 stílust képviselnek, egy suliból jöttek, ráadásul ez a suli nem más mint a VT... Mi kell még? 😀eaglesmcnabb
Nekem pl. bárki más.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
T-Mobile 7.kör-UDFA színvonal,de Vick mögé jó lenne sztem 😊Newman
7. körben szinte tuti hogy még bent lesz, én el is hoznám, 1 stílust képviselnek, egy suliból jöttek, ráadásul ez a suli nem más mint a VT... Mi kell még? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 526 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nahát ugye én kezdtem el itt Dalton-t hypeolni 😛 Valóban egészen más stílust képvisel, mint Vick de én nagyon tudnék örülni neki, és hát a Rose bowlon bemutatta tud azért ő futni ha kell 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ajánlott olvasmány:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2011/3/19/2060192/former-eagle-kevin-turner-and-the-price-players-pay
http://www.footballnewsnow.com/2011/ex-eagles-fb-kevin-turner-%E2%80%9Cfootball-had-something-to-do-with-als-diagnosis/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
T-Mobile 7.kör-UDFA színvonal,de Vick mögé jó lenne sztem 😊

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Odáig pedig az említett urakból egyik se fog leesni. Stanzi-nak én is örülnék, Höri is biztosan, talán az Eagles-t gyűlöli a legjobban 😀 Egyébként, amíg Kolb nem megy el, addig butaság erre picket elszúrni. Na jó, Gabbert előnnyel indul, őt már behúzhatjuk 3. körben akár 😀Deny
Mondja egy Mizzou szurkoló. Persze elfogultság nélkül 😀Shawn84
Ott volt, hogy előnnyel indul. De hát istenem, ha onnan nem lehet rosszat húzni 😀Deny
Akkor most én is hypeoljam van Dyke-ot? 😀 Inkább neeem. De Harrisel jól járnánk az tuti. Amíg nem Jacory 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt igazából arra megy ki a dolog hogy Vickhez hasonlót kéne mindenképpen, mert ha megsérül kevésbé kell átalakítani a playbookot. Én személy szerint Daltonnak, vagy Stanzinak jobban örülnék, mert az ő stílusukat jobban kedvelem, de a csapat érdeke mást kíván. Egyre több szó esik a QB draftról, most hogy a szabad ügynök piac elmarad. De túl sok a needünk úgyhogy én drafton 6. kör előtt nem húznék irányítót semmi esetre sem.Shawn84
Odáig pedig az említett urakból egyik se fog leesni. Stanzi-nak én is örülnék, Höri is biztosan, talán az Eagles-t gyűlöli a legjobban 😀 Egyébként, amíg Kolb nem megy el, addig butaság erre picket elszúrni. Na jó, Gabbert előnnyel indul, őt már behúzhatjuk 3. körben akár 😀Deny
Mondja egy Mizzou szurkoló. Persze elfogultság nélkül 😀Shawn84
Ott volt, hogy előnnyel indul. De hát istenem, ha onnan nem lehet rosszat húzni 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
De ha már QB, akkor Tyrod Taylor jön workout-ra. Ő középső körökben mehet el, szakértők szerint 3-5. körig, én inkább 4-6-ra taksálom. Ott azonban elképzelhetőnek tartanék talán QB húzást, egy darabig én is agyaltam mock draft alatt rajta, de nem is volt már jó, meg igazából, ha elmegy Kolb, akkor egy project QB és Kafka, akármennyit is fejlődött, kevés lenne Vick mögé. Kellene egy rutinos harcos inkább.


Meg pár napja voltunk mi is Pat Devlin pro day-en, ő is QB, várhatólag miatta jártunk Delaware pro day-én. Őt kissé sorolják hátrébb, én mondjuk őt nem is kedvelem, de előzőt sem, szóval mindegy 😊Deny
Itt igazából arra megy ki a dolog hogy Vickhez hasonlót kéne mindenképpen, mert ha megsérül kevésbé kell átalakítani a playbookot. Én személy szerint Daltonnak, vagy Stanzinak jobban örülnék, mert az ő stílusukat jobban kedvelem, de a csapat érdeke mást kíván. Egyre több szó esik a QB draftról, most hogy a szabad ügynök piac elmarad. De túl sok a needünk úgyhogy én drafton 6. kör előtt nem húznék irányítót semmi esetre sem.Shawn84
Odáig pedig az említett urakból egyik se fog leesni. Stanzi-nak én is örülnék, Höri is biztosan, talán az Eagles-t gyűlöli a legjobban 😀 Egyébként, amíg Kolb nem megy el, addig butaság erre picket elszúrni. Na jó, Gabbert előnnyel indul, őt már behúzhatjuk 3. körben akár 😀Deny
Mondja egy Mizzou szurkoló. Persze elfogultság nélkül 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De ha már QB, akkor Tyrod Taylor jön workout-ra. Ő középső körökben mehet el, szakértők szerint 3-5. körig, én inkább 4-6-ra taksálom. Ott azonban elképzelhetőnek tartanék talán QB húzást, egy darabig én is agyaltam mock draft alatt rajta, de nem is volt már jó, meg igazából, ha elmegy Kolb, akkor egy project QB és Kafka, akármennyit is fejlődött, kevés lenne Vick mögé. Kellene egy rutinos harcos inkább.

Meg pár napja voltunk mi is Pat Devlin pro day-en, ő is QB, várhatólag miatta jártunk Delaware pro day-én. Őt kissé sorolják hátrébb, én mondjuk őt nem is kedvelem, de előzőt sem, szóval mindegy 😊Deny
Itt igazából arra megy ki a dolog hogy Vickhez hasonlót kéne mindenképpen, mert ha megsérül kevésbé kell átalakítani a playbookot. Én személy szerint Daltonnak, vagy Stanzinak jobban örülnék, mert az ő stílusukat jobban kedvelem, de a csapat érdeke mást kíván. Egyre több szó esik a QB draftról, most hogy a szabad ügynök piac elmarad. De túl sok a needünk úgyhogy én drafton 6. kör előtt nem húznék irányítót semmi esetre sem.Shawn84
Odáig pedig az említett urakból egyik se fog leesni. Stanzi-nak én is örülnék, Höri is biztosan, talán az Eagles-t gyűlöli a legjobban 😀 Egyébként, amíg Kolb nem megy el, addig butaság erre picket elszúrni. Na jó, Gabbert előnnyel indul, őt már behúzhatjuk 3. körben akár 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
De ha már QB, akkor Tyrod Taylor jön workout-ra. Ő középső körökben mehet el, szakértők szerint 3-5. körig, én inkább 4-6-ra taksálom. Ott azonban elképzelhetőnek tartanék talán QB húzást, egy darabig én is agyaltam mock draft alatt rajta, de nem is volt már jó, meg igazából, ha elmegy Kolb, akkor egy project QB és Kafka, akármennyit is fejlődött, kevés lenne Vick mögé. Kellene egy rutinos harcos inkább.

Meg pár napja voltunk mi is Pat Devlin pro day-en, ő is QB, várhatólag miatta jártunk Delaware pro day-én. Őt kissé sorolják hátrébb, én mondjuk őt nem is kedvelem, de előzőt sem, szóval mindegy 😊Deny
Itt igazából arra megy ki a dolog hogy Vickhez hasonlót kéne mindenképpen, mert ha megsérül kevésbé kell átalakítani a playbookot. Én személy szerint Daltonnak, vagy Stanzinak jobban örülnék, mert az ő stílusukat jobban kedvelem, de a csapat érdeke mást kíván. Egyre több szó esik a QB draftról, most hogy a szabad ügynök piac elmarad. De túl sok a needünk úgyhogy én drafton 6. kör előtt nem húznék irányítót semmi esetre sem.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De ha már QB, akkor Tyrod Taylor jön workout-ra. Ő középső körökben mehet el, szakértők szerint 3-5. körig, én inkább 4-6-ra taksálom. Ott azonban elképzelhetőnek tartanék talán QB húzást, egy darabig én is agyaltam mock draft alatt rajta, de nem is volt már jó, meg igazából, ha elmegy Kolb, akkor egy project QB és Kafka, akármennyit is fejlődött, kevés lenne Vick mögé. Kellene egy rutinos harcos inkább.

Meg pár napja voltunk mi is Pat Devlin pro day-en, ő is QB, várhatólag miatta jártunk Delaware pro day-én. Őt kissé sorolják hátrébb, én mondjuk őt nem is kedvelem, de előzőt sem, szóval mindegy 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Okos 😀 Bár ő legalább posztot vágja 😀Deny
Látszik hogy nem Bowl.hu-n pallérozódott. 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Okos 😀 Bár ő legalább posztot vágja 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 244 — Beware the Slim Reaper!
Találtam egy mockot yahoo-n, aminek még mindig a hatása alatt vagyok, konkrétan szétröhögöm magam:
Eagles selected Jake Locker, kjúbi, Washington (ha valakit érdekelne végig: http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/The-Shutdown-Corner-Mock-Lockout-Edition-17-3?urn=nfl-wp255 )

Más: Kendall Hunter jön privát workout-ra. RB a srác, az Oklahoma State-ről. De kb. 8-10 csapathoz megy/mentDeny
Tényleg vicces. Jimmy Smith, Danny Watkins és Nate Solder is utánunk megy ki szerintük. Ilyen Mockot max április elsején szabadna kitenni.Shawn84
Ezt viszont nehéz überelni:

On path to the draft they interviewed Ashley Fox of the Philadelphia Inquirer and they asked her what do you think the Eagles will do in round one and she said basically " I think they could go Gabe Carimi and if he isn't there they could go Corner because they need someone opposite Asante Samuel. A CB they could look at with a lot of speed would be DeMarcus Van Dyke" 😂


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Találtam egy mockot yahoo-n, aminek még mindig a hatása alatt vagyok, konkrétan szétröhögöm magam:
Eagles selected Jake Locker, kjúbi, Washington (ha valakit érdekelne végig: http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/The-Shutdown-Corner-Mock-Lockout-Edition-17-3?urn=nfl-wp255 )

Más: Kendall Hunter jön privát workout-ra. RB a srác, az Oklahoma State-ről. De kb. 8-10 csapathoz megy/mentDeny
Tényleg vicces. Jimmy Smith, Danny Watkins és Nate Solder is utánunk megy ki szerintük. Ilyen Mockot max április elsején szabadna kitenni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Találtam egy mockot yahoo-n, aminek még mindig a hatása alatt vagyok, konkrétan szétröhögöm magam:
Eagles selected Jake Locker, kjúbi, Washington (ha valakit érdekelne végig: http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/The-Shutdown-Corner-Mock-Lockout-Edition-17-3?urn=nfl-wp255 )

Más: Kendall Hunter jön privát workout-ra. RB a srác, az Oklahoma State-ről. De kb. 8-10 csapathoz megy/ment
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reid mondott pár dolgot Kolb-ról, többek között először ismerte be, hogy pár ajánlatot hallgat is meg rá, illetve új assistant coach van, bővebben a blogon: http://philly.blog.hu/2011/03/19/reid_kolb_rol_es_uj_segededzo
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Egy újabb elismerés. A legrosszabb szurkolótáborok:
http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/Eagles-Phillies-top-GQ-list-of-Worst-Fans-in-America.htmlBébé
booooo a listára 😂
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Nagyon helyes! Utákjanak csak minket, akit utálnak, az sikeres! 😀Deny
Már philadelphiai polgárnak tartod magad? :rolleyes:gyeek
Ezt megéri megkérdezni? 😀Deny
Ez az eddigi legjobb ofseason hír.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon helyes! Utákjanak csak minket, akit utálnak, az sikeres! 😀Deny
Már philadelphiai polgárnak tartod magad? :rolleyes:gyeek
Ezt megéri megkérdezni? 😀
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nagyon helyes! Utákjanak csak minket, akit utálnak, az sikeres! 😀Deny
Már philadelphiai polgárnak tartod magad? :rolleyes:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon helyes! Utákjanak csak minket, akit utálnak, az sikeres! 😀


Vick amúgy megkötötte börtön utáni 2. szerződését pár napja, asszem valami állvédőket gyártó céggel.