Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Egy kis off, remélem nem köveztek meg 😀

Most néztem meg egy LFL meccset Philadelphia Passion döntő volt... Hát le a kalappal ezek előtt a csajok előtt, durván nyomják, és nem bohóckodás szinten, hanem ütköznek keményen... Nem gondoltam volna h ilyen 😀
Én egy letöltő oldalon találtam ezt a meccset, érdemes megnézni, most már GO PHI Passion! Az Eagles mellett 😛Gege55
Az oldal címét légy szíves küld el nekem PM-ben.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Egy kis off, remélem nem köveztek meg 😀

Most néztem meg egy LFL meccset Philadelphia Passion döntő volt... Hát le a kalappal ezek előtt a csajok előtt, durván nyomják, és nem bohóckodás szinten, hanem ütköznek keményen... Nem gondoltam volna h ilyen 😀
Én egy letöltő oldalon találtam ezt a meccset, érdemes megnézni, most már GO PHI Passion! Az Eagles mellett 😛

A futónk egy állat, mármint jó értelemben, nagyon gyors és iszonyat miket művel, nem gondoltam volna h egy nő aki ilyen csinos ilyen kemény is 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick lett a football outsiders oldal választásán az a játékos, aki várhatólag vissza fog esni jövőre a leginkább az idei teljesítményéhez képest. Offense MVP választásban 3. lett, 8%-kal.
Marty Mornhinweg a 3. lett az év koordinátora szavazáson, 10.2%-kal.
Howie Roseman a 6. lett az év ügyvezetője szavazáson ugyanitt 3.9%-kal.
Jason Peters a 3. lett azon a választáson 9.1%-kal, akinek a támadók közül nem lett volna helye a Pro Bowl keretben.
David Akers a 3. legtúlértékeltebb ST játékos lett 8.6%-kal.
LeSean McCoy a 4. lett azok között, akik megérdemelték volna a Pro Bowl részvételt 4.2%-kal a támadók között.
Trent Cole az 5. lett azok között, akik megérdemelték volna a Pro Bowl részvételt 3.7%-kal a védők között.
A Giants elleni fordításos, év meccse nem csak nálunk az, hanem ez lett a szezon meccse az NFL-ben 49.5%-kal.
Arra a kérdésre, hogy melyik idei PO csapat nem lesz jövőre rájátszásban 1.5%-ot kaptunk, 7. legtöbbet a 12-ből ugye.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
A redzone D bénázásának elemzése néhány play kiemelésével:
http://footballoutsiders.com/walkthrough/2011/walkthrough-red-zone-blues
Innen gyakorlatilag csak javulni lehet.BleedingGreen
Pont reggel álltam neki fordítani, azért kirakom majd így is. 😀deny79
Ne tartsd vissza 😀 , biztos nem mindenki szereti az angol szövegeket bogarászni.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A redzone D bénázásának elemzése néhány play kiemelésével:
http://footballoutsiders.com/walkthrough/2011/walkthrough-red-zone-blues
Innen gyakorlatilag csak javulni lehet.BleedingGreen
Pont reggel álltam neki fordítani, azért kirakom majd így is. 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
A redzone D bénázásának elemzése néhány play kiemelésével:
http://footballoutsiders.com/walkthrough/2011/walkthrough-red-zone-blues
Innen gyakorlatilag csak javulni lehet.


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egy kis öltözői hangulat 1975-ből a Redskins elleni győzelmet követően. Az első három percben a meccs rövid összefoglalója.

A főedző Mike McCormack, de a videóban felbukkan az akkori tulaj, Leonard Tose is. A játékosok közül az imát 74-es mezben a veterán guard (és ex-Cowboy) John Niland vezeti, 5-ös mezben az irányító Roman Gabriel kezdi a meccslabdák osztogatását. Beszél még a két remek linebacker, a 95-ös John Bunting és szürke trikóban Bill Bergey.

http://www.youtube.com/watch?v=E_Tx6kswCpM

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Banner ma is beszél, fő témája, hogy a csapat cap helyzete jobb, mint korábban várták, és vannak dolgok, amikkel javulhat ez gyorsan. Illetve többi résszel is arra utalgat, hogy egy FA igazolás beleférhet, akár egy nagy is... 😊

Közben tegnapi és mai interjújának egy részét felraktam: http://philly.blog.hu/2011/02/17/joe_banner_szavai
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2 cikkecske, egy a menjen-maradjon sorozatban LB posztról, egy pedig Aso tavalyi fellépéséről ellenünk: http://philly.blog.hu/2011/02/16/maradjon_menjen_linebackerek és http://philly.blog.hu/2011/02/16/nnamdi_asomugha_vs_eagles
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ennek örülök hogy Akers marad remélem a kislánya is rendben lesz és jövőre tud ismét teljesen stabil lenni, neki is kijárna már nagyon egy gyűrű!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha minden igaz, Vick franchise taget, míg Akers transetion-t kapott ma.deny79
Vick tage az eddigi egyetlen exkluzív tag, ami (a jelenlegi CBA szerint) azt jelenti, hogy nem a tavalyi top 5 QB fizetés átlagát kapja majd, hanem az idén áprilisi top 5 QB fizetés átlagát, és egyúttal nincs meg más csapatoknak a lehetősége arra, hogy egyeztessenek vele, és esetlegesen két első körös pickért elvigyék. Tehát mozdíthatatlan.gsn
Banner (elnök) ma nyilatkozott, elsődleges cél minél előbb hosszú szerződést aláíratni Vick.kel és Akers-szel.
Fordítása interjúnak holnap a blogon, meg jó pár cikk, gépem addigra talán magához tér, meg írva már megvannak.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Ha minden igaz, Vick franchise taget, míg Akers transetion-t kapott ma.deny79
Vick tage az eddigi egyetlen exkluzív tag, ami (a jelenlegi CBA szerint) azt jelenti, hogy nem a tavalyi top 5 QB fizetés átlagát kapja majd, hanem az idén áprilisi top 5 QB fizetés átlagát, és egyúttal nincs meg más csapatoknak a lehetősége arra, hogy egyeztessenek vele, és esetlegesen két első körös pickért elvigyék. Tehát mozdíthatatlan.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Trent Cole egy sebészetesen járt a könyökével, artroszkópos kezelést kapott a jobb kezére.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha minden igaz, Vick franchise taget, míg Akers transetion-t kapott ma.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Még múlt pénteken elhunyt a csapat korábbi támadófalembere Jerry Huth. 77 éves volt, mindenkinek ismerős lehet, aki olvasta Szabler cikksorozatát az 1960-as bajnok csapatról, mivel abban szerepelt. Az utolsó TD előtt pont ő blokkolt a futásnál nagyot, ami végül meccs nyerő lett.
Nyugodjon békében!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
PFF szerint a szezon legtöbbet fejlődött játékosa, legnagyobb visszaesője és akinek több lehetőséget kéne adni:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/02/13/2010-movers-and-fallers-nfc-east/
Shady tényleg jó volt, N. Cole tényleg szar volt. Utólag már lehet h több lehetőséget kellett volna adni Jordan-nek, mert Sims egyáltalán nem volt jó, ráadásul segghülye a focihoz.
Jordan nálam egy jó ST játékos és egy elég jó, megbízható csere LB. Kezdőként számomra semleges. Se nem rossz, se nem jó.
A legnagyobb visszaesője címre nálam még Justice is eléggé esélyes lett volna.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Ezt most találtam, nem tudom volt-e már róla szó, ha igen bocs...
http://www.youtube.com/watch?v=6yPlXbBnwr8
Úgy tűnik Mudd és Washburn elég nagy haverok, még egy közös afrikai motoros túrát is megejtettek.Rataccess
Alig várom hogy elkezdjenek komolyan dolgozni a mieinkkel. Szerintem hihetetlenül motiválni fogják egymást és a játékosaikat is, úgyhogy nem kis verseny várható a TC-ben a két fal között.


több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Ezt most találtam, nem tudom volt-e már róla szó, ha igen bocs...
http://www.youtube.com/watch?v=6yPlXbBnwr8
Úgy tűnik Mudd és Washburn elég nagy haverok, még egy közös afrikai motoros túrát is megejtettek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Owen Schmitt egy lockout esetén menne tanítani, jelentette be 26. születésnapján tegnap, mielőtt színpadra állt volna a Davisson Brothers Band-del. Beszélt arról, hogy nem szeretne hónapokig semmit tevéssel eltölteni az idejét, a banda csak kikapcsolódás. Beszélt arról, hogy nagybátyja is tanár, ő motiválja erre. Illetve arról, hogy milyen jó volt az éve Phillyben. Fiatal, király csapat (ő mondta így 😛), a lehető legjobb lehetősége itt van.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Vikes lenne a tökéletes neki, szerintem.deny79
Én még a Dolphins-ra gondoltam, bár ott most bizonytalan a futóhelyzet, ha jól tudom Brown és Williams is UFA. De gondolom maradnak a futójátéknál. Emellet ott is van kinek dobálni, ha kell (Marshall) és az O-line se rossz. Meg jó az idő is.
Kérdés, hogy ők hagyják-e annyiban a Henne projectet és megpróbálkoznak-e Kolbbal. Egyszer már egy hasonló Eagles Qb-val (Feeley) ráfaragtak.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De teljesen más stílust játszanak, ezért nem kellett volna nekik tavaly D-Mac sem.deny79
Szerintem ez lényegtelen. Kolb nem D-Mac. Igaz nem is Warner, de szerintem be tudna illeszkedni oda. Egyébként Houstonban hasonlót játszott nem? Bár nem láttam még College meccsen. Lehet hülyeséget mondok.Shawn84
A Houston a spread off. egyik fajtáját játssza amit "air raid"-nek is neveznek, kb 70-80% vagy ennél nagyobb passz-arány, folyamatos shotgun és no-huddle jellemzi őket.

A Cardinals-nál az idei alapján nemigen tudom megmondani hogy mit is akarnak, de Wells korábbi draftolásából úgy tűnik hogy szeretnének többet futni mint Warner alatt. Whisenhunt korábban a Steelers OC-je volt ahol szintén a futójáték volt az alap, szóval lehet hogy az Arizonánál is ezt szeretné, kérdés mennyire jön össze.
Warner esetében inkább ráéreztek, hogy az ő kezébe kell adni a meccset, mert voltak olyan képességei hogy meg is nyerje. Kolb szerintem erre (most még) nem alkalmas. Szóval jó is lenne neki ha nem egy pass-heavy offensbe kerül. Azt azért már láthattuk hogy nem viseli jól, ha a passrusherek megszorongatják, nem viseli könnyen az ütéseket és sokszor tart is tőlük. Olyan O-ba raknám ahol jó O-line van, van támogató futójáték és nem nyomatják eszetlenül a passzjátékot mint mi. 😊BleedingGreen
Vikes lenne a tökéletes neki, szerintem.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem Arizona jó lehet Kolbnak, mert türelmesebbek lesznek vele mint nálunk és a tavaly ugyan nagyon szar volt de előtte évben megmutatta, hogy tud ő 300yard felett is passzolni. Márpedig a Cardsban az nem hátrány.Shawn84
De teljesen más stílust játszanak, ezért nem kellett volna nekik tavaly D-Mac sem.deny79
Szerintem ez lényegtelen. Kolb nem D-Mac. Igaz nem is Warner, de szerintem be tudna illeszkedni oda. Egyébként Houstonban hasonlót játszott nem? Bár nem láttam még College meccsen. Lehet hülyeséget mondok.Shawn84
A Houston a spread off. egyik fajtáját játssza amit "air raid"-nek is neveznek, kb 70-80% vagy ennél nagyobb passz-arány, folyamatos shotgun és no-huddle jellemzi őket.

A Cardinals-nál az idei alapján nemigen tudom megmondani hogy mit is akarnak, de Wells korábbi draftolásából úgy tűnik hogy szeretnének többet futni mint Warner alatt. Whisenhunt korábban a Steelers OC-je volt ahol szintén a futójáték volt az alap, szóval lehet hogy az Arizonánál is ezt szeretné, kérdés mennyire jön össze.
Warner esetében inkább ráéreztek, hogy az ő kezébe kell adni a meccset, mert voltak olyan képességei hogy meg is nyerje. Kolb szerintem erre (most még) nem alkalmas. Szóval jó is lenne neki ha nem egy pass-heavy offensbe kerül. Azt azért már láthattuk hogy nem viseli jól, ha a passrusherek megszorongatják, nem viseli könnyen az ütéseket és sokszor tart is tőlük. Olyan O-ba raknám ahol jó O-line van, van támogató futójáték és nem nyomatják eszetlenül a passzjátékot mint mi. 😊


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ugye Fitzgerald korábban mondta, hogy Kolb-nak örülne, Kolb pedig a napokban le nyilatkozta erre, hogy nyitott esetleg egy Cardinals-hoz való költözésre.deny79
Szerintem Arizona jó lehet Kolbnak, mert türelmesebbek lesznek vele mint nálunk és a tavaly ugyan nagyon szar volt de előtte évben megmutatta, hogy tud ő 300yard felett is passzolni. Márpedig a Cardsban az nem hátrány.Shawn84
De teljesen más stílust játszanak, ezért nem kellett volna nekik tavaly D-Mac sem.deny79
Szerintem ez lényegtelen. Kolb nem D-Mac. Igaz nem is Warner, de szerintem be tudna illeszkedni oda. Egyébként Houstonban hasonlót játszott nem? Bár nem láttam még College meccsen. Lehet hülyeséget mondok.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ugye Fitzgerald korábban mondta, hogy Kolb-nak örülne, Kolb pedig a napokban le nyilatkozta erre, hogy nyitott esetleg egy Cardinals-hoz való költözésre.deny79
Szerintem Arizona jó lehet Kolbnak, mert türelmesebbek lesznek vele mint nálunk és a tavaly ugyan nagyon szar volt de előtte évben megmutatta, hogy tud ő 300yard felett is passzolni. Márpedig a Cardsban az nem hátrány.Shawn84
De teljesen más stílust játszanak, ezért nem kellett volna nekik tavaly D-Mac sem.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ugye Fitzgerald korábban mondta, hogy Kolb-nak örülne, Kolb pedig a napokban le nyilatkozta erre, hogy nyitott esetleg egy Cardinals-hoz való költözésre.deny79
Szerintem Arizona jó lehet Kolbnak, mert türelmesebbek lesznek vele mint nálunk és a tavaly ugyan nagyon szar volt de előtte évben megmutatta, hogy tud ő 300yard felett is passzolni. Márpedig a Cardsban az nem hátrány.