Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon Trgovacra készülünk...


Más: Asante Samuel a twitterén elégé megvan rökönyödve, hogy nem lett first csapatos az AP szavazásán.deny79
Mondjuk a 2. csapatba befért volna szvsz, pláne annak fényében, hogy a safetyknél 9-es holtversenyt hoztak létre. Vicc.
Kár, hogy megsérült, elég jó formában volt előtte, akár meglehetett volna neki a 10 int is.BleedingGreen
hát igen, meg a védelem se segítette eléggé. Ha kissé kiegyensúlyozottabb a secondary, akkor nem mindent a másik oldalra dobáltak volna.
Azóta is csak szid mindent, előbb valakit oltott, hogy abban a play-ben, azt hogyan lehetett kiejteni interception helyett. Elég paprikás hangulatban van, kár hogy nincs ma meccsünk, biztos aratna.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nagyon Trgovacra készülünk...


Más: Asante Samuel a twitterén elégé megvan rökönyödve, hogy nem lett first csapatos az AP szavazásán.deny79
Mondjuk a 2. csapatba befért volna szvsz, pláne annak fényében, hogy a safetyknél 9-es holtversenyt hoztak létre. Vicc.
Kár, hogy megsérült, elég jó formában volt előtte, akár meglehetett volna neki a 10 int is.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon Trgovacra készülünk...


Más: Asante Samuel a twitterén elégé megvan rökönyödve, hogy nem lett first csapatos az AP szavazásán.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Huh...mindenki megnyugodhat.
Dorenbos 15 éves futballkarriert szeretne, szóval még 6 évig játszani fog.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
It's official, the Denver Broncos have agreed to terms with Dennis Allen to be their new defensive coordinator.
(Dennis Allen a Denver új DC-je)
Fogynak a jelöltek.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
James Saxon, korábbi Eagles játékos lett a Vikings RB edzője. Egy évet volt nálunk 1995-ben, statjaim nincsenek. Egyébként idén is bebizonyosodott, mint már annyiszor, hogy betonvédelem kell a Super Bowl-hoz, én pedig aggódok, hogy nálunk egy ilyen Defense összehozása nem 1-2 év.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Kihagytad a TD-t a statból. 😛eaglesmcnabb
uhh tényleg 😊 ...pedig az eszembe volt...
Most tűnik fel, hogy kísértetiesen hasonlít egymásra a két play:
http://www.youtube.com/watch?v=FPGdNLb4osE
http://www.youtube.com/watch?v=Kf7KnhzhIuo&feature=related
Plusz kárpótlásul a Dallas elleni meccs utsó 4 perce:
http://www.youtube.com/watch?v=qNidKlWk5H4
Peters-szel együtt nem kis munkát végzett.Bébé
Hatalmas a különbség a fal két oldala között. Főleg azt nézve hogy Vicknek nem ez a vakoldala :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kihagytad a TD-t a statból. 😛eaglesmcnabb
uhh tényleg 😊 ...pedig az eszembe volt...
Most tűnik fel, hogy kísértetiesen hasonlít egymásra a két play:
http://www.youtube.com/watch?v=FPGdNLb4osE
http://www.youtube.com/watch?v=Kf7KnhzhIuo&feature=related
Plusz kárpótlásul a Dallas elleni meccs utsó 4 perce:
http://www.youtube.com/watch?v=qNidKlWk5H4
Peters-szel együtt nem kis munkát végzett.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Todd Herremans:

15 (15) meccs: 6 szabálytalanság, 3,5 sack

A szabálytalanság soknak tűnhet, de ha jól emlékszem, akkor volt egy olyan meccs, ahol 3x ítéltek ellene és egész szezonra lebontva így már nem annyira rossz a helyzet. Volt a szezonban pár rosszabb, fent-és-lent meccse, de összességében sztem így is jobban játszott, mint tavaly. Közre játszhatott ebben az is, hogy az idei szezonban végig egészséges volt. Futásblokkolásban jó, passzvédekezésben gyengébb, de azért közel sem rossz. Csakúgy, mint Peters-é az Ő helye is megkérdőjelezhetetlen és mind a ketten még aránylag fiatalok.

Bébé
Kihagytad a TD-t a statból. 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
K David Akers, SS Quintin Mikell and OT Jason Peters each named second-team All-Pro by The Associated Press.
A teljes csapat:
http://www.thenewstribune.com/2011/01/24/1515156/2010-all-pro-team.html
Asante azért még bekerülhetett volna Woodson helyett. Úgy olvasgattam, hogy idén közel sem volt olyan jó CB.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, védelem harmadik része elkészült. Nem olyan rövid, nem is olyan hosszú, bár szerintem tömör. Igazából 6 játékos körül forog. http://philly.blog.hu/2011/01/24/a_vedelem_harmadik_resz
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kúrvaélet hogy TRGo-ra várunk.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Castillo nem lesz Browns OC, nem is akarják annak. Én örülök neki.
Amúgy Rosei úgy készülődött, mintha nagy bejelentés jönne, de egyelőre nincs semmi szó DC-ről.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Úgy tűnik, hogy Castillo marad nálunk:
#Eagles OL coach Juan Castillo is not a candidate for #Browns offensive coordinator, a league source told the PD.

Billy Davis (Cards DC) pedig Cleveland-be tart.
A kezdeti 3 nagy jelölt (Mora, Jauron, Davis) közül senki sem maradt.
Mora-t annyiban sajnálom, hogy a pletykák szerint Reid Őt tényleg akarta. De most már mind1.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Én sem követtem az NCAA-t, ha valaki volt aki igen, az mondhatna pár szót a kisebbik Matthewsról. Van akkora vadállat mint a bátyja?
Néztem róla pár videót, ahol tényleg akkora állat, meg ugye zöldben jétszik most is, szárnyakkal a vállain....szerintem jó ki sas lenne belőle 😀

Tényleg nem lenne rossz őt megszerezni, én igazán szeretném, ha olyan védelmünk lenne, amelyiktől beszar az ellenfél. Szó szerint. Olyan védelem, amelyik földbe döngöli egy-egy szerelésnél a kedves ellenfelet, hogy "nem - nem haver, ez a kapu zárva van, és ne is gyere még egyszer, mert letépem a fejedet, és a seggedbe dugom". Jahj de jó is lenne 😊Desert Eagle .5o
Caseyt már emlegettem itt pár oldallal előrébb mint favorit LB draftunkat. Legalább akkora állat mint Clay viszont tudni kell róla hogy MLB-t játszott az Oregonban. De erős oldalon is jó lesz az.
A blogon a későbbiekben majd lesznek prospect elemzések (Deny kollégával szorgosan figyeltük idén a college focit) de előbb a Free agencyt meg kell várni mert ott lehet orvosolni a needeket meg mehetnek el többen és a draftra még máshogy is alakulhat a heylzet. teszem azt Vicket nem tudjuk megtartani Kolb meg ugye szar, akkor egy QB draft is elképzelhető. Na de erről majd pár hét múlva lesz ildomos komolyabban szót ejteni.Shawn84
Ha nem lesz a draftig - sőt inkább március 4-ig- új CBA (erre jelenleg 0 esély van), akkor nem lesz a draft előtt free agency. Ez esetben sem hosszabbítások sem új szerződések nem várhatók szerintem (pláne nagy összegű szerződések). Ha lesz egyáltalán szezon, akkor a CBA megállapodás után várható a FA időszak, talán nyáron, de erre se adnak sok esélyt.

Matthews jöhet, az idei szezonja nagyon jó volt, de attól félek túlságosan emelkedni fog az értéke, és 1-3 körben nem húznánk őt.BleedingGreen
Azért megvárjuk mi lesz a CBA-val. Én azért maradok optimista.

Caseyt amúgy több helyen is csak 3-4., sőt 5. körösnek írva láttam. Kérdés, hogy melyik poszton képzelik őt el. 4.78 a 40 es ideje jelenleg. Az picit lassabb csak Clay combine idjénél. A bátyja zsenialitása egyébként sokat segíthet neki is, hogy jobb helyen kelljen el. Remélem nem a Packershez kerül. Akkor az ott gyílkos lenne. 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egyáltalán nem figyeltem az NCAA-t, szóval az eddigi mock-draftok alapján az SB-n résztvevő játékosok, akik szóba jöhetnek nálunk a korai körökben:
Casey Matthews LB (igen az öccse)Bébé
Én sem követtem az NCAA-t, ha valaki volt aki igen, az mondhatna pár szót a kisebbik Matthewsról. Van akkora vadállat mint a bátyja?
Néztem róla pár videót, ahol tényleg akkora állat, meg ugye zöldben jétszik most is, szárnyakkal a vállain....szerintem jó ki sas lenne belőle 😀

Tényleg nem lenne rossz őt megszerezni, én igazán szeretném, ha olyan védelmünk lenne, amelyiktől beszar az ellenfél. Szó szerint. Olyan védelem, amelyik földbe döngöli egy-egy szerelésnél a kedves ellenfelet, hogy "nem - nem haver, ez a kapu zárva van, és ne is gyere még egyszer, mert letépem a fejedet, és a seggedbe dugom". Jahj de jó is lenne 😊Desert Eagle .5o
Caseyt már emlegettem itt pár oldallal előrébb mint favorit LB draftunkat. Legalább akkora állat mint Clay viszont tudni kell róla hogy MLB-t játszott az Oregonban. De erős oldalon is jó lesz az.
A blogon a későbbiekben majd lesznek prospect elemzések (Deny kollégával szorgosan figyeltük idén a college focit) de előbb a Free agencyt meg kell várni mert ott lehet orvosolni a needeket meg mehetnek el többen és a draftra még máshogy is alakulhat a heylzet. teszem azt Vicket nem tudjuk megtartani Kolb meg ugye szar, akkor egy QB draft is elképzelhető. Na de erről majd pár hét múlva lesz ildomos komolyabban szót ejteni.Shawn84
Ha nem lesz a draftig - sőt inkább március 4-ig- új CBA (erre jelenleg 0 esély van), akkor nem lesz a draft előtt free agency. Ez esetben sem hosszabbítások sem új szerződések nem várhatók szerintem (pláne nagy összegű szerződések). Ha lesz egyáltalán szezon, akkor a CBA megállapodás után várható a FA időszak, talán nyáron, de erre se adnak sok esélyt.

Matthews jöhet, az idei szezonja nagyon jó volt, de attól félek túlságosan emelkedni fog az értéke, és 1-3 körben nem húznánk őt.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Első prospectet már ma este felé fenn lesznek, értelemszerűen a CB-ekre célozva. De ne várjatok Peterson vagy Amakura (remélem jól írtam) leírást, elérhető, reális elemzések mennek.deny79
Prince Amukamara
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Első prospectet már ma este felé fenn lesznek, értelemszerűen a CB-ekre célozva. De ne várjatok Peterson vagy Amakura (remélem jól írtam) leírást, elérhető, reális elemzések mennek.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egyáltalán nem figyeltem az NCAA-t, szóval az eddigi mock-draftok alapján az SB-n résztvevő játékosok, akik szóba jöhetnek nálunk a korai körökben:
Casey Matthews LB (igen az öccse)Bébé
Én sem követtem az NCAA-t, ha valaki volt aki igen, az mondhatna pár szót a kisebbik Matthewsról. Van akkora vadállat mint a bátyja?
Néztem róla pár videót, ahol tényleg akkora állat, meg ugye zöldben jétszik most is, szárnyakkal a vállain....szerintem jó ki sas lenne belőle 😀

Tényleg nem lenne rossz őt megszerezni, én igazán szeretném, ha olyan védelmünk lenne, amelyiktől beszar az ellenfél. Szó szerint. Olyan védelem, amelyik földbe döngöli egy-egy szerelésnél a kedves ellenfelet, hogy "nem - nem haver, ez a kapu zárva van, és ne is gyere még egyszer, mert letépem a fejedet, és a seggedbe dugom". Jahj de jó is lenne 😊Desert Eagle .5o
Caseyt már emlegettem itt pár oldallal előrébb mint favorit LB draftunkat. Legalább akkora állat mint Clay viszont tudni kell róla hogy MLB-t játszott az Oregonban. De erős oldalon is jó lesz az.
A blogon a későbbiekben majd lesznek prospect elemzések (Deny kollégával szorgosan figyeltük idén a college focit) de előbb a Free agencyt meg kell várni mert ott lehet orvosolni a needeket meg mehetnek el többen és a draftra még máshogy is alakulhat a heylzet. teszem azt Vicket nem tudjuk megtartani Kolb meg ugye szar, akkor egy QB draft is elképzelhető. Na de erről majd pár hét múlva lesz ildomos komolyabban szót ejteni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, talán Thurman tetszik eddig a legjobban. Ryan jobb kezének lenni nem rossz dolog, ráadásul 2002-től Ravens-Jets kombó szintén dicséretes és jól mutat papíron. Én mellette tenném le a voksom, a dallasi karrier nem a legjobb dolog, de mindenki követett el tévedéseket életében 😛
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Egyáltalán nem figyeltem az NCAA-t, szóval az eddigi mock-draftok alapján az SB-n résztvevő játékosok, akik szóba jöhetnek nálunk a korai körökben:
Casey Matthews LB (igen az öccse)Bébé
Én sem követtem az NCAA-t, ha valaki volt aki igen, az mondhatna pár szót a kisebbik Matthewsról. Van akkora vadállat mint a bátyja?
Néztem róla pár videót, ahol tényleg akkora állat, meg ugye zöldben jétszik most is, szárnyakkal a vállain....szerintem jó ki sas lenne belőle 😀

Tényleg nem lenne rossz őt megszerezni, én igazán szeretném, ha olyan védelmünk lenne, amelyiktől beszar az ellenfél. Szó szerint. Olyan védelem, amelyik földbe döngöli egy-egy szerelésnél a kedves ellenfelet, hogy "nem - nem haver, ez a kapu zárva van, és ne is gyere még egyszer, mert letépem a fejedet, és a seggedbe dugom". Jahj de jó is lenne 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ma elkezdődik az SB (Senior Bowl).
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1009&p=3
Roster: http://www.seniorbowl.com/rosters.asp

Egyáltalán nem figyeltem az NCAA-t, szóval az eddigi mock-draftok alapján az SB-n résztvevő játékosok, akik szóba jöhetnek nálunk a korai körökben:
Gabe Carimi OT, Anthony Castonzo OT, Mark Herzlich LB, Casey Matthews LB (igen az öccse), Derek Sherrod OT
Ezzel nem az a célom, hogy januárban már kibeszéljük a teljes draftot, de azért jó lesz rájuk odafigyelni.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Thurman nekem is eszembe jutott. Csak ne lenne az átkos dallasi múltja! 😊Szabler
Meg kérdéses, hogy a 4-3-ról mennyit tud.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Thurman nekem is eszembe jutott. Csak ne lenne az átkos dallasi múltja! 😊

Ha esetleg ide kerül, annak például Carmichael is nagyon fog örülni...

http://www.youtube.com/watch?v=wzwJTmNfPHY 3:03-tól figyeljétek!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Dennis Allen interviewed with the Eagles today and left without a deal. More candidates will be interviewed this week.
(Dennis Allen szerződés nélkül hagyta el Philadelphiát.)

Újságírók között Dennis Thurman neve is felmerült, mint új DC.
USC sec coach 1993-2000 Olyan emberek kerültek ki a kezei közül, mint Brian Kelly, Daylon McCutcheon vagy Troy Polamalu.
Ravens sec. coach 2002-2008
Jets sec coach 2008-
Egyetemi évei alatt 2x-es All-American safety volt. (USC) 9 évet játszott az NFL-ben (Dallas, Cards)
Intiket azért gyűjtögette: http://www.nfl.com/players/dennisthurman/profile?id=THU461435

Jah és LeBeau is lenyilatkozta, hogy nem jön Philadelphiába:
"If I'm in the state of Pennsylvania, I'm going to be in Pittsburgh,"