Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Többi posztedzőkkel, hogy álltok?
O# terén sztem nincsen gond. OL kérdéses lenne, de vakoldali fal nélkül nehéz az edző dolga.
Igaz az edző pedig azért van, hogy jobbá tegye a játékosokat, de sztem Castillo helye biztos.
WR, TE, RB-nél nem látok rá okot. RB-nél külön öröm, Staley ittléte. Biztos, hogy nagyon sokat segített Shady-nek.

Jauron-t posztedzőnek megtartanám, ha esetleg nem kapna Cleveland-ben munkát és beérné az itteni pozíciójával.
LB coach-ot cutolnám, de erre nem sok esélyt látok.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egy vidi az új DL coach-unkról:
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d814d61cc/NFL-Films-Presents-Opposites-attract

Graham a PFF All-Rookie csapatában:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/19/the-profootballfocus-com-all-rookie-team/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jim bemutatása, főleg a 12 Titans-nél eltöltött évre koncentrálva. Gyorsan készült, szóval hiba lehet benne. Az ő és Reid első nyilatkozata is benne van: http://philly.blog.hu/2011/01/19/jim_washburn_az_uj_vedofal_edzo
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A táblázatban az Eagles Dlinemen-jei által elért sack-ek száma éves bontásban:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Washburns_resume_the_Eagles_D-line.html
A Titans-é 39,5 átlagolt évente ezen időszak alatt.
Kíváncsi leszek, hogy Teo-ból mit fog kihozni.Bébé
Te'o-ból kihozza az Állatot!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A táblázatban az Eagles Dlinemen-jei által elért sack-ek száma éves bontásban:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Washburns_resume_the_Eagles_D-line.html
A Titans-é 39,5 átlagolt évente ezen időszak alatt.
Kíváncsi leszek, hogy Teo-ból mit fog kihozni.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Big Al megszerzése szerintem csak kacsa. Rohadtul drága lenne még Free Agentként is. CS pozt meg fontosabb. Viszont ha a mégis jönne egy DT akkor Bunkley lehet megy?Shawn84
Olcsón megérné Al, egyébként nem. Olcsón meg nem fog jönni.

Ha átváltunk 1-gap-ra lehet, hogy marad Bunkley és más megy. Egyetemen ebben a rendszerben elég jó volt. Dixon is veszélyben lenne pl, mert eddig jól kiképeztük a 2-gap NT posztra, de azt nem tudom 1-gap-ban mire lenne képes.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Big Al megszerzése szerintem csak kacsa. Rohadtul drága lenne még Free Agentként is. CB poszt meg fontosabb. Viszont ha a mégis jönne egy DT akkor Bunkley lehet megy?
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Mindenhol azt olvasom, hogy elsődleges feladat Haynesworth megszerzése egy esetleges cut esetén.Bébé
Nem lenne hülyeség ha egy zacskó szotyiért aláírna majd itt.(több helyen is lehetett olvasni,hogy szerezni akarunk DT-t)Greengo
Hát azt nem mondhatja majd, hogy nem tetszik neki a rendszer. Washburn meg majd kordában tartja az egóját. Nem olyannak tűnik nekem, akivel érdemes lenne packázni.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Washbournel szerintem fasza lesz a DL. Az alapanyag meg van hozzá. Még Lb edzőt kéne hozni, meg kérdés ugye hogy mi lesz Jauronnal meg a CB edző posztal.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most már teljesen biztos vagyok benne, hogy megvan a DC, csak a bejelentéssel várnak míg Reid kiáztatja a valagát.Shawn84
Reid már nem áztatja annyira, ma is nyilatkozott a kinevezésről.
Mindenhol azt olvasom, hogy elsődleges feladat Haynesworth megszerzése egy esetleges cut esetén.Bébé
A legnagyobb feladat Aso megszerzése, kész, vitát le is zártam 😀
Mora nem írt alá Denverben.Shawn84
Reméljük itt se fog. Szerintem egyébként Jauron lesz kinevezve holnap-holnapután.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Mindenhol azt olvasom, hogy elsődleges feladat Haynesworth megszerzése egy esetleges cut esetén.Bébé
Nem lenne hülyeség ha egy zacskó szotyiért aláírna majd itt.(több helyen is lehetett olvasni,hogy szerezni akarunk DT-t)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mora nem írt alá Denverben.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mindenhol azt olvasom, hogy elsődleges feladat Haynesworth megszerzése egy esetleges cut esetén.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Most már teljesen biztos vagyok benne, hogy megvan a DC, csak a bejelentéssel várnak míg Reid kiáztatja a valagát.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Most már hivatalos, hogy Washburn lesz a D-line edzője.Szabler
yeeaahh
Akkor jön az 1-gap?Bébé
Kíváncsi vagyok mit tud kihozni Dixonból 1-gap-ben, eléggé hasonló felépítésű mint Fat Al. Remélem nem engedjük el Dixont, mert szerintem a 1-gap-ben is meglenne a helye. Viszont Bunkley örülhet, mert az eddigi rendszerben eléggé szenvedett.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Örülök neki, sokak szerint akkor már a koordinátor is megvan, csak a bejelentés várat magára.deny79
Ugyan, már mindenki tudja, hogy Dungy lesz... 😂BleedingGreen
😀 Írok is Schefter-nek, meg PE.com-nak, hogy biztos, belső forrásból tudjuk, hogy Tony Dungy 3 dedikált Vick mezért (hazai, vendég, meg a 1960-as retro) aláírt 3 évre DC-nek.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Örülök neki, sokak szerint akkor már a koordinátor is megvan, csak a bejelentés várat magára.deny79
Ugyan, már mindenki tudja, hogy Dungy lesz... 😂


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Örülök neki, sokak szerint akkor már a koordinátor is megvan, csak a bejelentés várat magára.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Most már hivatalos, hogy Washburn lesz a D-line edzője.Szabler
yeeaahh
Akkor jön az 1-gap?
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Most már hivatalos, hogy Washburn lesz a D-line edzője.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Más, Jim Mora állítólag már csak azon vacilál, hogy Eagles vagy Broncos DC legyen. Egyik forrás szerint, egy maximum 2 napon belül aláír Coloradoba, másik forrás szerint hozzánk.deny79
Szerintem fájjon csak haromt-ék feje jövőre. Hozzánk meg jöjjön valami minőségibb edző.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Más, Jim Mora állítólag már csak azon vacilál, hogy Eagles vagy Broncos DC legyen. Egyik forrás szerint, egy maximum 2 napon belül aláír Coloradoba, másik forrás szerint hozzánk.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Melyik OT menjen, melyik ne, ki jöjjön: http://philly.blog.hu/2011/01/19/maradjon_menjen_offensive_tacklek
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Szerintem Reidék már megegyeztek valakivel és ő kérte Washburnt. Legalábbis nagyon remélem. Most van az, hogy nem szabad a lóvét sajnálni jó edzőkre.

Somebody08: Nagyon durvákat tudsz kitalálni. Blogon is ami van az eszméletlen. Te lefekvés előtt ilyeneken töröd a fejed? 😀Shawn84
sok kávét iszik az tutiJanek
😀 Az a vicc, hogy még életemben nem ittam kávét😊 Ilyenkor általában az van, hogy ügyeletes vagyok a PFM-nél, és kicsit ki kell írnom magamból a hülyeségeket, mert ott visszafogottabb a hangvétel, mint amilyen én egyébként vagyok😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akers marad punk meg tum. Ha nem akkor én... na jó azért én mardnék de egy pici darab hiányozna a zöld szívemből