Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Source said this wasn't a 180 by Andy; decision was made but Reid wanted to help Sean find another job. Sean won't be back in lesser role.Bébé
Ez a rész mit jelent pontosan (vagy kb 😊 )? köszidande
Kb azt, hogy ez nem egy hirtelen fordulat Reid részéről, a döntés már korábban megvolt, csak Andy segiteni akart állást találni Seannak, aki viszont nem vállalta, hogy "kisebb" pozicióban itt maradjon...oz_mandias
kaptál egy +t😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Source said this wasn't a 180 by Andy; decision was made but Reid wanted to help Sean find another job. Sean won't be back in lesser role.Bébé
Ez a rész mit jelent pontosan (vagy kb 😊 )? köszidande
Kb azt, hogy ez nem egy hirtelen fordulat Reid részéről, a döntés már korábban megvolt, csak Andy segiteni akart állást találni Seannak, aki viszont nem vállalta, hogy "kisebb" pozicióban itt maradjon...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ne is tervezzünk 3-4-et,egyáltalán nincs emberünk ehhezNewman
Így kezdtem, amikor felvetettem 3-4-et, csak valahogy ezen mindenki átsiklott 😀deny79
nem siklottam el felette,csak most megerősítettem,hogy minden oldalon meglegyen 😀
tényleg nagy botorság lenne

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Source said this wasn't a 180 by Andy; decision was made but Reid wanted to help Sean find another job. Sean won't be back in lesser role.Bébé
Ez a rész mit jelent pontosan (vagy kb 😊 )? köszi
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ne is tervezzünk 3-4-et,egyáltalán nincs emberünk ehhezNewman
Így kezdtem, amikor felvetettem 3-4-et, csak valahogy ezen mindenki átsiklott 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ne is tervezzünk 3-4-et,egyáltalán nincs emberünk ehhez

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Also hearing that decision on new #Eagles DC won't come immediately. Andy Reid's on vacay. Mike Singletary not on radar.
Source said this wasn't a 180 by Andy; decision was made but Reid wanted to help Sean find another job. Sean won't be back in lesser role.
Hearing that Rob Ryan could be candidate for Eagles if he doesn't get Dallas job but that Eagles aren't planning to becone a 3-4 defense.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Andy 1999 óta nem keresgélt coordinator után. Azóta mindig házon belül oldotta meg.

Dick Jauron D#-ei engedett pontokban:
Jax (DC): 28, 19, 15, 17
Bears (HC): 20, 20, 1, 25, 22
Lions (DC): 18, 21
Buffalo (HC): 10, 18, 14, 16
Ezek alapján nem lenne vmi nagy upgrade.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Dick Jauron is a candidate, according to a team source, but the #Eagles will interview others.

Ez jó hír. Nem kell elhamarkodott döntést hozni.Bébé
Még a végén tényleg meghallgatják Sing szamuráj mestert 😊 is de remélem csak a "játék" kedvéért és ő azért nem jöndande
LB edzőnek jöhetnedeny79
Azért ő marha jó D# edző. HC-nak most nem jött össze neki, de simán eldolgozhatna nálunk is. LB edzőnek nagyon állat lenne, de ez szerintem nem fog megtörténni.
Ki van még aki nagyobb név és szóba jöhetne?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dick Jauron is a candidate, according to a team source, but the #Eagles will interview others.

Ez jó hír. Nem kell elhamarkodott döntést hozni.Bébé
Még a végén tényleg meghallgatják Sing szamuráj mestert 😊 is de remélem csak a "játék" kedvéért és ő azért nem jöndande
LB edzőnek jöhetne
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dick Jauron is a candidate, according to a team source, but the #Eagles will interview others.

Ez jó hír. Nem kell elhamarkodott döntést hozni.Bébé
Még a végén tényleg meghallgatják Sing szamuráj mestert 😊 is de remélem csak a "játék" kedvéért és ő azért nem jön
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Dick Jauron is a candidate, according to a team source, but the #Eagles will interview others.

Ez jó hír. Nem kell elhamarkodott döntést hozni.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Meglepő döntés, de igazából meg tudom érteni. McDermottnak ugyan azt kellett továbbvinnie mint JJ-nek, de az elmúlt két év nem volt meggyőző. Sőt. Így nagyobb mozgás várható majd a keretben mint vártuk. Kíváncsi leszek mikor jelentik majd be az új coordinátort.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Igazi Andy Reid:
2011. jan. 10. : Asked flatly if McDermott would return as defensive coordinator for the Eagles, And Reid replied: “Yeah.”
2011. jan. 15. : Eagles fire Sean McDermottBleedingGreen
Bárcsak legalább annyira bejönne, hogy segget csinált a szájából, mint Kolb ügyben...oz_mandias
Tudsz valami börtönviselt DC-ről aki jöhetne megváltónak? 😀BleedingGreen
Sing-Sing(letary)
Jajjj, de szaaaaaaaar volt!!! 😀

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazi Andy Reid:
2011. jan. 10. : Asked flatly if McDermott would return as defensive coordinator for the Eagles, And Reid replied: “Yeah.”
2011. jan. 15. : Eagles fire Sean McDermottBleedingGreen
Bárcsak legalább annyira bejönne, hogy segget csinált a szájából, mint Kolb ügyben...oz_mandias
Tudsz valami börtönviselt DC-ről aki jöhetne megváltónak? 😀BleedingGreen
Én nem, de Andy lehet. Mondjuk hozhatja valamelyik fiát, az nagy divat mostanság 😀
Azért a körülményekből nagyon úgy tűnik, hogy Jauron lesz itt a befutó...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Igazi Andy Reid:
2011. jan. 10. : Asked flatly if McDermott would return as defensive coordinator for the Eagles, And Reid replied: “Yeah.”
2011. jan. 15. : Eagles fire Sean McDermottBleedingGreen
Bárcsak legalább annyira bejönne, hogy segget csinált a szájából, mint Kolb ügyben...oz_mandias
Tudsz valami börtönviselt DC-ről aki jöhetne megváltónak? 😀


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Éreztem, hogy fel kell jönnöm a netre mielőtt lefekszem.
Én még neki adtam volna ezt az évet. Érthető döntés, csak kedveltem McDermott-ot és ezért sajnálom.
Hát akkor nagy eséllyel Jauron lesz a mi emberünk.Bébé
twittert már elárasztotta a dolog, hogy jó lesz-e Jauron erre vagy nem. Eddig kb 60-40 arra, hogy ne ő legyen.deny79
Ha Jauron jön valószínű letérünk a JJ által követett útról, több cover2 lenne. Poz megszerzése is valószínű lenne ez esetben.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazi Andy Reid:
2011. jan. 10. : Asked flatly if McDermott would return as defensive coordinator for the Eagles, And Reid replied: “Yeah.”
2011. jan. 15. : Eagles fire Sean McDermottBleedingGreen
Bárcsak legalább annyira bejönne, hogy segget csinált a szájából, mint Kolb ügyben...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Akkor kik jöhetnek szóba DC-nek? Nem vagyok 3-4 ellen. Maddenben mindig azt tolom. 😀
Nem vagyok otthon edző témában szal nekem csak Sing és Jauron ugrott be így kapásból.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Éreztem, hogy fel kell jönnöm a netre mielőtt lefekszem.
Én még neki adtam volna ezt az évet. Érthető döntés, csak kedveltem McDermott-ot és ezért sajnálom.
Hát akkor nagy eséllyel Jauron lesz a mi emberünk.Bébé
twittert már elárasztotta a dolog, hogy jó lesz-e Jauron erre vagy nem. Eddig kb 60-40 arra, hogy ne ő legyen.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó meggyőztetek 😊 Csak még mindig nehezen tudom fefogni, hogy JJ örökségét ennyire nem lehetett átvenni még akkor is ha a játékosanyag gyengébb volt talán.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Éreztem, hogy fel kell jönnöm a netre mielőtt lefekszem.
Én még neki adtam volna ezt az évet. Érthető döntés, csak kedveltem McDermott-ot és ezért sajnálom.
Hát akkor nagy eséllyel Jauron lesz a mi emberünk.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ráadásul pont a legutóbbi meccsen inkább az O volt a felelős a vereségért bár az elején a D is bealudt de aztán ők felerősödtek nem tudom..., hosszú emésztés lesz legalább addig míg a következő szezonban nem bizonyít a D igaz ők nálam jobban értenek hozzá. Inkább ahogy ez alakult az zavar.dande
Redzone D# akkor is szar volt,ahogy az utóbbi 2 évben végig,a pozíciók 77%-ából TD-t kaptunk,nem meglepő annyira a menesztése,mert ez egy vicc volt,amit műveltünk 20 yardon belül,ezt a többi nem tudta feledtetni.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Igazi Andy Reid:
2011. jan. 10. : Asked flatly if McDermott would return as defensive coordinator for the Eagles, And Reid replied: “Yeah.”
2011. jan. 15. : Eagles fire Sean McDermott


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Nem kell ennyire fétisnek tekinteni a 3-4-et, a 4-3 lehet ugyanilyen hatékony csak jól kéne csinálni.
McDermott meg belebukott az elmúlt 20 év legrosszabb RZ defensébe.BleedingGreen
Nagyjából ez lehet a háttérben és jogos.Most jutott eszembe,hogy a szezon előtt milyen fogadalmai voltak.(érdemes visszakeresni).Én is adtam vna neki még 1 évet az építésre,de lehet jobb most egy nagyobb változtatás.


E-A-G-L-E-S EAGLES !