Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 415 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó meggyőztetek 😊 Csak még mindig nehezen tudom fefogni, hogy JJ örökségét ennyire nem lehetett átvenni még akkor is ha a játékosanyag gyengébb volt talán.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Éreztem, hogy fel kell jönnöm a netre mielőtt lefekszem.
Én még neki adtam volna ezt az évet. Érthető döntés, csak kedveltem McDermott-ot és ezért sajnálom.
Hát akkor nagy eséllyel Jauron lesz a mi emberünk.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ráadásul pont a legutóbbi meccsen inkább az O volt a felelős a vereségért bár az elején a D is bealudt de aztán ők felerősödtek nem tudom..., hosszú emésztés lesz legalább addig míg a következő szezonban nem bizonyít a D igaz ők nálam jobban értenek hozzá. Inkább ahogy ez alakult az zavar.dande
Redzone D# akkor is szar volt,ahogy az utóbbi 2 évben végig,a pozíciók 77%-ából TD-t kaptunk,nem meglepő annyira a menesztése,mert ez egy vicc volt,amit műveltünk 20 yardon belül,ezt a többi nem tudta feledtetni.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Igazi Andy Reid:
2011. jan. 10. : Asked flatly if McDermott would return as defensive coordinator for the Eagles, And Reid replied: “Yeah.”
2011. jan. 15. : Eagles fire Sean McDermott


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Nem kell ennyire fétisnek tekinteni a 3-4-et, a 4-3 lehet ugyanilyen hatékony csak jól kéne csinálni.
McDermott meg belebukott az elmúlt 20 év legrosszabb RZ defensébe.BleedingGreen
Nagyjából ez lehet a háttérben és jogos.Most jutott eszembe,hogy a szezon előtt milyen fogadalmai voltak.(érdemes visszakeresni).Én is adtam vna neki még 1 évet az építésre,de lehet jobb most egy nagyobb változtatás.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ráadásul pont a legutóbbi meccsen inkább az O volt a felelős a vereségért bár az elején a D is bealudt de aztán ők felerősödtek nem tudom...,.dande
Nem egy meccs miatt lett elküldve......
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 415 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ráadásul pont a legutóbbi meccsen inkább az O volt a felelős a vereségért bár az elején a D is bealudt de aztán ők felerősödtek nem tudom..., hosszú emésztés lesz legalább addig míg a következő szezonban nem bizonyít a D igaz ők nálam jobban értenek hozzá. Inkább ahogy ez alakult az zavar.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tudom, hogy lehetsz sikeres 3-4-gyel és 4-3-mal is, ez csak egyénileg jobban kedvelem. 😊

dande, nincs ott semmi ok, egyszerűen kell a változtatás, mert ritka szar volt a védelmünk.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Nem kell ennyire fétisnek tekinteni a 3-4-et, a 4-3 lehet ugyanilyen hatékony csak jól kéne csinálni.
McDermott meg belebukott az elmúlt 20 év legrosszabb RZ defensébe.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
mcdermott kirúgvaHöri
Beelőzzük a Brownst Jauron-értBleedingGreen
Pozitív szemlélet.Tetszik!......A döntés kevésbé.Még emésztem...............


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 415 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ezt nem érzem OKnak kell valaminek lenni a háttérben mert ez így derült égből.... hacsak valóban nem Jauron felfelebuktatása a cél de nekem így akkor sem tiszta nem Reidre vall....
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hülyeségnek tartom a döntést, ezt az évet még neki adtam volna. Szívem szerint 3-4-et szeretnék, de játékosállomány nem megfelelő, így marad 4-3. Jöjjön új DC és szerezze meg Aso-t. Sok labdaszerzés helyett legyen stabil védelem.deny79
miért akarsz 3-4-et? 😊Newman
Mert jobban kedvelem 😀 Pusztán ennyi 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hülyeségnek tartom a döntést, ezt az évet még neki adtam volna. Szívem szerint 3-4-et szeretnék, de játékosállomány nem megfelelő, így marad 4-3. Jöjjön új DC és szerezze meg Aso-t. Sok labdaszerzés helyett legyen stabil védelem.deny79
miért akarsz 3-4-et? 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hülyeségnek tartom a döntést, ezt az évet még neki adtam volna. Szívem szerint 3-4-et szeretnék, de játékosállomány nem megfelelő, így marad 4-3. Jöjjön új DC és szerezze meg Aso-t. Sok labdaszerzés helyett legyen stabil védelem.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
mcdermott kirúgvaHöri
Beelőzzük a Brownst Jauron-ért


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mcdermott kirúgva

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért ACL más csapatnál is van elég, bár tény, mi sem panaszkodhatunk sajnos.

Egyébként Bébé (és még mások) kedvenc rovatának 5. része blogon: http://philly.blog.hu/2011/01/15/kerdezz_felelek_05
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
A legnagyobb gond pont a sérülés, mert a következő évben már jobban láthatnánk mi lesz belőle, de így ebből nem hiszem hogy jövőre nagyobb előrelépés lenne. ACL-ből általában nem elég egy év a teljes felépüléshez (Bradley). Remélem jövőre erre Graham rácáfol és jó idényt produkál.BleedingGreen
Pont ez a baj.Láthattuk,hogy anno McNabbnek sem volt elég 1 év a rehabra.Az ACL utáni szezon rá is ment erre.Egy védőnek sokkal nagyobb terhelést kell elviselnie...és ez idén rányomta a bélyegét Bradley játékára is.Remélem Bradley jövőre jobb teljesítményt nyújt és Graham se sérül majd rá.

szerk:nem tudom nektek feltűnt-e ,de az elmúlt pár évben ACL gyárrá növi ki magát a csapat.Lehet van erre valami statisztika,de sztem nálunk van az egy főre jutó legtöbb ACL sérülés egy csapatban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt van az általam négy legszebbnek gondolt jelenet is: http://philly.blog.hu/2011/01/15/4_legjobb_jelenet
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mint írtam, írta az elsődleges szerző, negyedik kör felett én se várok picket. De itt igazából letrade ötletek voltak, az pedig már teljesen más dió. Egy második körös 15-20 helyes feltrade tőlünk egy QB needes csapat felé simán megtörténhet Kolb-bal együtt. Bár én örülnék szerintem a legjobban, ha itt maradna 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 505
Még Goodel levelének fordítása t_ungi-tól: http://philly.blog.hu/2011/01/15/roger_goodel_nyilt_levele

Illetve egy rövidebb szöszenet pár Kolb trade ötletről. Lenne benne letrade, sima trade, minden. http://philly.blog.hu/2011/01/15/kevin_kolb_uj_allomasai_lehetnekdeny79
Hát szerintem a Vikes nem fog megindulni Kevinért...

Talán a 49ers esélyes igazán....Janek
Kolbal kapcsolatban én teljesen biztos vagyok abban, hogy 4. körnél jobb picket nem kaphatnánk érte. Viszont vele kapcsolatban azt érdemes inkább nézni, hogy ő ugye idén kaszálja a nagy lóvét a nagy semmiért. Jövőre meg úgy 1,5 milla között fog kapni.
A kérdés : Lehet ennyi pénzért jobb csereirányítót szerződtetni nála?
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 545 — Apu ökölbeszorított keze
Még Goodel levelének fordítása t_ungi-tól: http://philly.blog.hu/2011/01/15/roger_goodel_nyilt_levele

Illetve egy rövidebb szöszenet pár Kolb trade ötletről. Lenne benne letrade, sima trade, minden. http://philly.blog.hu/2011/01/15/kevin_kolb_uj_allomasai_lehetnekdeny79
Hát szerintem a Vikes nem fog megindulni Kevinért...

Talán a 49ers esélyes igazán....

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Még Goodel levelének fordítása t_ungi-tól: http://philly.blog.hu/2011/01/15/roger_goodel_nyilt_levele

Illetve egy rövidebb szöszenet pár Kolb trade ötletről. Lenne benne letrade, sima trade, minden. http://philly.blog.hu/2011/01/15/kevin_kolb_uj_allomasai_lehetnek
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
2010-es új játékosokról olvasható egy értékelő a Blogon! http://philly.blog.hu/2011/01/14/2010_es_uj_jatekosok_ertekeleseShawn84
Graham értékeléséhez annyit tennék hozzá, hogy a Qb siettetésekkel nem volt nagy baj, viszont tényleg nem ért elégszer oda.
13 Qb hurry-ja volt 13 meccs alatt ami egy újonctól nem rossz. Összehasonlításul: T.Cole-nak 23 volt (15 meccs), más rookie-k, akik lehetőséget kaptak szintén hasonló számokat hoztak: Lamarr Houston 16 hurry, Geno Atkins szintén 16 hurry. Aki igazán kiugrót hozott az Suh, aki szinte azonos számokat hozott mint utolsó college évében, ami elképesztő, ő persze más kategória.
Graham-ben inkább ahhoz képest csalódhattak páran, hogy a preseasonban nagy volt a hype-ja. Valóságban az újonc DE-ek ritkán robbannak be, még ha első körösök is, és ez Grahamnek sem sikerült.
Én kb 4-5 sacket vártam tőle a szezon előtt és hogy legyen benne a DE rotációban. Ez nagyjából teljesült, a 4 sack is meg lett volna szerintem ha nem sérül meg. A legnagyobb gond pont a sérülés, mert a következő évben már jobban láthatnánk mi lesz belőle, de így ebből nem hiszem hogy jövőre nagyobb előrelépés lenne. ACL-ből általában nem elég egy év a teljes felépüléshez (Bradley). Remélem jövőre erre Graham rácáfol és jó idényt produkál.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Összeg természetesen el van írva, öt év 25-öt akartam írni, bár az se sok sajnos, egyedüli esély szerintem, hogy meglát valamit az Eagles-ben.
Amit ír BleedignGreen, azon én is filóztam, akartam még egy bekezdést annak is, de az szinte inkább önmagában egy önálló cikket érne meg. De véleményem szerint ekkora átállást be tudna vállalni McDermott, mert sajnos neki is valami újat már lassan alkotnia kell, most már azok a játékosai vannak, akiket akart nagy részt, és láthatta JJ taktikáját ő nem tudja visszaadni.