Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Első offseason kacsa: According to CSN Philly's Reuben Frank, free agent Nnamdi Asomugha is "at the top of the Eagles' offseason priority list."
Frank is a very reliable beat writer, but he appears to be deducing here rather than reporting. Asomugha is adamant about playing for a contender, and the Eagles have a major need opposite Asante Samuel as well as money to spend on a top tier recruit. As far as fits go, Asomugha would be an instant secondary fix for a team that is expected to contend for the Super Bowl next year.Greengo
Azért nem biztos hogy kacsa 😊
Nem tudom mennyi esélyünk lesz rá, de tavaly is nagyon mentünk Peppersre, Aso ugyanaz a kategória, ráadásul a sec hiányossága égbekiáltó. Pénz meg lesz rá valszeg, kevés drága játékosunk van. Vick az lesz, meg Djax is, viszont Kolb idén 10 fölött kapott, jövőre 1,5. A bleedinggreennation.com-on van fent fizetés lista, ami alapján van helyünk.cooltiszo
ez mondjuk kicsit erős lenne
Samuel-Allen-Mikell-Aso
mondjuk korrektnek 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Első offseason kacsa: According to CSN Philly's Reuben Frank, free agent Nnamdi Asomugha is "at the top of the Eagles' offseason priority list."
Frank is a very reliable beat writer, but he appears to be deducing here rather than reporting. Asomugha is adamant about playing for a contender, and the Eagles have a major need opposite Asante Samuel as well as money to spend on a top tier recruit. As far as fits go, Asomugha would be an instant secondary fix for a team that is expected to contend for the Super Bowl next year.Greengo
Azért nem biztos hogy kacsa 😊
Nem tudom mennyi esélyünk lesz rá, de tavaly is nagyon mentünk Peppersre, Aso ugyanaz a kategória, ráadásul a sec hiányossága égbekiáltó. Pénz meg lesz rá valszeg, kevés drága játékosunk van. Vick az lesz, meg Djax is, viszont Kolb idén 10 fölött kapott, jövőre 1,5. A bleedinggreennation.com-on van fent fizetés lista, ami alapján van helyünk.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Sporting News Today közölte az ő idei All-Pro csapatát, tőlünk emberek:
Asante Samuel, David Akersdeny79
Na remélem Akers lelke megnyugszik kicsit ha olvassa 😊 Tudom négy DT sok egy cspatba de én szertem Bukley-t csak meg lehetne találni a helyét ha muszáj elengedni akkor valóban csak pickért vagy OL emberért. A valóságban amúgy nincs az a korlátozás mnit a Maddenben hogy egy cspatnak max 10 pickje lehet?
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Első offseason kacsa: According to CSN Philly's Reuben Frank, free agent Nnamdi Asomugha is "at the top of the Eagles' offseason priority list."
Frank is a very reliable beat writer, but he appears to be deducing here rather than reporting. Asomugha is adamant about playing for a contender, and the Eagles have a major need opposite Asante Samuel as well as money to spend on a top tier recruit. As far as fits go, Asomugha would be an instant secondary fix for a team that is expected to contend for the Super Bowl next year.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Sporting News Today közölte az ő idei All-Pro csapatát, tőlünk emberek:
Asante Samuel, David Akers
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Az a gyanúm, hogy RT-be nem fog új ember (legalábbis kezdő) érkezni, mert Dunlap mutatott valami fejlődést idén+Justice meg tavaly írt alá hosszabb távú szerződést, úgyhogy max cserélgetjük őket. Viszont Dunlap-ba már eddig is iszonyú sok munkát fektettek az edzők, de 1-1 playnél néha még mindig olyan mint a lekvár, mintha félne attól hogy bántania kell a szegény passrushert 😊
Viszont Cole-lal és MJG-vel nem bírok ki még egy évet, RG-ba mindenképp kéne egy stabil ember, aki képes meccsről-meccsre jól játszani (klónozzuk Herremans-t).BleedingGreen
Szegény fél, hogy összetör valakit, hiszen akkora. 😊 Viccen kívül, azért idén voltak már jócskán jó megmozdulásai. Aztán ha mással nem is, annyival jobb mindenkinél, hogy az óriási szárnyfesztávja miatt kb kétszer annyi idő megkerülni. 😊
Cole, MJG valóban mehet, elég szörnyű volt látni őket néha. Főleg hogy remélhetőleg Jackson egészséges lesz egyszer, és McGlynn fejlődést hozhat a RG poszton. Centernek véleményem szerint szörnyű, szóval ha Jacksonnal baj lesz, valamit kezdenünk kell magunkkal.Mardel
Big King jó lehet,de még tényleg keveset mutat.Justice pocsék RT.Félek ezen a poszton nem lesz nagy változás annak ellenére,hogy a blinde side T az egyik legfontosabb pozíció,pláne úgy,hogy tudjuk Vick annyira azért nem érzi az onnan jövő nyomást.(mondjuk ebben is fejlődhet még).Viszont egy Peters,Herremans,Jackson,Elit RG,Dunlap/Justice falat már szívesebben látnék.A gond csak akkor kezdődik ha vki megint kidől szezon közben(erre azért van esély ismerve az elmúlt pár év sérülési statisztikáit).Szval mélység kéne a falba is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Posluszny az kábé ugyanaz mint Bradley, pepitában. Jó LB meg minden de baromi sérülékeny. Mondjuk az utóbbi időben szerencsésebb e téren. Bradley meg ő nem hinném hogy lehetnének nálunk csapattársak ugyanazon a poszton. Bradley túl drága lenne backupnak.Shawn84
Nagyon szeretem Stew játékát (már amennyit volt lehetősége megmutatni), habitusát, de sajnos ez messze nincs így. 😊 Sérülékenységben valóban igazad van, bár Bradley nála is többet tölt távol a pályától. Amúgy nem értem miért lenne drága Stew. Most jár le a rookie szerződése, és 3ból egy normális ~90tk-es szezonja. Semmi sincs a tarsolyban, amire nagy casht kérhetne.
Ezen felül tartsuk meg, mert én nagyon bírom, Poz meg úgyse jön. 😊

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ki távozhat cikk második része, futók: http://philly.blog.hu/2011/01/12/maradjon_menjen_futok
(Lehet kissé sok a kép, de szeretnék mindenkiről felrakni, aki Eagle 😛 Vagy szerintettek azvaró, hanyagoljuk inkább?)deny79
szerintem nem zavaró 😊
köszönjük a munkádat

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én valamiért azt remélem a fejek ráfekszenek a Király munkájára holtidényben, sokkal szívesebben nézném őt a line akár melyik végén, mint Justice-t.
Valamint igaz, nem szokásunk az FA piac meghódítása, de (mivel remélem Sims és valószínűleg pár töltelék ember távozik) az LB sorra költenék egy kis lóvét. Főleg annak fejében, hogy a 4-7 körös LB-kből nem feltétlenül lesz egy csapásra kész játékos. Nem tudom hogy áll Posluszny szénája Buffaloban, valamint biztos kell csengetni neki rendesen, de szerintem egy ilyen agy hiányzik most a védelem közepéből. Eközben természetesen szakadna meg közben a szívem Bradley miatt, de mögötte maradhatna beugró, míg Chaney szerintem akár melyik oldalon ficánkolna, elég jónak tűnt zónában is, és olyan sebessége van, hogy mind blitzeknél, mind TE ellen jól jönne. Persze nem így ismerjük a vezetőséget, szóval ez marad hiú ábránd. (: Mindezek mellett FA LB igazolását várom azért.Mardel
Posluszny az kábé ugyanaz mint Bradley, pepitában. Jó LB meg minden de baromi sérülékeny. Mondjuk az utóbbi időben szerencsésebb e téren. Bradley meg ő nem hinném hogy lehetnének nálunk csapattársak ugyanazon a poszton. Bradley túl drága lenne backupnak.Shawn84
Bradleyt én elengedném,nagyon sokat gyengült a sérülései miatt,az a két év sokat kivett belőle,Poz jobb nála,nem is kicsit,ő jöhetne,de nem fog szvsz.Chaney meg kb bármelyik poszton elficánkolhatna,de coverageben sokat kéne még fejlődnie,mert ott gyenge még.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ki távozhat cikk második része, futók: http://philly.blog.hu/2011/01/12/maradjon_menjen_futok
(Lehet kissé sok a kép, de szeretnék mindenkiről felrakni, aki Eagle 😛 Vagy szerintettek azvaró, hanyagoljuk inkább?)
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
http://www.csnphilly.com/01/11/11/Ten-offseason-moves-the-Eagles-must-make/landing_eagles.html?blockID=389203&feedID=692

Jó kis cikk arról, hogy mit kellene tenni a holtszezonban. Akers elküldésén kívül a dolgok többségével egyetértek. Ja és Adams tényleg bíztató volt a Dallas elleni meccsen, ugye ő viselte Sheldon Brown mezét? (nem, Adams 45-ös számmal játszott, de akkor is jó volt!)

Tűzoltót el kell, hogy keserítsem, Mallettet leigazolta a Giants, ami érthető, mert úgysem volt powerbackjük elég... 😕somebody08
Honnan vannak az információd Mallett leigazolásáról?
Én se a Philinél, sem a Giantsnél (weblap) nem látom nyomát...
Azonban, ha igazad van, akkor ezt azért tesszük, hogy ott jól kineveljék a szezonra nekünk... 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Én valamiért azt remélem a fejek ráfekszenek a Király munkájára holtidényben, sokkal szívesebben nézném őt a line akár melyik végén, mint Justice-t.
Valamint igaz, nem szokásunk az FA piac meghódítása, de (mivel remélem Sims és valószínűleg pár töltelék ember távozik) az LB sorra költenék egy kis lóvét. Főleg annak fejében, hogy a 4-7 körös LB-kből nem feltétlenül lesz egy csapásra kész játékos. Nem tudom hogy áll Posluszny szénája Buffaloban, valamint biztos kell csengetni neki rendesen, de szerintem egy ilyen agy hiányzik most a védelem közepéből. Eközben természetesen szakadna meg közben a szívem Bradley miatt, de mögötte maradhatna beugró, míg Chaney szerintem akár melyik oldalon ficánkolna, elég jónak tűnt zónában is, és olyan sebessége van, hogy mind blitzeknél, mind TE ellen jól jönne. Persze nem így ismerjük a vezetőséget, szóval ez marad hiú ábránd. (: Mindezek mellett FA LB igazolását várom azért.Mardel
Posluszny az kábé ugyanaz mint Bradley, pepitában. Jó LB meg minden de baromi sérülékeny. Mondjuk az utóbbi időben szerencsésebb e téren. Bradley meg ő nem hinném hogy lehetnének nálunk csapattársak ugyanazon a poszton. Bradley túl drága lenne backupnak.
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Az a gyanúm, hogy RT-be nem fog új ember (legalábbis kezdő) érkezni, mert Dunlap mutatott valami fejlődést idén+Justice meg tavaly írt alá hosszabb távú szerződést, úgyhogy max cserélgetjük őket. Viszont Dunlap-ba már eddig is iszonyú sok munkát fektettek az edzők, de 1-1 playnél néha még mindig olyan mint a lekvár, mintha félne attól hogy bántania kell a szegény passrushert 😊
Viszont Cole-lal és MJG-vel nem bírok ki még egy évet, RG-ba mindenképp kéne egy stabil ember, aki képes meccsről-meccsre jól játszani (klónozzuk Herremans-t).BleedingGreen
Szegény fél, hogy összetör valakit, hiszen akkora. 😊 Viccen kívül, azért idén voltak már jócskán jó megmozdulásai. Aztán ha mással nem is, annyival jobb mindenkinél, hogy az óriási szárnyfesztávja miatt kb kétszer annyi idő megkerülni. 😊
Cole, MJG valóban mehet, elég szörnyű volt látni őket néha. Főleg hogy remélhetőleg Jackson egészséges lesz egyszer, és McGlynn fejlődést hozhat a RG poszton. Centernek véleményem szerint szörnyű, szóval ha Jacksonnal baj lesz, valamit kezdenünk kell magunkkal.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
4 elkapó szavait is feldobtam blogra: http://philly.blog.hu/2011/01/12/wc_kor_utan_elkapokdeny79
nem beszólásként, de elég magyartalan a fordítás. legalábbis engem zavar, kicsit olyan, mintha egy gépi fordítást olvasnék. tudod, hogy nem így van és el tudom képzelni, mekkora munka van benne, de attól még fura. ettől függetlenül tisztelem, amit a blogon csináltok, pl a meccsünk beharangozója élmény volt 😊.brk
Igen, ez elég szánalmasra sikeredett így most olvasva. Nem a legjobb időpontban csináltam, igazából áttanult éjszaka után volt 1 óra vizsga előtt, gondolotam valamit összedobok. Beharangozó azért általában sokkal több idő ráfektetéssel készül 😊
De törekszem a következőekben a jobbra, és köszönöm a véleményed
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Komolyan kint néha nem normálisak.... bár Patterson még csak csak, pláne ha jön elyette jobb CB, de Bunkley.t bízom benne FO-nem rájuk hallgat inkább olvasniuk kéne a mi blogunkat topicunkat 😛dande
ilyen indokkal elküldeni valakit...
Daniel Te'o-Nesheim: The Eagles drafted this third-round dud and let Jason Babin and Chris Clemons go. Go

Vicc ez a cikk.
Am Bunkley szerintem még mindig kezdő szint,csak nem nálunk,lehet elkéne tradelni valahova.Newman
Bunkley idén eléggé visszaesett, meg volt sérülése is, pár napig azt is híresztelék akkor, hogy IR lesz. Ekkor elvesztette a kezdőt Dixon-nal szemben, aki nagyon jól játszott. Sőt szerintem volt, hogy Laws is előtte volt a depth charton. 2008-ban óriásit játszott (szerintem a Giants elleni 4th downokra mindenki emlékszik), de azóta gyengül.
Mivel 1st round pick volt, méghozzá ott is elég magas (14.), és nem is egy fogalmatlan DT, nem fogják akármiért elcserélni. Szerintem egy más rendszerben jobb lehetne, a miénk megtanulására anno ráment az egész rookie éve.
Jelenleg 4 jó DT-nk van, de Dixon előretörésével, ő vált leginkább nélkülözhetővé.BleedingGreen
egyetértek,csak láthatóan nem fejtettem ki
Szerintem Bunkley jobb,mint egy csere vagy egy alig használt rotációs ember,a visszaesése ellenére is,szerintem lennének vevők rá,ha áruba bocsátanánk esetleg.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Én valamiért azt remélem a fejek ráfekszenek a Király munkájára holtidényben, sokkal szívesebben nézném őt a line akár melyik végén, mint Justice-t.
Mardel
Az a gyanúm, hogy RT-be nem fog új ember (legalábbis kezdő) érkezni, mert Dunlap mutatott valami fejlődést idén+Justice meg tavaly írt alá hosszabb távú szerződést, úgyhogy max cserélgetjük őket. Viszont Dunlap-ba már eddig is iszonyú sok munkát fektettek az edzők, de 1-1 playnél néha még mindig olyan mint a lekvár, mintha félne attól hogy bántania kell a szegény passrushert 😊
Viszont Cole-lal és MJG-vel nem bírok ki még egy évet, RG-ba mindenképp kéne egy stabil ember, aki képes meccsről-meccsre jól játszani (klónozzuk Herremans-t).


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Két rugó nem lesz a rosteren, magyarán lesz egy holtszezonja játékosként valamikor, hogy tanítgasson, aztán remélem hozzánk jön rúgó edzőnek, mint Hartley a Saintshez tavaly. De ez minél később történjen meg, ha lehet!

Itt egy cikk arról, hogy ki menjen és ki maradjon:

http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110111_Eagles_Stay_or_Go.html?page=1&c=y

Elég szigorúak, azért Bunkley-t és Dimitri Pattersont elküldeni...somebody08
Komolyan kint néha nem normálisak.... bár Patterson még csak csak, pláne ha jön elyette jobb CB, de Bunkley.t bízom benne FO-nem rájuk hallgat inkább olvasniuk kéne a mi blogunkat topicunkat 😛dande
ilyen indokkal elküldeni valakit...
Daniel Te'o-Nesheim: The Eagles drafted this third-round dud and let Jason Babin and Chris Clemons go. Go

Vicc ez a cikk.
Am Bunkley szerintem még mindig kezdő szint,csak nem nálunk,lehet elkéne tradelni valahova.Newman
Bunkley idén eléggé visszaesett, meg volt sérülése is, pár napig azt is híresztelék akkor, hogy IR lesz. Ekkor elvesztette a kezdőt Dixon-nal szemben, aki nagyon jól játszott. Sőt szerintem volt, hogy Laws is előtte volt a depth charton. 2008-ban óriásit játszott (szerintem a Giants elleni 4th downokra mindenki emlékszik), de azóta gyengül.
Mivel 1st round pick volt, méghozzá ott is elég magas (14.), és nem is egy fogalmatlan DT, nem fogják akármiért elcserélni. Szerintem egy más rendszerben jobb lehetne, a miénk megtanulására anno ráment az egész rookie éve.
Jelenleg 4 jó DT-nk van, de Dixon előretörésével, ő vált leginkább nélkülözhetővé.


több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Én valamiért azt remélem a fejek ráfekszenek a Király munkájára holtidényben, sokkal szívesebben nézném őt a line akár melyik végén, mint Justice-t.
Valamint igaz, nem szokásunk az FA piac meghódítása, de (mivel remélem Sims és valószínűleg pár töltelék ember távozik) az LB sorra költenék egy kis lóvét. Főleg annak fejében, hogy a 4-7 körös LB-kből nem feltétlenül lesz egy csapásra kész játékos. Nem tudom hogy áll Posluszny szénája Buffaloban, valamint biztos kell csengetni neki rendesen, de szerintem egy ilyen agy hiányzik most a védelem közepéből. Eközben természetesen szakadna meg közben a szívem Bradley miatt, de mögötte maradhatna beugró, míg Chaney szerintem akár melyik oldalon ficánkolna, elég jónak tűnt zónában is, és olyan sebessége van, hogy mind blitzeknél, mind TE ellen jól jönne. Persze nem így ismerjük a vezetőséget, szóval ez marad hiú ábránd. (: Mindezek mellett FA LB igazolását várom azért.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ja, én nem tudom egyébként hol élnek ezek a szakértők ilyen igazolásokkal, mint Logan Mankins, Asomugha (vagy, hogy írják), Champ Bailey, Antonio Cromartie, Greenway (vagy ki az a Vikings LB) amikor hosszabbítani kellene Mikell-el, Vickkel és DeSeannal is. Örüljünk ha az utóbbi 3 megvan, Reid egyébként is utoljára Asante-ért adott ki nagy pénzt, mondjuk az megérte. Egyébként ezeket a dolgokat se tudom hova tenni, mint például, hogy Childress-t OC-nek, Singletary-t DC-nek. Olyan könnyű nevekkel dobálózni. Ez tőlünk oké, mert mi kívánság listát állítunk fel fanként, de könyörgöm, azok az emberek amerikai újságírók. Kapjanak már az eszükhöz! Szerintem lófasz FA igazolásunk nem lesz, megint begyűjtünk 12-13 picket olyan emberekért, akik nem voltak jók, de rosszabbak is vannak a rosteren, aztán a drafton próbálkozunk. Az Eagles és a FA piac két külön dolog, már évek óta 😕somebody08
Én sem értem miért kell ezt csinálni. Még a szezonból is hátra van majd egy hónap de már 3 embert összeházasítottak a csapattal. Ha Mikell, Jackson és Vick maradna, akkor még Asot valahogy csak ide próbálnám hozni aztán többit drafton meg tradel megoldani. Idén muszáj lesz a csapatnak egy valag lóvét kiadni szerződésekre mert különben nagyon pofára fogunk esni.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Akerst nehogy elküldjék mert nagyon pipa leszek neki innen kell visszavonulni s betanítani az utódot. Remélem lesz ennyi emberség érzés bennük.dande
Két rugó nem lesz a rosteren, magyarán lesz egy holtszezonja játékosként valamikor, hogy tanítgasson, aztán remélem hozzánk jön rúgó edzőnek, mint Hartley a Saintshez tavaly. De ez minél később történjen meg, ha lehet!

Itt egy cikk arról, hogy ki menjen és ki maradjon:

http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110111_Eagles_Stay_or_Go.html?page=1&c=y

Elég szigorúak, azért Bunkley-t és Dimitri Pattersont elküldeni...somebody08
Komolyan kint néha nem normálisak.... bár Patterson még csak csak, pláne ha jön elyette jobb CB, de Bunkley.t bízom benne FO-nem rájuk hallgat inkább olvasniuk kéne a mi blogunkat topicunkat 😛dande
ilyen indokkal elküldeni valakit...
Daniel Te'o-Nesheim: The Eagles drafted this third-round dud and let Jason Babin and Chris Clemons go. Go

Vicc ez a cikk.
Am Bunkley szerintem még mindig kezdő szint,csak nem nálunk,lehet elkéne tradelni valahova.

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ja, én nem tudom egyébként hol élnek ezek a szakértők ilyen igazolásokkal, mint Logan Mankins, Asomugha (vagy, hogy írják), Champ Bailey, Antonio Cromartie, Greenway (vagy ki az a Vikings LB) amikor hosszabbítani kellene Mikell-el, Vickkel és DeSeannal is. Örüljünk ha az utóbbi 3 megvan, Reid egyébként is utoljára Asante-ért adott ki nagy pénzt, mondjuk az megérte. Egyébként ezeket a dolgokat se tudom hova tenni, mint például, hogy Childress-t OC-nek, Singletary-t DC-nek. Olyan könnyű nevekkel dobálózni. Ez tőlünk oké, mert mi kívánság listát állítunk fel fanként, de könyörgöm, azok az emberek amerikai újságírók. Kapjanak már az eszükhöz! Szerintem lófasz FA igazolásunk nem lesz, megint begyűjtünk 12-13 picket olyan emberekért, akik nem voltak jók, de rosszabbak is vannak a rosteren, aztán a drafton próbálkozunk. Az Eagles és a FA piac két külön dolog, már évek óta 😕
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akerst nehogy elküldjék mert nagyon pipa leszek neki innen kell visszavonulni s betanítani az utódot. Remélem lesz ennyi emberség érzés bennük.dande
Két rugó nem lesz a rosteren, magyarán lesz egy holtszezonja játékosként valamikor, hogy tanítgasson, aztán remélem hozzánk jön rúgó edzőnek, mint Hartley a Saintshez tavaly. De ez minél később történjen meg, ha lehet!

Itt egy cikk arról, hogy ki menjen és ki maradjon:

http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110111_Eagles_Stay_or_Go.html?page=1&c=y

Elég szigorúak, azért Bunkley-t és Dimitri Pattersont elküldeni...somebody08
Komolyan kint néha nem normálisak.... bár Patterson még csak csak, pláne ha jön elyette jobb CB, de Bunkley.t bízom benne FO-nem rájuk hallgat inkább olvasniuk kéne a mi blogunkat topicunkat 😛
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Akerst nehogy elküldjék mert nagyon pipa leszek neki innen kell visszavonulni s betanítani az utódot. Remélem lesz ennyi emberség érzés bennük.dande
Két rugó nem lesz a rosteren, magyarán lesz egy holtszezonja játékosként valamikor, hogy tanítgasson, aztán remélem hozzánk jön rúgó edzőnek, mint Hartley a Saintshez tavaly. De ez minél később történjen meg, ha lehet!

Itt egy cikk arról, hogy ki menjen és ki maradjon:

http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110111_Eagles_Stay_or_Go.html?page=1&c=y

Elég szigorúak, azért Bunkley-t és Dimitri Pattersont elküldeni...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akerst nehogy elküldjék mert nagyon pipa leszek neki innen kell visszavonulni s betanítani az utódot. Remélem lesz ennyi emberség érzés bennük.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
http://www.csnphilly.com/01/11/11/Ten-offseason-moves-the-Eagles-must-make/landing_eagles.html?blockID=389203&feedID=692

Jó kis cikk arról, hogy mit kellene tenni a holtszezonban. Akers elküldésén kívül a dolgok többségével egyetértek. Ja és Adams tényleg bíztató volt a Dallas elleni meccsen, ugye ő viselte Sheldon Brown mezét? (nem, Adams 45-ös számmal játszott, de akkor is jó volt!)

Tűzoltót el kell, hogy keserítsem, Mallettet leigazolta a Giants, ami érthető, mert úgysem volt powerbackjük elég... 😕