Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ha lemondják a PB szereplést akkor még megkapják, hogy +1x Pro Bowler lett vagy ilyenkor elveszik a kinevezést is?
Gege55
Megkapja az is aki lemondja és az is aki helyette megy Pro Bowl-ra. Így eléggé termelődnek a pro bowlerek.
Az all-pro team-be kerülés sokkal nagyobb elismerésnek számít az én szememben.


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)Greengo
Az elég nagy túlzás, hogy nem jött be a 3-4 nálunk. Az NFL történetének egyik legjobb védelme a '91-es Eagles D is 3-4-ben játszott. A Gang Green-t ilyen számok jellemezték mint: 221 yds/game, 3.9 yds/play, 55 sack, 26 int, és olyan nevek mint Reggie White, Jerome Brown, Seth Joyner, Clyde Simmons, Wes Hopins, Eric Allen és mások.
De mondhatnám a Buddy Ryan által a 80-as évek végén edzett védelmeinket is, '91-ben már nem ő volt a HC, de az is az általa kialakított D volt.
A Ryan által létrehozott védelem szvsz a JJ félénél is erősebb volt. Legkevésbé rajtuk múlt hogy akkoriban nem jutottunk SB közelbe.BleedingGreen
Már elnézést, de sem a Ryan-féle, sem az 1991-es D-nek nem 3-4 volt az alapfelállása. A 46 defense egyébként is 4-3-as personnelt használ, (bár ezzel Buddy már nem élt oly gyakran, mint a Bears-nél) arról nem is beszélve, hogy Bud Carson, aki Ryan távozása után átvette a védelem koordinálását Cover-2 gurunak számított, azaz ő is a 4-3-ra esküdött.

Igaz, hogy az 1991-es front fourból csak White, Simmons és Brown lett All-Pro, de középen azért még ott serénykedett egy másik DT is. Vagy Mike Pitts, vagy Mike Golic.

Ha nem hiszed, járj utána. 😉Szabler
Igazad van. Erre rosszul emlékeztem, már nem is tudom mivel keverhettem, lehet hogy a 3-4 eagle-lel, ha jól tudom annak volt köze a 46-hez (bár a 3-4 eagle-t mi nem játszottuk úgy emlékszem).


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Washbourn tényleg marha nagy igazolás,a Titans védőfala az utóbbi években nagyon erős egységet alkotott,nonamekből csinált játékost (aki Babinből ilyen szezont tud kihozni,az tudhat valamit)
3-4 meg az utóbbi évek legnagyobb hibája lenne,ha bekövetkezne.Newman
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)Greengo
Az elég nagy túlzás, hogy nem jött be a 3-4 nálunk. Az NFL történetének egyik legjobb védelme a '91-es Eagles D is 3-4-ben játszott. A Gang Green-t ilyen számok jellemezték mint: 221 yds/game, 3.9 yds/play, 55 sack, 26 int, és olyan nevek mint Reggie White, Jerome Brown, Seth Joyner, Clyde Simmons, Wes Hopins, Eric Allen és mások.
De mondhatnám a Buddy Ryan által a 80-as évek végén edzett védelmeinket is, '91-ben már nem ő volt a HC, de az is az általa kialakított D volt.
A Ryan által létrehozott védelem szvsz a JJ félénél is erősebb volt. Legkevésbé rajtuk múlt hogy akkoriban nem jutottunk SB közelbe.BleedingGreen
Már elnézést, de sem a Ryan-féle, sem az 1991-es D-nek nem 3-4 volt az alapfelállása. A 46 defense egyébként is 4-3-as personnelt használ, (bár ezzel Buddy már nem élt oly gyakran, mint a Bears-nél) arról nem is beszélve, hogy Bud Carson, aki Ryan távozása után átvette a védelem koordinálását Cover-2 gurunak számított, azaz ő is a 4-3-ra esküdött.

Igaz, hogy az 1991-es front fourból csak White, Simmons és Brown lett All-Pro, de középen azért még ott serénykedett egy másik DT is. Vagy Mike Pitts, vagy Mike Golic.

Ha nem hiszed, járj utána. 😉

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Jason Peters lemondta a Pro Bowl részvételét. :/ Térde miatt rinyált.Helyette Tyson Clabo megy Hawaiira..ami minket már kevésbé érdekel.Greengo
Asante se lesz ott.

Andy hazatért. Dennis Allen pedig a hétvégén érkezik interjúra.

#Eagles special teams quality coach Jeff Nixon left the team today to take a job with the Dolphins as RB coach.
Andy Reid named league's most outstanding coach. Mike Vick named the outstanding Pro Player of the Year by Maxwell ClubBébé
Ha lemondják a PB szereplést akkor még megkapják, hogy +1x Pro Bowler lett vagy ilyenkor elveszik a kinevezést is?
Azért elmehetett volna, mert ahogy látni szoktam a PB nem igazán vérre megy, max játszott volna 1 negyedet, bár inkább ne menjen mint hogy egy szalag szakadás... 😕
Sajnálom ha -2 Eagles player lesz ott a szigeten
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jason Peters lemondta a Pro Bowl részvételét. :/ Térde miatt rinyált.Helyette Tyson Clabo megy Hawaiira..ami minket már kevésbé érdekel.Greengo
Asante se lesz ott.

Andy hazatért. Dennis Allen pedig a hétvégén érkezik interjúra.

#Eagles special teams quality coach Jeff Nixon left the team today to take a job with the Dolphins as RB coach.
Andy Reid named league's most outstanding coach. Mike Vick named the outstanding Pro Player of the Year by Maxwell Club
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)Greengo
Az elég nagy túlzás, hogy nem jött be a 3-4 nálunk. Az NFL történetének egyik legjobb védelme a '91-es Eagles D is 3-4-ben játszott. A Gang Green-t ilyen számok jellemezték mint: 221 yds/game, 3.9 yds/play, 55 sack, 26 int, és olyan nevek mint Reggie White, Jerome Brown, Seth Joyner, Clyde Simmons, Wes Hopins, Eric Allen és mások.
De mondhatnám a Buddy Ryan által a 80-as évek végén edzett védelmeinket is, '91-ben már nem ő volt a HC, de az is az általa kialakított D volt.
A Ryan által létrehozott védelem szvsz a JJ félénél is erősebb volt. Legkevésbé rajtuk múlt hogy akkoriban nem jutottunk SB közelbe.BleedingGreen
Nekem nem jött be... 😉 pont egyik nap néztem a XV. SB.t . 😐Greengo
Akkor nem is csodálom 😊
A XXXIX.-ben meg a Pats szedte szét a 4-3-unkat. Bár a 80-as védelem liga szinten magasabban volt jegyezve, úgyhogy ott nagyobb csalódás volt a sok kapott pont.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Washbourn tényleg marha nagy igazolás,a Titans védőfala az utóbbi években nagyon erős egységet alkotott,nonamekből csinált játékost (aki Babinből ilyen szezont tud kihozni,az tudhat valamit)
3-4 meg az utóbbi évek legnagyobb hibája lenne,ha bekövetkezne.Newman
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)Greengo
Az elég nagy túlzás, hogy nem jött be a 3-4 nálunk. Az NFL történetének egyik legjobb védelme a '91-es Eagles D is 3-4-ben játszott. A Gang Green-t ilyen számok jellemezték mint: 221 yds/game, 3.9 yds/play, 55 sack, 26 int, és olyan nevek mint Reggie White, Jerome Brown, Seth Joyner, Clyde Simmons, Wes Hopins, Eric Allen és mások.
De mondhatnám a Buddy Ryan által a 80-as évek végén edzett védelmeinket is, '91-ben már nem ő volt a HC, de az is az általa kialakított D volt.
A Ryan által létrehozott védelem szvsz a JJ félénél is erősebb volt. Legkevésbé rajtuk múlt hogy akkoriban nem jutottunk SB közelbe.BleedingGreen
Nekem nem jött be... 😉 pont egyik nap néztem a XV. SB.t . 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Washbournre mindenki azt mondja hogy marha jó igazolás. Remélem, hogy ezt be is tudja majd bizonyítani. Rohadtul jó alapanyaga lesz. Dixon, Te'o, Graham, Sapp.

Ami kezd idegesíteni, hogy egyre több helyen merül fel a kérdés, miszerint átváltunk 3-4-re?
Én a magam részéről remélem, hogy nem, mert mindegyiket kedvelem ugyan, de a játékosanyag csak a 4-3 hoz lenne jó. Bár ha hoznánk egy NT-t akkor végül is nem lenne gáz.Shawn84
Washbourn tényleg marha nagy igazolás,a Titans védőfala az utóbbi években nagyon erős egységet alkotott,nonamekből csinált játékost (aki Babinből ilyen szezont tud kihozni,az tudhat valamit)
3-4 meg az utóbbi évek legnagyobb hibája lenne,ha bekövetkezne.Newman
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)Greengo
Az elég nagy túlzás, hogy nem jött be a 3-4 nálunk. Az NFL történetének egyik legjobb védelme a '91-es Eagles D is 3-4-ben játszott. A Gang Green-t ilyen számok jellemezték mint: 221 yds/game, 3.9 yds/play, 55 sack, 26 int, és olyan nevek mint Reggie White, Jerome Brown, Seth Joyner, Clyde Simmons, Wes Hopins, Eric Allen és mások.
De mondhatnám a Buddy Ryan által a 80-as évek végén edzett védelmeinket is, '91-ben már nem ő volt a HC, de az is az általa kialakított D volt.
A Ryan által létrehozott védelem szvsz a JJ félénél is erősebb volt. Legkevésbé rajtuk múlt hogy akkoriban nem jutottunk SB közelbe.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Jason Peters lemondta a Pro Bowl részvételét. :/ Térde miatt rinyált.Helyette Tyson Clabo megy Hawaiira..ami minket már kevésbé érdekel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Washbournre mindenki azt mondja hogy marha jó igazolás. Remélem, hogy ezt be is tudja majd bizonyítani. Rohadtul jó alapanyaga lesz. Dixon, Te'o, Graham, Sapp.

Ami kezd idegesíteni, hogy egyre több helyen merül fel a kérdés, miszerint átváltunk 3-4-re?
Én a magam részéről remélem, hogy nem, mert mindegyiket kedvelem ugyan, de a játékosanyag csak a 4-3 hoz lenne jó. Bár ha hoznánk egy NT-t akkor végül is nem lenne gáz.Shawn84
Washbourn tényleg marha nagy igazolás,a Titans védőfala az utóbbi években nagyon erős egységet alkotott,nonamekből csinált játékost (aki Babinből ilyen szezont tud kihozni,az tudhat valamit)
3-4 meg az utóbbi évek legnagyobb hibája lenne,ha bekövetkezne.Newman
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Washbournre mindenki azt mondja hogy marha jó igazolás. Remélem, hogy ezt be is tudja majd bizonyítani. Rohadtul jó alapanyaga lesz. Dixon, Te'o, Graham, Sapp.

Ami kezd idegesíteni, hogy egyre több helyen merül fel a kérdés, miszerint átváltunk 3-4-re?
Én a magam részéről remélem, hogy nem, mert mindegyiket kedvelem ugyan, de a játékosanyag csak a 4-3 hoz lenne jó. Bár ha hoznánk egy NT-t akkor végül is nem lenne gáz.Shawn84
Washbourn tényleg marha nagy igazolás,a Titans védőfala az utóbbi években nagyon erős egységet alkotott,nonamekből csinált játékost (aki Babinből ilyen szezont tud kihozni,az tudhat valamit)
3-4 meg az utóbbi évek legnagyobb hibája lenne,ha bekövetkezne.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Washbournre mindenki azt mondja hogy marha jó igazolás. Remélem, hogy ezt be is tudja majd bizonyítani. Rohadtul jó alapanyaga lesz. Dixon, Te'o, Graham, Sapp.

Ami kezd idegesíteni, hogy egyre több helyen merül fel a kérdés, miszerint átváltunk 3-4-re?
Én a magam részéről remélem, hogy nem, mert mindegyiket kedvelem ugyan, de a játékosanyag csak a 4-3 hoz lenne jó. Bár ha hoznánk egy NT-t akkor végül is nem lenne gáz.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
#Eagles have received permission to interview current Ravens LB coach Dean Pees for DC job, source said.
2004-től van az NFL-ben.
04-05: Pats, LB coach
06-09: Pats DC (D# 6., 4, 10, 11)
10- : Ravens LB coach:
Idén a Patriots D csak a 25. legjobb lett.
Hozzátartozik, hogy idén elég fiatal lett a Pats D#, plusz előtte nem kis nevek játszottak abban a védelemben.
Nem tudom, hogy a 4-3-al, hogyan birkózna meg. De az is lehet, hogy Reid-ék csak unatkoznak, míg várnak a GB kiesésére. 😀

Kiderült, hogy kacsa volt az egész.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
A főoldali cikkben olvasom, hogy CB-t jósol az írója nekünk első húzásra. Hááát nem is tudom, szerintem jobban járnánk, ha trade-elnénk valakit, az oly divatos Aso-t pl, ami persze rettenet nehéz lesz, de nem lehetetlen. Első körben pedig az O-line-ba húznék legszívesebben. Azt, hogy kit, azt nem tudom, mert nem követtem a College futballt, de majd arra mond valami szaki valakit...

Haynesworth meg ne jöjjön ide, van nekünk alapanyagunk, ő meg úgyis iszonyat sok léért jönne, de legalábbis annyiért, amit inkább máshová, pl CB posztra költhetnénk, ami ezerszer fontosabb most.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
A legnagyobb hülyeség lenne idehozni Big Al-t. Szvsz van itt DT alapanyag, csak ki kell hozni belőlük a maximumot. A rendszer szar volt valljuk be, de a nevekkel nem hiszem hogy gond lett volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Wahsburnnel óriásit húztatok - ráadásul azt olvastam a tennesseanen, hogy Jason Babin is elmegy utána hozzátok, ha Washburn elhívja. Babin ugyan 2009-ben nem volt jó nálatok, de az öreg kihozta belőle az állatot, 12,5 sack, 2 FF, 58 tackle és Pro Bowl-szereplés
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Dennis Allen 38 éves
2006-2007: Dline edző a Szenteknél
2008-2010: DB edző a Szenteknél
Passz D#: 2008: 23; 2009: 26; 2010: 4.
2008: 21 TD, 15 inti, 80,3 QB-rating
2009: 15 TD, 26 inti, 68,6 QB-rating
2010: 13 TD, 9 inti, 83,2 QB-rating
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Új név a láthatáron:
The Eagles have received permission to interview Saints DBs coach Dennis Allen for their defensive coordinator vacancy.
An up-and-comer who oversaw career seasons from safeties Roman Harper and Malcolm Jenkins in New Orleans, Allen spent one year in the NFL (1996, Bills) before beginning his coaching career. It'd still be an out-of-the-blue and potentially awkward hire for the Eagles. Allen is in his mid-30s, and they just hired 61-year-old Jim Washburn to coach the defensive line.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag sose tettünk hivatalosan ajánlatot Mora-nak egyébként!

Más: kitaláltam egy több részes, szerintem érdekes, de nem feltétlen könnyű játékot a blogra. Szeretném, ha minél többen megpróbálnátok, bár néhány kérdés megválaszolása valószínűleg utánajárással jár, de hát egy hét van rá, és csak 5 kérdés. A tárgynyeremény pedig tényleg lehetséges, de ahogyan írtam, nem merek igérni semmit, talán egy hónap múlva már biztos lesz. Hajrá: http://philly.blog.hu/2011/01/20/jatek_1_resz
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Én egyiket se szeretném, szerettem volna a hármasból. Meglepetést várok Reid-től, mert az elmúlt napokban nagyon csend van e téren. Míg DLine ment és gyorsan jött is, addig DC-ről még interjú infok sincsenek.deny79
Lehet, hogy majd Reid veszi át az egység irányítását. 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon jó hír, Jim Mora állítólag nem szeretne sem Denverben, sem Phillyben DC lenni. Nem érzi állítólag fittnek hozzá magát, vagy mi.deny79
Pedig Őt még úgy ahogy el tudtam volna viselni. Jauron nagyon nem szeretném. A Cards DC-je meg egyenesen vicc lenne számomra.Bébé
Én egyiket se szeretném, szerettem volna a hármasból. Meglepetést várok Reid-től, mert az elmúlt napokban nagyon csend van e téren. Míg DLine ment és gyorsan jött is, addig DC-ről még interjú infok sincsenek.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nagyon jó hír, Jim Mora állítólag nem szeretne sem Denverben, sem Phillyben DC lenni. Nem érzi állítólag fittnek hozzá magát, vagy mi.deny79
Pedig Őt még úgy ahogy el tudtam volna viselni. Jauron nagyon nem szeretném. A Cards DC-je meg egyenesen vicc lenne számomra.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon jó hír, Jim Mora állítólag nem szeretne sem Denverben, sem Phillyben DC lenni. Nem érzi állítólag fittnek hozzá magát, vagy mi.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Többi posztedzőkkel, hogy álltok?
O# terén sztem nincsen gond. OL kérdéses lenne, de vakoldali fal nélkül nehéz az edző dolga.
Igaz az edző pedig azért van, hogy jobbá tegye a játékosokat, de sztem Castillo helye biztos.
WR, TE, RB-nél nem látok rá okot. RB-nél külön öröm, Staley ittléte. Biztos, hogy nagyon sokat segített Shady-nek.

Jauron-t posztedzőnek megtartanám, ha esetleg nem kapna Cleveland-ben munkát és beérné az itteni pozíciójával.
LB coach-ot cutolnám, de erre nem sok esélyt látok.Bébé
Támadósorban nem változtatnék, mert Castillo egysége tényleg fos volt, de szerintem nem miatta. Meg mellette szól, hogy Reid nagy spanja állítólag. LB edzőt mondtam én is, hogy küldeném el, de nem lesz, akkor megtettük volna már. Itt csak az a kérdés szerintem, Jauron megy-e csapaton belül vagy máshova, helyére kijönne, vagy ha marad, ki lesz DC.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Többi posztedzőkkel, hogy álltok?
O# terén sztem nincsen gond. OL kérdéses lenne, de vakoldali fal nélkül nehéz az edző dolga.
Igaz az edző pedig azért van, hogy jobbá tegye a játékosokat, de sztem Castillo helye biztos.
WR, TE, RB-nél nem látok rá okot. RB-nél külön öröm, Staley ittléte. Biztos, hogy nagyon sokat segített Shady-nek.

Jauron-t posztedzőnek megtartanám, ha esetleg nem kapna Cleveland-ben munkát és beérné az itteni pozíciójával.
LB coach-ot cutolnám, de erre nem sok esélyt látok.