Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jauron távozott Allen jöhet majd secondary coachnak.Elméletileg várjuk Trgovacra vagy Pettinere(Jets) a koordinátori posztra.Ebből 3-4 lesz ...most már szinte biztos.Ami viszont nagyobb átalakításhoz vezet a játékosállományban.Greengo
az mondjuk érdekelne,hogy kinek a fejéből pattant ki az ötlet
alkalmatlan az állomány a 3-4-hez,ha ez bekövetkezik,akkor nagy mozgások lesznek itt FA-in
persze,ha lesz CBA....Newman
Engem pont az bosszantana,hogy tele vagyunk tehetséges játékosokkal 4-3ra.Nagy átalakítás kellene a 3-4-hez ami persze 1 év alatt nem állna még össze,de minden jel arra mutat...mivel 3-4es szakemberekkel töltjük fel az edzői stábot.Greengo
Trogvac-cal még nem biztos a 3-4. A Panthersben 4-3-at játszott. Pettinnel már valószínűbb a 3-4, bár ő nem tudom miért hagyna ott egy sikeres Jets védelmet, ahol már most is DC (esetleg ha SB-t nyernek és új kihívást keresne)
Az állományt szerintem már tárgyaltuk múlt héten is, szerintem NT-en kívül a többi poszt megoldható lenne, de pont a NT a 2-gap 3-4 alapja. Talán Dixon-t lehetne itt kipróbálni, de szerintem ő kevés ehhez méretben.
Washburn megszerzése viszont inkább 4-3-ra utal, aki a Titansban 4-3-as line-t edzett, bár szerintem neki nem jelentene gondot átállni 3-4-re.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nate Allen azt mondta, a TC-re már 100%-os lesz.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Dennis Allen (Saints DB edző) ma jön elvileg interjúra hozzánk. Gondolom secondary edzőnek akarjuk, nem koordinátornak.
deny79
Jauron távozott Allen jöhet majd secondary coachnak.Elméletileg várjuk Trgovacra vagy Pettinere(Jets) a koordinátori posztra.Ebből 3-4 lesz ...most már szinte biztos.Ami viszont nagyobb átalakításhoz vezet a játékosállományban.Greengo
az mondjuk érdekelne,hogy kinek a fejéből pattant ki az ötlet
alkalmatlan az állomány a 3-4-hez,ha ez bekövetkezik,akkor nagy mozgások lesznek itt FA-in
persze,ha lesz CBA....Newman
Engem pont az bosszantana,hogy tele vagyunk tehetséges játékosokkal 4-3ra.Nagy átalakítás kellene a 3-4-hez ami persze 1 év alatt nem állna még össze,de minden jel arra mutat...mivel 3-4es szakemberekkel töltjük fel az edzői stábot.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Dennis Allen (Saints DB edző) ma jön elvileg interjúra hozzánk. Gondolom secondary edzőnek akarjuk, nem koordinátornak.
deny79
Jauron távozott Allen jöhet majd secondary coachnak.Elméletileg várjuk Trgovacra vagy Pettinere(Jets) a koordinátori posztra.Ebből 3-4 lesz ...most már szinte biztos.Ami viszont nagyobb átalakításhoz vezet a játékosállományban.Greengo
az mondjuk érdekelne,hogy kinek a fejéből pattant ki az ötlet
alkalmatlan az állomány a 3-4-hez,ha ez bekövetkezik,akkor nagy mozgások lesznek itt FA-in
persze,ha lesz CBA....

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Dennis Allen (Saints DB edző) ma jön elvileg interjúra hozzánk. Gondolom secondary edzőnek akarjuk, nem koordinátornak.
deny79
Jauron távozott Allen jöhet majd secondary coachnak.Elméletileg várunk Trgovacra vagy Pettinere(Jets) a koordinátori posztra.Ebből 3-4 lesz ...most már szinte biztos.Ami viszont nagyobb átalakításhoz vezet a játékosállományban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kész a OG menjen, maradjon is: http://philly.blog.hu/2011/01/22/maradjon_menjen_offensive_guardok
+ legalább szerintem egységesek a képek már 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Zordich posztja jelenleg (Defensive quality control coach) ez mi pontosan?

Egyébként most új DB coach is kell. Nagy felfordulás van itt gyerekek. Szerintem FA-ben is mozgolódni fogunk rendesen.Shawn84
Defensive quality control coach: előkészíti a kövekező ellenfélről a gamefilmet, összevágja a fontos részeket, foglalkozik a scout team-mel, az edzéseken is közreműködik, szóval végzi a piszkos munkát és a coachok, assistant coachok keze alá dolgozik (és közben persze sokat tanul tőlük). Általában a fiatal és még kevés edzői tapasztalattal rendelkező emberek szokták betölteni ezt a posztot, akik edzőként képzelik el a jövőjüket.

Remélem idővel majd feljebb lép. Szerintem a fiatalok sokat tanulhatnak tőle. A karrier számai nem olyan lenyűgözőek, de a pályán mindig nagy szívvel játszott, nagyokat ütött, szóval igazi Eagle volt. Kb a 90-es évek közepének Dawkins-a volt nálunk.

Szerintem most hiányzik egy ilyen játékos a secondary-ból. Ha én receiver lennék összehúznám magam, ha egy ilyen fejjel rendelkező DB közelítene: 😀


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dennis Allen (Saints DB edző) ma jön elvileg interjúra hozzánk. Gondolom secondary edzőnek akarjuk, nem koordinátornak.

Graham első évének kielemzése, itt: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Grahams_production_as_a_rookie.html
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Zordich posztja jelenleg (Defensive quality control coach) ez mi pontosan?

Egyébként most új DB coach is kell. Nagy felfordulás van itt gyerekek. Szerintem FA-ben is mozgolódni fogunk rendesen.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Childress szerintetek lenne OL coach vagy ahhoz egyáltalán nem ért? Mert csapata asszem még nincs, Reid meg bírja...deny79
Életében nem volt Oline coach. Az Oline edző feladatai pedig egy kicsit nehezebbnek tűnik, mint a WR, TE vagy RB edzőé.
Sztem biztos, hogy nem lesz posztedző nálunk. Meg vhol olvastam is, hogy ment OC interjúra. (meg nem mondom, hogy melyik csapathoz)Bébé
Bengals,szerintem ott is marad

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Childress szerintetek lenne OL coach vagy ahhoz egyáltalán nem ért? Mert csapata asszem még nincs, Reid meg bírja...deny79
Életében nem volt Oline coach. Az Oline edző feladatai pedig egy kicsit nehezebbnek tűnik, mint a WR, TE vagy RB edzőé.
Sztem biztos, hogy nem lesz posztedző nálunk. Meg vhol olvastam is, hogy ment OC interjúra. (meg nem mondom, hogy melyik csapathoz - de mégis...Bengals)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Childress szerintetek lenne OL coach vagy ahhoz egyáltalán nem ért? Mert csapata asszem még nincs, Reid meg bírja...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Heckert am leszállhatna a segédedzőinkről,kezd egy kicsit felbaszni.Newman
Pont erre gondoltam.
Bár jól csinálja a Browns. Az NFL legjobb csapatából építkeznek. 😀

Közben pedig már hivatalos, hogy Jauron lett a Cleveland új DC-je.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Heckert am leszállhatna a segédedzőinkről,kezd egy kicsit felbaszni.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyre többen már tényként kezelik, hogy Jauron lett a Browns védelmi koordinátora, csak a hivatalos bejelentés várat magára. (Pl. bowl.hu, nfl.com, PE.com)

Ez nem egy jó hír.
Ezzel együtt Trgovac-ot egyre többen várják DC-nek, míg DB edzőnek Mike Zordich-ot várják.

Közben újabb rossz hír, lehet Castillo is menni fog a csapattól, szintén Cleveland-be, OC-nek. De érte még nem keresték meg a vezetést nálunk.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy bizonyos Mary KAy Cabot szerint a Browns terve, hogy Jauron lesz a DC-jük. Ő Browns beatwriter.deny79
leszarom mi a tervük 😛
nyilván minket preferál,ha DC-nak akarjuk
márpedig eddig ő a legjobb megoldás szvsz

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy bizonyos Mary KAy Cabot szerint a Browns terve, hogy Jauron lesz a DC-jük. Ő Browns beatwriter.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
én ezért sem szeretnék részt venni benne. 😊 szóval, ha valakit csak az tart vissza, hogy úgyis lefutott a meccs, az vágjon bele nyugodtan. 😉

deny-t teljesen meg tudom érteni. nem annyira könnyű jó kérdéseket kitalálni, ezért jó lenne, ha életben tartanánk lelkesedését és minél többen megtisztelnénk őt azzal, hogy megpróbálunk válaszolni.Szabler
Igazából reméltem, hogy esélyt adsz másoknak, illetve ezért nem is raktam be mondjuk a régi foci topicba, mert ezek inkább azoknak jó kérdések, akik csak szeretnének többet tudni egy adott csapatról. Attól függetlenül, hogy értékeled, szerinted könnyűek vagy nehezek lettek a kérdések egy átlag fan számára? Illetve ugye tudod mind az 5 kérdésre a választ? 😀deny79
A válaszok persze megvannak. 😊 Szerintem nem túl nehéz, de nem is túl könnyű (azaz fejből megválaszolható) kérdések. Ha valaki akar és tud rá 10-15 percet szánni, és tudja hogy és hol keressen (!), könnyen megfejtheti őket.

deny! Annyi pontosítás azért szükséges a 3. kérdésnél, hogy csak az AP által díjazottakra gondoltál-e. Van ugyanis egy olyan hajdani edzőnk, aki a Sporting News-tól és Pro Football Weekly-től is kapott díjat, de a legelismertebb AP Év Edzője díjat nem ítélték neki oda.Szabler
Ja, persze, AP-re gondoltam. De köszönöm a kisegítést, javítom is azonnal.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem sokan aktívkódtok a blog játékkal még 😊
Jó, persze, Szablernek mondjuk ujj gyakorlat, de többiekre kíváncsi lennék azért.

És igen, a közeljövőben még többször is fogok rinyálni 😊deny79
ma lett vége a vizsgaidősuckomnak, szóval a hétvégén már én is kikeresem a dolgokat

Nagy valószínűséggel Jauron lesz a Browns DC-je:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Jauron_update_in_Cleveland.html

Nem olyan biztos, hogy Weaver vissza tud térni jövőre:
http://www.csnphilly.com/01/20/11/Source-Eagles-Weaver-chance-of-return-re/landing_eagles.html?blockID=395057&feedID=704
Schmitty elég jól pótolta (úgy, hogy TC-ben sem volt) szóval a csapat nem fogja annyira megsínyleni Weaver hiányát.
Azonban roppant szimpatikus volt már az első pillanattól kezdve és nagyon sajnálnám ha nem tudna visszatérni.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Chuck Cecilt kirúgta a Titans. Egy interjúra ő is jöhetne. Annyit megér.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nem sokan aktívkódtok a blog játékkal még 😊
Jó, persze, Szablernek mondjuk ujj gyakorlat, de többiekre kíváncsi lennék azért.

És igen, a közeljövőben még többször is fogok rinyálni 😊deny79
én ezért sem szeretnék részt venni benne. 😊 szóval, ha valakit csak az tart vissza, hogy úgyis lefutott a meccs, az vágjon bele nyugodtan. 😉

deny-t teljesen meg tudom érteni. nem annyira könnyű jó kérdéseket kitalálni, ezért jó lenne, ha életben tartanánk lelkesedését és minél többen megtisztelnénk őt azzal, hogy megpróbálunk válaszolni.Szabler
Igazából reméltem, hogy esélyt adsz másoknak, illetve ezért nem is raktam be mondjuk a régi foci topicba, mert ezek inkább azoknak jó kérdések, akik csak szeretnének többet tudni egy adott csapatról. Attól függetlenül, hogy értékeled, szerinted könnyűek vagy nehezek lettek a kérdések egy átlag fan számára? Illetve ugye tudod mind az 5 kérdésre a választ? 😀deny79
A válaszok persze megvannak. 😊 Szerintem nem túl nehéz, de nem is túl könnyű (azaz fejből megválaszolható) kérdések. Ha valaki akar és tud rá 10-15 percet szánni, és tudja hogy és hol keressen (!), könnyen megfejtheti őket.

deny! Annyi pontosítás azért szükséges a 3. kérdésnél, hogy csak az AP által díjazottakra gondoltál-e. Van ugyanis egy olyan hajdani edzőnk, aki a Sporting News-tól és Pro Football Weekly-től is kapott díjat, de a legelismertebb AP Év Edzője díjat nem ítélték neki oda.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én hétvégén kigúglizom mindenképp, csak most így hétköznap nem nagyon van időm... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem sokan aktívkódtok a blog játékkal még 😊
Jó, persze, Szablernek mondjuk ujj gyakorlat, de többiekre kíváncsi lennék azért.

És igen, a közeljövőben még többször is fogok rinyálni 😊deny79
én ezért sem szeretnék részt venni benne. 😊 szóval, ha valakit csak az tart vissza, hogy úgyis lefutott a meccs, az vágjon bele nyugodtan. 😉

deny-t teljesen meg tudom érteni. nem annyira könnyű jó kérdéseket kitalálni, ezért jó lenne, ha életben tartanánk lelkesedését és minél többen megtisztelnénk őt azzal, hogy megpróbálunk válaszolni.Szabler
Igazából reméltem, hogy esélyt adsz másoknak, illetve ezért nem is raktam be mondjuk a régi foci topicba, mert ezek inkább azoknak jó kérdések, akik csak szeretnének többet tudni egy adott csapatról. Attól függetlenül, hogy értékeled, szerinted könnyűek vagy nehezek lettek a kérdések egy átlag fan számára? Illetve ugye tudod mind az 5 kérdésre a választ? 😀
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nem sokan aktívkódtok a blog játékkal még 😊
Jó, persze, Szablernek mondjuk ujj gyakorlat, de többiekre kíváncsi lennék azért.

És igen, a közeljövőben még többször is fogok rinyálni 😊deny79
én ezért sem szeretnék részt venni benne. 😊 szóval, ha valakit csak az tart vissza, hogy úgyis lefutott a meccs, az vágjon bele nyugodtan. 😉

deny-t teljesen meg tudom érteni. nem annyira könnyű jó kérdéseket kitalálni, ezért jó lenne, ha életben tartanánk lelkesedését és minél többen megtisztelnénk őt azzal, hogy megpróbálunk válaszolni.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem sokan aktívkódtok a blog játékkal még 😊
Jó, persze, Szablernek mondjuk ujj gyakorlat, de többiekre kíváncsi lennék azért.

És igen, a közeljövőben még többször is fogok rinyálni 😊