NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Szerintem nagyon igazságtalanok vagytok most Maclinnel kapcsolatban. Meg a rookie évét fikázzátok. Azért egy újonc elkapótól az 56 elkapás 773 yard meg 4 TD nagyon nem rossz. Ha idén hozna 60 körüli elkapást meg 900 yardot és pár TD-t én már nagyon elégedett leszek vele. Nem kell őt kinevezni első számú WR-nek. Jackson jelenleg a csapatban a Nr1. Maclin meg majd szépen beleszokik az ütközésbe is, ha magára tesz még 1-2 font izmot. Slot WR-nek tökéletes lesz ő nekünk.

Sajnos én nem láttam a meccset csak az összefoglalót de eléggé elkeserít amit írtatok róla. Az OL 5 sacket engedett!! Ez baromira sok. De futás blokkolásnál talán mutatkozik némi fejlődés.

Én azt mondom, hogy egy PS meccs az rohadtul más mint egy RS meccs. Itt akárki akármit mond az alapemberek nem teszik úgy oda magukat még. Kolb sokkal jobban fog játszani majd a Packers ellen. A fal se lesz ennyire szar és a D# még ennél is keményebb lesz.

Austin Howard az utóbbi időben nyújtott teljesítménye alapján kis kedvencem lett. Ő milyen volt a meccsen???
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Egyszer még talán azt is megélem, hogy reagál valaki Mallett csapattagságára is...tuzolto
Nagyjából a Scott üggyel ki is lett tárgyalva ,de külön csak a te kedvedért. PS-ba elfér. Így jó? 😉
Ettől függetlenül egyetértek, hogy túl kritikusak vagyunk néha, tavaly is ki akarta vágni valaki innen szegény Jeremyt, amikor a Dallas ellen huszonX pontos hátrányban nem ment be ütközni(/lesérülni) két DB közé tök reménytelen szituációban 😊Rataccess
Pedig el kellene döntenie,hogy velünk van vagy ellenünk. 😛 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
[Usánkában meg angol nyelvterületen szokták így irni, hogy a vezetéknév kerül előre és vesszővel választják el a keresztnévtől ( + tűzoltó egyes számot használt) 😊

Köszi, hogy megvédtél, így nyugodtabban alszom... 😊

Egyszer még talán azt is megélem, hogy reagál valaki Mallett csapattagságára is...
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
mint az első számú wr-től (Jackson, DeSean)...tuzolto
Én még most is jobb szezont várok Maclintől mint DeSean-tól (én őt nagyszerű, de tavalyi év óta nagyon túlértékelt elkapónak érzek). Illetve elsőnek védtem be Maclint is. De már nincs sok hátra, és kiderül minden. De azért az vicces hogy valaki már azt is kétségbe vonja hogy Jeremy rosterre fér-e. Illetve DeSean és Jackson egyazon személy, nem kettő...deny79
Usánkában meg angol nyelvterületen szokták így irni, hogy a vezetéknév kerül előre és vesszővel választják el a keresztnévtől ( + tűzoltó egyes számot használt) 😊 Különben kicsit rumlisabb lenne a telefonkönyvben keresgélni (nem éppen a DeSeanokra, inkább a Johnokra gondolok 😊 )

Ettől függetlenül egyetértek, hogy túl kritikusak vagyunk néha, tavaly is ki akarta vágni valaki innen szegény Jeremyt, amikor a Dallas ellen huszonX pontos hátrányban nem ment be ütközni(/lesérülni) két DB közé tök reménytelen szituációban 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én még most is jobb szezont várok Maclintől mint DeSean-tól (én őt nagyszerű, de tavalyi év óta nagyon túlértékelt elkapónak érzek). Illetve elsőnek védtem be Maclint is. De már nincs sok hátra, és kiderül minden. De azért az vicces hogy valaki már azt is kétségbe vonja hogy Jeremy rosterre fér-e. Illetve DeSean és Jackson egyazon személy, nem kettő...
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Milyen érdekes,hogy nemrégen még Maclin rajongók az egekig emelték az elkapónkat, és jobb szezont vártak Tőle, mint az első számú wr-től (Jackson, DeSean)...ma meg gyámoltalan emberke!
(Talán az 53-ba sem fér bele...)
Véleményem szerint nem csak tudatalatt vigyázott magára...
A szezonra kell egézségesen odaérni, és hogy milyen idényt mutat, az nagyban függeni fog DeSean-tól!
Ha az elsődleges cb-k nem Rá figyelnek, sikeres szezont zárhat!
Én optimista vagyok, és már az első meccsen bizonyítani fognak a srácok...tuzolto
Ez már csak egy ilyen topik az itteni Eagles szurkolók vagy temetik, vagy éppenséggel SB győzelemre esélyesnek látják csapatukat, aztán az idény végére minden a helyére kerül, majd lehet elkezdeni újra reménykedni a következő szezonba… 😀greenboy
miért, a kintiek nem ilyenek? 😂
több mint 14 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Milyen érdekes,hogy nemrégen még Maclin rajongók az egekig emelték az elkapónkat, és jobb szezont vártak Tőle, mint az első számú wr-től (Jackson, DeSean)...ma meg gyámoltalan emberke!
(Talán az 53-ba sem fér bele...)
Véleményem szerint nem csak tudatalatt vigyázott magára...
A szezonra kell egézségesen odaérni, és hogy milyen idényt mutat, az nagyban függeni fog DeSean-tól!
Ha az elsődleges cb-k nem Rá figyelnek, sikeres szezont zárhat!
Én optimista vagyok, és már az első meccsen bizonyítani fognak a srácok...tuzolto
Ez már csak egy ilyen topik az itteni Eagles szurkolók vagy temetik, vagy éppenséggel SB győzelemre esélyesnek látják csapatukat, aztán az idény végére minden a helyére kerül, majd lehet elkezdeni újra reménykedni a következő szezonba… 😀
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Azt hiszem Maclin-ről láttam egy olyan összehasonlítást, amiben a rookie évében szerzett statisztikáit hasonlították össze Fitz, és Randy első éves statjaival, és nem egy olyan adat volt, amiben mind2-t verte.....ugyh én nem aggódok a tulzott vigyázatosság miatt, szerintem már idén lehet belőle elit elkapó, én nem támaszkodnék a Preseasonban mutatott teljesítményre
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Cole's MRI revealed no structual damage, #Eagles said.
Cole is listed as day-to-day with an ankle sprain.

A-Rod-ot már simán sack-elni fogja. 😀
több mint 14 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Milyen érdekes,hogy nemrégen még Maclin rajongók az egekig emelték az elkapónkat, és jobb szezont vártak Tőle, mint az első számú wr-től (Jackson, DeSean)...ma meg gyámoltalan emberke!
(Talán az 53-ba sem fér bele...)
Véleményem szerint nem csak tudatalatt vigyázott magára...
A szezonra kell egézségesen odaérni, és hogy milyen idényt mutat, az nagyban függeni fog DeSean-tól!
Ha az elsődleges cb-k nem Rá figyelnek, sikeres szezont zárhat!
Én optimista vagyok, és már az első meccsen bizonyítani fognak a srácok...
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
Kolb(ÁSZ)nak nehéz dolga lesz, a fal gyengus nagyot kéne javulni, írtátok néha sok ideje volt mégsem tudott passzolni, szerintem úgy nehéz ha az elkapok nem tudnak elszakadni, és ahhoz képest, hogy nem mondják túl mobilisnak elég jól futott. greenboy
Azt nemigen lehetett látni, hogy az elkapók mennyire tudtak elszakadni, mert azt alig mutatták, de az biztos, hogy a Wr-ek sem voltak a helyzet magaslatán. De valószínű, hogy ez is, az is baj volt (hol az elkapók nem tudtak elszakadni, hol meg Kolbi nem találta meg azt, aki üres).
Az, hogy Kolb nem túl mobilis sztem inkább arra vonatkozik, hogy nem tud olyan mesterien kimenekülni a nyomás alól, mint Mc5. De ha kell, azért ő is meg tudja futni a 10 yardot a 1st downért.


több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Nekem úgy jött le, hogy a futásokat elégé nehezen állítottuk meg, az elején még jó volt, de aztán valahogy fokozatosan rosszabb lett, persze fáradtak, de mi lesz élesben negyedik negyedre elfogyunk(?). greenboy
A 2. és a 3. negyedben többször volt olyan, hogy a D#line-ban a 2. sorunk volt, de a back-seven-ben az 1. D# tagjai voltak.
Ez is közrejátszott ebben.

McGlynn is megsérült, Jackson és még T. Cole sok lesz ez egy kicsit, Sheffield ütközése csúnya volt, feküdt mint egy darab fa, remélem felépül. greenboy
Olyan hírek jönnek, hogy egyikük sérülése sem komoly. (Sheffield-é sem olyan súlyos, mint amilyennek kinézett.)

Chad Hall szerintetek be fog férni az 53ba, én kevés esélyt látok rá 😕 ?greenboy
Én is. :S De még ott a Jets meccs. A kezdők alig fognak játszani, szal remélem, hogy megkapja az esélyt.
Valamint szerencséjére Baskett és Washington sem alkotott maradandót a támadóknál. (ST-ben lehet.)
több mint 14 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Kolb(ÁSZ)nak nehéz dolga lesz, a fal gyengus nagyot kéne javulni, írtátok néha sok ideje volt mégsem tudott passzolni, szerintem úgy nehéz ha az elkapok nem tudnak elszakadni, és ahhoz képest, hogy nem mondják túl mobilisnak elég jól futott. Cooper jó volt, remélem tud maradni! Nekem úgy jött le, hogy a futásokat elégé nehezen állítottuk meg, az elején még jó volt, de aztán valahogy fokozatosan rosszabb lett, persze fáradtak, de mi lesz élesben negyedik negyedre elfogyunk(?). McGlynn is megsérült, Jackson és még T. Cole sok lesz ez egy kicsit, Sheffield ütközése csúnya volt, feküdt mint egy darab fa, remélem felépül.
ST, túl sok yardot engedünk, itt is idegesítőek voltak az elcseszett szerelések. Chad Hall szerintetek be fog férni az 53ba, én kevés esélyt látok rá 😕 ?
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Aki esetleg talál infót Trent sérüléséről, jelezze.Petya
Ennyit tudni most: #Eagles spokesman had no update as of my 2 pm landing at Philly Int'l. (McLane-től)deny79
Pro_Hunt58

Well I'm good nothing serious. Now time to recover and get after Green Bay 3 minutes ago via Twitter for iPhone

😊😊😊
több mint 14 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
Tegnapi meccsről az észrevételeim az első 3 negyed alapján:


ST
A preseason során most volt a legjobb a kickoff-coverage. Igaz ezt nem volt nehéz elérni.
Egyszer a félpályáig közünk nem volt a returnerhez, de ezen kívül aránylag jól (jobban mint az előző 2 meccsnél) megfogtuk. Punt corverage megint jó volt. Egyszer szoptunk belőle sok yardot, de az egy miss-tackle-nek volt köszönhető.
Demps kickoff returnernek jó lesz, de punt return-ben nullák vagyunk.Bébé
Dempsnek tavaly vagy tavaly előtt volt egy nagyon durva kapott hitje amiből Fumble lett.

Punt returnünk meg azért nem volt mert DJax sérült volt, de amúgy Cooper jól csinálná a dolgát ha hagynának neki egy kis helyet, legalábbis első pre meccs alapján, ott voltak szép megmozdulásai.

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki esetleg talál infót Trent sérüléséről, jelezze.Petya
Ennyit tudni most: #Eagles spokesman had no update as of my 2 pm landing at Philly Int'l. (McLane-től)
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Nyilván bennem van a szurkolói rosszmájúság de nekem Maclinről mindig az jut eszembe amikor tavaly ellenünk egy passznál gyakorlatilag rá se nézett a labdára annyira tartott attól hogy Hamlin lecsapja.Szerintem ezt nem nagyon lehet kiverni valakiből egyszerűen az ilyen nem pályára való,persze aztán lehet hogy idén pont ellenünk fog olyan elkapásokat bemutatni hogy ott helyben ránt rá mindenki.Majd meglátjuk.Cowboykarcsi
Sajna bennem nem egy ilyen jelenet maradt meg sajna. Össze sem lehet hasonlítani, ha mondjuk Avanthoz vagy Celekhez megy egy labda ember közelben, vagy ha Maclinhez. És tényleg: az ilyet nem nagyon lehet kiverni az emberkéből, akármennyire is kigyúrja magát.

Na mindegy, most már elég szó esett szerintem erről, az idei szezon majd megmutatja mi a valós helyzet.


Aki esetleg talál infót Trent sérüléséről, jelezze.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Nyilván bennem van a szurkolói rosszmájúság de nekem Maclinről mindig az jut eszembe amikor tavaly ellenünk egy passznál gyakorlatilag rá se nézett a labdára annyira tartott attól hogy Hamlin lecsapja.Szerintem ezt nem nagyon lehet kiverni valakiből egyszerűen az ilyen nem pályára való,persze aztán lehet hogy idén pont ellenünk fog olyan elkapásokat bemutatni hogy ott helyben ránt rá mindenki.Majd meglátjuk.Cowboykarcsi
hallottad, h dolgoznak rajta.
gondolom kap napi 2 bátorság szurit.
nekünk is bevált ginnél...

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nyilván bennem van a szurkolói rosszmájúság de nekem Maclinről mindig az jut eszembe amikor tavaly ellenünk egy passznál gyakorlatilag rá se nézett a labdára annyira tartott attól hogy Hamlin lecsapja.Szerintem ezt nem nagyon lehet kiverni valakiből egyszerűen az ilyen nem pályára való,persze aztán lehet hogy idén pont ellenünk fog olyan elkapásokat bemutatni hogy ott helyben ránt rá mindenki.Majd meglátjuk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Nem láttam a meccset csak a statok alapján tudok tájékozódni meg amit írtok a meccsről és hát ez alapján nem annyira rózsás a kép illetve nem sok javulás az elmúlt héthez képest. Rendben hogy ps meccsek de emlékszem tavaly is hogy mondogattuk főleg én reménykedve, hogy majd az éles meccseken megmutatjuk meg előhozzuk Vicket stb aztán a két Dallas meccsen jól előhoztuk meg megmutattuk ami nincs. Ez nem olyan mint a soccer vagy más sportágak ahol az előfutamban lehet tartalékolni. Sajna ettől félek most is. Az amcsifociról, amióta én követni tudom úgy, hogy látom (kb 5 éve), az derült ki számomra, hogy egy nagyon őszinte játék és ilyesfajta taktikázásnak helye a játék adottságaiból nem nagyon van. Jó vannak meglepetések de azok jele is már-már érzékelhetőek, vagy az is, hogy ha negatívba mennek a dolgok. Nyilván pl a Colts nem lesz olyan rossz mint most mutatja de ott is érződnek a rossz jelek és túlságosan Manning függő a csapat, mi lesz utána (szóljanak a Colts fanok ha tévedek)? Lepjenek meg ne legyen igazam látszódjon Kolbon egy A-Rod effektus (úgyis mindig hasonlítgatják az útjukat), bízom benne hogy így lesz 😊

Fly Eagles: deee
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Tegnapi meccsről az észrevételeim az első 3 negyed alapján:

O#
Nem igazán klappoltak a dolgok.
Kolb: Volt amikor Ő volt rossz, (2 inti esélyes passza is volt), volt amikor Maclin droppolt, fal sem könnyítette meg a dolgát. A 3 negyed közepén játszott nagyon rosszul. Egymás után 3, 4 rossz döntést hozott és jött is az inti. De annyira azért nem volt szar, mint amennyire a stat-lapon látszik.
Ellenben az O#fal elég szar volt. 3 sack Kolb-on és mind3x érintetlenül sack-elt a védő (egyszer Weaver nem tudta felvenni az embert). Herremans jó volt, Peters: 2 false start, sztem 2-3 hurry, de legalább 0 sack. Sztem Peters és Herremans páros rendben lesz a bal oldalon.
McGlynn passz ellen elmegy, de a futásokat nem igazán tudja segíteni. Elméletileg Stacy futásblokkolásban jó, de ezt nem igazán látom. Justice passz ellen erős közepes, de futásnál elég gyenge.

D#
Összességében elég jó volt a D.
Volt pár idegesítő miss-tackle: RB futott volna 2-5 yardot, erre miss-tackle és fut 20+at. De azért futás ellen rendben leszünk, ha nem lesznek ilyen hibák.
CB-k és safetyk is jók voltak. TD-nél Cassel kihasználta a pillanatnyi zűrzavart, de amúgy nem villogott (passzonkénti átlaga 3,7).
N. Allen elég durván tolta ma. Sztem egy complete passz nem volt a környékén, blitz-nél ma is odaért a QB-hoz. Jó kis játékos lehet belőle.
Graham ma futás ellen volt durva, meg egyszer elfelejtették blokkolni és ezt meg is bosszulta. Ezenkívül 2x fejtett ki nyomást a QB-ra.

ST
A preseason során most volt a legjobb a kickoff-coverage. Igaz ezt nem volt nehéz elérni.
Egyszer a félpályáig közünk nem volt a returnerhez, de ezen kívül aránylag jól (jobban mint az előző 2 meccsnél) megfogtuk. Punt corverage megint jó volt. Egyszer szoptunk belőle sok yardot, de az egy miss-tackle-nek volt köszönhető.
Demps kickoff returnernek jó lesz, de punt return-ben nullák vagyunk.
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Nem volt időm még végignézni a meccset, csak az összefoglalókat
A statok nem valami szépek. Shady TD futása az nagyon Westbrookos volt, minden mozdulat.

Chiefs oldalról: remélem Studebaker bejátsza magát abba a csapatba, örülök, hogy még az NFL-ben van 😊
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Azért kicsit eltúlozáttok ezt a Jeremy dolgot szerintem. Oké, elfogult vagyok, egyik kedvencem. Tény, bátrabbnak kellene lennie, de higgyétek el, folyamatosan dolgoznak ezen. Meg ne egy TC meccs alapján mondjuk már meg, hogy gyáva, vagy nem...deny79
Az idő úgy is eldönti...de ha átolvasod a hozzászólásainkat abból nem az jön le,hogy 1 pre meccs alapján állítanánk ezt.A lényeg ,hogy ezen a téren fejlődni kell............Greengo
Azt irtattok, hogy első évében betudtátok rutin hiánynak, idén meg csak premeccs volt. De igazad van, idő eldönti és fejlődnie is kell.
Nem mondtam, hogy hú de kemény, Petya... Illetve Pinkston-Maclin párhuzam egyszerűen komolytalan...deny79
Az első évében persze lehetett azt mondani,hogy ez a rutin hiánya,de nem láttuk a fejlődést ..és ez az aggasztó.Kolbtól is többet várna az ember mert az ,hogy nem adott TD passzt az azért pánikra adhatna okot...persze még nem baszogatok senkit(majd a reg.seasonban ha nincs javulás 😛 ).
Sajna azért is írtam,hogy a felkészülésben nem itt kéne tartanunk.
Tavaly a mérleg nyelve az O# felé húzott(D# volt a gyengébb)..most úgy érzem átestünk a ló másik oldalára.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért kicsit eltúlozáttok ezt a Jeremy dolgot szerintem. Oké, elfogult vagyok, egyik kedvencem. Tény, bátrabbnak kellene lennie, de higgyétek el, folyamatosan dolgoznak ezen. Meg ne egy TC meccs alapján mondjuk már meg, hogy gyáva, vagy nem...deny79
Az idő úgy is eldönti...de ha átolvasod a hozzászólásainkat abból nem az jön le,hogy 1 pre meccs alapján állítanánk ezt.A lényeg ,hogy ezen a téren fejlődni kell............Greengo
Azt irtattok, hogy első évében betudtátok rutin hiánynak, idén meg csak premeccs volt. De igazad van, idő eldönti és fejlődnie is kell.
Nem mondtam, hogy hú de kemény, Petya... Illetve Pinkston-Maclin párhuzam egyszerűen komolytalan...
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Azért kicsit eltúlozáttok ezt a Jeremy dolgot szerintem. Oké, elfogult vagyok, egyik kedvencem. Tény, bátrabbnak kellene lennie, de higgyétek el, folyamatosan dolgoznak ezen. Meg ne egy TC meccs alapján mondjuk már meg, hogy gyáva, vagy nem...deny79
Az idő úgy is eldönti...de ha átolvasod a hozzászólásainkat abból nem az jön le,hogy 1 pre meccs alapján állítanánk ezt.A lényeg ,hogy ezen a téren fejlődni kell............Greengo
Hát baromira nem egy meccs alapján állapítottuk. Tavaly általában olyan játékoknál voltak jó megmozdulásai, amikor utána nem kaphatott ütést (Tampa elleni 2 endzone catch, Broncos ellen sideline catch, Dallas elleb sem voltak a közelében).

Amikor a pálya közepén repül felé a labda, állandóan bizonytalankodik (dallas elleni hazai meccs tavaly pl). Azért az előző mecces 2 fumbleje sem a keménységére utal.

Akit viszont kihagytam és szerintem szenzációsan játszott tegnap: Lindley!