Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Fájdalmas nézni ezt a csapatot. Komolyan elgondolkodtatnak minden meccsen, hogy a következőt megnézzem e. Én innen már csak jó draft helyet szeretnék, mert, hogy SB győzelemre esélytelenek vagyunk, a PO-ba bekerülni meg egy azonnali bucira verésért tök felesleges. Legalább draftoljunk értelmesen. Ha már FA-kat igazolni nincs pénz.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Djax severals wee..k...
LJ week to week

of course.


Hát érdekes meccs volt,szerencsére a giants O még azt is megtette ami ment nekik(Gallman futásai),azt nem csinálták.
Az első drive szép volt ott egy nagyon síma W nézett ki. Aztán jött Wentz kergetése majd a szokott hiba INT.

Szenvedős O buta zászlók és a végjátékban is szerencsénk volt. (EE drop)

Kelce facemask hibájánál már elkapáltam a csapatot hiba volt.

van pár nap épülgetni .... ez a jó hír ja és hogy vezetjük a csoportot 😊

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak a szépre emlékezünk 😛

A gutsy TEAM win.

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/15716431
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Negyed 6tól ismétlés az Arenán 😛 😉
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Az előző két meccsen már azt láttam, hogy megtizedelve, de éledezik a csapat erre most megint ez.Komolyan szánalmas az egész. 😊 Első félidő végén már azt számolgattam, hogy hányszor kell eljutni a RZ-ig, hogy végre pontokat is szerezzünk.
Nem írok semmit a meccsről mert nincs is mit .Akit érdekel és szenvedni akar nézze vissza.
Ja és DeSean újra sérült. Imádtam meg az egyik legnagyobb kedvencem volt régen, de küldjük már el nyugdíjba. 😊
Greengo
Playoffra felépül 😀
csipkelli


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
csipkelli 3 287
Az előző két meccsen már azt láttam, hogy megtizedelve, de éledezik a csapat erre most megint ez.Komolyan szánalmas az egész. 😊 Első félidő végén már azt számolgattam, hogy hányszor kell eljutni a RZ-ig, hogy végre pontokat is szerezzünk.
Nem írok semmit a meccsről mert nincs is mit .Akit érdekel és szenvedni akar nézze vissza.
Ja és DeSean újra sérült. Imádtam meg az egyik legnagyobb kedvencem volt régen, de küldjük már el nyugdíjba. 😊
Greengo
Playoffra felépül 😀
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Az előző két meccsen már azt láttam, hogy megtizedelve, de éledezik a csapat erre most megint ez.Komolyan szánalmas az egész. 😊 Első félidő végén már azt számolgattam, hogy hányszor kell eljutni a RZ-ig, hogy végre pontokat is szerezzünk.
Nem írok semmit a meccsről mert nincs is mit .Akit érdekel és szenvedni akar nézze vissza.
Ja és DeSean újra sérült. Imádtam meg az egyik legnagyobb kedvencem volt régen, de küldjük már el nyugdíjba. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A szokásos szoros és rendkívül színvonalas meccs a Linc-en a Giants ellen. 😀 Az egész alá nyugodtan be lehetett volna játszani a Benny Hill zenéjét.

Amúgy 10 yardon belül a TD szerzésre az a fő elképzelése Pedersonnak és a hadseregnyi offense tanácsadónak, hogy fusson Wentz a labdával? Mert kb. úgy nézett ki.
Hurts-re meg annyi kreatív játékot tudtak felrajzolni eddig, hogy read option ... Gondolom ettől is már gőz jött ki a fülükön mire kitalálták.

A védelem még elfogadható is lett volna, de a Jones féle futás azért extra égő volt (remek linebackerek ismét).

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor is menjenek a.. oda 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pederson most már elmehetne lassan a picsába..
karmïgran
Gyorsan minél előbb az egész edzői brigáddal. Remélem a Dallas szétszed minket és akkor bye weeken lehet vàltani....

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Pederson most már elmehetne lassan a picsába..
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.batmanstream.info/p/blog-page_6734.html
Horvathist56
Gyere az eredménykövetőbe az oldaal tetején 😊
több mint 3 éve
Horvathist56 Philadelphia Eagles 2
 www.batmanstream.info/p/blog-page_6734.html
több mint 3 éve
csipkelli 3 287
A bemelegítésbe ne sérüljön bele senki!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért Gameday 😊
dande
Sérülésmentes döntetlent kívánok 😛
warr_b
Még reménykedtek a csoportgyőzelemben mi 😛 😀

Ennek fényében kapjuk a hírt Ertz 4-6 hét out. Nesze neked új szerződés
dande
Hát, ebben a nyomoronc csoportban még akár az is előfordulhat 😀
Bár szerintem annyira szarok vagyunk Rivera ide vagy oda, hogy kb semmi esély rá.
De igazából ez a másik három csapatról is elmondható 😀
Megjósolni se lehet, ki fog innen PO-ba jutni (meg főleg minek...) mondjuk egy 6-10-zel...
Mondjuk az tuti, hogy annak a teszemazt 10-6-os csapatnak a szurkerei baromi dühösek lesznek, akik pont lecsúsznak a wild cardról...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Gameday 😊
dande
Sérülésmentes döntetlent kívánok 😛
warr_b
Még reménykedtek a csoportgyőzelemben mi 😛 😀

Ennek fényében kapjuk a hírt Ertz 4-6 hét out. Nesze neked új szerződés
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért Gameday 😊
dande
Sérülésmentes döntetlent kívánok 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Gameday 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Varietas delactat 😊

 pbs.twimg.com/media/Ek3562rX0AIjOmT?format=jpg&name=large
dande
Mailata egyelőre igazán meggyőző sztem ahhoz képest, hogy 3,5 NFL meccs van a háta mögött. Peters kb 2 hét múlva térhet vissza, én már csak guardba raknám be, Mailata megoldja a LT-t. Hogy Dillarddal mi lesz ezután jövőre, jó kérdés.
mustaine
Azért ha Mailatából valóban sikerül fr T-t nevelni, az újabb komoly szakmai siker JeffSnek. Én nem bánnám azt se, ha Dillard visszatérve megmutatva, hogy tud valamit ketten évekre megoldanàk a T posztot (tudom Dillard tipik LT, de hátha Mailatából lehet kétoldali T) de csak óvatosan, ne kiabáljuk el 😊

Egyébként Pryor is aktiválva
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Varietas delactat 😊

 pbs.twimg.com/media/Ek3562rX0AIjOmT?format=jpg&name=large
dande
Mailata egyelőre igazán meggyőző sztem ahhoz képest, hogy 3,5 NFL meccs van a háta mögött. Peters kb 2 hét múlva térhet vissza, én már csak guardba raknám be, Mailata megoldja a LT-t. Hogy Dillarddal mi lesz ezután jövőre, jó kérdés.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Varietas delactat 😊

 pbs.twimg.com/media/Ek3562rX0AIjOmT?format=jpg&name=large
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak akkor miert nem probaljuk ki a draft classt?

DP nyilatkozta hogy ez a lenyeg
Janek
Ez az 1 dolláros kérdés, hogy pl Davion T-l mi van. De ugye nem mi látjuk őket edzésen.
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Update: vasárnapi hibátlan teljesítményének köszönhetően Jamon Brownt el is zavartuk.
mustaine
Az az ember azt sem tudta milyen rendezvényen van. Az összefoglalót direkt megnéztem csak azt figyelve hogy hányszor verik meg. 10 után már nem számoltam... Ki lesz a RG? Pryor jöhet vissza? A végén még lesz valami értelmes fal..
Trade sztem nem lesz vagy ha igen valami noname ember sokadik körért. Az biztos ha ez a meccs is kuka akkor hulljanak a fejek keményen
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Csak akkor miert nem probaljuk ki a draft classt?

DP nyilatkozta hogy ez a lenyeg

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kevesebb, mint két hét van a trade deadlineig, az előző három év mindegyikében érkezett új játékos ilyen tájban. 2017-ben Ajayi, 2018-ban Golden Tate, tavaly pedig Genard Avery. Nem lepne meg, ha idén is megpróbálnánk erősíteni. A Bengals WR-ek közül John Ross cserét kért, egy hátsó körös picket sztem megérne és azt hiszem, Green is mozdítható, de nekünk nem lehet opció a fizetése miatt.

Ha az esetleges távozókról beszélünk, nem szomorkodnék, ha Ertzöt elcserélnénk, talán neki van egyedül csereértéke a jelenlegi keretből, akire nincs feltétlen szükség.

Mit gondoltok?
mustaine
Az OLbe nem hoznék senkit komolyabb traddel, azt mindig aktuálisan "kukázással" tudjuk orvosolni. Mert a kezdők kvázi megvannak csak fel kell épülni 😊 A WR sort is most már hagynám, hadd fejlődjön jöjjön játékba aki van, annyira nem reménytelen már a gárda szvsz. Ahova komolyabb trade útján upgrade kellene, akár hosszabb távra is tekintve az ugye az LB sor és még mindig a Sec. Előbbibe nem tudom ki lenne elérhető de kb bárki minőségi javulás, főleg az ha Gerry nem játszik épp 😛