Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Semmi arcoskodás. De tele van már a gatya?

Mitől féltek jobban?
-Futójátékunk
-Passrushunk
-Q4-es teljesítményünktől
- 209 passzolt yard / meccses teljesítményünktől? 😀

Egyébként, hogy álltok sérülésekkel? Egy győzelemmel már nem lenne negatív a mérlegetek 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
De túlértékelt és nem elég jó 😀 😛

Szánalmas, hogy még mindig megjelennek ilyen "okos" meglátások vele kapcsolatban.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ezt azért ide is beszúrom:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha megverjük a Giantset, nagyjából meg is vagyunk. Komoly a buli itt keleten.
csipkelli
Ja a durva, h következő 2 meccset nyerjük, akkor reálisan nézve valóban kb megvan a csoportcímvédés mert 2-3meccsnél több győzelem nincs a tõbbi csapat menetrendjében sem. Nagy feltámadásoknak kell történnie hogy mondjuk 6-9-1 ne legyen elég. Szóval a következő 2 hétben kb kiderül felisút vagy leisút 😛
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Huh majdnem baj lett a Dallas nagyot küzdött. A Giants ellen is kutya kemény lesz de muszáj nyerni. Sanders és Jeffery is kezd visszajönni, van esély rá, hogy kvázi még a végén egész egészségesek leszünk 😛
dande
nem tudom hogy jó-e nekünk hogy jeffery visszajön 😀
eaglesmcnabb
Max annyiban lenne jó, ha lenne pár jó meccse, és kaphatnánk érte valami alamizsnát. 😊
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Huh majdnem baj lett a Dallas nagyot küzdött. A Giants ellen is kutya kemény lesz de muszáj nyerni. Sanders és Jeffery is kezd visszajönni, van esély rá, hogy kvázi még a végén egész egészségesek leszünk 😛
dande
nem tudom hogy jó-e nekünk hogy jeffery visszajön 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
csipkelli 3 336
Ha megverjük a Giantset, nagyjából meg is vagyunk. Komoly a buli itt keleten.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huh majdnem baj lett a Dallas nagyot küzdött. A Giants ellen is kutya kemény lesz de muszáj nyerni. Sanders és Jeffery is kezd visszajönni, van esély rá, hogy kvázi még a végén egész egészségesek leszünk 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
What Pederson thinks is biggest difference from Good Carson to Bad Carson
 www.thescore.com/s/15868142

Pederson, miben látja a különbséget a jó és a rossz Wentz között.

Érdekes írás.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
No nálunk is megkoronáztak vkit. Epps lett pozitív. Más eset egyelőre nincs.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az komoly a Texans elvitte Josh McCownt a PSből 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Most már biztos elmenne a csapat a Fehér Házba.
csipkelli
Még annyira nem venném biztosra 😊

S bár semmi esély nem látszik jelenleg erre, hátha ezután az idény után értelme lesz ezen vívódni 😛 😊
dande
Azért a "semmi esély" az erős túlzás... 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már biztos elmenne a csapat a Fehér Házba.
csipkelli
Még annyira nem venném biztosra 😊

S bár semmi esély nem látszik jelenleg erre, hátha ezután az idény után értelme lesz ezen vívódni 😛 😊
több mint 3 éve
csipkelli 3 336
Most már biztos elmenne a csapat a Fehér Házba.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor nagyjából így toljuk végig az idényt 😊 (nyilván kisebb nagyobb roster movekkal, melyek kívül esnek a trade kereteken)
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ja Coxról jut eszembe:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Wentzzel kapcsolatban az rossz érzésem van, aztán lehet belemagyarázom csak, hogy kb szrik bele, hogy amit elront annak milyen következményei vannak. A pénzt megkapta, vetélytársa nincs, mert Hurts is ettől nagyon messze van. Ha bejön amit akar, akkor ő a császár ha nem, akkor sincs semmi és fejben nem koncentrál...
dande
Azért nem egy Cutler. Nekem inkább tűnik meccs közben, hogy nem hagyja, hogy a hiba kizökkentse. Ez nekem nem ugyanaz, mint hogy direkt minden mindegy módjára játszik.

Nyertünk és Fulgham a király.
Cox végre tudott kicsit mászni, de kétség sem fér hozzá, hogy egy jó QB-val szanaszét vernek minket.
Azért egy W a tehenész fiucskák ellen mindenhogy jólesik 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Mindenesetre már a highlightsból is nagy szenvedésnek nézett ki a meccs. Azért megnézzem? 😀
Greengo
Így utólag már azért higgadtabban lehet nézni, bár szerintem semmi lényegesről nem maradnál le.

Én élőben úgy emlékszem 3-szor kapcsoltam ki pár percre, hogy lehiggadjak. 😀 Egyszer, amikor beküldtük 3 yardra a Dallas endzone-tól Hurts-t, akinek sikerült egy delay of game-et összehoznia. Komolyan, egy specifikus playre volt az ember beküldve, nem kellett semmit áthívni, hogy az fenébe nem lehet elindítani időben a játékot?
Utána, amikor a félpályánál egy 3. és 6-ra a Philly special egy elcseszett változatát tartottuk a legalkalmasabb playnek. Persze csak 100 km-ről lehetett látni, hogy Ward, aki az egyetemen Qb volt, passzolni akar.
Meg még egyszer lelőttem, a második félidőben, valami hasonló baromságnál.


több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/11/02/carson-wentz-im-not-good-enough/

no shit 😶
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem láttam a meccset csak a statisztikákat láttam meg az összefoglalót. A 4(ami azért nagyon sok) labdavesztésünkre koncentráltam. Szerintem ezekből csak 1 volt Wentzé, mégpedig az első fumble. Egyszerűen túl sokat hezitált. Ki kellett volna dobni oldalra. A másodiknál nem volt protection ideje sem volt felnézni. Az első pick szerintem nem pick maximum egyetemen. (igaz nem volt a legpontosabb). Az utolsónál meg egyszerűen Hightower szarul mérte fel és lelassított így hagyott teret a védőnek.

Mindenesetre már a highlightsból is nagy szenvedésnek nézett ki a meccs. Azért megnézzem? 😀
Greengo
Nézd 😊 Az eredmény ismeretében mindig jó ez 😊
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nem láttam a meccset csak a statisztikákat láttam meg az összefoglalót. A 4(ami azért nagyon sok) labdavesztésünkre koncentráltam. Szerintem ezekből csak 1 volt Wentzé, mégpedig az első fumble. Egyszerűen túl sokat hezitált. Ki kellett volna dobni oldalra. A másodiknál nem volt protection ideje sem volt felnézni. Az első pick szerintem nem pick maximum egyetemen. (igaz nem volt a legpontosabb). Az utolsónál meg egyszerűen Hightower szarul mérte fel és lelassított így hagyott teret a védőnek.

Mindenesetre már a highlightsból is nagy szenvedésnek nézett ki a meccs. Azért megnézzem? 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Wentzzel kapcsolatban az rossz érzésem van, aztán lehet belemagyarázom csak, hogy kb szrik bele, hogy amit elront annak milyen következményei vannak. A pénzt megkapta, vetélytársa nincs, mert Hurts is ettől nagyon messze van. Ha bejön amit akar, akkor ő a császár ha nem, akkor sincs semmi és fejben nem koncentrál....Csak az a baj, mostanában inkább nem jön be, és ennek a csapat issza meg a levét. A védelem olyan amilyen, csak abban tudok bízni, hogy ahogy eddig azért az utóbbi években történt, az idény 2. felére jobban összeállnak.

A következő két meccset is hozni kell (igen a Bronws ellenit is) mert utâna 0-4 is kinéz az utolsó két csoportmeccs előtt.

A durva a Dallas hátralevő ellenfeleiben 2 pozitív mérlegű van nekünk 5....még így is nyerhetik a csoportot, ha kicsit jobban összeáll a D és az Ot is sikerül jobban DiNuccihoz igazítani és nem kezdenek el valóban tankolni....

De még a WSHton is befuthat....
dande
jövő héten DiNucci visszatér a padra (ha én vagyok McCarthy, akkor a waiver-re...) és Dalton kezd, szóval nem kell igazítani semmit.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentzzel kapcsolatban az rossz érzésem van, aztán lehet belemagyarázom csak, hogy kb szrik bele, hogy amit elront annak milyen következményei vannak. A pénzt megkapta, vetélytársa nincs, mert Hurts is ettől nagyon messze van. Ha bejön amit akar, akkor ő a császár ha nem, akkor sincs semmi és fejben nem koncentrál....Csak az a baj, mostanában inkább nem jön be, és ennek a csapat issza meg a levét. A védelem olyan amilyen, csak abban tudok bízni, hogy ahogy eddig azért az utóbbi években történt, az idény 2. felére jobban összeállnak.

A következő két meccset is hozni kell (igen a Bronws ellenit is) mert utâna 0-4 is kinéz az utolsó két csoportmeccs előtt.

A durva a Dallas hátralevő ellenfeleiben 2 pozitív mérlegű van nekünk 5....még így is nyerhetik a csoportot, ha kicsit jobban összeáll a D és az Ot is sikerül jobban DiNuccihoz igazítani és nem kezdenek el valóban tankolni....

De még a WSHton is befuthat....
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Liga alja D ellen is INT-ek.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fogalmazzunk úgy barátian annyit adtunk ki magunkból amennyit tudtunk kellett 😛 😊