Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Folytatódott az elmúlt heti kabaré. Turnover gyártás felsőfokon, labda kergetés a földön ... Az offense Wetz-cel egyetemben nagyon szenvedett, mintha ligaelit védelem ellen játszottak volna. Legalább Reagornak meglett az első TD-je és Fulgham továbbra is a legjobb WR-ünk.
A védelem hozta a meccset. Azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy a secondaryban a vakegerek DiNucci egy passzát sem tudják majd elcsípni.


több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Jó szurkolást!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Johnson nem játszik, Mailata mégse csücsül.
csipkelli
Reméljük a Dallas védőktől te se 😊 😛
több mint 3 éve
csipkelli 3 335
Johnson nem játszik, Mailata mégse csücsül.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sehol senki? 😊
dande
Az igazi Phily szurkolok inaktiv listan vannak!
ulpianus
Ti meg ma szerintem elég ha CEH meg Bellel álltok ki irányító nélkül, akkor is nyernetek kell 😛
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sehol senki? 😊
dande
Az igazi Phily szurkolok inaktiv listan vannak!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sehol senki? 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ritkán van ekkora esély elkapni a Boyst, élni kell vele. Igazából Mooretól az OCtól tartok, hogy kitalál valamit Lambre meg Elliottra, de talán sikerül tartani őket.
Győzelem kell! 😊

GAMEDAY fly Eagles fly! 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scholes biztos nem játszik ellenetek, szóval jöhet az FCS QB csatája Ben DiNucci (James Madison) és Wentz (North Dakota State) között. (Nagy rivalizálás van a 2 csapat között januárban a Dukes és a Bison játszotta az FCS döntőt, még DiNuccival a pályán, de végül kikaptak Trey Lancéktől.)
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
De erre pont Jenkins az ellenpelda amit a secre irsz.
Janek
Szerintem nem. Arról volt szó, hogy elsősorban a fiatal játékosokat nem tudjuk beilleszteni a rendszerbe és nem fejlődnek, inkább csak visszafelé. Elmennek máshova, ahol jobban boldogulnak. Darby a harmadik évét kezdte amikor jött, ő besorolható a fiatalok közé. LeBlanc szintén. Douglast, Jonest mi draftoltuk.

Jenkins már akkor is tapasztalt játékos volt, amikor idejött. Nemigen hasonlítható a fentiekhez, inkább Slayhez. Az ő teljesítménye is visszaesőben volt, de inkább a kora miatt. Nem tudom a Saintsben hogyan használják, de az utóbbi szezonokban nálunk ő sokkal inkább linebacker volt már, mint safety.


több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
De erre pont Jenkins az elkenpelda amit a secre irsz.

több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Végülis mindegy ki szedi be a passzolt yardokat vagy az elhibázott szereléseket, úgyhogy nem oszt sokat Gerry kiesése.

Nem vele van a baj, hanem akik olyan szerepet szánnak neki, amit nem tud betölteni és látszólag nem is akarják beismerni a tévedésüket. "Jim Schwartz defended Gerry recently and coaches have a higher opinion of his play than outside perceptions."
Azért itt vannak bajok, ha tényleg így gondolják és nem csak a sajtónak szólnak ezek a megjegyzések. Gerry egy jó special teamer és használható rotációs játékos volt a megelőző években, aki legalább a közepes szintet megütötte és a hibái mellett benne volt egy-egy labdaszerzés vagy sack. Mihelyt azonban nagyobb szerepbe kényszerült a hiányosságai látványosabbak lettek, és idén leginkább a katasztrófa jelzővel lehet illetni a játékát. Miatta elüldözték például az azonos szerepben játszó LJ Fortot, de gondolom Schwartzék szerint ez a döntésük is igazolódott. Hiszen Gerry sokkal jobban érti és átlátja a védelmet. Akkor inkább nevezzük ki DC-nek, mert a pályán általában olyan a reakcióideje, mint egy lajhárnak és általában több lépéssel le van maradva onnan ahol épp lennie kellene.

Emellett én a secondaryban is nyugtalanító jeleket látok (pl. hogy a játékosok fele olyan, mintha bekötött szemmel játszana 😀). Slay jól ellátja a feladatát. Szerintem ő rutinból és tehetségből megoldja a feladatot, sok hozzáadott értékük nincs az edzőknek az ő játékához. McLeod, aki Slay után a másik elfogadhatóan játszó DB-nk, szintén hasonló eset.

Viszont a többi játékosnál továbbra is aggasztó történések vannak. LeBlanc, aki a korábban ha lehetőséghez jutott, kifejezetten jól játszott, idén eléggé visszaesett. Maddox is visszafelé fejlődött idén ameddig játszott, pedig előtte sem volt éppen elit szinten. NRC totális csőd, elég megnézni, amit a Giants ellen előadott. Millsre, Eppsre és a többi töltelék DB-re pedig szintén nem érdemes túl sok szót fecsérelni. Wallace-ban még reménykedek.

Ha ezeket a tendenciákat összevetjük azzal, hogy mennyire tudnak boldogulni a tőlünk eltávozott cornerek, akkor nem lehetünk megelégedve. Direkt megnéztem pár meccsét a tőlünk eltávozott Douglasnek, Jonesnak és Darbynak. Most már van jópár meccses minta, és mindegyikük jelentősen kompetensebb teljesítményt tud nyújtani az új csapatában, mint amit nálunk nyújtottak a távozásuk előtt. Miközben a nálunk lévő DB-k nagy része továbbra is szenved.
Ennek az okát nem lehet egyszerű megtalálni, pedig meg kellene. Schwartz rendszere nem éppen egyszerű. Aki még emlékszik, 2018-ban, amikor épp a secondaryt sújtotta példátlan sérüléshullám, az egyedül épen maradt Jenkinsnek kellett megkérnie a mestert, hogy egyszerűsítsen kissé a sémákon, mert az utcáról beesett DB-k és újoncok ezzel nem boldogulnak. Majd csodák csodája, a szezon végére lett egy értelmezhető secondary a cserék cseréiből is.

Ugyanakkor ezek szerint komoly gondok vannak azzal, hogy a játékosokat, különösen a fiatalabbakat beillesszék ebbe a rendszerbe és fejlesszék őket. Az is érdekes tendencia, hogy több játékosnál előfordult, hogy az első éveik jobban sikerültek és minél többet voltak a rendszerben, annál inkább visszaestek. Pedig ennek éppen fordítva kellene lennie. Pl. Maddox szerintem újoncként volt a legjobb, annak ellenére, hogy akkor 3 poszton is megfordult (slot, külső corner, safety) a sérülések miatt. De többé kevésbé ugyanezt lehet elmondani Douglasről és Darbyról is, akiknek szintén inkább visszaesett a játéka az évek során. Ami LeBlancnál látszik idén, az is erre a rossz tendenciára utal.

A támadókról nem akartam írni, de nem lehet elmenni amellett, hogy Doug egy Kafka regénybe illő szürreális valóságértelmezéssel lepett meg minket. Ugyanis a sajtótájékoztatón Mailata cserepadra való (vissza)ültetését, ahhoz tudta hasonlítani, amikor korábban Agholort kellett padoztatni. Totálisan hülye hasonlat, mivel a két játékos helyzete, fejlődési íve teljesen más. Mailatának most kellenének az éles snapek a további fejlődéshez, ez a padon nem fog megtörténni. Valószínűleg inkább a Giants elleni rossz játékkal váltotta meg a jegyét a padra, mert előtte meglepően jól muzsikált. Én megadtam volna a lehetőséget neki a Cowboys ellen a javításra, és ha ismét az előző heti szint jött volna tőle, legfeljebb akkor ment volna a padra. Persze Peters és Johnson egészségi állapotát nézve így is jelentős az esélye, hogy újra lehetőséghez jut majd.


több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
ki lesz Gerry helyett ?
Janek
Bradley kezdett már korábban, majd most újra. Amúgy Riley és Singelton is van és Edwards is aktív.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
ki lesz Gerry helyett ?
Janek
Bárki, jelen állapotban az jobb lehet 😛 amit egyébként sajnálok mert tavaly jól ment neki. Mondjuk idén talán több szerepet is kap, amit viszont már nem bír. Egyébként Bradley vagy Taylor kaphat több snappet.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
ki lesz Gerry helyett ?

több mint 3 éve
Jón Gunnarson Philadelphia Eagles Purdue Boilermakers 232
Én is arra gondolok, hogy Johnson nem viszi végig a meccset és ketten tolják az RT részt, amíg Peters megint le nem sérül.
több mint 3 éve
csipkelli 3 335
Lehet én értem megint félre a dolgokat, de nekem úgy tűnik Mailata leültetése Peters javára ismét nem szül egészen jó dolgokat, ami az öltözői hangulatot illetve játékos hangulatot illeti. Mailata kivívta a pozíciót Peters pedig nem mutatott annyival jobb játékot, hogy MEGINT kedvezzenek neki. DP pedagógiai érzéke nem biztos, hogy mindig a helyén van. De mondom van rá esély, hogy én értelmezem újra rosszul azt amiről beszélnek odakint. Majd helyre teszitek 😊
dande
Peterst nem padoztathatod. Akkorse, sehogy. Opció lenne, hogy megy RG-be. Ha Mailata padozik, majd beugrik az aktuális sérült helyére.
csipkelli
Mégis miért nem?
4+1 pont Mailata mellett:

1: Fiatal
2: egészen jó volt
3: övé a jövő
4: Peters irdatlan szarul játszott
+1 Guardnak akartuk a szezon elején is, na hát most mégis miért nem, mikor bőven beférne?

Jó lenen már végre ha észbe kapna a stáb és a fiatalok fejlődését komolyabban szem előtt tartaná Engem már nagyon kezd zavarni ez a Peters mánia. Kb 3 éve elengedtem volna a csapattól, erre még most is a fiatalok helyett őt erőltetik, akkor is ha amúgy élete legszarabb formájában van, és olyannyira belassult, hogy kétszer körbe futják mielőtt megmozdulna.
Shawn84
Ez mind igaz. De nem fogjuk leültetni. Úgyis kiesik valamelyik T. Igazából Johnson is kiülhetne a szar bokájával, úgyis bye week jön.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Lehet én értem megint félre a dolgokat, de nekem úgy tűnik Mailata leültetése Peters javára ismét nem szül egészen jó dolgokat, ami az öltözői hangulatot illetve játékos hangulatot illeti. Mailata kivívta a pozíciót Peters pedig nem mutatott annyival jobb játékot, hogy MEGINT kedvezzenek neki. DP pedagógiai érzéke nem biztos, hogy mindig a helyén van. De mondom van rá esély, hogy én értelmezem újra rosszul azt amiről beszélnek odakint. Majd helyre teszitek 😊
dande
Peterst nem padoztathatod. Akkorse, sehogy. Opció lenne, hogy megy RG-be. Ha Mailata padozik, majd beugrik az aktuális sérült helyére.
csipkelli
Mégis miért nem?
4+1 pont Mailata mellett:

1: Fiatal
2: egészen jó volt
3: övé a jövő
4: Peters irdatlan szarul játszott
+1 Guardnak akartuk a szezon elején is, na hát most mégis miért nem, mikor bőven beférne?

Jó lenen már végre ha észbe kapna a stáb és a fiatalok fejlődését komolyabban szem előtt tartaná Engem már nagyon kezd zavarni ez a Peters mánia. Kb 3 éve elengedtem volna a csapattól, erre még most is a fiatalok helyett őt erőltetik, akkor is ha amúgy élete legszarabb formájában van, és olyannyira belassult, hogy kétszer körbe futják mielőtt megmozdulna.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
No akkor Gerryről 3 hétig nem kapunk TDt 😊 Lehet a többieknek bizonyítani. Mondjuk ebből 1 hét bye 😛
több mint 3 éve
csipkelli 3 335
Lehet én értem megint félre a dolgokat, de nekem úgy tűnik Mailata leültetése Peters javára ismét nem szül egészen jó dolgokat, ami az öltözői hangulatot illetve játékos hangulatot illeti. Mailata kivívta a pozíciót Peters pedig nem mutatott annyival jobb játékot, hogy MEGINT kedvezzenek neki. DP pedagógiai érzéke nem biztos, hogy mindig a helyén van. De mondom van rá esély, hogy én értelmezem újra rosszul azt amiről beszélnek odakint. Majd helyre teszitek 😊
dande
Peterst nem padoztathatod. Akkorse, sehogy. Opció lenne, hogy megy RG-be. Ha Mailata padozik, majd beugrik az aktuális sérült helyére.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet én értem megint félre a dolgokat, de nekem úgy tűnik Mailata leültetése Peters javára ismét nem szül egészen jó dolgokat, ami az öltözői hangulatot illetve játékos hangulatot illeti. Mailata kivívta a pozíciót Peters pedig nem mutatott annyival jobb játékot, hogy MEGINT kedvezzenek neki. DP pedagógiai érzéke nem biztos, hogy mindig a helyén van. De mondom van rá esély, hogy én értelmezem újra rosszul azt amiről beszélnek odakint. Majd helyre teszitek 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi végre mi is kapunk egy ilyet 😊 Azért annak nem tudom van e üzenete, legalábbis a készítő részéről, hogy Goedert van ott és nem Ertz. Lehet őt lassan valóban el kell engedni lélekben. Még ha nem is akarom 😊

BTW nem gondolom, hogy megvalósul, de egy Slay Gilmore párost el tudnék képzelni hâtul. 😊
Mert az ilyen próbálkozások amúgy is bejöttek eddig 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reagor játszhat vasárnap, Will Parks trade blockon
mustaine
Akkor ELVILEG most Lamb megtapasztja azt, amit épp Reagor, hogy nem nagyon volt QBja és úgy tudta amit, Reagor pedig megmutathatja, hogy QBval mit tud, még ha Wentz idén nem is az igazi. Szóval hajrá 😊 Bár lehet Fulgham kicsit már ellopta a showt Reagor elől. Meglátjuk, izgalmas lesz 😊
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Reagor játszhat vasárnap, Will Parks trade blockon