Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz látta múlt héten, mit tud egy 15 milliós TE. És szomorú.
csipkelli
Tudja ő is, ez a szomorú...........
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Schwartz sztem trollkodik . 😊 Erre majd kitérek ha eljön az ideje.

Amúgy jó meccs volt ez a mai. Mind2 oldalon láttunk szép dolgokat. Fulgham jó gyerek remélem a szezon további részében is bizonyít.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
csipkelli 3 287
Ertz látta múlt héten, mit tud egy 15 milliós TE. És szomorú.
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
ahogy Hightowert sem tartanám pályán, ha nem muszáj.
Ok.De akkor kit?
Invincible
Watkinst

több mint 3 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
ahogy Hightowert sem tartanám pályán, ha nem muszáj.
Ok.De akkor kit?

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem nincs miért szégyenkezni, kikaptunk egy jobb csapattól, de végig meccsben voltunk. Néhány jobb edzői döntéssel lehetett volna nyerni, sajna ez most így sikerült.

Ami a WR sort illeti, Fulgham maradhat a kezdőben, Ward jó slotba, JJAW-t ideje lenne elfelejteni, ahogy Hightowert sem tartanám pályán, ha nem muszáj.
mustaine
ebben igazad is lenne ha nem 1000x játszanánk el ugyan azokat a hülyeségeket. Mindig ugyan az a lemez, a nehezét megcsinálja a D is aztán a szokásos idoóta hívás és minden megy a levesbe.

Ertz is teljesen eltűnt pedig vele ment volna az a 4. és 5 is mondjuk még tavaly is.
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Sztem nincs miért szégyenkezni, kikaptunk egy jobb csapattól, de végig meccsben voltunk. Néhány jobb edzői döntéssel lehetett volna nyerni, sajna ez most így sikerült.

Ami a WR sort illeti, Fulgham maradhat a kezdőben, Ward jó slotba, JJAW-t ideje lenne elfelejteni, ahogy Hightowert sem tartanám pályán, ha nem muszáj.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
menjünk az 1/1-re és cseréljünk DC-t..........................meg legyen egy normális OC........DP a SBra tekintettel tán
egy évet még maradhat


dande
már gondolkodtam ennek a kommentnek a törlésén de marad pontosabban egy változó: felőlem DP is mehet ahova akar mert amit ma megint leművelt......................
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
menjünk az 1/1-re és cseréljünk DC-t..........................meg legyen egy normális OC........DP a SBra tekintettel tán
egy évet még maradhat

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fele ennyi szerzett ponttal is megelégszem, persze ha nyerünk 😛

 twitter.com/mike_e_kaye/status/1314626828397506560

Amúgy Mailata az LT ismét. Komoly tesztnek lesz alávetve. Jeffery még mindig out.

dande
Nem hiszem, hogy lesz jelentősége...😉
 twitter.com/pff/status/1314650101982343169?s=21
Klaci79
Majd meglássuk melyik QBnak lesz meleg a pite, de győzni megyünk Pittsburghbe 😉

GAMEDAY 😊!!!!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Fele ennyi szerzett ponttal is megelégszem, persze ha nyerünk 😛

 twitter.com/mike_e_kaye/status/1314626828397506560

Amúgy Mailata az LT ismét. Komoly tesztnek lesz alávetve. Jeffery még mindig out.

dande
Nem hiszem, hogy lesz jelentősége...😉
 twitter.com/pff/status/1314650101982343169?s=21
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fele ennyi szerzett ponttal is megelégszem, persze ha nyerünk 😛

 twitter.com/mike_e_kaye/status/1314626828397506560

Amúgy Mailata az LT ismét. Komoly tesztnek lesz alávetve. Jeffery még mindig out.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na végre valami:
BREAKING: PA Governor Tom Wolf will allow event centers to open at 15% capacity, with a maximum of 7,500 attendees. The decision on the local week is now up to Philadelphia Mayor Jim Kenney, on if the city will allow the #Eagles to have fans.
Greengo
Mondjuk a Miami telthàzhoz képest, ja 😛
dande
Nem lesz ott sem

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na végre valami:
BREAKING: PA Governor Tom Wolf will allow event centers to open at 15% capacity, with a maximum of 7,500 attendees. The decision on the local week is now up to Philadelphia Mayor Jim Kenney, on if the city will allow the #Eagles to have fans.
Greengo
Mondjuk a Miami telthàzhoz képest, ja 😛
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na végre valami:
BREAKING: PA Governor Tom Wolf will allow event centers to open at 15% capacity, with a maximum of 7,500 attendees. The decision on the local week is now up to Philadelphia Mayor Jim Kenney, on if the city will allow the #Eagles to have fans.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Viszont van jó hír... az ellen Oknak.... Slay opt out...
dande
Még lehet opt outolni??
aranytöküJimmy
Természetesen lehet, csak egy fillért nem kap az illető, ellenben Slay opt outjára sehol nincs említés a nagy internet szférában. Konkrétan ennyit találtam:
Darius Slay on the NFL playing this season amid COVID: “We shouldn’t have had one.”

Félreértelmeződött a dolog.
Shawn84
Ennek meg volt szerintem a határideje, innentől ez már nem opt out lenne hanem szezon kiülés.
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
JJAW újra teljes edzésmunkát végzett, meg van mentve a WR corps!!

több mint 3 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Na akkor tegyük rendbe a dolgokat! 😉

Annyi történt, hogy mikor Slayt kérdezték az egész pandémiáról, akkor azt nyilatkozta, hogy őszintén megmondva nem kellett volna elkezdeni ezt a szezont... nem kellene játszani ilyen körülmények között!

Aztán mikor érzékelte, hogy egyesek ezt úgy értelmezték, hogy ő fél és nem akar játszani, akkor újra megszólalt, és tisztázta a szitut:
- amit mondott a szezon előtti állapotokra vonatkozott, amikor totál káosz volt hogy mi lesz, hogy lesz,
- onnantól kezdve hogy elkezdődött a szezon, ő tökéletesen elégedett az Eaglesnél meghozott óvintézkedésekkel és gyakorlattal, tökéletesen biztonságban érzi magát a csapatnál. És szó sincs arról, hogy ne akarna játszani...
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Viszont van jó hír... az ellen Oknak.... Slay opt out...
dande
Még lehet opt outolni??
aranytöküJimmy
Természetesen lehet, csak egy fillért nem kap az illető, ellenben Slay opt outjára sehol nincs említés a nagy internet szférában. Konkrétan ennyit találtam:
Darius Slay on the NFL playing this season amid COVID: “We shouldn’t have had one.”

Félreértelmeződött a dolog.
Shawn84
Nem értelmeződött félre, 😊 jött a hír a telómra, nem véletlenül írtam be fél kómásan 😛 De azóta valóban eltűnt a hír így szerencsére valószínűleg valóban téves riasztás 😉
dande
Nem mondtam, hogy te értetted félre. De valaki biztosan, ha volt ilyen hír és eltűnt később.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont van jó hír... az ellen Oknak.... Slay opt out...
dande
Még lehet opt outolni??
aranytöküJimmy
Természetesen lehet, csak egy fillért nem kap az illető, ellenben Slay opt outjára sehol nincs említés a nagy internet szférában. Konkrétan ennyit találtam:
Darius Slay on the NFL playing this season amid COVID: “We shouldn’t have had one.”

Félreértelmeződött a dolog.
Shawn84
Nem értelmeződött félre, 😊 jött a hír a telómra, nem véletlenül írtam be fél kómásan 😛 De azóta valóban eltűnt a hír így szerencsére valószínűleg valóban téves riasztás 😉
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Viszont van jó hír... az ellen Oknak.... Slay opt out...
dande
Még lehet opt outolni??
aranytöküJimmy
Természetesen lehet, csak egy fillért nem kap az illető, ellenben Slay opt outjára sehol nincs említés a nagy internet szférában. Konkrétan ennyit találtam:
Darius Slay on the NFL playing this season amid COVID: “We shouldn’t have had one.”

Félreértelmeződött a dolog.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Viszont van jó hír... az ellen Oknak.... Slay opt out...
dande
Még lehet opt outolni??
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont van jó hír... az ellen Oknak.... Slay opt out...
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hát igen, felhoztuk Fulghamet, hogy töltse be JJAW szerepét a meccsen (azaz legyen láthatatlan, labdával ne találkozzon), és bíztunk abban, hogy ez sikerül neki. Erre elkapásai vannak és TD-je. Mekkora béna! 😀 Viccen kívül, remélem megkapja újra az esélyt.

Azért van rossz hír is. McLeod nem edzett ma (hamstring). Ha nem tud játszani, akkor még komolyabb űr lesz a secondaryban.

Parks pedig "slowly working back from hamstring injury" valamint "getting closer each day". Ezt az Eagles enigma dekódoló gépbe betáplálva a következő üzenetet adja: idén nem látjátok az embert a pályán. DeSean Jacksonnál tavaly 10 hétig hallgattuk ezt, mire végül megműtötték.


több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sajnos rossz hírek jöttek.

Vinny Curry és Craig James újra az aktív keret tagja, eddzenek, ahogy D-Jax is. 😕

Pedig kezdtem azt hinni, hogy nyerő csapatunk lesz, de visszajönnek a sztárok azt megint kikapunk 😀

Let's go Practice Squad!