Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Azért ebből a Wentzből szeretnék többet! 😊
 www.facebook.com/philadelphiaeagles/videos/2885528101677493/
( Nelson te vagy az? 😀 )
Greengo
nem levonva Wentz érdemeit

Dontae Johnson

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Azért ebből a Wentzből szeretnék többet! 😊
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/422924125_3795134397383521_7723393159968218654_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=HlGh0RLU8kIQ7kNvgFOpyva&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfB8BIxyEtLq1ZZDdmctZOwKbBGJTYaaNm4HzxJkT6SwKw&oe=6637381B
Touchdown Tuesday: Wentz finds Fulgham | “At first, I actually lost the ball, but since Carson gave me a great throw I was able to locate it and it was right in the breadbasket.”... | By Philadelphia EaglesFacebook
“At first, I actually lost the ball, but since Carson gave me a great throw I was able to locate it and it was right in the breadbasket.”...

( Nelson te vagy az? 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Tulajdonképpen lenyűgöző, hogy az offense 7-8 sérült kezdőjátékossal is tudja hozni ugyanazt a játékot, mint amikor a többség egészséges. 😀 A probléma ott van, hogy amikor a kezdők játszanak, akkor is ugyanez a szint van, vagy rosszabb ...

A legnagyobb gond továbbra is az, hogy ugyanazt nézzük, mint az elmúlt 2 szezonban. A offense-zel vallatni lehet néha. Egy idő után kiesik egy csomó kezdő, ami után a szorult helyzetben a maradék csapat összeszedi magát valamelyest. Ilyenkor pedig már nem lehet igazán ekézni őket, mert rengeteg a sérült.
A védelem pedig hullámzó. Van, hogy hoznak egy győzelmet, máskor meg teljesen vakon vannak, attól függően, hogy Schwartznak éppen milyenje van.
Ez a forgatókönyv van már a harmadik szezon óta.


több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Végre legalább győztünk, bár nagyrészt előszezon-jellegű volt a meccs, a színvonalában és a pályán lévők tekintetében is. 2-3. számú Qb-k, csere falak (voltak olyan driveok, amikor már csak Kelce volt az alap OL-ből), csere és PS elkapók ... akik TD-t kapnak el 😊
...
BleedingGreen
Csak egy kis kiegészítés, mert nagyrészt elmondtad amit én is láttam.

A play hívások ismét szemet szúrtak. Most is rettenetesen gyengék voltak sok esetben, és esélytelen volt előre haladni. A végén kíváncsi voltam, hoyg az 5 pontos vezetés tudatában, képesek leszünk e az utolsó 2-2,5 perc nagy részét "elégetni". Nos az eredmény katasztrofális. 3 olyan szar játék jött, hogy gyakorlatilag veszítettünk is yardokat, pedig egyetlen rohadt first down és megnyertük volna a meccset. Ez engem szokott bosszantani, tudom az én hibám, de ez van 😊

Ami kifejezett pozitívum az Wentz játékának fejlődése az előző 3 héthez képest. Nem egy elhalni látszó játékból hozott ki extra yardokat, és a TD futása is nagyon szép volt. Szeretném, ha a következő meccseken is merne vállalkozni.

Negatívum jön ismét, mégpedig Hurts. Csak futni hozzák be de az elmúlt 2 meccsen, 2 fumble. Gratula neki innen is. Gyakorlatilag NULLA a gyerek. Védhetik őt az edzők, mondhatnak bármit, de a PS-ből feljövő srácok többet hozzátesznek mint ő. Hightowerből én is többet látnék, benne azért van fantázia.
Ismét a pozitív oldal jön, és 2 név: Mailata + Ward. Előbbi szerintem teljesen vállalható játékot nyújtott, konkrétan jobbat mint Peters az eddigi meccseken. Ha lenne más jelöltünk a posztra, akkor is őt hagynám most benn. Ward pedig sokszor segítette ki jól Wentzet slotban, ő azért szerintem bőven hozzáteszi a magáét. ne feledjük, tavaly ő is PS-ből jött fel, ahogy Scott is. Nem várható el tőlük, hoyg a hátukon vigyék a támadójátékot.

A védelem szépen helyt állt, elsősorban a DL emelhető ki. Egymás után a második meccs, hogy látom rajtuk, tényleg komolyan is veszik a dolgokat. Akarnak, lelkesek, meg is látszik.
Gerry nálam lassan nemkívánatos személy lesz, szinte gyűlöletre emelkedik a szar játéka miatt. Viszont Singleton szerintem nem csak abban a játékban állt jó helyen, de többször ért oda. Kellemes meglepetés volt. Mindenképp a kezdőbe tenném legközelebb.

A secondary nem rossz. Sokkal rosszabbhoz szoktunk, és ez az idei felállás ugyan közel sem hibátlan, de bőven tud hozni egy közepes szintet. Millsnek egyértelműen jobban áll a safety poszt.

Ami a legfontosabb:, persze a győzelem mellett, hogy végre ikerült turnovereket csinálni, és ebből pontokat szerezni. Lám, egyből győzelmet ért. Ebből kell több és akkor bármi lehet. Mondjuk a tegnapitól függetlenül azért óvatosan álmodnék arról, hogy megverjük a Steelerst.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Még nem láttam a meccset, de ez már szembejött. 😀


Erről már nem is beszélve:

😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
gratulálok, simán jó volt a védelmetek.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja igen ha már: Vége az előszezonnak, kezdődhet a szezon 😀
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Végre legalább győztünk, bár nagyrészt előszezon-jellegű volt a meccs, a színvonalában és a pályán lévők tekintetében is. 2-3. számú Qb-k, csere falak (voltak olyan driveok, amikor már csak Kelce volt az alap OL-ből), csere és PS elkapók ... akik TD-t kapnak el 😊

A védelem először megnyerte a meccset, aztán tipikus Schwartz-stílusban kis híján el is vesztette. A végén vezetésnél bekapcsolta Schwartz az eredményőrző a.k.a. önmegsemmisítő módot.
A védelem így is kihozta, amit lehetett ezzel az emberanyaggal. A védőfal legalább már több meccse magához tért. Tetszett, ahogy Barnettet és Averyt 3-4-es OLB-ként használtuk egyes passzrush helyzetekben, feküdt nekik a szerep. Avery legalább mutatott valamit abból, amiért ide cserélték.

A védelem többi része olyan, amilyen. Gerry és Riley továbbra sem valók a pályára kezdőként. Elképesztő ez a két pofa, hogy mennyire nem találják a helyüket a pályán. Fullbackek vernek rájuk métereket coverage-ben ... Singleton legalább egyszer jó helyen állt, ezzel meg is nyerte a meccset. Nagyon kellett, hogy bevigye, mert az offense 3-nál több pontot lehet, hogy nem szerzett volna belőle.
Mivel Rileynál bevált egy special team játékos védelemben való játszatása, ezért egy másik special teamer, Epps is nagyobb szerepet kapott. Az eredmény ismert. Visszajöhetne már Parks, mert kellene még egy normális safety (Persze tudom, hogy újra lesérül majd, de hátha mégsem 😉). Legalább Wallace is kapott lehetőséget, bár eléggé meggyűlt a baja Kittle-lel.

Az offense gyenge volt mint eddig. Bár nem lehet annyira szidni őket, mivel lényegében cserékből és a gyakorlócsapatból állt a csapatrész többsége. Ertz több meccs óta tartó eltűnése minden esetre érdekes. Jól alátámasztja a magas fizetési igényét.
Wentz-nek jött a hősködős interception, de tudjuk, hogy ez benne van a játékában. Ugyanakkor a Kelce-féle rossz snapnél mentett egy TD-t. Látszik, hogy most már túl óvatos, nem bízik nagyon az elkapókban. Hightowert én többet próbáltam volna játékba hozni. Fulgham szépen behúzta a TD-t.

Rengeteg olyan hiba és lábonlövés is volt, amit viszont kevésbé magyaráz a sok sérülés. Drive-gyilkos hibák: Kelce, Mailata. Hülye playhívások: -12 yardos sweep, és egyéb hasonló felesleges trükközések, miközben még az alap játékokba is belehibázunk. Attól, hogy a mi védelmünk 5-ből 4 ilyet beszív, nem kellett volna azt gondolni, hogy az ellenfél védelme is így tesz. A 2-pontos az elején tetszett és voltak használható játékok, aminek sajnos a kivitelezését rontották el. Jobb volt Pederson meccselése, mint a múlt héten.

Rudy Ford sérülése súlyosabbnak tűnt, lehet, hogy újabb fontos special team játékost vesztettük. Edwards sem jött vissza. Johnson hol fent volt, hol nem, és Kelce is volt egyszer az orvosi sátorban.

Két igen nehéznek kinéző meccs jön, ahol el kellene kerülni a súlyos vereséget.


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom még mindenki piheni az élményeket 😉 ébredésre egy kis olvasni való 😊

 www.si.com/nfl/eagles/news/eagles-49ers-a-first-place-report-card
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tuti ami tuti 😛

 twitter.com/Tim_McManus/status/1312969511130271744
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFC EAST DEFEND CHAMPIONS 😀 😀 😀

A győzelemnél is fontosabb talán, hogy megint úgy tűnt végre van tartása a csapatnak. Reméljük ez a továbbiakban is megmarad.

Afelől kétségem nincs, hogy a Dallas O-t esélyünk nem lesz megfogni, ha így egészségesek maradnak a skill playereik és a lépést is nehéz lesz velük tartani. Ha c sak szét nem futjuk őket. Nekünk nincs OBJ-nk meg Landrynk. De nem is érdekel, ha továbbra is ezt a küzdést és harcot látom. Meg Wentz ha lehet még minimalizálja hibákat 😛

Fly Eagles Fly!!!!
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Hát ez igazi team effort volt, az offense elég kukás, de volt pár villanás, Kittle 200 yardja ellenére a defense is odatette magát a maga módján. Mailata a false starttal együtt is jobban játszott mint Peters ebben az évben bármelyik meccsen. És Johnston a legjobb punterek között van. Pederson egyből kompenzálni akart a múlt heti lezárás miatt, gyakorlatilag végül emiatt lett könnyebb a vége, szóval ő is megérdemli a vállveregetést.

A liga legerősebb csoportját vezetjük, azért nem vennék rá mérget hogy ez túl sokáig így lesz.

Szerkesztette: mustaine

több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha nyerünk vezethetjük a csoportot. Mi a motiváció ha nem ez 😀 😀 😀
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Jók ezek a képregénybeillő gameday plakátok, de azért ezen a képen a Golden gate felett lehulló sastollak már sejtetnek valamit. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
A múltkor már egy fél győzelem összejött. Most még szárnyaszegettebben, hátha meglesz a W is 😉

Gameday!!! 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Fajni fog

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Peters kiesése már nem oszt, nem szoroz. Mailata sem lesz szerintem rosszabb, mint ő volt a múltkor. Így már 3/5 kiesett az alap OL-ből, Johnson félig sérülten játszik így is.

Lehet, hogy Pryornak, Herbignek, Mailatának még jól jön ebben az elcseszett szezonban szerzett tapasztalat.

Hightower lesz holnap. Watkins még pár hétig nem. Most játszhatnának az újoncok, de Reagor sérült, akiket pedig a 2. körben húztunk, eleve nem is terveztük játszani. Zseniális! Megváltás lesz, ha összeomlik a szezon a covid alatt.
BleedingGreen
Pozitív hatása lehet a sérülésnek, hoyg talán így jövőre végre elfelejtjük. Szeretjük meg midnen, de
1: kurvaszar volt idén
2: muszáj továbblépni.
Én kb 3 éve várok már erre.
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Peters kiesése már nem oszt, nem szoroz. Mailata sem lesz szerintem rosszabb, mint ő volt a múltkor. Így már 3/5 kiesett az alap OL-ből, Johnson félig sérülten játszik így is.

Lehet, hogy Pryornak, Herbignek, Mailatának még jól jön ebben az elcseszett szezonban szerzett tapasztalat.

Hightower lesz holnap. Watkins még pár hétig nem. Most játszhatnának az újoncok, de Reagor sérült, akiket pedig a 2. körben húztunk, eleve nem is terveztük játszani. Zseniális! Megváltás lesz, ha összeomlik a szezon a covid alatt.


több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Se wr se oline. Majd futunk.. ja azt se.
Tippem 28-9

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk legalább ő hajtani fog amennyire tud, kérdés mire lesz elég 😛
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Mailata jöjjön.
csipkelli
Ha másra nem ...legalább meglátjuk mire elég a tudása. (mit neveltünk belőle pár év alatt)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
csipkelli 3 287
Mailata jöjjön.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Peters megy IR-re és min 3 hétre kiesett.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy bravúr döntetlen 😛 története belülről:

Step on the field with our latest Sounds of the Week, presented by @FirstrustBank.

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/15498817