Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze megindult a duma Wentz lecserélésével kapcsolatban, de DP montda, hogy szó sem lehet róla. Mindennel együtt hülyeség is lenne. Tavaly Goffnak milyen gyenge éve volt, most meg....
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
szar volt wentz ismét, de a végén mikor kb 5 yard kellett volna futottunk 2 próbálkozásból 3 yardot... Előtte erőltette a screeneket, amikor létjogosultsága lett volna meg hív ilyen lófasz 1 yardos középső futásokat, mikor egyértelműen arra készült az ellen. Érthetetlen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Hát amugy kajak a legnagyobb negatívum az a punt. Most a döntetlen kit érdekel, amikor azon lesz a verseny majd, hogy nagyobb csoportutolsók leszünk-e, mint a ski...öm amarika foci csapata.
Még az esélye se volt meg valaminek.
Ez a minek menjek oda a csajhoz ugyis lepattint szindróma. Eleve bukta

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A punt volt a hab a tortán. Andy Reid anno a Saints elleni PO meccsen csinált hasonlót, 2007-ben. Őt sem dicsérték meg érte. Remélem Doug is kap rendesen emiatt, mert ez gyáva volt. Phillyben nem ilyen csapat kell az embereknek. SB-t egy bátor, bármit bevállaló, sikerre éhes csapattal / hozzáállással tudtunk nyerni. Ne ezt a mostanit lehet sok mindennek nevezni, de bátor, sikerre éhes gárdának semmiképp.
Shawn84
Lehet, hogy nem ártana beleolvasia a saját könyvébe.
 images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41hX4PGcolL._SX342_QL70_ML2_.jpg

Komolyan, kevésbé haragudnék, ha nekimegyünk negyedikre, eladjuk és visszahordanak belőle egy TD-t.
BleedingGreen
Ez amúgy a legnagyobb poén. Lehet én is beleolvasok ezek után. Olyan lehet mint Art Briles könyvében a vallásról meg a tiszteletről olvasni, a Baylor 29 nemi erőszakos ügye után 😊
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A punt volt a hab a tortán. Andy Reid anno a Saints elleni PO meccsen csinált hasonlót, 2007-ben. Őt sem dicsérték meg érte. Remélem Doug is kap rendesen emiatt, mert ez gyáva volt. Phillyben nem ilyen csapat kell az embereknek. SB-t egy bátor, bármit bevállaló, sikerre éhes csapattal / hozzáállással tudtunk nyerni. Ne ezt a mostanit lehet sok mindennek nevezni, de bátor, sikerre éhes gárdának semmiképp.
Shawn84
Lehet, hogy nem ártana beleolvasia a saját könyvébe.


Komolyan, kevésbé haragudnék, ha nekimegyünk negyedikre, eladjuk és visszahordanak belőle egy TD-t.


több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Sajnos a tegnapi meccs megerősített abban, hogy edzőváltásra lesz szükség.

Elképesztően impotens játékokat hívott be Pederson néha. Emellett olyan volt sokszor, mintha korábban nem gyakorolt playek is jöttek volna. Elképesztő ütemtelenség, körülményesség.

Ehhez jött még Wentz nagyon rossz játéka. Hihetetlen, hogy mennyire nem láttam sok esetben az ugráló, integető üres elkapókat. A TV előtt kiabáltam, hogy dobja már meg baszki, Annyira látványos volt. Az egyik esetnél konkrétan ránézett a TE-re (asszem Rodgers volt) , majd oldalra, ahol az elkapón volt ember, és kidobta. A TE meg végig teljesen üresen állt integetve.

A sajnos a szegény embert az ág is húzza, további alap emberek sérültek le a meccsen. Goedert és D-Jax hiányát megszenvedtük a végén, de ha hosszabb kihagyásuk lesz, akkor kb. nézhetetlen szintre süllyed az O. Pedig Sanders sokat gürizett.

Itt kell megemlítenem, hogy Peterstől ilyen rossz játékot, nem is tudom láttam e valaha. Folyamatosan be tudták tolni, megkerülni. Teszem hozzá, Lane Johnson is gyenge volt.

A védelemből a DL azért most odatette magát. Néha azért kicsit túl is tolták, főleg Malik Jackson. De a DL most kiemelkedő volt. Aztán mögöttük jön a rettenet. Ez a Gerry gyerek meccsről meccsre szarabb. Hát nem hiszem el, hogy a rookie LB-k közül valamelyik ne lehetne jobb ennél.
A Secondaryban is voltak hibák szép számmal ugyan, de ez vállalható volt. Az engedett 23 pont nem sok, de Tee Higginst azért illett volna jobban fogni!

A punt volt a hab a tortán. Andy Reid anno a Saints elleni PO meccsen csinált hasonlót, 2007-ben. Őt sem dicsérték meg érte. Remélem Doug is kap rendesen emiatt, mert ez gyáva volt. Phillyben nem ilyen csapat kell az embereknek. SB-t egy bátor, bármit bevállaló, sikerre éhes csapattal / hozzáállással tudtunk nyerni. Ne ezt a mostanit lehet sok mindennek nevezni, de bátor, sikerre éhes gárdának semmiképp.

Kérem vissza a csapatomat!
Shawn84
Az első ponttal kapcsolatban még mindig az érzem, hogy nem tudjuk, hogy a tyúk vagy a tojás volt-e előbb. A szar playhívás szerintem inkább következménye a sérüléseknek és Wentz teljesen reménytelen játékának, mintsem az oka a rossz O-nak. Hívhat itt Pederson mindenféle jó játékokat, de vagy a fal nem fogja megfelelően blokkolni, vagy pedig Wentz nem képes megdobni 1-1 labdát. Ahogy írod te is, az üres elkapók még most is gyakran megvannak (pedig Richard Rodgersről, JJAW-ról, Hightowerről, Burnett-ről beszélünk) - ez az NFL, ha 1 kicsit üres WR nem elég neked, akkor ott sok babér nem fog teremni.

Nyilván vannak dolgok, amikt csinálhatna sokkal jobban is Pederson, és most amúgy is egy downward spirálban van (meccs végi punt...), de én továbbra is azt érzem, hogy ha rendelkezésére állna egy egészséges keret, vagy mondjuk egy Cowboyséhoz hasonló O, azzal képes lenne meccseket nyerni.

Szar ez a szitu, ahogy írtam ma reggel, az a legrosszabb, hogy nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy ki a fő ludas a Wentz-Pederson-Roseman trióból.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sajnos a tegnapi meccs megerősített abban, hogy edzőváltásra lesz szükség.

Elképesztően impotens játékokat hívott be Pederson néha. Emellett olyan volt sokszor, mintha korábban nem gyakorolt playek is jöttek volna. Elképesztő ütemtelenség, körülményesség.

Ehhez jött még Wentz nagyon rossz játéka. Hihetetlen, hogy mennyire nem láttam sok esetben az ugráló, integető üres elkapókat. A TV előtt kiabáltam, hogy dobja már meg baszki, Annyira látványos volt. Az egyik esetnél konkrétan ránézett a TE-re (asszem Rodgers volt) , majd oldalra, ahol az elkapón volt ember, és kidobta. A TE meg végig teljesen üresen állt integetve.

A sajnos a szegény embert az ág is húzza, további alap emberek sérültek le a meccsen. Goedert és D-Jax hiányát megszenvedtük a végén, de ha hosszabb kihagyásuk lesz, akkor kb. nézhetetlen szintre süllyed az O. Pedig Sanders sokat gürizett.

Itt kell megemlítenem, hogy Peterstől ilyen rossz játékot, nem is tudom láttam e valaha. Folyamatosan be tudták tolni, megkerülni. Teszem hozzá, Lane Johnson is gyenge volt.

A védelemből a DL azért most odatette magát. Néha azért kicsit túl is tolták, főleg Malik Jackson. De a DL most kiemelkedő volt. Aztán mögöttük jön a rettenet. Ez a Gerry gyerek meccsről meccsre szarabb. Hát nem hiszem el, hogy a rookie LB-k közül valamelyik ne lehetne jobb ennél.
A Secondaryban is voltak hibák szép számmal ugyan, de ez vállalható volt. Az engedett 23 pont nem sok, de Tee Higginst azért illett volna jobban fogni!

A punt volt a hab a tortán. Andy Reid anno a Saints elleni PO meccsen csinált hasonlót, 2007-ben. Őt sem dicsérték meg érte. Remélem Doug is kap rendesen emiatt, mert ez gyáva volt. Phillyben nem ilyen csapat kell az embereknek. SB-t egy bátor, bármit bevállaló, sikerre éhes csapattal / hozzáállással tudtunk nyerni. Ne ezt a mostanit lehet sok mindennek nevezni, de bátor, sikerre éhes gárdának semmiképp.

Kérem vissza a csapatomat!

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Vigaszként áljjon itt egy mém 2017-ből, amikor Wentz még tudott játszani 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Na ez volt a miafasz van meccs.
Kéne ezeknek egy jó teltházas fujjolás azis biztos.

venc monnyonle.

Na de fegsui meg pozitiviti:
+ Eartz egykezes
+ Eartz visszafujt
+ Wentz két szabadulása
+ Cox sack

Viszlát

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
3 hét alatt eljutottunk oda, ahova tavaly 12 sem volt elég - a teljes apátiába. Az a legszomorúbb, hogy továbbra sem látszik mi itt az igazi probléma, mert mindennek a kombója az, amit a pályán látunk.

Az SB win elindíthatott valami átkot, mert más magyarázat lassan nem marad a látottakra. A baj az, hogy minket ismerve biztosan rossz lépéseket fogunk tenni és azokat rúgjuk ki, akiknek kösznhető az SB win, azok pedig maradnak akik a regresszió mögött állnak.

Mondjuk kb. ez is mindegy, mert a keret romokban, Wentz tradelhetetlen és egyre rosszabb, továbbá minden fiatal, tehetséges játékosunk lesérül.

Irány az 1/1!
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ja és nem kaptunk ki, így azért jobb érzés lesz a várakozás a kövi meccsre 😛 😀 😉
dande
Irigylem az optimizmusod. Én szétzavarnám a komplett stábot jelen pillanatban.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és nem kaptunk ki, így azért jobb érzés lesz a várakozás a kövi meccsre 😛 😀 😉
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő héten legalább premier plánban bohóckodhatunk pláne a JimmyG visszajön 😛
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Tökéletes jelképe volt ez a meccs a jelenlegi csapatnak.

Komoly edzői gondok is vannak itt. A végén elkezdünk védeni egy döntetlent? Ide süllyedt már Doug? Nem csak a puntra gondolok. Hanem előtte a kilátástalan játékokra, mikor éppen csak Elliott lőtávolságának határán voltunk, és mégis eltöketlenkedtünk 3 downt, ahelyett, hogy megpróbáltunk volna közelebb jutni.

Goedert, Maddox, Peters, Jackson persze lesérült. Utóbbi három nem hajtott sok hasznot amúgy sem.


több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Fura gusztus kellett ezt a roncsderbit végigszenvedni, egyedül Burrow miatt érte meg.
mustaine
8 sack-el biztos élvezetes

több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Fura gusztus kellett ezt a roncsderbit végigszenvedni, egyedül Burrow miatt érte meg.

több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Akkor röviden:
1. Wentz futott TD-jénél nagyon bevillant az az ominózus Rams elleni meccs.
2. Amúgy retek szarul játszott megint, ne szépítsük.
3. Valahogy görcsbe rándul a gyomrom ha meglátok egy Williams nevű játékost a secondaryben. Rossz beidegződés.
4. Ha nyertünk volna és lennének Magyarországon Bengals szurkolók elnézést kértem volna tőlük.
5. Vártam a szokásos 20 yardos sacket, hogy a mezőnygól távolságból visszatáncoljunk, de szerencsére nem volt rá szükség, megoldottuk szabálytalanságokkal. (ezt már megírtam az első esetnél, de 2x is megcsináltuk)

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
sírni sírni sírni.............legalább nem kezdtünk 0-3-mal 😛
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Csak hogy most sem maradjon el a rövid beharangozó (bár a mostani helyzetben kevesebb kedvem van hozzá), jöjjön hát pár mondat.

A második játékhét nagyon komolyan megrostálta a mezőnyt a sérüléseket tekintve. lehet vitatkozni, hogy mi ennek az oka, én az elmaradó előszezont jelölöm meg egyik fő problémaként a témában.
Szóval a mezőny megritkult, sok nagy név dőlt ki hetekre/hónapokra, és hát sajnos mi sem maradhattunk ki ebből. Seumalo ugye a teljes szezont ki kell hagyja, míg az újonc elkapók között is az egyik legjobb Reagor is kb. 6 hetet kell kihagyjon. Mellettük a Speciális egység egyik legjobbja, Rudy Ford is csak az oldalvonal mellett lehet ott este.
Cox hagyott ki a héten edzéseket, ő kérdőjeles, de szerintem vállalja a játékot, míg a többiek úgy tűnik rendelkezésre állnak.

Az ellenfél az újjáalakuló Bengals, az 1/1 Joe Burrowal, aki az első két meccsen magabiztosan játszott. Teljesen megbízható, jó teljesítményt mutat. Az előtte lévő támadó fal, viszont gyenge. Itt van az a pont, ahol végre meg kéne villannia a védősorunknak, és 2-3 sacket bemutatni. Elsősorban a jobb oldaluk verhető, ahol Fred Johnson és Bobby Hart fog játszani, míg nálunk ez Cox és Graham oldala. Az első 2 meccsen eléggé ellentétes játékot mutatott a Bengals, az első héten gyenge támadó játékot nyújtottak, míg a múlt héten, a Brown ellen, már egészen jó dolgokat is tudtak mutatni. Burrownak 61! passzkísérlete volt, de ma ez nem fog megtörténni újra. Joe Mixon több szerepet kaphat majd, és itt kéne a DL-nek komolyan javulnia múlthéthez képest elsősorban. Ha ugyanis Mixont megfogjuk, úgy, ahogyan az elvárható ettől a védő faltól, akkor Burrow, már nem fog tudni akkora kárt okozni, hogy a secondary ne bírjon el velük.

Az LB sort kihagytam, itt nem is tudom mit mondhatnék. Gerry nem egy jó játékos, de a Rams ellen saját magát is melyen alul múlta, és Edwards meg Riley is egy szutyok volt. Szeretném, ha végre Taylor és Bradley is kapna játékidőt, mert előbbit nem azért hoztuk a 3. körben, hogy majd 2 év múlva pályára kerüljön, míg utóbbi már eddig is bizonyította szerintem, hogy érdemes komolyabban foglalkoztatni a pályán.

Támadó oldalon Seumalo helyén Pryor fog játszani, aki a Rams ellen jól szállt be, igaz voltak próbálkozások a héten, hogy Herbig lesz a bal oldali guard és Pryor a jobb, de szerintem nekünk ez teljesen mindegy. Ahogy jobban működik, úgy legyen. Max cserélgetnek menet közben.
Wentznek ma már komolyan oda kell tennie magát, mert a leggyengébb QB teljesítmény eddig az övé a ligában. Bőven többre képes ennél, nem tudom az okokat, de kicsit sok lesz már a nyugtatgatás nyilatkozat. Egy jó játékkal többet érne el, mindenkinél.

Reagor hiányában D-Jax kaphat majd még több szerepet (remélem bírja az egészsége), és hát jobb híjiján JJ Arcega kell előre lépjen. Róla nagyon szépeket mondtak az edzők a héten, de őszintén.. Amit eddig mutatott, az egy szép nagy lóf@sz!
Hightowerben többet látok mint benne, neki is javulnia kell, és hát Ward sem közelíti meg a tavalyi játékát eddig. A futóknál Sanders nagyon fog kelleni, 100 yard körül kéne futnia, amiben én bízom mindenképp mivel a Bengals védelme, és LB sora talán még a mienknél is gyengébb volt 1 hete. Corey Clement az akit nagyon hiányolok, őt azért tudta ez a stáb igencsak jól használni, de aztán meg itt a Huntley gyerek is, aki ugye úgy került hozzánk, hogy Sidney Jonest és a Carolinában kurvajó Rasul Douglast elküldte a csapat a keret szűkítésnél. Na ha már ekkora áldozatot "kellett", hozni, akkor igazán pályára is engedhetnék. Gyors a gyerek, jól kap el, és az irányváltásai is remekek. Sanders pihentetésekor használható abszolúte.

A következő 4 meccsből ez az egyedüli ahol azt mondom az Eagles az esélyesebb csapat, csak a keret erősségét tekintve, de az eddigi játékot elnézve ez max 60-40% esélyelőny. Pontokat nem tippelek, szeretnék előrelépést látni továbbra is. Persze nem úgy, ahogy a Rams ellen, hoyg más egységek meg sokkal szarabbak lesznek. Ha mindenki hozza a tudásának 70%-t akkor simán kéne nyernünk.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Burnett megint megkapja az esélyt, hogy a csapatban ragadjon. Hajrá!
dande
En Arnold eselyének örülök jo volt a TC,jo lenne Herbighez hasonlo meglepetés ember😊
Rob85
Akkor úgy is legyen! GAMEDAY!!! 😊
több mint 3 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Burnett megint megkapja az esélyt, hogy a csapatban ragadjon. Hajrá!
dande
En Arnold eselyének örülök jo volt a TC,jo lenne Herbighez hasonlo meglepetés ember😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Burnett megint megkapja az esélyt, hogy a csapatban ragadjon. Hajrá!
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Nem mondom, hogy csapatot építettünk a draftokból, de azért láttam már jelentősen rosszabb választásokat is, nálunk is meg másnál is.
Adom egyébként, hogy nagyon kéne egy 5-6 név a következő két drafton akire épülhet a csapat. a következő időszakra.

Nálam a falak a minden, így a védelemnél vagyok a futás megállítás hiánya miatt nagyon szomorú.
Cox meg all time kedvenc D emberem, nagyon rossz látni amiket írtok, noha az is igaz, hogy a dominancia hiányát még rosszabb. Azért hosszú időszak volt amíg simán top3 volt.

Két meccs ahol képben voltunk azért, momentumokon tudtunk volna fordítani, nálam nincs pánik.
Nyilván majd 1-5-nél lesz pánik. Addig türelmes vagyok 😊 (remélem a vezetőség nem ennyire gizda és odacsapnak)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Nézzuk a draft udfa: dolgokat pár évre:
kezdjük a wenzt kor.szaktól:
Wentz elit volt /lesz ?
seumalo fix kezdő
smallwood fasza volt most sehol?
vaitai elit :::😊
Mills kezdő
ez azért renben van

2017:
Barnett nagy kérdés:
többi az kuka Gerryvel együtt is
2018:
kb mind fasza pick
goedert,maddox ,sweat és a falemberek

2019:
dillard sanders igazán jók
JJAW fassetuggya 😊

2020
elit mindenki 😊korai ,,,,,ez nagyon.....

több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Reagor már megy is IR-ra. Várhatóan 7 hét kihagyás, november közepére térhet vissza talán. Ez sem tartott sokáig: íme a legújabb első körös választás, aki majd nem tud egészséges maradni.
BleedingGreen
Gyakorlatilag a következő 2-3 hétben eldől az idei szezon sorsa. A vezetőség pedig kezdhet agyalni, hogy mit is kezdjenek helyzettel. Én tudom mit tennék, de ugye ez innen könnyű.
Kicsit játszottam amúgy a cap trackerrel, hogy jövőre mégis hoyg lehet -65 milliót eltüntetni. A válaszom: SEHOGY! Itt elképesztő átstrukturálások, kivágások és tradek kellenek, hogy beférjünk a cap alá. Jövőre úg érzem egy egészen más csapatot fogunk látni, egészen más célokkal.
Shawn84
Ettől félek a legkevésbé, gondolom Roseman megoldja majd az átstruktúrálásokat. Jobb free agentek után valószínűleg nem nagyon mehetünk. Bár nem is erre lenne szükség, hanem jobban sikerült draftokra, mert továbbra is nagyon kell az olcsó tehetség a csapatba.