Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Igen fura ez,hogy egy zsinórban Po csapat esetén elégedetlenek vagyunk.Persze nyerjünk idén is SB-t amire van esély.(Jó most nem látszik)
A keret fiatal lehet jön egy új korszak nagyon hamar.
De minden olyan gyorsan változik ki emlékszik még a rozmár utolsó évére ? vagy az utána való időszakra. szerintem senki nem látta jönni hogy a Kelly időszak után 2 évvel SB-t nyer a csapat.

Ami most látszik,hogy Wentz nem jó,sok a kulcssérülés (de az sb run alatt is ez volt)döcög a csapat,igazából nem is rossz de nem is jó.
Biztos hiányzik is a közönség de ez minden csapatnak gond.

Ami jól néz ki az Sanders,az Oline jobb oldala,a TE poszt és kb most ennyi.

A Dline nem tud ujat mutatni szerintem vagy már nincs benne annyi mélység,vagy/és kitanulták az OC-k mit kell tenni ellene.

Így a közepes LB solid sec nem lesz elég.

pluszban ott a cap szitu is.

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Igazából közben meg az van bennem:
Le is szarom az egészet. 2004 óta nézem ezt a sportot és minden évben reménykedtem, hogy révbe ér a csapat. Csodák csodájára megtörtént és én 100%-ig átéltem annak a szezonnak minden egyes rezdülését. Ha józanul gondolkodom életemben ezt még 2-nél többször valószínűleg nem, de az is lehet, hogy egyszer sem élem át (jó 50 évet adok még magamnak 😀), szóval én elégedett NFL szurkoló vagyok. Ezt egy Real Madrid New England fan sosem fogja átérezni 😀 😀
picksix
korai még ez a múltba révedő nosztalgiázás azért egy kicsit... nemrég nyertetek SB-t és azóta is 2 PO ..szóval legyél is elégedett! 😊mert ha megfordítom amit írsz akkor ezt egy Browns fan sosem fogja érezni...
+Giants fanként mondhatom hogy pár évig én is úgy gondoltam hogy a 2!SB egy életre elég élményt adott ...hát pár év kilátástalanság után ez simán elmúlt...
szóval még értékeld amit most kapsz mert bőven van ennél lejjebb...😉
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Reagor már megy is IR-ra. Várhatóan 7 hét kihagyás, november közepére térhet vissza talán. Ez sem tartott sokáig: íme a legújabb első körös választás, aki majd nem tud egészséges maradni.
BleedingGreen
Gyakorlatilag a következő 2-3 hétben eldől az idei szezon sorsa. A vezetőség pedig kezdhet agyalni, hogy mit is kezdjenek helyzettel. Én tudom mit tennék, de ugye ez innen könnyű.
Kicsit játszottam amúgy a cap trackerrel, hogy jövőre mégis hoyg lehet -65 milliót eltüntetni. A válaszom: SEHOGY! Itt elképesztő átstrukturálások, kivágások és tradek kellenek, hogy beférjünk a cap alá. Jövőre úg érzem egy egészen más csapatot fogunk látni, egészen más célokkal.
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Reagor már megy is IR-ra. Várhatóan 7 hét kihagyás, november közepére térhet vissza talán. Ez sem tartott sokáig: íme a legújabb első körös választás, aki majd nem tud egészséges maradni.


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként Reagornak hüvelykujj szalag sérülése van, amivel elvileg néhány hét kihagyás lenne. Azért meglepődnék ha emiatt olyan sokat kihagyna... 😊

Tévedtem IR-re is raktuk ami minimum 3 hét...francba.....

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából közben meg az van bennem:
Le is szarom az egészet. 2004 óta nézem ezt a sportot és minden évben reménykedtem, hogy révbe ér a csapat. Csodák csodájára megtörtént és én 100%-ig átéltem annak a szezonnak minden egyes rezdülését. Ha józanul gondolkodom életemben ezt még 2-nél többször valószínűleg nem, de az is lehet, hogy egyszer sem élem át (jó 50 évet adok még magamnak 😀), szóval én elégedett NFL szurkoló vagyok. Ezt egy Real Madrid New England fan sosem fogja átérezni 😀 😀
picksix
2017 óta én is mindig ezzel áltatom magam, de vhogy soha nem sikerül függeleníteni magam az eseményektől/balfszságoktól kvázi sikertelenségektől 😛
több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Igazából közben meg az van bennem:
Le is szarom az egészet. 2004 óta nézem ezt a sportot és minden évben reménykedtem, hogy révbe ér a csapat. Csodák csodájára megtörtént és én 100%-ig átéltem annak a szezonnak minden egyes rezdülését. Ha józanul gondolkodom életemben ezt még 2-nél többször valószínűleg nem, de az is lehet, hogy egyszer sem élem át (jó 50 évet adok még magamnak 😀), szóval én elégedett NFL szurkoló vagyok. Ezt egy Real Madrid New England fan sosem fogja átérezni 😀 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mit gondoltok Wentzről ? Ott egy szerződés ami miatt mozdíthatatlan de ahogy játszik.. jöhet előbb utóbb Hurts? Vagy játszik amíg nem lehet elzavarni?
aranytöküJimmy
Hurts nem fog jönni, amíg Wentz le nem sérül. Nem utódként tekintenek rá, hanem kiegészítőként. Hogy fogalmazzam meg. nem ő egy az egyben Wentz utóda, hanem egymás mellett kéne nekik dolgozni a pályán, Mint Brees és Hill. Csak Hurts inkább Qb mint Hill. Hurts rohadt messze van még attól a szinttől is amit Wentz képvisel.
Shawn84
Valamit pedig kezdeni kell. Oké nem jó a fal Wentz előtt de valami nagyon nem stimmel most.
Egy gyenge szezon után leválthatják Pedersont?
aranytöküJimmy
Ez a nem jó fal Wentz előtt is mókás mert speciel a Rams ellen gyakorlatilag már tökéleteset játszittak Elég a Jax topicban ott lévő OL statokat megnézni. Igen a Skins ellen voltak gubancok, de ott sem minden volt az ő számlájukra írható. Szóval azon szerintem nem fog múlni. Lesz egy két gyengébb meccs (hol nincs) de szvsz össze fog állni. Remélem 😊

DP iránt kérdés mekkora lesz a türelem. Azért egy SB győzelem sok mindent megbocsát a jövōre nézve is. Lásd JH vagy SP is még mindig ott van pedig milyen rég nyertek és voltak gyengébb idények, illetve MM is sokáig bírta GB ben. Kiderül Lurie van e ennyire türelmes, illetve a folyamatokat is figyeli. Chip Kellyt is szívbaj nélkül kicsapta, pedig nem volt az olyan vállalhatatlan szezon. S aztán még DP is tudott építeni a munkájára. Csak olyan rossz rendszerszintű folyamatok voltak, hogy inkább kirakták és Rózsi mellett döntött.
Bonyolult kérdés ez, meglátjuk 😊
dande
Kelly esetében az is számított ám, hogy sokakkal összerúgta a port. Legfőképpen Rózsival, és hát az erősebb kutya baszik. Rózsi maradt, Kelly ment.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Mit gondoltok Wentzről ? Ott egy szerződés ami miatt mozdíthatatlan de ahogy játszik.. jöhet előbb utóbb Hurts? Vagy játszik amíg nem lehet elzavarni?
aranytöküJimmy
Hurts nem fog jönni, amíg Wentz le nem sérül. Nem utódként tekintenek rá, hanem kiegészítőként. Hogy fogalmazzam meg. nem ő egy az egyben Wentz utóda, hanem egymás mellett kéne nekik dolgozni a pályán, Mint Brees és Hill. Csak Hurts inkább Qb mint Hill. Hurts rohadt messze van még attól a szinttől is amit Wentz képvisel.
Shawn84
Valamit pedig kezdeni kell. Oké nem jó a fal Wentz előtt de valami nagyon nem stimmel most.
Egy gyenge szezon után leválthatják Pedersont?
aranytöküJimmy
Szerintem leválthatják, igen. De azért elég türelmes mifelénk a vezetőség, az is benne van, amit Carroll csinált pár éve Seattleben. Pederson marad, de a stáb nagy része kicserélődik.
Shawn84
SB óta ő is gyengén teljesít, igaz az offense előbb volt kórházi team. Kíváncsian várom mi lesz nálatok. A cap helyzet sem a legjobb.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit gondoltok Wentzről ? Ott egy szerződés ami miatt mozdíthatatlan de ahogy játszik.. jöhet előbb utóbb Hurts? Vagy játszik amíg nem lehet elzavarni?
aranytöküJimmy
Hurts nem fog jönni, amíg Wentz le nem sérül. Nem utódként tekintenek rá, hanem kiegészítőként. Hogy fogalmazzam meg. nem ő egy az egyben Wentz utóda, hanem egymás mellett kéne nekik dolgozni a pályán, Mint Brees és Hill. Csak Hurts inkább Qb mint Hill. Hurts rohadt messze van még attól a szinttől is amit Wentz képvisel.
Shawn84
Valamit pedig kezdeni kell. Oké nem jó a fal Wentz előtt de valami nagyon nem stimmel most.
Egy gyenge szezon után leválthatják Pedersont?
aranytöküJimmy
Ez a nem jó fal Wentz előtt is mókás mert speciel a Rams ellen gyakorlatilag már tökéleteset játszittak Elég a Jax topicban ott lévő OL statokat megnézni. Igen a Skins ellen voltak gubancok, de ott sem minden volt az ő számlájukra írható. Szóval azon szerintem nem fog múlni. Lesz egy két gyengébb meccs (hol nincs) de szvsz össze fog állni. Remélem 😊

DP iránt kérdés mekkora lesz a türelem. Azért egy SB győzelem sok mindent megbocsát a jövōre nézve is. Lásd JH vagy SP is még mindig ott van pedig milyen rég nyertek és voltak gyengébb idények, illetve MM is sokáig bírta GB ben. Kiderül Lurie van e ennyire türelmes, illetve a folyamatokat is figyeli. Chip Kellyt is szívbaj nélkül kicsapta, pedig nem volt az olyan vállalhatatlan szezon. S aztán még DP is tudott építeni a munkájára. Csak olyan rossz rendszerszintű folyamatok voltak, hogy inkább kirakták és Rózsi mellett döntött.
Bonyolult kérdés ez, meglátjuk 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mit gondoltok Wentzről ? Ott egy szerződés ami miatt mozdíthatatlan de ahogy játszik.. jöhet előbb utóbb Hurts? Vagy játszik amíg nem lehet elzavarni?
aranytöküJimmy
Hurts nem fog jönni, amíg Wentz le nem sérül. Nem utódként tekintenek rá, hanem kiegészítőként. Hogy fogalmazzam meg. nem ő egy az egyben Wentz utóda, hanem egymás mellett kéne nekik dolgozni a pályán, Mint Brees és Hill. Csak Hurts inkább Qb mint Hill. Hurts rohadt messze van még attól a szinttől is amit Wentz képvisel.
Shawn84
Valamit pedig kezdeni kell. Oké nem jó a fal Wentz előtt de valami nagyon nem stimmel most.
Egy gyenge szezon után leválthatják Pedersont?
aranytöküJimmy
Szerintem leválthatják, igen. De azért elég türelmes mifelénk a vezetőség, az is benne van, amit Carroll csinált pár éve Seattleben. Pederson marad, de a stáb nagy része kicserélődik.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Mit gondoltok Wentzről ? Ott egy szerződés ami miatt mozdíthatatlan de ahogy játszik.. jöhet előbb utóbb Hurts? Vagy játszik amíg nem lehet elzavarni?
aranytöküJimmy
Hurts nem fog jönni, amíg Wentz le nem sérül. Nem utódként tekintenek rá, hanem kiegészítőként. Hogy fogalmazzam meg. nem ő egy az egyben Wentz utóda, hanem egymás mellett kéne nekik dolgozni a pályán, Mint Brees és Hill. Csak Hurts inkább Qb mint Hill. Hurts rohadt messze van még attól a szinttől is amit Wentz képvisel.
Shawn84
Valamit pedig kezdeni kell. Oké nem jó a fal Wentz előtt de valami nagyon nem stimmel most.
Egy gyenge szezon után leválthatják Pedersont?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit gondoltok Wentzről ? Ott egy szerződés ami miatt mozdíthatatlan de ahogy játszik.. jöhet előbb utóbb Hurts? Vagy játszik amíg nem lehet elzavarni?
aranytöküJimmy
Hurts rohadt messze van még attól a szinttől is amit Wentz képvisel.
Shawn84
S ez az igazán hurt 😛 és erre lőttünk el 2. kört. Egyetlen reményünk???, hogy LJről se nagyon állították, hogy NFL képes lesz, Murray-l kapcsolatban is voltak erős kételyek, Csodabajusz se feltétlen nézett ki annak aki, szóval hátha nem lesz belőle Kevin Kolb(ász) vagy Matt Bárk(ley)i
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mit gondoltok Wentzről ? Ott egy szerződés ami miatt mozdíthatatlan de ahogy játszik.. jöhet előbb utóbb Hurts? Vagy játszik amíg nem lehet elzavarni?
aranytöküJimmy
Hurts nem fog jönni, amíg Wentz le nem sérül. Nem utódként tekintenek rá, hanem kiegészítőként. Hogy fogalmazzam meg. nem ő egy az egyben Wentz utóda, hanem egymás mellett kéne nekik dolgozni a pályán, Mint Brees és Hill. Csak Hurts inkább Qb mint Hill. Hurts rohadt messze van még attól a szinttől is amit Wentz képvisel.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Mit gondoltok Wentzről ? Ott egy szerződés ami miatt mozdíthatatlan de ahogy játszik.. jöhet előbb utóbb Hurts? Vagy játszik amíg nem lehet elzavarni?
több mint 3 éve
gedam 5 702
Ugye elküldtük azt az LJ Fortot, akit már akkor sem értettünk miért küldtük el és azóta is parádézik a Ravensben. Még vissza is szólt nekünk ha jól emlékszem. Villaneuva 2.0 esete.
dande
2 forduló alapján pff-en jelenleg a liga legjobb lb-je. valszeg nem marad így, de eddig tényleg playmaker.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugye elküldtük azt az LJ Fortot, akit már akkor sem értettünk miért küldtük el és azóta is parádézik a Ravensben. Még vissza is szólt nekünk ha jól emlékszem. Villaneuva 2.0 esete.
több mint 3 éve
Jón Gunnarson Philadelphia Eagles Purdue Boilermakers 232
Nálam Schwartz van az első helyen.

Tudom, hogy neki ez a felfogása, de van 4 emberes rush és kb kész. Dline kicst úgy tűnik nekem, mintha úgy lennének felküldve, hogy k*rva sokat kerestek szal oldjátok meg b+. Az ellen támadói meg köszönik szépen elosztják öten a négy faszinkat és ha nem hibázik senki, akkor boldogság.
Agresszívabb védelmet szeretnék legalább pár meccsen, vagy minden meccs pár periódusában. Nem törekszünk elváltásra, vagy a QB zaklatására. Ez szomorúvá tesz!

A másik vele kapcsolatban, hogy két meccs alapján hulladék az LB sor, viszont 0 snap Shaun Bradley-nek és Taylornak! Nem kéne próbálkozni? Lehet rosszabb? Végül is igen, de nem sokkal.

Második Arcerga-Whiteside, mert mindenki bepisilt tőle, mégis szar. Hamarabb kapja el az éven a koronát mint a labdát. Valami mondvacsinált indokkal menjen el IR-re vagy ülje ki a szezont és közben jelezzen annak aki őt küldi fel a pályára Ward helyett, hogy "Figyu, ez a faszi amúgy megtudja csinálni azt amit én nem, de azt hiszitek mégis."

Harmadik talán az Aréna4. Nem tudom megmagyarázni, de amíg a sport tv volt, addig nem voltak ilyen problémák. 😊
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nehezen tudnák sorrendet állítani a felelősség mértékében, mert mások a feladatkörök, de ugyanakkor össze is fonódik minden (A Qb-t nehéz értékelni a coaching nélkül, a HC-t a roster minősége (GM) nélkül, stb.).

Wentz-nél nézzük meg, hogy ki tud-e mászni a gödörből. Persze ehhez is kell (kellene) majd az edzői kar támogatása. Az utóbbi két meccs nem az ő szintje, legalábbis eddig nem az volt. Inkább olyan tendencia volt, hogy becsúsztak gyenge meccsek, de nem sorozatban. Két egymást követő ilyen gyenge meccse talán még nem is volt, legalábbis, ahol szemre is ennyire rossz döntései és pontatlanságai voltak.

Rosemannél a draftok minősége is komoly gond. A 2017-es draft class pl. már lassan eléri a kritikán aluli szintet, mivel már csak Barnett és Gerry maradt és lehet, hogy már ők sem sokáig. Az utóbbi két drafton pedig már egyre több olyan pick volt, ahol a draft idején is a fejünket fogtuk. Ki ne emlékezne a Thorson és a Miller pickekre. A idei második kör is "emlékezetesre" sikerült, de itt még reménykedünk, hogy ránk cáfolnak.


több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
The 10 highest-paid players are:
Shawn84
Már írtátok korábban, és én is úgy gondolom, hogy ideje becsukni a könyvet a Super Bowl győztes csapat maradványa után. Érthető módon megpróbálták összetartani a gerincet, hátha összejön még egy menetelés. A folyamatos sérüléshullámnak is nagy szerepe volt abban, hogy ez nem sikerül(t), bár 2018-ban New Orleansban nem álltunk tőle messze.
...
BleedingGreen
Amúgy ti hogyan rangsorolnátok a 3 főembert abból a szempontból, hogy mennyire hibásak?

Az elemzéseket és a cikkeket olvasva, nálam egyre inkább a következő a sorrend:

1. Wentz
(itt egy óriási lyuk)
2. Pederson
3. Roseman

Hulkeinstein
1: Pederson - hihetetlenül rossz edzői munka látszik jelenleg, a motivációtól az ötlettelenségen át a game managementig. Nálam egyértelműen a stáb a leginkább hibáztatható, a jelenlegi helyzet kialakulásáért. Nálam Prove IT az idei szezonjuk. ha nem tudnak ebből 10 győzelmet kihozni ezek után, akkor zavarnám el őket a fenébe. SB győzelem ide vagy oda. Nem ez az első szezon amikor velük van a probléma. Lassan 100%-ig biztos leszek benne, hogy Reichen múlott a SB szezonban a siker.

2: Roseman - Két dolog miatt.

A: Mert nem volt elég határozott, és tökös, és nem szerződtetett egy rendes fiatal ötletekkel teli OC-t, hanem mindenféle koordinátori státuszt kapott a stáb 70%-a, és gyakorlatilag lett egy semmilyen támadójáték, ahol még a rossz játékért igazán felelősöket is nehéz kiszűrni. Kell egy jó OC!

B: Az LB sor teljes elhanyagolása. Oké, hogy Brown a szezon előtt visszavonult, nem volt benne a pakliban, de ő sem egy elit játékos volt. Jött Taylor a 3. körben, ami kissé reach, de hogy nem is nagyon kerül pályára. A Gerry + Edwards - Riley sor egy maximum backup szintet képvisel az NFL-ben. Véleményem szerint a 2. körben Hurts helyén LB posztra kellett volna húzni (én Malik Harrison érkezését vártam), és emellett még egy kezdő képességű szabad ügynököt is igazolni.
Mindkét esetben egyébként Roseman szerintem 60%-ben hibás, mert ugye az edzőkkel egyeztetve történtek ezek a dolgok, de mivel ő a főnök, övé itt a felelősség a keret és a stáb összeállításában.

3: Wentz / OL sérülések - Wentz egyértelműen szarul játszott az első két meccsen, nincs vita ebbe na kérdésben. Viszont egy megfelelő coachingal, és támadó fallal ő liga top 10 QB. Ezt be is bizonyította már az elmúlt években. nem felejtett el focizni. Én nem vagyok hajlandó szidni, vagy lemondani róla, egyszerűen csak csalódott vagyok a teljesítményét látva. De biztos vagyok benne, hogy fog javulni. Egy jó QB, akit szarul edzenek! Röviden így tudom megfogalmazni.
Shawn84
Az utolsó pontra reflektálva egy idézet:

It’s obvious Carson Wentz hasn’t played up to the standard he’d set over the last few years, throwing four interceptions to just two touchdowns.
But just how bad is it? Honestly, maybe even worse than you might expect.
Football Outsiders, Pro Football Focus, and Next Gen Stats all use different metrics to measure quarterback play, and Wentz is at the bottom of each of them. PFF and FootballOutsiders both have him ranked dead last. Literally the worst starting quarterback in the league. Next Gen has him behind only Dwayne Haskins in completion percentage above (or in Wentz’s case, below) expectation. Next Gen has Wentz completing 8.8% fewer passes than he should be. The league leader is Russell Wilson, who is completing 13.9% better than expected. Wentz was at minus-1.4% last season and was completing a little less than 1% better than expected in the 2017 season.
Football Outsiders' metrics have Wentz last by a wide margin. The site’s numbers claim Wentz is throwing for roughly 259 fewer yards than a replacement-level quarterback would be able to in the Eagles' last two games. He trails Ryan Fitzpatrick, the second-worst QB in the rankings, by 172 yards.

A fent említett 3 elemző csapat a leggjobb a businessben - azon lehet vitatkozni, hogy ki melyiknek hisz, de mind a hárommal vitatkozni elég merész. Ha valamiben egyetért 3 ennyire különböző módszertan, ott szerintem nehéz vitatkozni. És ismétlem, ezek a csapatok konkrétan csak a QB játékát elemzik, tehát ha pl. nincs ideje Wentznek dobni, vagy nincs szeparáció egyáltalán, arra nem kap negatív értéket.

Ezek alapján nekem az jön le, hogy a yardok ott vannak a pályán (lásd konkrét playenkénti elemzés Baldingertől vagy Dan Orlovskytól), de Wentz nem dobja meg őket. Tavaly nekem sokkal kevésbé tetszett a playcalling, mint két meccs után. Sőt, a Redskins elleni első félidő szerintem ilyen szempontnból óriási előrelépés volt, végre jött a passzdominancia és a hosszú labdák is. Vasárnap pedig a futójáték is kezdett jól kinézni.
Hulkeinstein
Köszi ez érdekes.

Amúgy Reich mellett szól az is,hogy Wentz MVP szintű szezonja után azért Foles is belejött a játékba és elég komoly szintet hozott le és lett Super Bowl MVP. Azóta se semmi...

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
JS magára vállalta a felelősséget a Dvel kapcsolatban, reméljük a javítás szándékán túl a változás is látszik majd. Abban tudok bízni, hogy azért a D mindig tudott fejlődni, ahogy az idény haladt előre, és talán ez idén minél hamarabb megtörténik 😛
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
The 10 highest-paid players are:
Shawn84
Már írtátok korábban, és én is úgy gondolom, hogy ideje becsukni a könyvet a Super Bowl győztes csapat maradványa után. Érthető módon megpróbálták összetartani a gerincet, hátha összejön még egy menetelés. A folyamatos sérüléshullámnak is nagy szerepe volt abban, hogy ez nem sikerül(t), bár 2018-ban New Orleansban nem álltunk tőle messze.
...
BleedingGreen
Amúgy ti hogyan rangsorolnátok a 3 főembert abból a szempontból, hogy mennyire hibásak?

Az elemzéseket és a cikkeket olvasva, nálam egyre inkább a következő a sorrend:

1. Wentz
(itt egy óriási lyuk)
2. Pederson
3. Roseman

Hulkeinstein
1: Pederson - hihetetlenül rossz edzői munka látszik jelenleg, a motivációtól az ötlettelenségen át a game managementig. Nálam egyértelműen a stáb a leginkább hibáztatható, a jelenlegi helyzet kialakulásáért. Nálam Prove IT az idei szezonjuk. ha nem tudnak ebből 10 győzelmet kihozni ezek után, akkor zavarnám el őket a fenébe. SB győzelem ide vagy oda. Nem ez az első szezon amikor velük van a probléma. Lassan 100%-ig biztos leszek benne, hogy Reichen múlott a SB szezonban a siker.

2: Roseman - Két dolog miatt.

A: Mert nem volt elég határozott, és tökös, és nem szerződtetett egy rendes fiatal ötletekkel teli OC-t, hanem mindenféle koordinátori státuszt kapott a stáb 70%-a, és gyakorlatilag lett egy semmilyen támadójáték, ahol még a rossz játékért igazán felelősöket is nehéz kiszűrni. Kell egy jó OC!

B: Az LB sor teljes elhanyagolása. Oké, hogy Brown a szezon előtt visszavonult, nem volt benne a pakliban, de ő sem egy elit játékos volt. Jött Taylor a 3. körben, ami kissé reach, de hogy nem is nagyon kerül pályára. A Gerry + Edwards - Riley sor egy maximum backup szintet képvisel az NFL-ben. Véleményem szerint a 2. körben Hurts helyén LB posztra kellett volna húzni (én Malik Harrison érkezését vártam), és emellett még egy kezdő képességű szabad ügynököt is igazolni.
Mindkét esetben egyébként Roseman szerintem 60%-ben hibás, mert ugye az edzőkkel egyeztetve történtek ezek a dolgok, de mivel ő a főnök, övé itt a felelősség a keret és a stáb összeállításában.

3: Wentz / OL sérülések - Wentz egyértelműen szarul játszott az első két meccsen, nincs vita ebbe na kérdésben. Viszont egy megfelelő coachingal, és támadó fallal ő liga top 10 QB. Ezt be is bizonyította már az elmúlt években. nem felejtett el focizni. Én nem vagyok hajlandó szidni, vagy lemondani róla, egyszerűen csak csalódott vagyok a teljesítményét látva. De biztos vagyok benne, hogy fog javulni. Egy jó QB, akit szarul edzenek! Röviden így tudom megfogalmazni.
Shawn84
Az utolsó pontra reflektálva egy idézet:

It’s obvious Carson Wentz hasn’t played up to the standard he’d set over the last few years, throwing four interceptions to just two touchdowns.
But just how bad is it? Honestly, maybe even worse than you might expect.
Football Outsiders, Pro Football Focus, and Next Gen Stats all use different metrics to measure quarterback play, and Wentz is at the bottom of each of them. PFF and FootballOutsiders both have him ranked dead last. Literally the worst starting quarterback in the league. Next Gen has him behind only Dwayne Haskins in completion percentage above (or in Wentz’s case, below) expectation. Next Gen has Wentz completing 8.8% fewer passes than he should be. The league leader is Russell Wilson, who is completing 13.9% better than expected. Wentz was at minus-1.4% last season and was completing a little less than 1% better than expected in the 2017 season.
Football Outsiders' metrics have Wentz last by a wide margin. The site’s numbers claim Wentz is throwing for roughly 259 fewer yards than a replacement-level quarterback would be able to in the Eagles' last two games. He trails Ryan Fitzpatrick, the second-worst QB in the rankings, by 172 yards.

A fent említett 3 elemző csapat a leggjobb a businessben - azon lehet vitatkozni, hogy ki melyiknek hisz, de mind a hárommal vitatkozni elég merész. Ha valamiben egyetért 3 ennyire különböző módszertan, ott szerintem nehéz vitatkozni. És ismétlem, ezek a csapatok konkrétan csak a QB játékát elemzik, tehát ha pl. nincs ideje Wentznek dobni, vagy nincs szeparáció egyáltalán, arra nem kap negatív értéket.

Ezek alapján nekem az jön le, hogy a yardok ott vannak a pályán (lásd konkrét playenkénti elemzés Baldingertől vagy Dan Orlovskytól), de Wentz nem dobja meg őket. Tavaly nekem sokkal kevésbé tetszett a playcalling, mint két meccs után. Sőt, a Redskins elleni első félidő szerintem ilyen szempontnból óriási előrelépés volt, végre jött a passzdominancia és a hosszú labdák is. Vasárnap pedig a futójáték is kezdett jól kinézni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentznél csináltatnék egy CTE vizsgálatot, ha nem változik nem javul. Tudom hülyén hangzik (inkább nálam kellene😛) de ilyen mértékű romlást, koncentráció hiányból fakadó blőd dobásokat (kívülről így tűnik) nem tudok mással magyarázni....

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
The 10 highest-paid players are:
Shawn84
Már írtátok korábban, és én is úgy gondolom, hogy ideje becsukni a könyvet a Super Bowl győztes csapat maradványa után. Érthető módon megpróbálták összetartani a gerincet, hátha összejön még egy menetelés. A folyamatos sérüléshullámnak is nagy szerepe volt abban, hogy ez nem sikerül(t), bár 2018-ban New Orleansban nem álltunk tőle messze.
...
BleedingGreen
Amúgy ti hogyan rangsorolnátok a 3 főembert abból a szempontból, hogy mennyire hibásak?

Az elemzéseket és a cikkeket olvasva, nálam egyre inkább a következő a sorrend:

1. Wentz
(itt egy óriási lyuk)
2. Pederson
3. Roseman

Hulkeinstein
1: Pederson - hihetetlenül rossz edzői munka látszik jelenleg, a motivációtól az ötlettelenségen át a game managementig. Nálam egyértelműen a stáb a leginkább hibáztatható, a jelenlegi helyzet kialakulásáért. Nálam Prove IT az idei szezonjuk. ha nem tudnak ebből 10 győzelmet kihozni ezek után, akkor zavarnám el őket a fenébe. SB győzelem ide vagy oda. Nem ez az első szezon amikor velük van a probléma. Lassan 100%-ig biztos leszek benne, hogy Reichen múlott a SB szezonban a siker.

2: Roseman - Két dolog miatt.

A: Mert nem volt elég határozott, és tökös, és nem szerződtetett egy rendes fiatal ötletekkel teli OC-t, hanem mindenféle koordinátori státuszt kapott a stáb 70%-a, és gyakorlatilag lett egy semmilyen támadójáték, ahol még a rossz játékért igazán felelősöket is nehéz kiszűrni. Kell egy jó OC!

B: Az LB sor teljes elhanyagolása. Oké, hogy Brown a szezon előtt visszavonult, nem volt benne a pakliban, de ő sem egy elit játékos volt. Jött Taylor a 3. körben, ami kissé reach, de hogy nem is nagyon kerül pályára. A Gerry + Edwards - Riley sor egy maximum backup szintet képvisel az NFL-ben. Véleményem szerint a 2. körben Hurts helyén LB posztra kellett volna húzni (én Malik Harrison érkezését vártam), és emellett még egy kezdő képességű szabad ügynököt is igazolni.
Mindkét esetben egyébként Roseman szerintem 60%-ben hibás, mert ugye az edzőkkel egyeztetve történtek ezek a dolgok, de mivel ő a főnök, övé itt a felelősség a keret és a stáb összeállításában.

3: Wentz / OL sérülések - Wentz egyértelműen szarul játszott az első két meccsen, nincs vita ebbe na kérdésben. Viszont egy megfelelő coachingal, és támadó fallal ő liga top 10 QB. Ezt be is bizonyította már az elmúlt években. nem felejtett el focizni. Én nem vagyok hajlandó szidni, vagy lemondani róla, egyszerűen csak csalódott vagyok a teljesítményét látva. De biztos vagyok benne, hogy fog javulni. Egy jó QB, akit szarul edzenek! Röviden így tudom megfogalmazni.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
The 10 highest-paid players are:
Shawn84
Már írtátok korábban, és én is úgy gondolom, hogy ideje becsukni a könyvet a Super Bowl győztes csapat maradványa után. Érthető módon megpróbálták összetartani a gerincet, hátha összejön még egy menetelés. A folyamatos sérüléshullámnak is nagy szerepe volt abban, hogy ez nem sikerül(t), bár 2018-ban New Orleansban nem álltunk tőle messze.

Nézzük meg mit tud Hargrave, mert ő lehet alapja egy jövőbeli védőfalnak. Cox-nak valószínűleg meg kell köszönni a szolgáltait és elcserélni, ha lehet. Az utóbbi években egy személyben állta a sarat és dominált, sérülések miatt noname társakkal. Ennek a hatása lehet, hogy most érződik. Meglátjuk mire képes még a meccseken, de tényleg úgy tűnik, hogy már nem domináns, max 1-1 playre villan fel.

Ertz hasonló eset lehet. Elévülhetetlen érdemei elismerése mellett, itt valószínűleg Goedert-é a jövő. Azzal, hogy a játékostársak füle hallatára üvöltözött a GM-mel, lehet, hogy aláírta a távozását. Tegyük mellé, hogy ez után mit csinált ő is az elmúlt két meccsen.

Kelce szerintem jól időzítve legendaként visszavonul. DeSeant utoléri a kor, ő sem marad. Jeffery-t eddig is jobbára a szerződése tartotta a csapatban, de őt sem felejtjük el soha a 2017-es szezon miatt.

Slay nyilván itt lesz még. Én Johnsont sem engedném el, kemény játékos, igen jó RT, Jon Runyanra emlékeztet, és támadófalemberként még nem számít öregnek.
BleedingGreen
Akit érdemes megtartani fontos alapkőnek:

1. Lane Johnson - Nem kérdés, főleg ltáva az első heti OL-t. 5-7 év még alsóhangon van benne és kelleni fog a vezéregyéniség az OL-ben a Kelce+Peters visszavonulás után is.
2. Brandon Brooks - A sérüléseket leszámítva mintaszerű játékos, ami rajta múlik, azt ő mindig megteszi a pályán és a pályán kívül is. Seumalo mehet be centerbe, amit régebb óta jósolnak és Herbig átveheti a helyét LG-ben.
3. Andre Dillard - Eddig rossz picknek tűnik, de egy esélyt még mindenképp adni kell neki - lesz amúgy is elég bajunk, nem nagyon lesz lehetőség luxus LT pickre, aki azonnal tudna kezdeni.
4. Dallas Goedert - ezzel azt hiszem senki nem vitatkozik
5. Jalen Reagor - szintén egyértelmű
6. Miles Sanders - hasonlóan. Neki új szerződést nem adnék egyébként még egy jó ideig, az majd jövő nyáron lesz kérdés, hogy mi legyen vele, valszeg addig tisztul a kép.

O oldalról szerintem itt ki is merül a lista. Vannak még hasznos, olcsó emberek, akik kiegészítő szerepben átlagosak eddig (Scott, Driscoll, Ward, Hightower, stb.), de ők nem azt a kategóriát jelentik, amire érdemes építeni.

7. Javon Hargrave - ahogy te is írtad, új igazolás, nyilván nem megy sehova és egy esélyt is megérdemel.
8. Josh Sweat - bíztató idei szezonkezdet, más passrusherünk úgysincs hosszútávon
9. Darius Slay - nem mintha lenne más választásunk vele kapcsolatban, de amúgy is kell az öreg a háznál, meg regresszió esetén is lesz nagyobb gond nála D oldalon.

Kiegészítő emberként itt is vannak nevek (Malik Jackson, Davion Taylor, TJ Edwards, Maddox, Robey-Coleman), de az ilyen jellegű játékosokra megint csak nem lehet tervezni.

És akkor ezen kívül ott van azoknak a listája, akiknek a megtartása erősen kérdőjeles vagy pénzügyi, vagy teljesítménybeli okok miatt.

Amúgy ti hogyan rangsorolnátok a 3 főembert abból a szempontból, hogy mennyire hibásak?

Az elemzéseket és a cikkeket olvasva, nálam egyre inkább a következő a sorrend:

1. Wentz
(itt egy óriási lyuk)
2. Pederson
3. Roseman

Mind a hárman benne vannak valamilyen szempontból, de én továbbra sem tudom Rosemant hibáztatni. Papíron ez a keret rendben volt, és mostmár 4 éve úgy ámblokk rendben is van. Voltak rossz FA igazolások (hol nem?), de túlsúlyban még mindig a jók vannak egy több éves mintán. Aztán ott vannak a rossz draft pickek, amik tényleg aggasztóak és emiatt én is mérges vagyok rá, de voltak jók is. Ráadásul idén is folytatódik az a sorminta, hogy az általa igazolt/draftolt, de az edzőknek nem szimpi játékosok máshol új erőre kapnak (Darby, Douglas, L.J. Fort, Mostert csak pár nevet kiemelve. A Hurts draft pedig azt mutatja így kontextusban, hogy ő látott már aggasztó jeleket korábban is Wentz-cel kapcsolatban...

Pedersont és az edzői stábot kitárgyaltuk az utóbbi napokban - vannak hülyeségeik bőven, és nyakig benne vannak abban, ami a csapatnál folyik, de az elmúlt 3 évben olyat tettek le az asztalra, ami nekem megadja a benefit of the doubt-ot.

Marad ilyen irányú levezetés után is Wentz, akivel kapcsolatban egyre sokkolóbb play-by-play elemzések és statok jönnek ki. Kár, hogy lehetetlen cutolni és valszeg tradelni is, emiatt pedig vagy Pederson, vagy pedig Roseman fogja elvinni a balhét.