Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lau jobb lesz
Janek
Hát ez az 😊 akkor legalább homerek lettünk volna és hozzuk Trace McSorleyt.... mindegy, ez van 😀
dande
De mi a gond? Hoztatok egy sokkal jobb megoldást, egyesek anno franchise QB-nek tartották Laut, nagyon nyerhettek vele

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lau jobb lesz
Janek
Hát ez az 😊 akkor legalább homerek lettünk volna és hozzuk Trace McSorleyt.... mindegy, ez van 😀
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Lau jobb lesz

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lauletta PS-be Thorson helyett...szép kidobott 5. körös pick volt....................
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag Chiefs Eagles Chargers Pats 4s megy Shadyért. Az első 2 lehet, az utóbbi 2 ne 😊
dande
A Patsnek konkretan nulla ertelme lett volna

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shady gyorsan a Chiefsben kötött ki. Így adott esetben két okom lehet rá, amiért a SB-ban nem az Eaglesnek drukkolok, amikor bejutunk. Reid és Shady. (na jó legyen három: Ulpi miatt is) 😉 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag Chiefs Eagles Chargers Pats 4s megy Shadyért. Az első 2 lehet, az utóbbi 2 ne 😊
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nagy meglepetések nem voltak, de változás még biztos lesz a napokban.
- Ridgeway kiszorította Hestert, ahogy az előzetes hírek is szóltak az edzőtáborból.
- Perkinst is elküldtük, így 2 TE van. Szerintem még ide jöhet majd valaki.
- Az 5 corner kevésnek tűnik úgy, hogy ebből Leblanc sérülése miatt csak 4 hadra fogható. Mills meg PUP-n van. Kétséges, hogy ő egyáltalán mikor jön vissza. Jól elcseszték a rehabját.
- Felkerült a rosterre - legalábbis egyelőre - 2 UDFA (TJ Edwards, Nate Herbig) és a héten idecserélt Rudy Ford is 5. safetyként.
- Wiz elküldésében semmi meglepő nincsen, már az edzőtábor alatt is rebesgették, hogy rosszul áll a szénája. A kezdő LG posztot már tavaly elvesztette Seumaloval szemben. Az edzőtáborban és az előszezonban pedig a csere guard és center posztokat Vaitai/Pryor-ral és Herbiggel szemben. Borzasztóak voltak a snapjai az előszezon meccseken, Herbig jobb volt nála centerként. Rutinból nem lehet örökre megélni, meg kell küzdeni a helyért, különben a fiatalabb és olcsóbb játékosokat fogja a csapat megtartani. Eleve úgy igazolt ide már a draft után, hogy nem nagyon kellett másnak sem.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt az 53



De szerencsétlen Wis ugyan mit vétett megint. Ne mondják, hogy Pryor vagy Herbig jobb nála...........................jó persze ők tudják, de akkor is, minek szórakozunk vele. Ha nem kell, akkor nem kell, de ez a csiki csuki. Annál értékesebb. Remélem jó helyre kerül ő is.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊


Tommy Lawlor
‏ @lawlornfl

Tommy Lawlor retweetelte: Ian Rapoport

Howie should go retro and sign all the ex-Eagles. Get Shady, Kiko, Coleman, Jordan Matthews. The New Dream Team...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazoljuk le Shadyt, aztán cseréljük el egy 2. körért Houstonba, hátha BoB vevő lenne rá. 😀 😉
BleedingGreen
Klóniról már sajna lekéstünk. De ha Wattot adná, egye fene, DLből sose elég 😀
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Igazoljuk le Shadyt, aztán cseréljük el egy 2. körért Houstonba, hátha BoB vevő lenne rá. 😀 😉


több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 107
Wentz-Jeffery-Agholor-Jackson-Ertz-McCoy

Leírni is brutál. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék, ki is raktuk Adamst, jöhet Shady 😉 Jól van befejeztem 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá!

Ahol Sproles elfér ott Shady is. 😛 De ha miatta megy Clement azt nem bánom 😊

De a Chiefsnél is el tudom képzelni. Remélem jó helyet talál magának. Én is abban bízom, nem csoportriválishoz megy.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Van egy hetetek felkészülni a kínos vereségre 😊😉
warr_b
Tessék addig is vigyázni Ereck Flowers barátunkra. Szükség van rá, nehogy összeszedjen valamit.

Közben Shady cut. Jöhet. Majd linebackerre cseréljük 😀
csipkelli
Várom már Dandetól a hogyan fér el 222. RB-nek a rosteren Shady hozzászólásokat. 😀
Jó arc volt itt...nagyon szép számokkal, de vhogy úgy érzem lefőtt neki is .... Vhogy tavaly már nem nagyon akart játszani, de lehet csak a Billsben nem. Amelyik csapat behúzza magának az jól járhat vele. Remélem nem a Cowboys lesz . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
csipkelli 3 300
Van egy hetetek felkészülni a kínos vereségre 😊😉
warr_b
Tessék addig is vigyázni Ereck Flowers barátunkra. Szükség van rá, nehogy összeszedjen valamit.

Közben Shady cut. Jöhet. Majd linebackerre cseréljük 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van egy hetetek felkészülni a kínos vereségre 😊😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mikor legutóbb 6-0s vereséggel zártunk egy szakaszt egy idény során SB lett a vége (week 17 Dallas ellen) .

Ma 6-0ra kaptunk ki az előszezon végén... Tehát? 😊 😊 😊 Hajrá!

D-Jax tervek szerint, játszik a Skins ellen.
dande
Tehat most is nyertek ellenunk a kovetkezo szakaszban (Pats-topicban leirtam, hogy nalatok zacsit varok), de legfeljebb a Super Bowlban visszavagunk 😀
Wyatt
Nyertek a csudát mi lépünk az NFC Eastből a Giants helyére 😀 😛

Egyébként Malcolm Smith, Brandon Marshall Shane Ray LBk a piacon, van kikből kukázni, hátha JS vkit új életre kelt.
dande
Ez már több éves vita, de te miért gondolod mindig, hogy az LB sorunk egy probléma?

Értem a gondolatmenetet mögötte, de azt nem, hogy ekkora szurkolóként hogy nem fogadtad még el, hogy:

1. Az LB a legkevésbé fontos pozíció a csapatban - JS itt van 3 éve és egyszer sem volt extra az LB sor
2. Ha nem lennének elégedettek azzal, ami a csapatban van, akkor visszahozzák Hickset.
3. Ha Hicks-el volt a baj, hoz Howie mást FA-n 3 hónap alatt
4. Ha KGH sérülése tett be, akkor tradel valakiért, ha ez akkora gond lenne
5. KGH amúgy a camp legjobb játékosa volt és csak rövid távra esett ki - decembertől kell jónak lennie
6. Ha mindez nem elég, akkor meg miért bottom 10 csapatok rosteréről kivágott (azaz maximum 6.-7. legjobb játékosok egy egységben) játékosoktól várod a változást? Ha valakit fel is szedünk, 90%-ban inaktív lesz, a maradék meccsen meg majd padozik.
7. Így is nehéz lesz cutolni pár embert, nem fognak emiatt 'minőségileg gyenge' poszta hozni még egy gyenge embert egy erős poszt használható játékosa helyett
Hulkeinstein
Azért kereszbe lenyelni nem kell, annyira finom nem vagyok 😉

1. Az LB pozit csak idén kezdtem reklamálni (az RBt Sanders drafjáig régebb óta reklamáltam 😛) főleg miután Hickset elengedtük, akit nagyon szerettem. Sajnálom, hogy sérülékeny.

2.Elfogadom, hogy JSnél nem ez a kulcs pozíció, de ha lehet, egy szint alá ne menjünk. Néha mennyiségileg is kevésnek tűntünk ott, nem hogy minőségileg. Nyilván előbbin egyszerűbb javítani.

3. Persze, az lenne a jó, ha fiatalok válnának be (Edwardsnak nagyon drukkolok) de a fent említett urakból azért 2 tudott minőségi játékot nyújtani, s ha csak egy Blount vagy pláne Long szintű játékot tudnának hozni már nyertünk. Ne felejtsük el, Long a Patsben kezdett beindulni, mikor már lemondtak róla, s nálunk teljesedett ki.

4. Valóban elit futó és elit LBsor nélkül is lehet SBt nyerni, de én nekem vmiért a D pozíciók közül több LB játékos a kedvencem. Illetve az LB piszt maga. Nálam az védelem lelke (hogy pátoszos legyek 😊) Irígykedve nézem Kuechleyt (mondjuk helyette van Cox) vagy épp a riválistól LVEt vagy épp JaySmiht. S persze Lee is nagy kedvenc volt. Stb stb stb

5. Fenének kellett Kendricksnek tőzsdézni 😊 mondjuk őt is sérülések hátráltatták.

6.Ligaszinten is meghatározó LBnk utoljára bizonyos Jeremiah Trotter volt. Hm nem ma volt.
7. Ha SBt nyerünk enélkül is, akkor persze mindegy, csak ha minden poszton legalább kicsit lehetnénk jobbak az átlagnál, mélységben, miért ne 😊
8. Ahogy lesz úgy lesz, elfogadom. A te kedvedért 😉
9. Végre beszélgetünk így tovább, gyertek minél többen😉
több mint 4 éve
csipkelli 3 300
Superbowlon az utcáról hozott Ellerbe kezdett. Tulloch meg egész szezonban Schwartz cheerleadere volt.
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mikor legutóbb 6-0s vereséggel zártunk egy szakaszt egy idény során SB lett a vége (week 17 Dallas ellen) .

Ma 6-0ra kaptunk ki az előszezon végén... Tehát? 😊 😊 😊 Hajrá!

D-Jax tervek szerint, játszik a Skins ellen.
dande
Tehat most is nyertek ellenunk a kovetkezo szakaszban (Pats-topicban leirtam, hogy nalatok zacsit varok), de legfeljebb a Super Bowlban visszavagunk 😀
Wyatt
Nyertek a csudát mi lépünk az NFC Eastből a Giants helyére 😀 😛

Egyébként Malcolm Smith, Brandon Marshall Shane Ray LBk a piacon, van kikből kukázni, hátha JS vkit új életre kelt.
dande
Ez már több éves vita, de te miért gondolod mindig, hogy az LB sorunk egy probléma?

Értem a gondolatmenetet mögötte, de azt nem, hogy ekkora szurkolóként hogy nem fogadtad még el, hogy:

1. Az LB a legkevésbé fontos pozíció a csapatban - JS itt van 3 éve és egyszer sem volt extra az LB sor
2. Ha nem lennének elégedettek azzal, ami a csapatban van, akkor visszahozzák Hickset.
3. Ha Hicks-el volt a baj, hoz Howie mást FA-n 3 hónap alatt
4. Ha KGH sérülése tett be, akkor tradel valakiért, ha ez akkora gond lenne
5. KGH amúgy a camp legjobb játékosa volt és csak rövid távra esett ki - decembertől kell jónak lennie
6. Ha mindez nem elég, akkor meg miért bottom 10 csapatok rosteréről kivágott (azaz maximum 6.-7. legjobb játékosok egy egységben) játékosoktól várod a változást? Ha valakit fel is szedünk, 90%-ban inaktív lesz, a maradék meccsen meg majd padozik.
7. Így is nehéz lesz cutolni pár embert, nem fognak emiatt 'minőségileg gyenge' poszta hozni még egy gyenge embert egy erős poszt használható játékosa helyett
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mikor legutóbb 6-0s vereséggel zártunk egy szakaszt egy idény során SB lett a vége (week 17 Dallas ellen) .

Ma 6-0ra kaptunk ki az előszezon végén... Tehát? 😊 😊 😊 Hajrá!

D-Jax tervek szerint, játszik a Skins ellen.
dande
Tehat most is nyertek ellenunk a kovetkezo szakaszban (Pats-topicban leirtam, hogy nalatok zacsit varok), de legfeljebb a Super Bowlban visszavagunk 😀
Wyatt
Nyertek a csudát mi lépünk az NFC Eastből a Giants helyére 😀 😛

Egyébként Malcolm Smith, Brandon Marshall Shane Ray LBk a piacon, van kikből kukázni, hátha JS vkit új életre kelt.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mikor legutóbb 6-0s vereséggel zártunk egy szakaszt egy idény során SB lett a vége (week 17 Dallas ellen) .

Ma 6-0ra kaptunk ki az előszezon végén... Tehát? 😊 😊 😊 Hajrá!

D-Jax tervek szerint, játszik a Skins ellen.
dande
Tehat most is nyertek ellenunk a kovetkezo szakaszban (Pats-topicban leirtam, hogy nalatok zacsit varok), de legfeljebb a Super Bowlban visszavagunk 😀

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nem láttam a meccset és egyelőre nincs infom, de hogy álltunk fel? Kik játszottak? Csak cserék és cserék cseréi? Tudom, hogy nincs jelentősége az előszezonnak, de ez annyira mégsem bíztató O részről. Van okom aggodalomra?
MrMiksa
Nincs, senki nem lépett pályára azok közül a játékosok közül, akik minimum 20%-nyi snapet a pályán fognak tölteni egy átlagos alapszakaszmeccsen. A meccsre nevezett játékosok 90% a rosteren sem lesz holnap este.