Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1170735765929824256
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy óra és indul a mandula!!! 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez így 12-4, de legrosszabb esetben 9-7-nek össze kell jönnie. Persze rengeteg változó van, de előzetesen így látom.

Ti?

Este jó szórakozást! 😊
dande
Megnyeritek az NFC-t (a kilencszeres szorzó ajándék), de a döntőben visszavágunk a tavalyi Super Bowlért és az idei vereségért

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Peterson se játszik. Reméljük nem járunk úgy mint pl tavaly a Tampa ellen, hogy simán mi vagyunk sz esélyesek, aztán meg szívunk. Ki kéne most a jó matchupot használni.
dande
Gruden retardált.
No sebaj, így még nagyobb égés lesz, hogy kikaptok 😊😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Peterson se játszik. Reméljük nem járunk úgy mint pl tavaly a Tampa ellen, hogy simán mi vagyunk sz esélyesek, aztán meg szívunk. Ki kéne most a jó matchupot használni.
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
10-6 érzésem van....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
12-4

ha minden klappol.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valami értelmest is próbálja írni: Ki mit vár a szezonra?

Én a következőket, fenntartva, hogy Wentz végig bírja:

week 1. Skins itthon: Idény első meccse, itthon. Kevés ennél egyértelműbb W-nk van idén előzetesen. Ha akarunk valamit, kérdés nélkül be kell húzni. Reed sem játszik Twill sem játszik. Guice, aki okozhat meglepetést, és a Kerrigan, Norman páros is okzhat kellmetlen perceket, de ezekkel együtt is győzelmet várok. W

week 2 Falcons idegen Beleférhetne a vereség idegenben a Falcons ellen, de megint muszáj nyerni. Talán még Ryan és JJ nem lendül bele nagyon, és a védelmük is alszik kicsit. Talán elkaphatjuk őket. W

week 3 Lions itthon új támadó szisztéma, kicsit rutinosabb Patricia, de hazai meccsen ezt is hozni kell. Annak ellenére, hogy a Lions az utóbbi időben szeret megviccelni minket. Most bízom benne nem fog. W

week 4 Packers idegenben Meglátjuk AR mennyire lendül bele addig. De ez a meccs, ami nem igazán nekünk ál. Itt lehet az első vereség: L

week 5 Jets itthon Szeretjük Joe Douglast, (és Bekit 😊) Darnold fiúval sincs probléma, de győzelmet várhatunk. W

week 6 Vikes idegenben Minnesotában édes győzelem íze, és most már DeFilippora sem kell tekintettel lenni. 😊 Kemény lesz a Vikes D és Kuzint sem tudjuk melyik arcát mutatja, de ez az idegenbeli győzelem kell. W

week 7 Boys idegenben Csoport riválist ütni kell 2x is, de, ha a Boys D Elliott és Cooper formában lesz, meggyűlhet velük a bajunk. Itt sajna L

week 8 Bills idegenben Harmadik meccs idegenben, beutaztuk Amerikát, a Bills D kemény lesz, de Shady sincs már itt, Josh Allen vezette O-n túl kell lépnünk. W

week 9 Bears itthon Legyen akéár milyen kemény a Bears D, ha Trubi marad, és hasonlóan játszik, vagy a csréje, ezt is hozni kell, lehetőleg nem kapufásan kimaradt FG-l 😊 W

week 10 Itt tuti nem kapunk ki 😊

week 11 (booooooooooooo)Pats itthon Nyerünk és kész 😊 W

week 12 Hawks itthon Ellenük sajnos mindig szopó, akármi van L

week 13 Miami idegenben: Ha már lúd (aka SAS) legyen kövér, tegyük teljessé az AFC East leigázását 😉 W

week 14 Giants itthon: Lehet, hogy már Jones dobálgat majd és Barkley megint 100yxardot futkorászik ellenünk, de ezt is nyerni kell W

week 15 Skins idegenben Őket idegenben is verni kell, nincs mese, reméljük addig Haskinsról nem derül ki, hogy ő az új fr QB náluk W

week 16 Boys itthon: Visszavágunk, nem is kérdés 😊 W

week 17 Giants idegenben. Tét nélkül egy 6-0-s vereség belefér, hogy aztán SBt nyerjünk 😀 😀 😀 L

Ez így 12-4, de legrosszabb esetben 9-7-nek össze kell jönnie. Persze rengeteg változó van, de előzetesen így látom.

Ti?

Este jó szórakozást! 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként:






Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt a nagy őrületben Jeffery (nálam top5 WR) szerződését átalakítottuk.

Valószínűleg Jenkins hosszabítàsra kell a pénz.
dande
Arra eddig is volt. Holnap cserélünk Folesért a félidőben. (Azon a meccsen ha látnánk, hogy szurkolnánk és kinek?)
csipkelli
Ezt nem én találtam ki 😊

Egyébként Foles dobjon 3 TDt de nyerjen a Chiefs 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
csipkelli 3 337
Itt a nagy őrületben Jeffery (nálam top5 WR) szerződését átalakítottuk.

Valószínűleg Jenkins hosszabítàsra kell a pénz.
dande
Arra eddig is volt. Holnap cserélünk Folesért a félidőben. (Azon a meccsen ha látnánk, hogy szurkolnánk és kinek?)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt a nagy őrületben Jeffery (nálam top5 WR) szerződését átalakítottuk.

Valószínűleg Jenkins hosszabítàsra kell a pénz.
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Készüljetek😊

 twitter.com/Eagles/status/1169928240359780355
dande
Uhh az az elmosódott FLY feliratos póló o.O
Eazzy
lehet majd kapni a store.philadelphiaeagles.com-on
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Készüljetek😊

 twitter.com/Eagles/status/1169928240359780355
dande
Uhh az az elmosódott FLY feliratos póló o.O

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Készüljetek😊

 twitter.com/Eagles/status/1169928240359780355
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/06/eagles-promote-tight-end-alex-ellis/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/EaglesInsider/status/1170067479961513987
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erec Flowers próbálja majd Coxék útját állni.

Reméljük Keenumnak inkább kínja lesz mint | erekciója 😛 | tőle 😀 Bocs 😉
több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mellesleg nem így lesz, de nem kizárt, hogy a meccsen elővesszük ezt is. 😊
Greengo
Jé, végre csak előkerül egy másik sasfióka is rajtam kívül 😉

Akkor ezt a megjegyzést vehetjük annak, aminek iktriad a mestere? 😊
dande
Abban Iktriad a mester. Amúgy egy olyan első play simán lehet ahol ezt akarjuk eladni aztán Howard fut vagy 80 yardot . 😀 😛
Greengo
Majd szóljatok, hogy mit és hogyan kell eljinxelnem. 😉
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Mellesleg nem így lesz, de nem kizárt, hogy a meccsen elővesszük ezt is. 😊
Greengo
Jé, végre csak előkerül egy másik sasfióka is rajtam kívül 😉

Akkor ezt a megjegyzést vehetjük annak, aminek iktriad a mestere? 😊
dande
Abban Iktriad a mester. Amúgy egy olyan első play simán lehet ahol ezt akarjuk eladni aztán Howard fut vagy 80 yardot . 😀 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mellesleg nem így lesz, de nem kizárt, hogy a meccsen elővesszük ezt is. 😊
Greengo
Jé, végre csak előkerül egy másik sasfióka is rajtam kívül 😉

Akkor ezt a megjegyzést vehetjük annak, aminek iktriad a mestere? 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Mellesleg nem így lesz, de nem kizárt, hogy a meccsen elővesszük ezt is. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Szigorúan a képből, nem megnyitva én egy egész pályás Vick-DeSeant mondok. És nem nézem meg, hogy eltaláltam-e 😀
Wyatt
Én se nézem meg, és puszta megérzés alapján azt tippelem, hogy Vick a saját 3 yardjáról a 'skins 35 yardjáig hajítja Jacksonnak, aki a védőt lehagyva besétál vele. Mondom, megérzés. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szigorúan a képből, nem megnyitva én egy egész pályás Vick-DeSeant mondok. És nem nézem meg, hogy eltaláltam-e 😀
Wyatt
Pszt😉