Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Az olyan meccsek után, mint ez a ma hajnali is volt, mindig egy Hank Moody idézet jut eszembe, ami tökéletesen összefoglalja, hogy hogy érzem magamat egy ilyen idegesítő virrasztás után.

"Úgy érzem magamat, mint akit isten felemelt a puszta kezével, ráfektetett egy szöges ágyra, a bokáimat a nyakamhoz kötözte, és bevágta a bránert. Vazelin, síkosító, minden lóf*sz nélkül. Még rá se köpött.
Az a g*ciláda csak felvette a darth vader sisakját -a nagy darth vader sisakját- és jól megfarkalt. Gallyra vágta a szép szűz segglyukamat, a csodás barna cipómat. Elélvezett a mellemre, beletörölte a f*rkát a függönybe és hagyott megdögleni"

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért nem bosszant annyira a dolog mert átéltem a SB győzelmet. Ez még kb 3 évre elég. 😛 A nagyobb baj, mintha néha a csapat is így lenne vele 😊

A Dallas tényleg nagyon jónak tűnik, Prescott is, de ha a végén nem nyernek SBt túl élem😊

Sérülteknek gyógyulást Jetset verni kell 😊 Fly
dande
Azért nem contender csapatokkal játsszuk az első három hetet, nektek viszont az utolsó öt meccs lessz kötelező győzelem. Igaz kicsit korai, de valószínű ez a csoport az egymás elleni meccseinken fog eldőlni.
100yard
Az a baj, hogy Wentz ma megint megmutatta miért voltunk részben miatta is kakiban tavaly, és ha a következő 3-4 meccsen nem lesz ebben változás, akkor gondok lesznek. Rosszul írtam, nem a Jets jön hanem a Lions. Már pedig Stafforrd sem az-az elveszett gyerek, és a Lions D is kezdhet összeállni A GB ellen szokásosan sok jót nem remélek. A Jetst ahogy írtam verni kell, a Vikesnél meg nem lehet tudni Kuzin milyen napot fog ki. Reálisan nézve ez 2-2, Aztán jöttök ti 😊
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Azért nem bosszant annyira a dolog mert átéltem a SB győzelmet. Ez még kb 3 évre elég. 😛 A nagyobb baj, mintha néha a csapat is így lenne vele 😊

A Dallas tényleg nagyon jónak tűnik, Prescott is, de ha a végén nem nyernek SBt túl élem😊

Sérülteknek gyógyulást Jetset verni kell 😊 Fly
dande
Azért nem contender csapatokkal játsszuk az első három hetet, nektek viszont az utolsó öt meccs lessz kötelező győzelem. Igaz kicsit korai, de valószínű ez a csoport az egymás elleni meccseinken fog eldőlni.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért nem bosszant annyira a dolog mert átéltem a SB győzelmet. Ez még kb 3 évre elég. 😛 A nagyobb baj, mintha néha a csapat is így lenne vele 😊

A Dallas tényleg nagyon jónak tűnik, Prescott is, de ha a végén nem nyernek SBt túl élem😊

Sérülteknek gyógyulást Jetset verni kell 😊 Fly
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nem a vereség ténye a gáz, mivel Atlantában ki lehet kapni, főleg ennyi sérülttel. Agholornál ott volt a meccsnyerő TD, kár hogy elég fakezű szegény. Az OL hatalmasat égett, múlt héten elhihették, hogy sebezhetetlenek. Kidőlt DeSean, Jeffery, Goedert, Jernigan (2 forduló alatt elfogytak a DT-k Cox mellől). Még pár forduló, és megint az utcáról felszedett szabadügynökök fognak játszani.


több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
érdekelne azért, hogy hét közben mi az istent elemzünk, hogy így kezdjük a meccseket rendre...mert nem újkeletű dolog

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért remélem majd ti is drukkoltok 😊!

Fly Eagles, Fly!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1173028864102023173
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Egyébként, nem tudom ti mit gondoltok, én simán odaadnám azt az első kört meg némi aprót Fitzért. A következő drafton úgy is oda férne el elöl erősítés. Lassan Jenkins utódját sem árt megtalálni. Ha valahol, akkor most ezért a poziért és érte nem sajnálnám.
dande
Kiről beszélsz? Melyik Fitz?
Rataxes
gondolom Minkah Fitzpatrick
karmïgran
Közben rájöttem, de köszi 😊
Rataxes
sokszor én se szoktam tudni 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyógyulgatunk, gyógyulgatunk 😊

 twitter.com/JFMcMullen/status/1172536656076976129
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még Larryért is odaadnám azt, megérdemelné a gyűrűt 😛 😉 (Ryant kihagyhatjuk a körből 😊 )
több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Egyébként, nem tudom ti mit gondoltok, én simán odaadnám azt az első kört meg némi aprót Fitzért. A következő drafton úgy is oda férne el elöl erősítés. Lassan Jenkins utódját sem árt megtalálni. Ha valahol, akkor most ezért a poziért és érte nem sajnálnám.
dande
Kiről beszélsz? Melyik Fitz?
Rataxes
gondolom Minkah Fitzpatrick
karmïgran
Közben rájöttem, de köszi 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Egyébként, nem tudom ti mit gondoltok, én simán odaadnám azt az első kört meg némi aprót Fitzért. A következő drafton úgy is oda férne el elöl erősítés. Lassan Jenkins utódját sem árt megtalálni. Ha valahol, akkor most ezért a poziért és érte nem sajnálnám.
dande
Kiről beszélsz? Melyik Fitz?
Rataxes
gondolom Minkah Fitzpatrick
több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Egyébként, nem tudom ti mit gondoltok, én simán odaadnám azt az első kört meg némi aprót Fitzért. A következő drafton úgy is oda férne el elöl erősítés. Lassan Jenkins utódját sem árt megtalálni. Ha valahol, akkor most ezért a poziért és érte nem sajnálnám.
dande
Kiről beszélsz? Melyik Fitz?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként, nem tudom ti mit gondoltok, én simán odaadnám azt az első kört meg némi aprót Fitzért. A következő drafton úgy is oda férne el elöl erősítés. Lassan Jenkins utódját sem árt megtalálni. Ha valahol, akkor most ezért a poziért és érte nem sajnálnám.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Torrey Smith visszavonult. Köszönjük azht az egy produktív évet 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindezt kb 1 félidő alatt, mert az elsőben kb sehol nem voltunk:

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1171801281595359232
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Tim_McManus/status/1171810762748309504
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akeeem Spence ex delfin DT érkezett pótâsra.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, jó kör volt......
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Malik Jackson kiesett a teljes szezonra. - Rapoport
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak néhány snapet tévedtem, üdv D.-Jax itthon😊

 twitter.com/Eagles/status/1171437734314987523

Meccsenként 2x megcsinálja, az nem lesz rossz 😛 De volt több más, fontos elkapása is.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Ezzel nincs is baj, inkább azzal, hogy maradtak kb ketten 😊 Már Long reaktiválása is felmerült 😛

Szerintem Mailatát, (miután egy évig nevelgettük OT-nak) kipróbálhatnánk itt is, a méret megvan 😀
dande
Technika nélkül lófaszt se ér a mérete

Don't talk the walk, Walk the talk!