Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
?

 twitter.com/kracze/status/1173950700201619456
dande
Ilyen ez a liga. Egyszer fent egyszer lent. Tanulság.....Nem kell hátrányból játszani..be kell rámolni 3TD előnyt aztán az ilyenek már beleférhetnek. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
?

 twitter.com/kracze/status/1173950700201619456
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ehhez már valóban csoda kell, hogy kompenzálni tudjuk:



Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery úgy tűnik kb 2 meccset hagy ki. Reméljük valóban nem többet

M Fitzpatrikot sajna elvitte a Steelers.

Most Jalen Ramsey trade merült fel.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Sokban a tavalyi csapatra emlékeztet az idei is:
- Hektikus játék a meccseken belül, és meccsről meccsre is.
- Gyenge első negyedek/félidők
- OL gyengén kezdi az szezont (tavaly is a végére álltak össze)
- A védelem összeségében elfogadható, de amikor kellene egy megállítás, akkor mindig TD-t kapnak, vagy elcseszenek egy 4. downt.

Egyébként Darby az új Mills. Én amellett voltam a szezon végén, hogy ne marasztaljuk, mert Maddoxék jobban muzskáltak, mint ő és Mills. Amúgy Schwartz is sokszor rosszul használja őket (pl. Douglas mit keres 8 yarddal a LOS mögött, és miért Darby press-el, miért nem Douglas?)

A legnagyobb probléma a már több mint egy éve fennálló gyenge kezdés a meccseken. Szemben a 2017-es szezonnal, ahol az egyik legjobb volt a csapat a meccsek elején.

Ennek szerintem is a legnagyobb oka, hogy az előre megírt játékok nem működnek. Mi változott meg 2017 óta? Rosszabb a játékosanyag? Beletojnak a játékosok? Szerintem nem. Viszont elment Reich és helyette amúgy a jobb WR-edzők közé tartozó Groh-t léptettük elő, aki viszont legutóbb a Jeff Fisher-féle Rams "passzjátékát" vezényelte.

Doug az Andy-féle iskolából jön, ahol elég fontosak ezek a megírt játékok a meccs elején. Andy pl. ha esett, ha fújt, behívta az előre tervezett 15 játékot. Ezeknek a megtervezésében nem meglepő módon az OC-nak volt a legnagyobb szerepe. Volt egy film, ahol felvették, ahogy Childress és Andy rakják össze ezeket a playeket. Nagy eséllyel ez így van Doug esetében is.
Elég látványos idén (is), hogy akkor kezd lábra kapni az offense, amikor Pederson elkezdi szabadon hívni a játékokat. Szóval én is Groh-t meneszteném a posztról első lépésként, amit már tavaly meg kellett volna tenni. Ha nem lesz javulás és hamar, akkor be kellene ismerni, hogy az ő esetében nem jött be, hogy belülről pótoljuk a máshova elvitt edzőket.

Carson szerintem kapott agyrázkódást tegnap, csak nem akadt fenn a teszten. Egy orvos tweetelte a meccs alatt, hogy pár perces teszttel biztosan csak a súlyosabb eseteket lehet kiszűrni. Tavaly vagy azelőtt is volt pl. hogy Jenkins szemmel láthatóan azt sem tudta hol van pár játéknál, aztán mégis visszaengedték.

Egyébként nagyon megnehezítette a dolgokat, hogy az első negyedben gyorsan a 2016-os szint közelébe süllyedt vissza az elkapósor minősége.
Akkor a szezon egy részében az azóta legendás Agholor-DGB-Paul Turner hármassal hasítottunk.
Ez a tegnapi Agholor-Hollins-JJAW trió legfeljebb egy paraszthajszállal volt jobb. Agholor többször is a 2016-os önmagát idézte, Hollins több mint egy éves lágyéksérülés után játszott újra, JJAW pedig eléggé meg volt illetődve és nem voltak egy hullámhosszon Wentz-cel.

Schwartz esetében csak ismételni tudom, amit leírtam már szerintem tavaly is. Öreg róka, akinek vannak beidegződései amin már nem fog változtatni. Vagy kell így egy csapatnak vagy nem kell.
Nála pl. alap a 4 emberes nyomás, és szinte csak akkor blitzel, ha nem sikerül enélkül nyomást gyakorolni. Viszont valamiért Jimbo úgy gondolja, hogy akkor már jöjjön mindig legalább 7-8 ember passrushra. Ilyenkor begőzöl, és mintha csak a zero blitzet ismerné, cover-0-val. Csak egy tapasztalt Qb és jobb elkapók ellen ez nagyon visszaüthet, főleg ha 2 mp-en beül nem érnek oda az irányítóhoz (lásd utolsó TD).
Jól blitzelni nem csak annyi, hogy elküldöm a fél védelmet az irányító után. Ennek Jim Johnson volt a királya régen, aki remekül megkomponált blitzekkel tudja a legjobbkor megzavarni az ellenfelet.
BleedingGreen
Teljesen egyetértek minden szóval, remélem a menedzsment is levonja majd ezt és nem elemzik túl a dolgokat.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Clementről már lehet tudni 1-2 hét pihi.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Továbbra is azt mondom, Wis lehet, hogy nem erőltette meg magát előszezomban TCn de semmivel nem lenne rosszabb mint Seu. Ezzel van esély, hogy mellényúltunk. Most már mindegy vkit kukázni kellene. Lassan egyébként Dillard ideje is eljön.

Ami durva még, hogy Cox lassan DL LB játékos lesz. Szerencsétlen, mint a jó cserkész, ahol tud segít. Csak bírja erővel.

Most néztem a GB ellen majd rövid 7, győzelemmel és viszonylag egészségesen kéne odaérkezni a Detroit után.

Ha megint ennyi hátráltatással POt hozunk, az tényleg nagy dolog lesz. Minden a Boys kezére játszik most (nem elvitatva az érdemeiket) De hosszú még az alapszakasz.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az egyetlen dolog ami engem aggasztott, az hogy mennyire durva hogy egy embert kiszedünk a OL-ből és ennyire összeesik az egész.

Carsont szarrá törték, de tetszett hogy fel tudott állni, és a meccs végére kb all-pro szinten nyomta. Szezon eleji forma, nincs semmi veszve, tisztán látszik, hogy a sec a leggyengébb egység, voltak biztató jelek, no 1-2 wR , no 2. TE nélkül...
szerintem összességében jobbak voltunk mint a múlthéten, csak erősebb volt valamivel az ellenfél.

szerk.: az viszont borzasztó, hogy a legerősebb egységünkből (DL) rögtön kihullott 2 playa, reméljük a POra felépül

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jernigan lábtörés. Legjobb esetben 4-6 hét (ha nem kell műteni), legrosszabb esetben az egész szezont kihagyja. Ha az orvosi stábunk megkezeli, akkor season ending lesz ... 😕


több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Mindenki nyugodjon le a ...csába! 😀
A legnagyobb probléma a már több mint egy éve fennálló gyenge kezdés a meccseken. Szemben a 2017-es szezonnal, ahol az egyik legjobb volt a csapat a meccsek elején.


BleedingGreen
Jaja csak nem az első pár meccsen. 😊 Abban az évben is döcögött ez eleje.
Tavaly is így kezdtünk és tavaly előtt is. Első pár meccsen álmosabbak vagyunk és ez engem már meg sem lep. Lassú/vergődős első félidők és csak utána jön az ébredés. Lehet az van benne, hogy gyakorlatilag kimarad a preseason vagy eleve nem az a cél, hogy az év elején játszunk csúcsformában. 😉 Ilyenkor inkább azon izgulok, hogy időben induljon be a csapat és ne az legyen, hogy addigra mire tényleg elindul a szezon a fél brigád már IR-en pihen.

Hulk! Wentznek meg összejött vna a GW drive csak Agholor eldobta. Nem hiszem, hogy sokat agyalnak majd ezen.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Sokban a tavalyi csapatra emlékeztet az idei is:
- Hektikus játék a meccseken belül, és meccsről meccsre is.
- Gyenge első negyedek/félidők
- OL gyengén kezdi az szezont (tavaly is a végére álltak össze)
- A védelem összeségében elfogadható, de amikor kellene egy megállítás, akkor mindig TD-t kapnak, vagy elcseszenek egy 4. downt.

Egyébként Darby az új Mills. Én amellett voltam a szezon végén, hogy ne marasztaljuk, mert Maddoxék jobban muzskáltak, mint ő és Mills. Amúgy Schwartz is sokszor rosszul használja őket (pl. Douglas mit keres 8 yarddal a LOS mögött, és miért Darby press-el, miért nem Douglas?)

A legnagyobb probléma a már több mint egy éve fennálló gyenge kezdés a meccseken. Szemben a 2017-es szezonnal, ahol az egyik legjobb volt a csapat a meccsek elején.

Ennek szerintem is a legnagyobb oka, hogy az előre megírt játékok nem működnek. Mi változott meg 2017 óta? Rosszabb a játékosanyag? Beletojnak a játékosok? Szerintem nem. Viszont elment Reich és helyette amúgy a jobb WR-edzők közé tartozó Groh-t léptettük elő, aki viszont legutóbb a Jeff Fisher-féle Rams "passzjátékát" vezényelte.

Doug az Andy-féle iskolából jön, ahol elég fontosak ezek a megírt játékok a meccs elején. Andy pl. ha esett, ha fújt, behívta az előre tervezett 15 játékot. Ezeknek a megtervezésében nem meglepő módon az OC-nak volt a legnagyobb szerepe. Volt egy film, ahol felvették, ahogy Childress és Andy rakják össze ezeket a playeket. Nagy eséllyel ez így van Doug esetében is.
Elég látványos idén (is), hogy akkor kezd lábra kapni az offense, amikor Pederson elkezdi szabadon hívni a játékokat. Szóval én is Groh-t meneszteném a posztról első lépésként, amit már tavaly meg kellett volna tenni. Ha nem lesz javulás és hamar, akkor be kellene ismerni, hogy az ő esetében nem jött be, hogy belülről pótoljuk a máshova elvitt edzőket.

Carson szerintem kapott agyrázkódást tegnap, csak nem akadt fenn a teszten. Egy orvos tweetelte a meccs alatt, hogy pár perces teszttel biztosan csak a súlyosabb eseteket lehet kiszűrni. Tavaly vagy azelőtt is volt pl. hogy Jenkins szemmel láthatóan azt sem tudta hol van pár játéknál, aztán mégis visszaengedték.

Egyébként nagyon megnehezítette a dolgokat, hogy az első negyedben gyorsan a 2016-os szint közelébe süllyedt vissza az elkapósor minősége.
Akkor a szezon egy részében az azóta legendás Agholor-DGB-Paul Turner hármassal hasítottunk.
Ez a tegnapi Agholor-Hollins-JJAW trió legfeljebb egy paraszthajszállal volt jobb. Agholor többször is a 2016-os önmagát idézte, Hollins több mint egy éves lágyéksérülés után játszott újra, JJAW pedig eléggé meg volt illetődve és nem voltak egy hullámhosszon Wentz-cel.

Schwartz esetében csak ismételni tudom, amit leírtam már szerintem tavaly is. Öreg róka, akinek vannak beidegződései amin már nem fog változtatni. Vagy kell így egy csapatnak vagy nem kell.
Nála pl. alap a 4 emberes nyomás, és szinte csak akkor blitzel, ha nem sikerül enélkül nyomást gyakorolni. Viszont valamiért Jimbo úgy gondolja, hogy akkor már jöjjön mindig legalább 7-8 ember passrushra. Ilyenkor begőzöl, és mintha csak a zero blitzet ismerné, cover-0-val. Csak egy tapasztalt Qb és jobb elkapók ellen ez nagyon visszaüthet, főleg ha 2 mp-en beül nem érnek oda az irányítóhoz (lásd utolsó TD).
Jól blitzelni nem csak annyi, hogy elküldöm a fél védelmet az irányító után. Ennek Jim Johnson volt a királya régen, aki remekül megkomponált blitzekkel tudja a legjobbkor megzavarni az ellenfelet.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Az a helyzet, hogy az SB után úgy voltam vele, hogy nem fogom gyengébb szezonban sem megkérdőjelezni Coach P. személyét, de egyre jobban felmerül bennem, hogy az SB run mennyire volt az ő vagy a jól megválasztott edzői stáb érdeme. Reich kezében egy kicsivel, mintha jobban muzsikált volna ez az offense és bár Schwartz maradt a helyén, azért valahogy én mégis abban látom most a hibát, hogy az #O nem tud fellépni ha a #D-nek nem megy
MirrMurr
Szerintem a probléma nem Pedersonnal van, hanem Mike Groh-val, és nem újkeletű a dolog.

Nem látunk bele a csapat életébe, de nekem elég gyanús hogy az elvileg előre megkoreografált, hét közben kitalált, szituációs játékok nem működnek, amiket anno Reich-ék vittek, mint utólag kiderült.

Már tavaly is hamar eljutottunk arra a pontra Reich távozásával, hogy ezek nem mennek. Ellenben a spontán, sérülések és váratlan szituációk okozta helyzetekben valahogy megtáltosodik az O, amikor Pedersonnak pillanatok alatt kell mindent eldönteni. Most is kiesik a fél O, és a végére jövünk bele, ami már playcaller felelősség.

Schwartz olyan amilyen, valszeg top 10 körüli DC, akitől tudjuk mit várhatunk. Megvannak a saját hibái és erősségei, ő már nem fog sokat változni. Viszont vele is meglett az SB és általában a D húzza ki a szarból a csapatot a legnehezebb helyzetekben.

Rendszerszinten a gond az O-val van egyértelműen, rájuk van felhúzva az egész csapat és ha nem megy nekik, akkor jön a szenvedés. Ha Roseman és Lurie helyében lennék, én egyértelműen Groh-t figyelném nagyítóval, nem Pedersont és Scwartz-ot.

A sérülések meg csak a habot jelentik a tortán, most így 2 meccs után az látszik körvonalazódni, hogy magát a rendszert kell megjavítani, nem pedig a kivitelezést.

Random observartion, hogy Wentznek megint nem jött össze a game winning drive, már sokadszorra. Most is benne voltak az elkapók meg a sérülések, de ez valahogy nem akar összejönni, ami kezd idegesítő és aggasztó lenni.
Hulkeinstein
Schwartz - szerintem - a legjobb 4-3 DC a ligában jelenleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
csipkelli 3 300
Szeretjük a mestert. Valahogy el kéne kezdeni normálisan a meccsek elejét. Nem csak Agholor villantott 2016-ból:

 twitter.com/cbswartz5/status/1173457484327075840
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért arra készülni lehet, hogy ezzel az 1SB győzelemmel (pláne mivel első) DP kb egy évtizedre bebetonozta magát. Ha csak valami nagyon nagy gebasz nem jön közbe, akkor érinthetetlen. Nézzétek meg: JHarb, SeanP, Tomlin. Nem ma nyertek SBt (ez persze nem jelenti azt, hogy ne kellett volna már esetleg ott váltani 😊) . Csak gondoltam jelzem, hogy így viszonyojunk a mesterhez 😉 :
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Persze, még Pedersont is vegyük elő. Faszba már a világvége hangulattal. Wentz lehozta karrierje kb legjobb 4. negyedét. A legrosszabb első félidő után. Ertz 0 db snapet hagyott ki. Talán maradt volna ereje, ha a 0-nál többet pihenhet. Agholor ha 22 milliós wr lenne, elkapná a végén, de így is nagy játékokat csinált.
Pederson nyilván külön megkéri az O-t, hogy legyen balfasz minden meccs elején. A 2. félidőben jó döntéseket hozott, jó játékokat hívott az meg véletlen szerencse.
csipkelli
Ezt írtam? Nem ezt írtam. Azt, hogy Reich-al a fedélzeten valahogy konzisztensebb volt az #O, talán kevésbé aludt be, jobban tudta már az elején olvasni, hogy mivel készült az ellenfél, vagy jobban látta az ellenfelek védelmeire adható megfelelő válaszokat.
Annak kifejezetten örülök, hogy vannak, akik meg abban lelik kifejezett örömüket, hogy a többi szurkoló mondandóját forgatják ki, mert akkor lehet tipikus magyarozni...mindegy, ez is olyan, mint a facebook csoport, jobb read only-ban.
MirrMurr
Elnézést, nem ez volt a célom. De Pedersont a tegnapi meccs miatt nagyon nem kéne elővenni. Ahogy alakult az egész, már az is csoda, hogy meccsben voltunk.
csipkelli
Nekem az a bajom Pedersonnal most, hogy nem tud maga mellé olyan valakit választani, aki olyan jól olvassa az ellenfél védelmeit, mint Reich. Nem mondom, hogy ebben volt Frank zsenije, de nekem innen picit úgy tűnik, hogy ő vagy az előzetes elemzésnél vagy ott meccs helyzetben jobban elvégezte a feladatát és jobban támogatta Dougie P. munkáját, aminek köszönhetően nem érkeztünk meg ennyire későn a meccsbe.
Nem baj az, ha az #O-ra van felhúzva a csapat, aki folyamatosan nyomás alatt tudja tartani az ellenfelet a gyártott pontokkal, ezzel teret engedve a védelemnek, hogy a pontkényszerben játszó ellenfelet szétszedjék. Csak akkor lássuk ezt, mert különben ilyen verhető Falcons-októl is jönnek a vereségek, ami idegesítő. Nekem úgy tűnt 2017-ben, hogy ebben voltunk igazán jók, amit meg nem tudok másnak tulajdonítani, mint Reich mester munkájának.

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 4 éve
csipkelli 3 300
Persze, még Pedersont is vegyük elő. Faszba már a világvége hangulattal. Wentz lehozta karrierje kb legjobb 4. negyedét. A legrosszabb első félidő után. Ertz 0 db snapet hagyott ki. Talán maradt volna ereje, ha a 0-nál többet pihenhet. Agholor ha 22 milliós wr lenne, elkapná a végén, de így is nagy játékokat csinált.
Pederson nyilván külön megkéri az O-t, hogy legyen balfasz minden meccs elején. A 2. félidőben jó döntéseket hozott, jó játékokat hívott az meg véletlen szerencse.
csipkelli
Ezt írtam? Nem ezt írtam. Azt, hogy Reich-al a fedélzeten valahogy konzisztensebb volt az #O, talán kevésbé aludt be, jobban tudta már az elején olvasni, hogy mivel készült az ellenfél, vagy jobban látta az ellenfelek védelmeire adható megfelelő válaszokat.
Annak kifejezetten örülök, hogy vannak, akik meg abban lelik kifejezett örömüket, hogy a többi szurkoló mondandóját forgatják ki, mert akkor lehet tipikus magyarozni...mindegy, ez is olyan, mint a facebook csoport, jobb read only-ban.
MirrMurr
Elnézést, nem ez volt a célom. De Pedersont a tegnapi meccs miatt nagyon nem kéne elővenni. Ahogy alakult az egész, már az is csoda, hogy meccsben voltunk.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok 1 órán belül 5hsz-s.Ilyen se emlékszem mikor volt utoljára. Hajrá így tovább 😉 😛
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Persze, még Pedersont is vegyük elő. Faszba már a világvége hangulattal. Wentz lehozta karrierje kb legjobb 4. negyedét. A legrosszabb első félidő után. Ertz 0 db snapet hagyott ki. Talán maradt volna ereje, ha a 0-nál többet pihenhet. Agholor ha 22 milliós wr lenne, elkapná a végén, de így is nagy játékokat csinált.
Pederson nyilván külön megkéri az O-t, hogy legyen balfasz minden meccs elején. A 2. félidőben jó döntéseket hozott, jó játékokat hívott az meg véletlen szerencse.
csipkelli
Ezt írtam? Nem ezt írtam. Azt, hogy Reich-al a fedélzeten valahogy konzisztensebb volt az #O, talán kevésbé aludt be, jobban tudta már az elején olvasni, hogy mivel készült az ellenfél, vagy jobban látta az ellenfelek védelmeire adható megfelelő válaszokat. Láthatóan ez most se Groh-nak, se Pederson mesternek nem megy.
Annak kifejezetten örülök, hogy vannak, akik meg abban lelik kifejezett örömüket, hogy a többi szurkoló mondandóját forgatják ki, mert akkor lehet tipikus magyarozni...mindegy, ez is olyan, mint a facebook csoport, jobb read only-ban.

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az a helyzet, hogy az SB után úgy voltam vele, hogy nem fogom gyengébb szezonban sem megkérdőjelezni Coach P. személyét, de egyre jobban felmerül bennem, hogy az SB run mennyire volt az ő vagy a jól megválasztott edzői stáb érdeme. Reich kezében egy kicsivel, mintha jobban muzsikált volna ez az offense és bár Schwartz maradt a helyén, azért valahogy én mégis abban látom most a hibát, hogy az #O nem tud fellépni ha a #D-nek nem megy
MirrMurr
Szerintem a probléma nem Pedersonnal van, hanem Mike Groh-val, és nem újkeletű a dolog.

Nem látunk bele a csapat életébe, de nekem elég gyanús hogy az elvileg előre megkoreografált, hét közben kitalált, szituációs játékok nem működnek, amiket anno Reich-ék vittek, mint utólag kiderült.

Már tavaly is hamar eljutottunk arra a pontra Reich távozásával, hogy ezek nem mennek. Ellenben a spontán, sérülések és váratlan szituációk okozta helyzetekben valahogy megtáltosodik az O, amikor Pedersonnak pillanatok alatt kell mindent eldönteni. Most is kiesik a fél O, és a végére jövünk bele, ami már playcaller felelősség.

Schwartz olyan amilyen, valszeg top 10 körüli DC, akitől tudjuk mit várhatunk. Megvannak a saját hibái és erősségei, ő már nem fog sokat változni. Viszont vele is meglett az SB és általában a D húzza ki a szarból a csapatot a legnehezebb helyzetekben.

Rendszerszinten a gond az O-val van egyértelműen, rájuk van felhúzva az egész csapat és ha nem megy nekik, akkor jön a szenvedés. Ha Roseman és Lurie helyében lennék, én egyértelműen Groh-t figyelném nagyítóval, nem Pedersont és Scwartz-ot.

A sérülések meg csak a habot jelentik a tortán, most így 2 meccs után az látszik körvonalazódni, hogy magát a rendszert kell megjavítani, nem pedig a kivitelezést.

Random observartion, hogy Wentznek megint nem jött össze a game winning drive, már sokadszorra. Most is benne voltak az elkapók meg a sérülések, de ez valahogy nem akar összejönni, ami kezd idegesítő és aggasztó lenni.
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Persze, még Pedersont is vegyük elő. Faszba már a világvége hangulattal. Wentz lehozta karrierje kb legjobb 4. negyedét. A legrosszabb első félidő után. Ertz 0 db snapet hagyott ki. Talán maradt volna ereje, ha a 0-nál többet pihenhet. Agholor ha 22 milliós wr lenne, elkapná a végén, de így is nagy játékokat csinált.
Pederson nyilván külön megkéri az O-t, hogy legyen balfasz minden meccs elején. A 2. félidőben jó döntéseket hozott, jó játékokat hívott az meg véletlen szerencse.
csipkelli
Igen, olyan igazi magyar szurkolós ez a fórum! 😊😊 Egy vereség és mindenki takarodjon, ha győz a csapat, akkor viszont győztünk és keblünkre öleljük a fiúkat, meg sem állunk a Superbowlig.
Minden héten háború, ennyi, minden héten új meccs, this is a fucking rollercoaster! Azt gondolná az ember, hogy, aki ide írogat az már hozzászokott ehhez.
Lesznek még vereségek, gyenge teljesítmények, a vége számít, akkor kell összegezni.
Lehet kritizálni innen persze, de nem sok értelme van szerintem.
több mint 4 éve
csipkelli 3 300
Persze, még Pedersont is vegyük elő. Faszba már a világvége hangulattal. Wentz lehozta karrierje kb legjobb 4. negyedét. A legrosszabb első félidő után. Ertz 0 db snapet hagyott ki. Talán maradt volna ereje, ha a 0-nál többet pihenhet. Agholor ha 22 milliós wr lenne, elkapná a végén, de így is nagy játékokat csinált.
Pederson nyilván külön megkéri az O-t, hogy legyen balfasz minden meccs elején. A 2. félidőben jó döntéseket hozott, jó játékokat hívott az meg véletlen szerencse.
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Az a helyzet, hogy az SB után úgy voltam vele, hogy nem fogom gyengébb szezonban sem megkérdőjelezni Coach P. személyét, de egyre jobban felmerül bennem, hogy az SB run mennyire volt az ő vagy a jól megválasztott edzői stáb érdeme. Reich kezében egy kicsivel, mintha jobban muzsikált volna ez az offense és bár Schwartz maradt a helyén, azért valahogy én mégis abban látom most a hibát, hogy az #O nem tud fellépni ha a #D-nek nem megy
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az, hogy Douglas sem megoldás ōt Kínum szívatta. Ismét mondanám, hogy hozzuk el M Fitzt, de szerintem rendszerszintű a hiba. Illetve most már a DB edző Undin körül is megnézném mi a helyzet.
több mint 4 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Rendkívül frusztráló eddig ez a szezon. Ezek a lassú kezdések szörnyűek. Pont ez lenne az amit jól fel lehet rajzolni, hogy mit és kit akarunk játszatni az első 15 playben. Erre rendre nyögvenyelősek vagyunk.

A legnagyobb probléma a sérülések, nem tudni még hogy mennyi időre dőltek ki, de gyakorlatilag eltűnt a WR sor és van 1 TE-nk. DT depth kiesett. Amitől tartottunk DE sorban az sajnos egyelőre beigazolódni látszik, nem elég mély és de nem is top heavy a sor. Imádom Grahamet, de jelenleg a Graham-Barnett kettős nem jelent komoly veszélyt, a pad mögöttük pedig még kevesebb.

Nem értem Darby játszatását, nagyon látszik rajta hogy nem egészséges, több értelme lenne a Jones-Douglas kettősnek. Biztos őket is szívatnák, de legalább ők azt nyújtják amit tudnak, jelenleg Darbyra egy playbookot fel lehet építeni sajnos.

Wentz ma rengeteget kapott, az O-line kimondottan gyenge volt mind futásban mind passzban. Nem mondom hogy az ő hibájuk Wentz brutál gyenge kezdése, de tuti nem segített rajta. Azt remélem Wentznek nincs sérülése, pl bordatörés, vagy újra a háta...

Abban kell reménykedni hogy a sérülések nem súlyosak és akkor lehet itt még jó szezon, bár könnyen lehet hogy DT-t kell szerezni majd, mert nagyon elfogytunk. Egy esetleges Chris Long visszahozásnak is tudnék örülni.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az olyan meccsek után, mint ez a ma hajnali is volt, mindig egy Hank Moody idézet jut eszembe, ami tökéletesen összefoglalja, hogy hogy érzem magamat egy ilyen idegesítő virrasztás után.

"Úgy érzem magamat, mint akit isten felemelt a puszta kezével, ráfektetett egy szöges ágyra, a bokáimat a nyakamhoz kötözte, és bevágta a bránert. Vazelin, síkosító, minden lóf*sz nélkül. Még rá se köpött.
Az a g*ciláda csak felvette a darth vader sisakját -a nagy darth vader sisakját- és jól megfarkalt. Gallyra vágta a szép szűz segglyukamat, a csodás barna cipómat. Elélvezett a mellemre, beletörölte a f*rkát a függönybe és hagyott megdögleni"
PhillyBeast
Ez az egyik legromantikusabb hozzászólás amit valaha olvastam ezen a fórumon 😀