Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kíváncsi vagyok megkérdezik-e DP-t, hogy miért adta Wentz kezébe a labdát a végén 2&5-re a félpályán, amikor a második félidőben sztem nem volt 3 yardos futásnál rosszabbotok...
gabokocka
mert a futás szar és maradi, a passz meg a menő!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Kíváncsi vagyok megkérdezik-e DP-t, hogy miért adta Wentz kezébe a labdát a végén 2&5-re a félpályán, amikor a második félidőben sztem nem volt 3 yardos futásnál rosszabbotok...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Maddox elővigyázatosságból kórházban van.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szép munka!
💪😉
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Reménykedjünk, hogy Maddox sérülése nem súlyos, és csak elővigyázatosságból volt a nyakmerevítő és a hordágy.

A győzelem megvan, de azért sok probléma továbbra is fennáll. Gyenge meccskezdés -10 ről. Utána viszont jó volt az offense. Meg sikerült ragadni azt az esélyt, hogy idegenben a GB ellen akkor lehet esélyünk, ha lesz futójáték. És lett. Remélem látják Pedersonék, hogy mi van, ha nem csak 1-1 playre adják a labdát Howardnak. Ő kellene legyen az első számú back, és Sanders-szel lehet csinálni a ritmusváltásokat.

A védelemnek volt 3 fontos megmozdulása: stripsack, és a 2 goal line stand. Ezek nélkül nyilván nem nyertünk volna, de viszont ezeken kívül sok jó nem is volt. Értelmes Qb ellen csak sok pontos meccsen nyerhetünk velük.

Az egy dolog, hogy vannak alapból gyenge játékosok a csapatrészben. Ugyanakkor erre rátesz Schwartz sokszor önmegsemmisítő sémája és játékhívásai. Ő tényleg az anti-Jim Johnson: az ellen blitzel és akkor, aki ellen és amikor nem kéne. Plusz nagyon fegyelmezetlen a védelem, rengeteg felesleges szabálytalanság van (ez edzői felelősség is).

Azokból a cornerekből akikkel nekivágtunk a szezonnak, már csak Douglas egészséges. Írtam 1-2 hete, hogy nemsokára az utcáról felszedett emberek fognak játszani. És tényleg: most a héten összeszedett Craig James csinálta meg a végén a kulcs játékot. Ha valami jó van Schwartz rendszerében, akkor az, hogy a gyengébb cornerekkel is tudja hozni ugyanazt a (gyenge) szintű passzvédekezést, mint a papíron jobb játékosokkal. 😀 Láttuk ezt tavaly is. Abban lehet talán reménykedni, hogy Leblanc majd visszajön IR-ról, és valamikor Mills is visszatér a PUP-ről.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
“Believe that you’re the best man for the job tonight.”

#PHIvsGB | #FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/11773447

Még a meccs előtt
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
JayB
Oh boy..🙃 Gratula, nagyon akartatok es nagyon kellett. Remelem ez ket eros es nem ket kozepes csapat meccse volt!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azon az egy hülye passzon kívül Wentznek is jár a pacsi, meg az O playcallingnak 😊

Remėljük minden sérült rendbe jön.
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ezt nem láttam jönni.. ijesztő volt ez a Maddox sérülés, remélem egyik sérülés sem komoly, ezután már tényleg kellene egy Ramsey trade
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Na akkor elkezdődött a szezon. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
shivo
ezzel nyugtatod magad, hogy nem megy el a szezon ma éjszaka? 😀
eaglesmcnabb
Igen 🤣 valamibe kell kapadzkodjak 🤣
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
shivo
ezzel nyugtatod magad, hogy nem megy el a szezon ma éjszaka? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
shivo
Simán nyertek.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 343
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
JayB
Eltudjuk kapni a labdát illetve nem ejtjük el az már csoda 😛 Minden más azon felül vagyon 😀
dande
Az emberanyag ennél sokkal jobb szereplésre lenne elegendő, csak valami nem áll össze. Remélem ellenünk még nem lesz fordulat. Utána már tudok szurkolni nektek 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
JayB
Eltudjuk kapni a labdát illetve nem ejtjük el az már csoda 😛 Minden más azon felül vagyon 😀
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csoda várós Gameday 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig amugy akkor nyerünk általában meccseket idegenben amikor szarok vagyunk elotte, szerintem sima W lesz xD
Eazzy
Úgy legyen, de nekem szoros W is jó 😛
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Pedig amugy akkor nyerünk általában meccseket idegenben amikor szarok vagyunk elotte, szerintem sima W lesz xD

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ward waivelve is, Craig James CB aktiválva.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet, hogy dropol, de jó a PR-osa 😊

 twitter.com/nelsonagholor/status/1176288623550853120

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 teefoody.com/products/philadelphia-eagles-t-shirts-fly-eagles-fly-t-shirts

nem tudom, hogy ugyanaz-e, mint a hype videóban levő, de ez sem néz ki rosszul
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery játszik! 😊
több mint 4 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Jalen Ramseyt nem szerezzük meg Agholorert? Nem a sec-be, hanem slotba 😊