Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Csak egy kérdés: Agholort tényleg teljesen szabályosan akadályozták, hogy odaérjen Wentz passzára?
dande
szerintem volt egy illegal contact, talán dobható volt, de szerencsére nem múlott rajta semmi.. egyébként is elég furán dobják be DPI-kre
karmïgran
Olyasmit mondtak kint, hogy OPI nem lehetett, csak illegal contact, mert az ütközésnél még Wentz kezében volt a labda ergo erre nem lehet pirosat dobni... Amúgy szerintem pont az az 1 méter hiányzott
zsoeo
Így van, összességében a replay nem hibázott, csak az derült ki megint, hogy hülyék a szabályok.

Illegal contactra/holdingra nem lehet piros zászlót dobni, visszanézni meg csak azt tudják, amire a zászlót dobtad.

Szóval hiába volt rossz ítélet a pályán, amit el is ismertek, ezt nem lehetett megváltoztatni.

Ez amúgy megint oda vezet vissza, hogy jól kéne vezetni a meccset a pályán és nem benézni ilyen orbitális nagy contactokat és akkor nem kéne videózni sem.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Csak egy kérdés: Agholort tényleg teljesen szabályosan akadályozták, hogy odaérjen Wentz passzára?
dande
szerintem volt egy illegal contact, talán dobható volt, de szerencsére nem múlott rajta semmi.. egyébként is elég furán dobják be DPI-kre
karmïgran
Olyasmit mondtak kint, hogy OPI nem lehetett, csak illegal contact, mert az ütközésnél még Wentz kezében volt a labda ergo erre nem lehet pirosat dobni... Amúgy szerintem pont az az 1 méter hiányzott
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Csak egy kérdés: Agholort tényleg teljesen szabályosan akadályozták, hogy odaérjen Wentz passzára?
dande
szerintem volt egy illegal contact, talán dobható volt, de szerencsére nem múlott rajta semmi.. egyébként is elég furán dobják be DPI-kre
karmïgran
Ha jól sejtem az lehetett az oka, hogy maga a szabálytalanság lényegében nem DPI volt, hanem holding vagy illegal contact és utóbbi kettőre nem lehet dobni zászlót. Más tészta h hogyan nem vették észre a sporik h TruJo megrántja picit Agholort, kb annyi hiányzott a TD-hez.
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Csak egy kérdés: Agholort tényleg teljesen szabályosan akadályozták, hogy odaérjen Wentz passzára?
dande
szerintem volt egy illegal contact, talán dobható volt, de szerencsére nem múlott rajta semmi.. egyébként is elég furán dobják be DPI-kre
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most tudtam megnézni. Droppitis megint jelentkezett néhányszor. Azért a Jets D is jól dolgozott.

Csak egy kérdés: Agholort tényleg teljesen szabályosan akadályozták, hogy odaérjen Wentz passzára?

Következő 2 hétben több kell az Otól és a Dnek sem lesz ilyen kvázi könnyű dolga, de reméljük megoldják.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Soha rosszabb fordulót 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
10 sack??? 😮 Jets 10 first down??? Ha Jets szurkoló lennék, már lehánytam volna a tv-t...mondjuk 10x
PhillyBeast
Most őszintén, mit vártál? Még Darnolddal együtt sem lett volna ez kérdéses, de így totál feleslege meccs volt ez is. Az a durva, hogy a Jetsnek lesz olyan sorozata, amiből vagy öt W is kijöhet, és még jó pickje sem lesz

több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Önbizalom növelő meccs volt a védelemnek. A Jets nem tudta tesztelni a tartalékos CB állományt, mert nem volt idejük eldobni a labdát.
Scandrick: 2 sack, 1FF, 1FR, 1TD, 😀 Ez mindent elmond a meccsről, hogy a héten igazolt Scandrick ilyen statokat tudott összehozni. Meglett Hall és Sweat első sackje is.

A offense viszont nem teheti ki mai a meccset az ablakba. Azzal együtt, hogy a Jets védelem egyáltalán nem gyenge, a támadók végig nem találták a ritmust, rengeteg volt a büntetés, figyelmetlenség (megint elejtett labdák), és a playhívások is hagytak maguk után kívánnivalót.
A futások látványosan jobban működnek, ha a center alól futunk és nem shotgunból. Sandersnek pedig egyelőre jobban megy elkapásból, mint futásból. Helyes döntés volt a 4. negyedben levenni a kezdőket, én már korábban megtettem volna, látva, hogy a Jets O nem lesz képes semennyire haladni.

Sproles jó lenne, ha felépülne, mert punt returnnél gondban lehetünk.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
10 sack??? 😮 Jets 10 first down??? Ha Jets szurkoló lennék, már lehánytam volna a tv-t...mondjuk 10x
PhillyBeast
Volt mit behozni 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre simán sikerült érvényesíteni a papírformát 😛, bár ennek nagy részét persze pont nem láttam. Majd holnap visszanézem.

Ha jól sejtem tán nincs súlyos sérülés, ez a fontos, aztán Vikingekre fel!
több mint 4 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
10 sack??? 😮 Jets 10 first down??? Ha Jets szurkoló lennék, már lehánytam volna a tv-t...mondjuk 10x

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma jó eséllyel a 2. félidőre ha hazaérek. Ha haza érek. Tessék addig megfelelő előnyt kiszurkolni. 😛

Kb tavaly a Tampa ellen voltunk ennyire esélyesek mint ma, remélem, sikerül Falkot nem HoF irányítóvá tenni, és ma nem szúrjuk el.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 914 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fun fuct:

Wentz a legidősebb kezdő QB az NFC Eastben 😛 😊
dande
Na, neked már megsúgták, hogy nem Keenum lesz? 😊
Wyatt
Nem én találtam ezt így ki, odakint írták. 😊 Lehet, hogy volt benne feltételes mód, (ha Haskins kezd) de erre most nem emlékszem 😛
dande
Igen, szerintem az lehet, mert Washingtonban tegnap még nagyon titkolták, ki kezd, és ahogy nézem, új infót nem találtam 😊
Wyatt
Jóformán mindegy is...

| Meglepetésre majd beteszi a kis zseni Colt-ot 😀 |
warr_b
Nyertél. Nyereményedet átveheted a legközelebbi ételosztáson 😀
Heisman Trophy
😳🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz most nem figyeltem rá 😛 😉
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
 www.youtube.com/watch?v=iEqW1OZf4VI


több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 718 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fun fuct:

Wentz a legidősebb kezdő QB az NFC Eastben 😛 😊
dande
Na, neked már megsúgták, hogy nem Keenum lesz? 😊
Wyatt
Nem én találtam ezt így ki, odakint írták. 😊 Lehet, hogy volt benne feltételes mód, (ha Haskins kezd) de erre most nem emlékszem 😛
dande
Igen, szerintem az lehet, mert Washingtonban tegnap még nagyon titkolták, ki kezd, és ahogy nézem, új infót nem találtam 😊
Wyatt
Jóformán mindegy is...

| Meglepetésre majd beteszi a kis zseni Colt-ot 😀 |
warr_b
Nyertél. Nyereményedet átveheted a legközelebbi ételosztáson 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Darnold nem játszik ellenünk. Jackson meg velünk. Peters viszont lesz.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Maddoxot látta valaki mozogni hétvége óta?

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 914 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fun fuct:

Wentz a legidősebb kezdő QB az NFC Eastben 😛 😊
dande
Na, neked már megsúgták, hogy nem Keenum lesz? 😊
Wyatt
Nem én találtam ezt így ki, odakint írták. 😊 Lehet, hogy volt benne feltételes mód, (ha Haskins kezd) de erre most nem emlékszem 😛
dande
Igen, szerintem az lehet, mert Washingtonban tegnap még nagyon titkolták, ki kezd, és ahogy nézem, új infót nem találtam 😊
Wyatt
Jóformán mindegy is...

| Meglepetésre majd beteszi a kis zseni Colt-ot 😀 |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fun fuct:

Wentz a legidősebb kezdő QB az NFC Eastben 😛 😊
dande
Na, neked már megsúgták, hogy nem Keenum lesz? 😊
Wyatt
Nem én találtam ezt így ki, odakint írták. 😊 Lehet, hogy volt benne feltételes mód, (ha Haskins kezd) de erre most nem emlékszem 😛
dande
Igen, szerintem az lehet, mert Washingtonban tegnap még nagyon titkolták, ki kezd, és ahogy nézem, új infót nem találtam 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fun fuct:

Wentz a legidősebb kezdő QB az NFC Eastben 😛 😊
dande
Na, neked már megsúgták, hogy nem Keenum lesz? 😊
Wyatt
Nem én találtam ezt így ki, odakint írták. 😊 Lehet, hogy volt benne feltételes mód, (ha Haskins kezd) de erre most nem emlékszem 😛
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fun fuct:

Wentz a legidősebb kezdő QB az NFC Eastben 😛 😊
dande
Na, neked már megsúgták, hogy nem Keenum lesz? 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fun fuct:

Wentz a legidősebb kezdő QB az NFC Eastben 😛 😊
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 718 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sziasztok! JJ Arcega-Whitesideről mi a véleményetek eddig vagy hogy játszott ha egyeltalan játszott vagy mit láttok benne ha nem kuka? Koszi 😊
Heisman Trophy
Egyelőre sajnos inkább kuka, mint nem, amikor lett volna lehetősége bizonyítani, nem jött össze. De reméljük csak lassan indul a karrierje 😊 Kérdés vele leszünk-e majd olyan türelmesek, mint Agholorral. Igaz, ő első körös volt, azt tévedését nehezebben ismeri be az ember mint a második köröset. 😛 Minden a hozzáállásán, múlik. Ha látják, hogy hajt, meg fogja kapni az esélyt, de ha hamar feladja, akkor bukta. Reméljük nem így lesz 😊
dande
Egész pontosan 4 meccs alatt 7 passz ment az irányába. Ebből összesen kettőt sikerült elkapnia,össz. 14 yardért. Ez gyakorlatilag olyan mintha pályán sem lett vna. Ok értem én, hogy az O# neveket ismerve szinte az utolsók között van aki felé Wentz passzolna, de akkor is ez 0. Még Hollinsnak is több yardja van...sőt ha Wentz passzolhatna magának még neki is több lenne.Ennél azért többet várnék tőle. Igaz a csapat is csak most kezdte a szezont szval innentől bármikor jöhet a 100+ yardos 3TD-és meccse( | nem | ) .
Greengo
Na pl Hollins már első évében nagyon jól szállt be 3. körösként, pedig az elkapó brigád éppen akkor sem volt sokkal gyengébb, de a sérülés betett neki. Benne szerintem még több van.
dande
Hát akkor eddig ez nem túl jó, remélem javul, hamár európai és nem mellesleg GM játékban auto draftban első körben ő lett húzva nekem szóval reméljük a legjobbakat 😊 😛

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! JJ Arcega-Whitesideről mi a véleményetek eddig vagy hogy játszott ha egyeltalan játszott vagy mit láttok benne ha nem kuka? Koszi 😊
Heisman Trophy
Egyelőre sajnos inkább kuka, mint nem, amikor lett volna lehetősége bizonyítani, nem jött össze. De reméljük csak lassan indul a karrierje 😊 Kérdés vele leszünk-e majd olyan türelmesek, mint Agholorral. Igaz, ő első körös volt, azt tévedését nehezebben ismeri be az ember mint a második köröset. 😛 Minden a hozzáállásán, múlik. Ha látják, hogy hajt, meg fogja kapni az esélyt, de ha hamar feladja, akkor bukta. Reméljük nem így lesz 😊
dande
Egész pontosan 4 meccs alatt 7 passz ment az irányába. Ebből összesen kettőt sikerült elkapnia,össz. 14 yardért. Ez gyakorlatilag olyan mintha pályán sem lett vna. Ok értem én, hogy az O# neveket ismerve szinte az utolsók között van aki felé Wentz passzolna, de akkor is ez 0. Még Hollinsnak is több yardja van...sőt ha Wentz passzolhatna magának még neki is több lenne.Ennél azért többet várnék tőle. Igaz a csapat is csak most kezdte a szezont szval innentől bármikor jöhet a 100+ yardos 3TD-és meccse( | nem | ) .
Greengo
Na pl Hollins már első évében nagyon jól szállt be 3. körösként, pedig az elkapó brigád éppen akkor sem volt sokkal gyengébb, de a sérülés betett neki. Benne szerintem még több van.