Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Sziasztok! JJ Arcega-Whitesideről mi a véleményetek eddig vagy hogy játszott ha egyeltalan játszott vagy mit láttok benne ha nem kuka? Koszi 😊
Heisman Trophy
Egyelőre sajnos inkább kuka, mint nem, amikor lett volna lehetősége bizonyítani, nem jött össze. De reméljük csak lassan indul a karrierje 😊 Kérdés vele leszünk-e majd olyan türelmesek, mint Agholorral. Igaz, ő első körös volt, azt tévedését nehezebben ismeri be az ember mint a második köröset. 😛 Minden a hozzáállásán, múlik. Ha látják, hogy hajt, meg fogja kapni az esélyt, de ha hamar feladja, akkor bukta. Reméljük nem így lesz 😊
dande
Egész pontosan 4 meccs alatt 7 passz ment az irányába. Ebből összesen kettőt sikerült elkapnia,össz. 14 yardért. Ez gyakorlatilag olyan mintha pályán sem lett vna. Ok értem én, hogy az O# neveket ismerve szinte az utolsók között van aki felé Wentz passzolna, de akkor is ez 0. Még Hollinsnak is több yardja van...sőt ha Wentz passzolhatna magának még neki is több lenne.Ennél azért többet várnék tőle. Igaz a csapat is csak most kezdte a szezont szval innentől bármikor jöhet a 100+ yardos 3TD-és meccse( | nem | ) .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! JJ Arcega-Whitesideről mi a véleményetek eddig vagy hogy játszott ha egyeltalan játszott vagy mit láttok benne ha nem kuka? Koszi 😊
Heisman Trophy
Egyelőre sajnos inkább kuka, mint nem, amikor lett volna lehetősége bizonyítani, nem jött össze. De reméljük csak lassan indul a karrierje 😊 Kérdés vele leszünk-e majd olyan türelmesek, mint Agholorral. Igaz, ő első körös volt, azt tévedését nehezebben ismeri be az ember mint a második köröset. 😛 Minden a hozzáállásán, múlik. Ha látják, hogy hajt, meg fogja kapni az esélyt, de ha hamar feladja, akkor bukta. Reméljük nem így lesz 😊
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sziasztok! JJ Arcega-Whitesideről mi a véleményetek eddig vagy hogy játszott ha egyeltalan játszott vagy mit láttok benne ha nem kuka? Koszi 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Oriasi koszonet Riley atvallalasaert
nnntm
Cyprien pont ugyanennyit ér, szóval én örülök az ingyen 6. körnek 😀
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Oriasi koszonet Riley atvallalasaert
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Várhatóan néhány hét múlva visszatérhet Maddox.

 twitter.com/RapSheet/status/1178706326790316037?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1178706326790316037&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bleedinggreennation.com%2F2019%2F9%2F30%2F20891590%2Favonte-maddox-injury-eagles-cornerback-neck-sprain-philadelphia-update-news-slot-nickel


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Maddoxról mi hír?
Sobri Jóska
Egyelőre semmi új, Phillybe lábadozik, hogy kórházba-e vagy otthon nem tudom. Agyrázkódás vizsgálat és nyaksérülés.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Maddoxról mi hír?

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Őrült és eredményes forduló volt 😊 Remėljük a kötelezőt hozzuk a Vikes tartja "jó formáját" és akkor egész jó helyzetben találkozhatunk a Dallasszal.

Sajna Darnold valószínű jàtszik,. Azért ő és Bell okozhat kellemetlen perceket.
dande
50-50 a dolog még. Ha ma a dokik nem engedik edzeni, akkor ennyit erről a hétről is.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Őrült és eredményes forduló volt 😊 Remėljük a kötelezőt hozzuk a Vikes tartja "jó formáját" és akkor egész jó helyzetben találkozhatunk a Dallasszal.

Sajna Darnold valószínű jàtszik,. Azért ő és Bell okozhat kellemetlen perceket.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Ez a legjobb, hogy mi már nyertünk, és lehet felhőtlenül szurkolni meccset nézni! 😊 Jó szórakozást! 😉
dande
Vagy roncsderbit... 😀 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a legjobb, hogy mi már nyertünk, és lehet felhőtlenül szurkolni meccset nézni! 😊 Jó szórakozást! 😉
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
‪Eagles’ DE Derek Barnett will not be suspended for his hit last night on Packers’ RB Jamal Williams, per source. Barnett could be fined, but he will be spared a suspension because at the last moment, he turned and hit Williams with his shoulder.‬
Forrás:Adam Schefter

Érdekes...

Simán látta, hogy Williams meg van fogva esélye sincs semmire...
Ez egy paraszt hentesmunka volt...kár szépíteni...
A másik "okos" meg Cox, hogy miért kaptak zászlót...
ThundersNFL
Cox utána odament Barnetthez, és elmondta neki, hogy ezt kurvára nem kellett volna.
MrMiksa
Ha széttárt kéz Barnettnek szólt akkor nemszóltam és visszavonom 👍
ThundersNFL
Azt nem tudom megítélni, de valószínüleg a bíróknak szólt az a mozdulat. Gondolom a meccs hevében nem látta át a dolgot abban a pillanatban, viszont utána tartott Barnettnek egy alapos fejmosást.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Hát, ha ezt letudja agyrázkódással és két-három meccs kieséssel, akkor az egy igencsak remek hír. Én már career endinget láttam magam előtt :/
Wyatt
Detto.


Egy FK kommentből!!!! 😊 😉

Tudom nem, minden, de ilyen pocsék fiatal irányítónk van:

vabu 2 órája

Ők azok az irányítók, akik karrierjük első 44 meccsén a legtöbb TD passzt osztották ki az NFL történelmében:

1. Dan Marino - 101
2. Kurt Warner - 98
3. Johnny Unitas - 84
4. Andrew Luck - 80
5. Carson Wentz - 79
6. Peyton Manning - 78

😊
dande
Imádom az ilyen statokat.
Miért pont 44?! 😊
50 meccs az szép kerek szám, 48 meccs az 3 teljes alapszakasz, 40 is kerek, de miért pont 44?
Sobri Jóska
Gondolom Wentz ennyi meccset játszott eddig és rá volt kihegyezve ez a stat.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Hát, ha ezt letudja agyrázkódással és két-három meccs kieséssel, akkor az egy igencsak remek hír. Én már career endinget láttam magam előtt :/
Wyatt
Detto.


Egy FK kommentből!!!! 😊 😉

Tudom nem, minden, de ilyen pocsék fiatal irányítónk van:

vabu 2 órája

Ők azok az irányítók, akik karrierjük első 44 meccsén a legtöbb TD passzt osztották ki az NFL történelmében:

1. Dan Marino - 101
2. Kurt Warner - 98
3. Johnny Unitas - 84
4. Andrew Luck - 80
5. Carson Wentz - 79
6. Peyton Manning - 78

😊
dande
Imádom az ilyen statokat.
Miért pont 44?! 😊
50 meccs az szép kerek szám, 48 meccs az 3 teljes alapszakasz, 40 is kerek, de miért pont 44?

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
‪Eagles’ DE Derek Barnett will not be suspended for his hit last night on Packers’ RB Jamal Williams, per source. Barnett could be fined, but he will be spared a suspension because at the last moment, he turned and hit Williams with his shoulder.‬
Forrás:Adam Schefter

Érdekes...

Simán látta, hogy Williams meg van fogva esélye sincs semmire...
Ez egy paraszt hentesmunka volt...kár szépíteni...
A másik "okos" meg Cox, hogy miért kaptak zászlót...
ThundersNFL
Cox utána odament Barnetthez, és elmondta neki, hogy ezt kurvára nem kellett volna.
MrMiksa
Ha széttárt kéz Barnettnek szólt akkor nemszóltam és visszavonom 👍

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
‪Eagles’ DE Derek Barnett will not be suspended for his hit last night on Packers’ RB Jamal Williams, per source. Barnett could be fined, but he will be spared a suspension because at the last moment, he turned and hit Williams with his shoulder.‬
Forrás:Adam Schefter

Érdekes...

Simán látta, hogy Williams meg van fogva esélye sincs semmire...
Ez egy paraszt hentesmunka volt...kár szépíteni...
A másik "okos" meg Cox, hogy miért kaptak zászlót...
ThundersNFL
Cox utána odament Barnetthez, és elmondta neki, hogy ezt kurvára nem kellett volna.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
‪Eagles’ DE Derek Barnett will not be suspended for his hit last night on Packers’ RB Jamal Williams, per source. Barnett could be fined, but he will be spared a suspension because at the last moment, he turned and hit Williams with his shoulder.‬
Forrás:Adam Schefter

Érdekes...

Simán látta, hogy Williams meg van fogva esélye sincs semmire...
Ez egy paraszt hentesmunka volt...kár szépíteni...
A másik "okos" meg Cox, hogy miért kaptak zászlót...

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1177673606526111744
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1177640614164340736
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy FK kommentből!!!! 😊 😉

Tudom nem, minden, de ilyen pocsék fiatal irányítónk van:

vabu 2 órája

Ők azok az irányítók, akik karrierjük első 44 meccsén a legtöbb TD passzt osztották ki az NFL történelmében:

1. Dan Marino - 101
2. Kurt Warner - 98
3. Johnny Unitas - 84
4. Andrew Luck - 80
5. Carson Wentz - 79
6. Peyton Manning - 78

😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha ezt letudja agyrázkódással és két-három meccs kieséssel, akkor az egy igencsak remek hír. Én már career endinget láttam magam előtt :/

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Maddoxnak agyrázkódása van "csak". Jön a 10 napos megfigyelés és ha minden oké akkor pályára is léphet.
Elég kemény meccs volt ami a sérüléseket illeti. Szerencsére most mi jöttünk ki ebből jobban.....Packers részről nagyobb a veszteség(jobbulást nekik).
Ami viszont nem tetszett az a meccs elejei indokolatlan durvaság 1-2 játékostól. Ez eddig nem volt jellemző a csapatra és remélem nem is látunk ebből többet mert az ilyen viselkedés csak árt a csapatnak. Nyilván benne volt egy kis frusztráltság a gyengébb szezonkezdet miatt, de nem ez a módja. Remélem fejben helyretesznek mindenkit és így futunk neki a következő meccsnek.

Én úgy veszem, hogy ezzel a meccsel kezdődött el ténylegesen a szezon. Az előző 3 meccset betudom preseasonnak. Végre volt értékelhető játék O# és D# oldalon is. Persze a védelemnél a sec-ben van gond. Eleve sok a sérült. A Packers fel is ismerte ideje korán, hogy a pálya jobb oldala támadható és simán játszottak Adamsre....(elég nagy a szerencsefaktor a győzelmünkben, hogy a meccs végére lesérült.) JS-t én nem ekézném...csak a szokásos és ez most elég volt. Néha hajlamos túlzásba vinni a blitzeket, de a meccsnek ezen a pontján én is úgy éreztem, hogy támadható a Packers OL ezért nem is zavart(persze nem jött be és TD-t kaptunk, de ezután tudtunk váltani). Ami nekem fura, hogy az LB-k közül Bradham eléggé el van tűnve, de úgy az egész corp nem nagyon villog. Brown nevét is csak akkor hallom ha szabálytalankodunk. 😀

Az O# nekem kifejezetten tetszett tegnap. Szépen el voltak osztva a playek.Persze ehhez az is kellett, hogy a GB futás elleni védelme olyan volt amilyen. 😊 Mind2 RB szép munkát végzett (szép átlaggal futottak) ,kezd összeállni náluk is, hogy miként használjuk majd őket. Nagyon durva, hogy ahogy visszaállt Jeffery úgy tűnt el a játékból Agholor (akinek sztem utolsó szezonja itt). Jeffery hozta a kötelezőt bár én úgy vettem észre, hogy még kicsit darabos volt a mozgása(nem 100%-os még). Ha minden jól megy jön vissza Jaccpot is. Szval össze fog ez is állni szépen. Jöhetnének a pont gazdag meccsek O# oldalon.
Szval 2-2 és sztem most indulunk be.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szemre iszonyat ijesztő volt Maddox mozdulatlansága és az orvosi stáb nyüzsgése körötte.
Nekem nagyon Shazier érzésem volt/van. 😕
Sobri Jóska
Azt talán megúsztuk....

 twitter.com/2live_AM/status/1177583861284384770

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Szemre iszonyat ijesztő volt Maddox mozdulatlansága és az orvosi stáb nyüzsgése körötte.
Nekem nagyon Shazier érzésem volt/van. 😕