Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
2017 óta az első három körben draftolt játékosaink:
2017
Round 1, No. 14: Derek Barnett
Round 2, No. 43: Sidney Jones
Round 3, No. 99: Rasul Douglas
2018:
Round 2, No. 49: Dallas Goedert
2019:
Round 1, No. 22: Andre Dillard
Round 2, No. 53: Miles Sanders
Round 2, No. 57: JJ Arcega-Whiteside

Persze még korai, de van a 7ből olyan játékos, akiről azt lehet mondani, hogy ez a választás nagyon bevált volna?
Talán Sanders, a többi inkább a közepes szintet üti csak meg.
hden
Kicsit mintha türelmetlenek lennénk (én is) 😊

Barnett az,akitől nagyon sokat vártunk, hiszen úgy harangozták be, mint az új R. White. Egyelőre inkább az ifjabb B.Grahamre hajaz. Tehát még van remény 😛

S. Jonesnál bevállaltuk a sérülés red flaget, úgy tűnik nem kellett volna, főleg azon futókat nézve, akiket hozhattunk volna helyette. Talán ki lehetne próbálni, hogy nem szélen játszatjuk, hátha, akkor jobban menne neki.

RD no comment 😊

Goederttel kapcsolatban nem lehet panaszunk, mert őt kifejezetten Ertz párjának illetve második számú
TE-nek hoztuk. Még bőven be is érhet, fejben kell összekapnia magát.

Az ideiket meg még hagyjuk, hadd akklimatizálódjanak 😊 Dillard ráadásul az egyik legnehezebben megtanulható posztra jött. Legutóbb beszállva nem volt jó, de előtte voltak jó meccsei idő kell neki is. Anno LJ-t hoztuk Peters pótlására, aztán belőle kiváló RT-lett (mondjuk neki is kellett idő ahhoz is). Peters tovább húzta mint gondolták. De sztem jövőre már mindenképp visszavonul és akkor Dillardé a pálya.

Szóval nyugi, még van időnk aggódni miattuk 😀 Reméljük pl Dallas ellen jól megy nekik.

Egyébként tudom, nehezen képzelhető ilyen el, meg inkább magunk nyugtatására mondom ezt, de nekem DP szavaiból is az jött le, hogy inkább a Dallas ellen készültünk, mint a Vikes ellen. Mert az kvázi fontosabb. Reméljük meg is mutatjuk, hogy az jobban sikerült 😊


dande
Nekem is volt egy olyan érzésem meccs közben, hogy kb beleszarik mindenki, hogy itt mi lesz az eredmény, fölösleges szarrá hajtani magukat, mert a legfontosabb meccs az a Dallas elleni. És így utólag visszagondolva, van is benne valami... Szerintem el volt engedve ez a meccs úgy ahogy van.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Jenkins said the first touchdown came on a good offensive play-call against the Eagles’ quarters coverage and the second one was his fault for vacating the deep middle of the field.
“I think we’re trying to figure out what our identity is,” Jenkins said. “Obviously, with the (cornerback) rotation kind of changing, the personnel changing every week, it’s hard to find kind of what you are defensively. We’re still searching that. Still getting back healthy. We’ll continue to adjust, continue to fight. I don’t think that’s anything we question. The biggest thing is having guys like myself, the guys that are supposed to make plays, gotta do their job every time.”

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Itt egy nagyon jó cikk:

 twitter.com/ZackBlatt/status/1183715890816258061

Gugli fordítóval egész jól érthető. Jenkins eléggé ki van akadva az ifjakra, érthetően. Nem mintha neki pályája jobban ment volna 😛
dande
Én ezt olvastam az athletic-en és szerintem más volt az üzenete. De az én angolom persze nem az igazi.
Nekem az jött le,hogy egyrészt a vikes OC jol dolgozott az első nagy playnél aztán mi változtattunk de Jenkis is ludas volt mert hibázott igaz nehéz neki mert minden héten más a cb és aki van az is hibázik...

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
2017 óta az első három körben draftolt játékosaink:
2017
Round 1, No. 14: Derek Barnett
Round 2, No. 43: Sidney Jones
Round 3, No. 99: Rasul Douglas
2018:
Round 2, No. 49: Dallas Goedert
2019:
Round 1, No. 22: Andre Dillard
Round 2, No. 53: Miles Sanders
Round 2, No. 57: JJ Arcega-Whiteside

Persze még korai, de van a 7ből olyan játékos, akiről azt lehet mondani, hogy ez a választás nagyon bevált volna?
Talán Sanders, a többi inkább a közepes szintet üti csak meg.
hden
Kicsit mintha türelmetlenek lennénk (én is) 😊

Barnett az,akitől nagyon sokat vártunk, hiszen úgy harangozták be, mint az új R. White. Egyelőre inkább az ifjabb B.Grahamre hajaz. Tehát még van remény 😛

S. Jonesnál bevállaltuk a sérülés red flaget, úgy tűnik nem kellett volna, főleg azon futókat nézve, akiket hozhattunk volna helyette. Talán ki lehetne próbálni, hogy nem szélen játszatjuk, hátha, akkor jobban menne neki.

RD no comment 😊

Goederttel kapcsolatban nem lehet panaszunk, mert őt kifejezetten Ertz párjának illetve második számú
TE-nek hoztuk. Még bőven be is érhet, fejben kell összekapnia magát.

Az ideiket meg még hagyjuk, hadd akklimatizálódjanak 😊 Dillard ráadásul az egyik legnehezebben megtanulható posztra jött. Legutóbb beszállva nem volt jó, de előtte voltak jó meccsei idő kell neki is. Anno LJ-t hoztuk Peters pótlására, aztán belőle kiváló RT-lett (mondjuk neki is kellett idő ahhoz is). Peters tovább húzta mint gondolták. De sztem jövőre már mindenképp visszavonul és akkor Dillardé a pálya.

Szóval nyugi, még van időnk aggódni miattuk 😀 Reméljük pl Dallas ellen jól megy nekik.

Egyébként tudom, nehezen képzelhető ilyen el, meg inkább magunk nyugtatására mondom ezt, de nekem DP szavaiból is az jött le, hogy inkább a Dallas ellen készültünk, mint a Vikes ellen. Mert az kvázi fontosabb. Reméljük meg is mutatjuk, hogy az jobban sikerült 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
2017 óta az első három körben draftolt játékosaink:
2017
Round 1, No. 14: Derek Barnett
Round 2, No. 43: Sidney Jones
Round 3, No. 99: Rasul Douglas
2018:
Round 2, No. 49: Dallas Goedert
2019:
Round 1, No. 22: Andre Dillard
Round 2, No. 53: Miles Sanders
Round 2, No. 57: JJ Arcega-Whiteside

Persze még korai, de van a 7ből olyan játékos, akiről azt lehet mondani, hogy ez a választás nagyon bevált volna?
Talán Sanders, a többi inkább a közepes szintet üti csak meg.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 870 — !SuPeR6BoWL!
Zach Brown cut, úgyis olyan sok LBnk van... Ja nincs
eaglesmcnabb
WTF move?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
De bmeg miért, még elviselhetően is játsztott. Vagy a Kuzin nyilatkozat miatt.....

Vmi valóban nem kerek az öltözőben

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Zach Brown cut, úgyis olyan sok LBnk van... Ja nincs

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dillardnak nem sikerült jól beszállnia a meccsbe, 9 nyomás jött róla. Brooks viszont megint jól játszott, róla egy sem. Ennek is lehetett jelentősége Wentz teljesítménye kapcsán. Akinek messze nem voltak olyan gyorsan üres elkapói, mint Kuzinnak, így is menekült, ahonnan tudott.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt egy nagyon jó cikk:

 twitter.com/ZackBlatt/status/1183715890816258061

Gugli fordítóval egész jól érthető. Jenkins eléggé ki van akadva az ifjakra, érthetően. Nem mintha neki pályája jobban ment volna 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A DB állománynál az a baj, hogy az sztem nem oldható meg simán traddel. Persze, számít a jó játékos, de ha rendszeder nem működik, akkor mást is ki kell találni. Undin sem biztos, hogy megfelelő a posztra, illetve JSnek kellene frissülni, esetleg jobban az állományra szabni rendszert de ez úgy tűnik, neki már nehezen megy. Szó mi szó azzal egyik DC is nehezen kezd bármit, ha az első riszálásra elszáll DB a vonalon kívülre (ala S. Jones 😛)

Már a SB évben sem volt jó a Sec, de legalább annyit tudtak tartani, amíg a DL odaér. Mondjuk az is nehéz, ha a mi játékosunk ráfúj az ellenfél támadójára már repül, a zászló, nálunk meg ha 6 méterrel arrébb lökik az elkapónkat minden mehet tovább.

Reméljük a Dallas ellen tudunk változtatni, Josh Allenből sem csinálunk HoF irányítót, aztán meglátjuk a Macik ellen mire megyünk. Azért fontos lenne az NFC Nt legalább 2-2re menteni. Kb erre is számíthattunk, csak newm feltétlen ebben a felállásban 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
JJAW kuka. Egy elit elkapó, lásd JuJu kitűnik. Főleg egy ilyen szar WR sorban. Kuka sajnos.
Agholor is.
Brown jöhet hisztizni felőlem 😀
Eazzy
azért ez így elég vad.

JJAW egy szélső elkapó de neki most Jefferyt kéne kiszorítani... van még ideje azért 5 meccs után nem kukáznak ki senkit újonc évében
Janek
Egyetértek, eddig agyon harmatos, de rookie. Ha jövőre se tud pályára kerülni akkor lesz kuka, de azért nem ártana egy-egy megmozdulás idén tőle. Nyilván nem a pro bowler rookie-k a standardok, de a mai világban a rookie-knak is hozzá kell tennie a csapathoz, főleg 1-2. körösöknek (ha cserék, akkor rotációs szerepben is).
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
JJAW kuka. Egy elit elkapó, lásd JuJu kitűnik. Főleg egy ilyen szar WR sorban. Kuka sajnos.
Agholor is.
Brown jöhet hisztizni felőlem 😀
Eazzy
azért ez így elég vad.

JJAW egy szélső elkapó de neki most Jefferyt kéne kiszorítani... van még ideje azért 5 meccs után nem kukáznak ki senkit újonc évében

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
JJAW kuka. Egy elit elkapó, lásd JuJu kitűnik. Főleg egy ilyen szar WR sorban. Kuka sajnos.
Agholor is.
Brown jöhet hisztizni felőlem 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ha megnézzük, akkor eddig kb. ugyanaz a koreogárfia, mint tavaly, még a sérüléshullám is ugyanúgy megvan. 6-9 győzelmes középcsapatként játszunk.

A cornereknél nálam megbocsátható volt, hogy nem változtattunk az előző offseasonban, mert Douglas-Maddox-LeBlanc meglepően jól muzsikált az utolsó 4-5 meccsen Darby és Mills helyén. Meg kellett nézni, hogy tartósan is képesek-e ezt hozni. Darby és Mills sérülései miatt ez össze is jöhetett volna, ha nem sérül meg Maddox és LeBlanc is. Mindenesetre annyi azért kiderül, hogy Douglas inkább egy jó csere szint, aki tud jó meccseket hozni, de nem folyamatosan. Maddox a sérüléséig nem lépett előre, de róla még nem mondanék le. LeBlanc még nem játszott, de helyette Jones bebizonyítja, hogy mindenre alkalmatlan. Mills a héten már edzésbe állhat, és ha játszik, akkor upgrade-nek fog számítani, sajnos.
Schwartz tavaly is összekalapált valami használhatót a szezon második felére. Lehet, hogy ezt idén is meg fogja tenni, de én amit akartam megtudtam a cornerekről.

A LB-sorrol csak egy megjegyzés: igen, elbírja egy csapat, ha nincs jó linebackere, de ahhoz kell egy jó secondary és jó passrush ...

A másik nagy gond az elkapó poszt. Lényegében csak Alshon értékelhető, és ő is sérülten játszik, de legalább játszik, és teszi a dolgát. Sajnos ő is elejtett tegnap egy fontos passzt. Lassan Sanders a legjobb elkapónk, ami elég égő a többiekre nézve.
Az edzők felelőssége, hogy egy olyan elkapóra építették a passz stratégiát, akiről mi is tudtuk, hogy nem fog 16 meccset játszani az alapszakaszban. Ennyi kihagyásra persze nem számítottak az edzők sem, de senki nincs a rosteren, aki hasonló szerepet tudna betölteni, mint DeSean.
Agholornak 9+ milliót fizetünk azért, hogy lelassítson egy fly route közben, mert nem találja a tökéletesen elé érkező labdát.
Hollins egy special teamer és 4-5. elkapó, tőle többre nem számíthatunk. JJAW újonc, szóval még nem kell róla lemondani, de amit eddig (nem) csinált, az borzalom. Pont ilyen helyzetben lehetne várni egy papíron tehetséges újonctól, hogy hozzá tudjon tenni valamit.

Reméljük a szezon végén az edzői karban is komoly változások lesznek (Groh menjen mindenekelőtt). Ha ehhez egy negatív szezon kell, akkor inkább legyen.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Én a védelemnél úgy látom, hogy nem rossz a fal munkája. A futásokat keményen, agresszívan fogják. Mikkor passzol a qb, akkor is 1-2 ember átjut, de én azt látom, hogy nagyon hamar vannak üres célpontok, szinte már az első 3-4 yardon elszakadnak a db-ktől az elkapók és így könnyen, gyorsan tudnak rizikó nélkül passzolni, akár mélyen is, mert a hosszú passzoknál sem volt a QB-nak olyan sok ideje, hamar meglátta, hogy elszakadt a WR Douglasról (egyébként Sidney-ről is, csak nem arra ment a passz), aztán elkapja szinte zavartalanul és befut.
Érdekelne, hogy a nagy játékoknál mennyi a YAC az ellenfél elkapóinak, mert én azt látom, hogy nem tölt a laszti 50-60 yardot a levegőben, inkább 20-25 yardok és a többi yard after catch.
De én nem értek hozzá annyira, szóval lehet én látom rosszul...

Nagyon ritka, hogy DL-tól 3 sec alatt elérjék a QB-t, főleg ha nincs blitz hívva (márpedig nálunk az kevés van). Coxot duplázzák, Grahamra is jobban figyelnek, Barnetnek és a másik aktuális DT-nek meg nem elég ennyi idő!

Én továbbra is úgy gondolom, hogy nincs a jelenlegi állományban kezdő CB, csak olyan emberek akik 2. 3. számú CB-k, Jenkins se olyan fürge, ráadásul ő sokszor besegít a LB sornak, nem egy deep coverage Safety.
több mint 4 éve
Drebin84 Philadelphia Eagles 33
Én nem tudom, hogy segítene-e a CB sor védekezésén egy minőségi CB sor (hülyén hangzik, mert, ha a minőség jobb, akkor elvileg a védekezés is 😁) de attól félek ez JS rendszere miatt van.

Majdnem minden meccsen az van, hogy, ha dobnak hosszúkat, 90 %, hogy beszopjuk. Amikor elengedi a hosszú paszt az ellen QB, míg a levegőben van a labda, már akkor nincs meg a fél körmöm.

Mindig találnak vkit a CB-k közül, akit szopatnak, legyen az jó, vagy rossz játékos.

Szerkesztette: Drebin84
több mint 4 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Szerintem viszont az O nem volt olyan gáz. Wentz jól játszott más kérdés,hogy volt pár véleményes zászló/nem zászló is. Ami gáz az a cb munka. Meg talán a passrush .
Janek
Az O most kimondottan jónak tűnt, főleg Wentz. Ami baj volt az a slow start megint, és h a védelem miatt túl nagy lett a diffi. Azért O oldalon A WR sor nagyon nem oké, DJax úgy kell mint egy falat kenyér. Egyszerűen lassúak vagyunk, Hollins nem nfl elkapó sajnos. JJAWS pályára se tud kerülni, ami elég elszomorító 2. körös elkapótól és sajnos ő sem a speed WR kategória (hiába nem rossz a 40-es ideje). Remélem offseasonben egyik fontos szempont lesz a WR sor felgyorsítása. Agholor pedig sajnos a szokásos, képtelen hosszú labdát trackelni.

A védelemben ez sajnos elég para volt, nem értem mi lett a pass rushal. Egyik legjobbunk a Ridgeway volt, szóval még azt se mondanám h Malik Jackson kiesése miatt vagyunk ilyen rosszak. A CB sor brutális sajnos, Sidney Jones karrierje most ért véget számomra, 3. évében járunk, folyamatosan lesérül, ha meg egészséges akkor full bizonytalan.

3 trade opció kellene a csapatnak, CB, speed WR és DE. Ebből DE nagyjából lehetetlen, és ezt offseasonben kell rendezni, nem lesz olcsó ha draft ha FA ha trade lesz. Speed WR kell draftól mindenképp, első 3 körben, de lehet elsőben is húznék már. CB fronton kellene egy trade legjobban, méghozzá úgy h jövő évi első körösünk maradjon érintetlen.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem viszont az O nem volt olyan gáz. Wentz jól játszott más kérdés,hogy volt pár véleményes zászló/nem zászló is. Ami gáz az a cb munka. Meg talán a passrush .

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugye megmondtam, hogya Boys nyerni fog 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kikapott az Eagles, kikapott a Chiefs nyerni fog a Boys..

 prohardver.hu/dl/upc/2015-08/52937_mindenkihagyjon.jpg

😊
dande
Nyert a magyar valogatott. 😉
ulpianus
Megvertük a Montreallal a bajnokot az jobban vígasztal 😊

Közben érik vmi New Yorkban.... 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként egyre gázabbnak néz ki az Atlanta elleni vereség... Ha azt hozzuk még egész tűrhetően is állnánk.

Kíváncsi vagyok, mikor jönnek hangok az öltözőből, hogy nem stimmel vmi, akár az edzői stábban. Mert még 2-3 ilyen meccs és vége a békés hangulatnak....
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bánatomban muszáj megenni két somlóit 😊

Nem annyira a verség zavar, a Vikes ellen idegenben belefér, hanem a mikéntje.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Na jöhetnek az ilyenkor szokásos mindenki monnyon le szövegek. 😊

Amúgy a 38 pont tényleg sok amit kaptunk és igen mindenki szét fog passzolni minket. Nagyon kellenének a sérültek vissza a secondarybe.
Offense oldalon rengeteg még mindig a drop és sok fantázia sincs a játékunkban. Nagyon kellene vissza egy egészséges Jackson.

Edzői oldalon fontos lenne, hogy rendbe tegyék a csapatot fejben. Érezni lehetett a különbséget a Vikes és a mi fiaink között ami az összpontosítást illeti.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kikapott az Eagles, kikapott a Chiefs nyerni fog a Boys..

 prohardver.hu/dl/upc/2015-08/52937_mindenkihagyjon.jpg

😊
dande
Nyert a magyar valogatott. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...