Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok azt hiszem látjuk a problémát... 😊

Pederson: Eagles prioritizing D-line help at trade deadline
 www.thescore.com/nfl/news/1861347
dande
Nem ezt mondta, hanem amikor megkérdezték hogy melyik pozíciót lehetne erősíteni trade-del, akkor a szokásos bullshit válasz jött (nyilván soha senki nem fogja megosztani a terveit a médiával és más csapatokkal) hogy egy trade különösen hasznos lehet ha valamelyik egységben sok a sérülés, mint nálunk DT-ben.
Hulkeinstein
Úgy látom DP szavait szeretik mostanában kiforgatni, amire pl ràugrottak a Boys játékosok is rendesen.... Le lehetne erről szokni (tudom, nem fognak...)
dande
Eagles placed DT Hassan Ridgeway (ankle) on injured reserve.
Greengo
Az fsza....
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ok azt hiszem látjuk a problémát... 😊

Pederson: Eagles prioritizing D-line help at trade deadline
 www.thescore.com/nfl/news/1861347
dande
Nem ezt mondta, hanem amikor megkérdezték hogy melyik pozíciót lehetne erősíteni trade-del, akkor a szokásos bullshit válasz jött (nyilván soha senki nem fogja megosztani a terveit a médiával és más csapatokkal) hogy egy trade különösen hasznos lehet ha valamelyik egységben sok a sérülés, mint nálunk DT-ben.
Hulkeinstein
Úgy látom DP szavait szeretik mostanában kiforgatni, amire pl ràugrottak a Boys játékosok is rendesen.... Le lehetne erről szokni (tudom, nem fognak...)
dande
Eagles placed DT Hassan Ridgeway (ankle) on injured reserve.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok azt hiszem látjuk a problémát... 😊

Pederson: Eagles prioritizing D-line help at trade deadline
 www.thescore.com/nfl/news/1861347
dande
Nem ezt mondta, hanem amikor megkérdezték hogy melyik pozíciót lehetne erősíteni trade-del, akkor a szokásos bullshit válasz jött (nyilván soha senki nem fogja megosztani a terveit a médiával és más csapatokkal) hogy egy trade különösen hasznos lehet ha valamelyik egységben sok a sérülés, mint nálunk DT-ben.
Hulkeinstein
Úgy látom DP szavait szeretik mostanában kiforgatni, amire pl ràugrottak a Boys játékosok is rendesen.... Le lehetne erről szokni (tudom, nem fognak...)
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ok azt hiszem látjuk a problémát... 😊

Pederson: Eagles prioritizing D-line help at trade deadline
 www.thescore.com/nfl/news/1861347
dande
Nem ezt mondta, hanem amikor megkérdezték hogy melyik pozíciót lehetne erősíteni trade-del, akkor a szokásos bullshit válasz jött (nyilván soha senki nem fogja megosztani a terveit a médiával és más csapatokkal) hogy egy trade különösen hasznos lehet ha valamelyik egységben sok a sérülés, mint nálunk DT-ben.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok azt hiszem látjuk a problémát... 😊

Pederson: Eagles prioritizing D-line help at trade deadline
 www.thescore.com/nfl/news/1861347
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nj.com/eagles/2019/10/eagles-fletcher-cox-had-altercation-at-his-nj-home-involving-shotgun-everything-to-know.html

???? 😕
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Szurkolókkal szemben DP még nem engedte el a szezont remélem. egy L. a hátrány a dallashoz képest.
Vannak bajok a labda mindkét oldalán de ezeket ki lehet javítani.
Ami érdekes lesz az a miként.
Nagy trade nem fér bele pedig kéne egy WR.
A corner helyzetet szerintem úgy gondolják ugy oldják meg mint az elmúlt szezonban. Közepes játékosok sürűn rotálva és aki elkapja a fonalat az több időt kap. Persze oda kéne a mély DL ami eddig a futás ellen jól dolgozik igaz aki tud az inkább passzol ellenünk...

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
DP nagy magus meg akarta akadalyozni a lassu kezdest a dallas ellen és ez sikerult is. 2 gyors fumblival.

Btw Dillard mar jobban festett a falban.
Fajdlalmas latni hogy ha leveszik Ertz-et akkor kb kihereltek a pass O-t. Es a futas meg nem opcio mert hatranyban vagyunk a gyenge sec/balszerencse miatt.
Janek
Most értem csak a meccs végére, de szerintem pár playen kívül egész jól végezte a dolgát. Volt róla 1 sack és jött még pár hurry is, de alapvetően LT-k ritkán szoktak all pro szinten kezdeni a ligában. Nem volt se nagyon jó se kriminálisan rossz.

Remélem fejlődik majd. 😊
alatriste
Ő volt kvázi a legkisebb gondunk, bezzeg LJ. A Bufflo sem lesz egyszerűbb visszakapjuk a Jetsnek adott 10 sack felét 😛
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
DP nagy magus meg akarta akadalyozni a lassu kezdest a dallas ellen és ez sikerult is. 2 gyors fumblival.

Btw Dillard mar jobban festett a falban.
Fajdlalmas latni hogy ha leveszik Ertz-et akkor kb kihereltek a pass O-t. Es a futas meg nem opcio mert hatranyban vagyunk a gyenge sec/balszerencse miatt.
Janek
Most értem csak a meccs végére, de szerintem pár playen kívül egész jól végezte a dolgát. Volt róla 1 sack és jött még pár hurry is, de alapvetően LT-k ritkán szoktak all pro szinten kezdeni a ligában. Nem volt se nagyon jó se kriminálisan rossz.

Remélem fejlődik majd. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szó se róla, nem volt a legpontosabb dobás, és én próbálom Agholort védeni, de van néhány WR, akinek nem fáj ezért a labdáért ugrani....

 twitter.com/MarcFarzetta/status/1186652189785231360
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja igen, 1 meccsig tartott a Scandrick "kiràlyság", ki is raktuk.
dande
Már írtam és érkezett 2 PS arc. Mindkettő DT, Huggins és Rush. LeBlanc is hamarosan visszatér.
Nagyon várok új igazolást az 53-as keretbe.....
Greengo
Bocs nem figyeltem 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ja igen, 1 meccsig tartott a Scandrick "kiràlyság", ki is raktuk.
dande
Már írtam és érkezett 2 PS arc. Mindkettő DT, Huggins és Rush. LeBlanc is hamarosan visszatér.
Nagyon várok új igazolást az 53-as keretbe.....

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja igen, 1 meccsig tartott a Scandrick "kiràlyság", ki is raktuk.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
DP nagy magus meg akarta akadalyozni a lassu kezdest a dallas ellen és ez sikerult is. 2 gyors fumblival.

Btw Dillard mar jobban festett a falban.
Fajdlalmas latni hogy ha leveszik Ertz-et akkor kb kihereltek a pass O-t. Es a futas meg nem opcio mert hatranyban vagyunk a gyenge sec/balszerencse miatt.

több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ez így van, nem kérdés, 😉 csak próbálok valami pozitívat is keresni. 😊
dande
Ja én is, de nincs. 😀
Ha javítjuk a hibákat akkor lesz...akkor ez a Dallas is simán verhető lenne.
Greengo
Csak fel kellett volna javulnunk a Jets szintjére, és meglett volna 😊
MrMiksa
A Patriots ellen ez könnyen fog menni... 😀
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Megváltunk CB Orlando Scandricktől és DL Akeem Spencetől is. Anthony Rush(DT) jött .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ez így van, nem kérdés, 😉 csak próbálok valami pozitívat is keresni. 😊
dande
Ja én is, de nincs. 😀
Ha javítjuk a hibákat akkor lesz...akkor ez a Dallas is simán verhető lenne.
Greengo
Csak fel kellett volna javulnunk a Jets szintjére, és meglett volna 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az durva, higy Bills D még durvább. 😊 Ha sikerül megtartani a futásukat kevés pontos döcögős meccsre számítok. Muszáj lenne hozni, aztán talán a Bears ellen sikerül pozitívra fordítani a mérleget. Álmodok 😀
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ez így van, nem kérdés, 😉 csak próbálok valami pozitívat is keresni. 😊
dande
Ja én is, de nincs. 😀
Ha javítjuk a hibákat akkor lesz...akkor ez a Dallas is simán verhető lenne.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez így van, nem kérdés, 😉 csak próbálok valami pozitívat is keresni. 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Mondjuk az LB sorból Gerry kifejezetten pozitív meglepetés. Persze van honnan pozitív meglepetést okozni 😊, de egész tűrhetően megy neki.

Reméljük sikerül az öltözőt egybe kapni és helyre tenni a dolgokat. Ez az Edzői gárda számára kvázi majdnem nagyobb falat, mint a SBt megnyerni 😊

Nekem néha egyébként olyan érzésem van, mint ha pl DP és JS nem is beszélnének egymással. Jól elvan mindkettő a maga világában egymás mellett, és ha működik egyik vagy másik az is jó, ha nem akkor nem. Groh és Fipp meg csak úgy van. Persze ez nyilván spekuláció, meg keresi az ember a miértekre a választ, de innen messziről így tűnik számomra.
dande
Ez a NG kifejezetten pozitív meglepetés ok..csak ennek úgy kéne működnie, hogy van még előtte vki és ő jelentené a mélységet a keretben..és akkor mondhatnánk, hogy oh jeee a csere is OP. Érted Ridgeway meg Sweat vagy Spence is mutat szép dolgokat, de tudod, hogy ők a mélység és jók..és ez megnyugtat, hogy itt nincs gond, de amíg Kamu meg Nathan kezdők és mögöttük Duke Riley meg T.J. Edwardsok mozognak addig tudod, hogy ez az egység gondban van. (Az előző évekhez képest) Volt egy megbízható front7-ünk akik mögé elég volt egy közepes DB sor most ez leredukálódott egy front4-re és mögöttük a szakadék(még szép, hogy szétpasszolnak)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk az LB sorból Gerry kifejezetten pozitív meglepetés. Persze van honnan pozitív meglepetést okozni 😊, de egész tűrhetően megy neki.

Reméljük sikerül az öltözőt egybe kapni és helyre tenni a dolgokat. Ez az Edzői gárda számára kvázi majdnem nagyobb falat, mint a SBt megnyerni 😊

Nekem néha egyébként olyan érzésem van, mint ha pl DP és JS nem is beszélnének egymással. Jól elvan mindkettő a maga világában egymás mellett, és ha működik egyik vagy másik az is jó, ha nem akkor nem. Groh és Fipp meg csak úgy van. Persze ez nyilván spekuláció, meg keresi az ember a miértekre a választ, de innen messziről így tűnik számomra.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Jelenlegi formánkat nézve és a hátralévő schedulet ez egy 7-9 vagy 8-8 szezon lesz a legjobb esetben is.Lehet itt elemezgetni, hogy ki rossz meg miért rossz, de ilyen mértékű visszaesésre nem számítottam(a szezon előtt).
Gyakorlatilag a front4 után nincs védelmünk és ezt már az ellenfeleink is észrevették...így jönnek a kapott 30+ pontos meccsek.
O# oldalon meg hihetetlenül hiányzik egy megbízható mélységi célpont. Látszik, hogy enélkül megvan lőve az O# stratégiánk.Olyan érzésem van meccs közben ,hogy gyakorlatilag megvan a meccsre a stratégiánk csak amikor hosszú passz jönne egyszerűen skippelünk és jön is a következő play a sorban és ettől válik töredezetté és értelmetlennek tűnőnek a játékhívás.(lehetne ezzel is haladni, de nem elég jó a passprotection..ebben fejlődnünk kell)
Utólag DeSeanra építeni agyatlanság volt(úgy ,hogy kihagyja a fél szezont + Agholor is teljesen használhatatlan) és épp ezért a JJAW pick is feleslegesnek tűnik ha el sem jutunk a RZ közelébe. Emellett csak hab a tortán, hogy a már 100x nyugdíjba kívánt Peters hiánya azonnal kiütközött. (persze tegnap L. Johnson is szarrá lett szívatva)
Ehhez jön az edzői mentalitás ami papíron nem lenne rossz, de ha a játékosaink képtelenek elvégezni a feladatukat akkor hiába a nagy arc meg a győztes(a mindent bevállalunk és nekimegyünk ) attitűd . Egyelőre csak olyan csapatok ellen van esélyünk akiknek szar a futás elleni védelmük.(mert ezekben az esetekben hosszú driveokat tudunk vezetni és a védelmünk sincs fent annyit.)

Viszont mielőtt mindenki lemondana és hátralévő életét egy mekiben töltené...érdemes azon elgondolkodni, hogy milyen lépéseket kell tennünk ahhoz, hogy ezek a hibák javításra kerüljenek.Mert ezek javíthatóak és akkor újra be tud indulni a gépezet. Sztem az elkövetkező napokban közelebb jutunk , hogy megtudjuk merre mozdul a csapat. Nagy mozgásterünk nincs, de én mindenképp várnék még 1-2 igazolást október végéig. Ha ez nem történik meg akkor tudhatjuk , hogy nagyjából elengedtük ezt a szezont és marad a foltozgatás és a kisebb sikerek hajszolása. Tudom itt a topicban nagy need a CB, de én inkább várnék egy jó(jobb) LB-t..pláne úgy, hogy Brown el lett hajtva. (Tegnap már olyan neveket vettem észre a védelemben akiket max. garbage timeban vártam vna egy sima meccsen.) Illetve vágom, hogy nem fog megtörténni, de elférne egy mélységi WR a csapatban(ezt nyilván nem lépjük meg mert DeSean tuti jön vissza..csak kérdés hány meccsre 😀 )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Kedvenc Eagles drukkerünk vidije eléggé aktuális..

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/72740370_2458247554252599_5777438587507179520_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=NGr6bQ-wqigQ7kNvgEb4hLF&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYBzkHdEhEhph5YqWyCU8dWGRRlufM9OF0I4C4jGqUOL3w&oe=664D88DA
Eagles fans as team sucks in Dallas | 💀 | By NFL MemesFacebook
💀
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
DP < Frank Reich