Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Legalább nem kell cserélnetek cornerért Top 15 be drafton még bőven van jó
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hagyjuk a francba az egészet és próbàljuk újra fombolni a kabátot.... Eljött nálunk a SB győztes hangoover 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag 1. kört és Agholort ajánlottuk Patrick Petersonért. Nelsinho nélkül több vagy kevesebb picket kéne adnunk? 😀
csipkelli
De Keim kijelentette, hogy PP nem eladó. Mnodom, nekem X Howard vagy C Harris is elfogadható 😊
több mint 4 éve
csipkelli 3 337
Állítólag 1. kört és Agholort ajánlottuk Patrick Petersonért. Nelsinho nélkül több vagy kevesebb picket kéne adnunk? 😀
több mint 4 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Többiek általában még jól is szoktak kinézni Mills mellett 😃
de egyel többen vagyunk ami azért mégis csak jobb hátha jobban sikerül rotálni őket
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Mills játszik és mindjárt kezd. Reméljük hoz némi stabilitást.
dande
Az a baj, hogy Mills csak a jelenlegi állományhoz képest jó játékos, amúgy meg alsó-középkategória. Kb minden megmozdulására menni szokott a zászló (persze ehhez az is kell, hogy ne 10 yardról nézze, ahogy az elkapók befutnak az end zone-ba, ahogy a többi fogalmatlan balfasz) , úgyhogy én nem várok sok javulást a hátsó alakzatban. Ettől még a meccset le kell hozni, és le is fogjuk.

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mills játszik és mindjárt kezd. Reméljük hoz némi stabilitást.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ja igen a Jets ellen pl azért is műkõdhetett, mert nem volt irányító, aki oda dobja. Darnolddal azért más lett volna. Hál Istennek azt a lehetőséget kihasználtuk. Reméljük Cooperből, Gallupból Wittenből, Ezekielből stb... nem csinálunk nagy királyt, mert Dak azért oda tudja dobni, ha van egy kis lehetősége.
dande
mondjuk amarinak nem nagyon volt szar meccse ellenünk, még a raidersben sem.
legutóbb 10 elkapás/217yard 3TD.
Nem tudom mennyire lesz 100%-os, de ha igen a 100 yard/td sima, sajnos az erősségeihez passzol a mi secondary-nk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja igen a Jets ellen pl azért is műkõdhetett, mert nem volt irányító, aki oda dobja. Darnolddal azért más lett volna. Hál Istennek azt a lehetőséget kihasználtuk. Reméljük Cooperből, Gallupból Wittenből, Ezekielből stb... nem csinálunk nagy királyt, mert Dak azért oda tudja dobni, ha van egy kis lehetősége.
több mint 4 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nagyon nehéz kérdés, egyrészről elit játékos, aki megoldaná régóta tartó CB problémánkat, másrészről nagyon sok a 2 első kör úgy hogy mellé nyáron kb adni kell neki az új szerződést, ami a legnagyobb cb fizetés lesz a ligában. Ebből a szempontból jobb egy FA-t elhozni, őt is túl kell fizetni de legalább pickjeid maradnak.

Valószínűleg ott húztam volna meg a határt, hogy idei első+ jövő évi 2. kört adtam volna. Ez mint látjuk nem lett volna elég.

Azért azt látni kell, hogy a CB problémát orvosolni kell valahogy vagy most 2 hét alatt vagy offseasonben. De sajnos van itt még probléma (DE, speed WR).
Cooltiszo
Nem lamentálnánk ennyit a CB problémán, ha a passrush működne.
picksix
Más is leírta már, , de a passrushnak esélye sincs rendesen működni mert kb 1 másodperc, na jó 2 alatt van szabad elkapó. Nyilván összefügg a két dolog, de így nehéz odaérni az irányítóra, ha még ennyit sem tartanak hátul.
dande
Én is ezt érzem!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon nehéz kérdés, egyrészről elit játékos, aki megoldaná régóta tartó CB problémánkat, másrészről nagyon sok a 2 első kör úgy hogy mellé nyáron kb adni kell neki az új szerződést, ami a legnagyobb cb fizetés lesz a ligában. Ebből a szempontból jobb egy FA-t elhozni, őt is túl kell fizetni de legalább pickjeid maradnak.

Valószínűleg ott húztam volna meg a határt, hogy idei első+ jövő évi 2. kört adtam volna. Ez mint látjuk nem lett volna elég.

Azért azt látni kell, hogy a CB problémát orvosolni kell valahogy vagy most 2 hét alatt vagy offseasonben. De sajnos van itt még probléma (DE, speed WR).
Cooltiszo
Nem lamentálnánk ennyit a CB problémán, ha a passrush működne.
picksix
Más is leírta már, , de a passrushnak esélye sincs rendesen működni mert kb 1 másodperc, na jó 2 alatt van szabad elkapó. Nyilván összefügg a két dolog, de így nehéz odaérni az irányítóra, ha még ennyit sem tartanak hátul.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nagyon nehéz kérdés, egyrészről elit játékos, aki megoldaná régóta tartó CB problémánkat, másrészről nagyon sok a 2 első kör úgy hogy mellé nyáron kb adni kell neki az új szerződést, ami a legnagyobb cb fizetés lesz a ligában. Ebből a szempontból jobb egy FA-t elhozni, őt is túl kell fizetni de legalább pickjeid maradnak.

Valószínűleg ott húztam volna meg a határt, hogy idei első+ jövő évi 2. kört adtam volna. Ez mint látjuk nem lett volna elég.

Azért azt látni kell, hogy a CB problémát orvosolni kell valahogy vagy most 2 hét alatt vagy offseasonben. De sajnos van itt még probléma (DE, speed WR).
Cooltiszo
Nem lamentálnánk ennyit a CB problémán, ha a passrush működne.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó lenne egy Jason Peters féle és hatású tradet összehozni CB poszton 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Zach Brown cut, úgyis olyan sok LBnk van... Ja nincs
eaglesmcnabb
Kíváncsi leszek kinek szabadítottuk fel a roster helyet? 😀

Dillard a kezdő vasárnap a Cowboys ellen Peters sérülése miatt. A Vikes ellen volt azért gondja rendesen...meglátjuk vasárnap mire lesz képes.Az biztos, hogy az ő oldaláról lesz nagyobb nyomás.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nj.com/eagles/2019/10/ranking-cornerbacks-eagles-howie-roseman-should-target-after-losing-out-on-jalen-ramsey.html

Néhány lehetséges célpont. Van egy-két megmosolyogtató felvetés (PatRob), meg egy-kettő, aki jó lenne, csak tartok tőle drága (PP vagy CH). X.Howard hátha talán egyszerűbben mozdítható, ha már a Miami ennyire leépíti magát.
több mint 4 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Bears feladott két első kört Mackért, már csak egy QB-ra vannak attól, hogy SB contendernek legyenek.
Houston fala jelentősen feljavult a Tunsil pick után: 2 meccs, 0 sack.

Valamiért úgy látta Howie, hogy nekünk nem éri meg, biztos megvannak az okai. (én még hiszek neki/benne 😊 )
Mack eleve "jobb" karakter, mint Ramsey szerintem. Van két sérült cornerünk is, akik lassan visszatérnek, ráadásul a sapka alatt is szarul állunk.
hden
Mondjuk akiért megéri sok picket feladni az a QB poszt, ott vagy van jó irányítód vagy keresned kell minden áron, ezért elfogadható a sok pick értük.

A következő szint nálam az OT-DE kettős, ahol szintén prémium pozícióról beszélünk, és az egész csapatot befolyásolja ha elit játékost szerzel, szintén megfontolandó a drága kompenzáció.

Nálam a következő szint a CB-WR, ahol a 2 első kör nem fér bele, mert fontosak nagyon, de nincsenek benne a top 3-ba fontossági sorrendbe nálam. Első kör + 2-3 ami beleférhet igazán prémium emberért.

Ki volt az utolsó olyan csapat aki SB-t tudott nyerni több mint 1 körös pick csere után 3 éven belül (kivéve QB-ért)? Nekem nem ugrik be egy sem őszintén.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Bears feladott két első kört Mackért, már csak egy QB-ra vannak attól, hogy SB contendernek legyenek.
Houston fala jelentősen feljavult a Tunsil pick után: 2 meccs, 0 sack.

Valamiért úgy látta Howie, hogy nekünk nem éri meg, biztos megvannak az okai. (én még hiszek neki/benne 😊 )
Mack eleve "jobb" karakter, mint Ramsey szerintem. Van két sérült cornerünk is, akik lassan visszatérnek, ráadásul a sapka alatt is szarul állunk.
több mint 4 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Nagyon nehéz kérdés, egyrészről elit játékos, aki megoldaná régóta tartó CB problémánkat, másrészről nagyon sok a 2 első kör úgy hogy mellé nyáron kb adni kell neki az új szerződést, ami a legnagyobb cb fizetés lesz a ligában. Ebből a szempontból jobb egy FA-t elhozni, őt is túl kell fizetni de legalább pickjeid maradnak.

Valószínűleg ott húztam volna meg a határt, hogy idei első+ jövő évi 2. kört adtam volna. Ez mint látjuk nem lett volna elég.

Azért azt látni kell, hogy a CB problémát orvosolni kell valahogy vagy most 2 hét alatt vagy offseasonben. De sajnos van itt még probléma (DE, speed WR).
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
én nem adnék 2 elsőt egy pénzhajhász játékosért aki mindjárt kifut a rookie szerződésből.

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Maddoxról mi hír?
Sobri Jóska
semmi. Annyit oldastam, hogy Mills és Darby edzésbe állt, Maddoxról említést sem tesznek.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
2017 óta az első három körben draftolt játékosaink:
2017
Round 1, No. 14: Derek Barnett
Round 2, No. 43: Sidney Jones
Round 3, No. 99: Rasul Douglas
2018:
Round 2, No. 49: Dallas Goedert
2019:
Round 1, No. 22: Andre Dillard
Round 2, No. 53: Miles Sanders
Round 2, No. 57: JJ Arcega-Whiteside

Persze még korai, de van a 7ből olyan játékos, akiről azt lehet mondani, hogy ez a választás nagyon bevált volna?
Talán Sanders, a többi inkább a közepes szintet üti csak meg.
hden
Kicsit mintha türelmetlenek lennénk (én is) 😊

Barnett az,akitől nagyon sokat vártunk, hiszen úgy harangozták be, mint az új R. White. Egyelőre inkább az ifjabb B.Grahamre hajaz. Tehát még van remény 😛

S. Jonesnál bevállaltuk a sérülés red flaget, úgy tűnik nem kellett volna, főleg azon futókat nézve, akiket hozhattunk volna helyette. Talán ki lehetne próbálni, hogy nem szélen játszatjuk, hátha, akkor jobban menne neki.

RD no comment 😊

Goederttel kapcsolatban nem lehet panaszunk, mert őt kifejezetten Ertz párjának illetve második számú
TE-nek hoztuk. Még bőven be is érhet, fejben kell összekapnia magát.

Az ideiket meg még hagyjuk, hadd akklimatizálódjanak 😊 Dillard ráadásul az egyik legnehezebben megtanulható posztra jött. Legutóbb beszállva nem volt jó, de előtte voltak jó meccsei idő kell neki is. Anno LJ-t hoztuk Peters pótlására, aztán belőle kiváló RT-lett (mondjuk neki is kellett idő ahhoz is). Peters tovább húzta mint gondolták. De sztem jövőre már mindenképp visszavonul és akkor Dillardé a pálya.

Szóval nyugi, még van időnk aggódni miattuk 😀 Reméljük pl Dallas ellen jól megy nekik.

Egyébként tudom, nehezen képzelhető ilyen el, meg inkább magunk nyugtatására mondom ezt, de nekem DP szavaiból is az jött le, hogy inkább a Dallas ellen készültünk, mint a Vikes ellen. Mert az kvázi fontosabb. Reméljük meg is mutatjuk, hogy az jobban sikerült 😊


dande
Ha jobban készültünk a Dallasra az elég szomorú, nehogy egy meccsen múljon. Szerintem megint hoztuk a szokásos semmilyen offenset. Ez a csapat egy erős középcsapatra (pl. Titans) hajaz. Sehol sem nyújt a csapat semmi extrát (max futásvédelem), néha egy-egy pillanatban valaki előrelép, de senki nem tud tartós extra teljesítményt nyújtani.

Most a Ramsey tradet látva nekem simán megért volna 2 első kört + Jones.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként lassan Mills is visszatér, kérdés, milyen formában.
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
According to ESPN’s Adam Schefter, the Rams have sent two first round picks over the next two years and a fourth rounder to the Jacksonville Jaguars in exchange for perhaps the best cornerback in the league, Jalen Ramsey.

na akkor ezen se kell már izgulni

mondjuk lehetett sejteni, miután elküldték Peterst a Ravensbe

Szerkesztette: karmïgran
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Maddoxról mi hír?

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez nem rossz, még ha nincs is olyan hatása egyelőre, mint szeretnénk:

 twitter.com/john_gonoude/status/1184151757628362754