Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
#Eagles CB Avonte Maddox, who had movement in all his extremities late last night after a friendly fire hit from teammate Andrew Sendejo, flew home with the team last night. He was sent to a local hospital, but was discharged quickly enough to return to Philly. A good sign.
 www.thescore.com/s/11778211
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Kíváncsi vagyok megkérdezik-e DP-t, hogy miért adta Wentz kezébe a labdát a végén 2&5-re a félpályán, amikor a második félidőben sztem nem volt 3 yardos futásnál rosszabbotok...
gabokocka
mert a futás szar és maradi, a passz meg a menő!
braxa88
Ja, csak Wentz meg anticlutch, igazából picket vártam a két incomplete helyett...
gabokocka
Pedig anno a North Dakota Staten a futásai mellett a clutch mivolta volt az egyik legnagyobb erénye.
iktriad
El nem adja a végén, de egyértelmű anticlutch

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi vagyok megkérdezik-e DP-t, hogy miért adta Wentz kezébe a labdát a végén 2&5-re a félpályán, amikor a második félidőben sztem nem volt 3 yardos futásnál rosszabbotok...
gabokocka
mert a futás szar és maradi, a passz meg a menő!
braxa88
Ja, csak Wentz meg anticlutch, igazából picket vártam a két incomplete helyett...
gabokocka
Pedig anno a North Dakota Staten a futásai mellett a clutch mivolta volt az egyik legnagyobb erénye.
több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Szimpatikus csapat a GB., így azt hiszem a jövőhéten szurkolni is fogok Nekik!
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Kíváncsi vagyok megkérdezik-e DP-t, hogy miért adta Wentz kezébe a labdát a végén 2&5-re a félpályán, amikor a második félidőben sztem nem volt 3 yardos futásnál rosszabbotok...
gabokocka
mert a futás szar és maradi, a passz meg a menő!
braxa88
Lynch 😕
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Perverz állatok vagytok, nektek tényleg kell az a kutyamaszk, hogy menjen 😀 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk úgy jârt a GB mint tavaly Giants 2x. Barkley szanaszét futott, de 2x nyertünk. Most Adams karrier meccset tolhatott és ARod is nagyot játszott mégis sikerült nyerni. Furcsa a játék na.


Nem tudom JS direkt csinálja-e de lassan leszokhatna erről, hogy vkinek az ellen Oból nagy napot ad a D, és kicsit simábban is nyerhetnénk 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kíváncsi vagyok megkérdezik-e DP-t, hogy miért adta Wentz kezébe a labdát a végén 2&5-re a félpályán, amikor a második félidőben sztem nem volt 3 yardos futásnál rosszabbotok...
gabokocka
Másodikra valóban lehetett volna futni, de aztán 3. és 6 volt, menni kellett tovább. Meg biztos színesíteni akartuk a játékot, Wentznek addig jól ment, most épp elrontotta. Hála Istennek sikerült így is nyerni.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kíváncsi vagyok megkérdezik-e DP-t, hogy miért adta Wentz kezébe a labdát a végén 2&5-re a félpályán, amikor a második félidőben sztem nem volt 3 yardos futásnál rosszabbotok...
gabokocka
mert a futás szar és maradi, a passz meg a menő!
braxa88
Ja, csak Wentz meg anticlutch, igazából picket vártam a két incomplete helyett...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kíváncsi vagyok megkérdezik-e DP-t, hogy miért adta Wentz kezébe a labdát a végén 2&5-re a félpályán, amikor a második félidőben sztem nem volt 3 yardos futásnál rosszabbotok...
gabokocka
mert a futás szar és maradi, a passz meg a menő!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kíváncsi vagyok megkérdezik-e DP-t, hogy miért adta Wentz kezébe a labdát a végén 2&5-re a félpályán, amikor a második félidőben sztem nem volt 3 yardos futásnál rosszabbotok...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Maddox elővigyázatosságból kórházban van.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szép munka!
💪😉
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Reménykedjünk, hogy Maddox sérülése nem súlyos, és csak elővigyázatosságból volt a nyakmerevítő és a hordágy.

A győzelem megvan, de azért sok probléma továbbra is fennáll. Gyenge meccskezdés -10 ről. Utána viszont jó volt az offense. Meg sikerült ragadni azt az esélyt, hogy idegenben a GB ellen akkor lehet esélyünk, ha lesz futójáték. És lett. Remélem látják Pedersonék, hogy mi van, ha nem csak 1-1 playre adják a labdát Howardnak. Ő kellene legyen az első számú back, és Sanders-szel lehet csinálni a ritmusváltásokat.

A védelemnek volt 3 fontos megmozdulása: stripsack, és a 2 goal line stand. Ezek nélkül nyilván nem nyertünk volna, de viszont ezeken kívül sok jó nem is volt. Értelmes Qb ellen csak sok pontos meccsen nyerhetünk velük.

Az egy dolog, hogy vannak alapból gyenge játékosok a csapatrészben. Ugyanakkor erre rátesz Schwartz sokszor önmegsemmisítő sémája és játékhívásai. Ő tényleg az anti-Jim Johnson: az ellen blitzel és akkor, aki ellen és amikor nem kéne. Plusz nagyon fegyelmezetlen a védelem, rengeteg felesleges szabálytalanság van (ez edzői felelősség is).

Azokból a cornerekből akikkel nekivágtunk a szezonnak, már csak Douglas egészséges. Írtam 1-2 hete, hogy nemsokára az utcáról felszedett emberek fognak játszani. És tényleg: most a héten összeszedett Craig James csinálta meg a végén a kulcs játékot. Ha valami jó van Schwartz rendszerében, akkor az, hogy a gyengébb cornerekkel is tudja hozni ugyanazt a (gyenge) szintű passzvédekezést, mint a papíron jobb játékosokkal. 😀 Láttuk ezt tavaly is. Abban lehet talán reménykedni, hogy Leblanc majd visszajön IR-ról, és valamikor Mills is visszatér a PUP-ről.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
“Believe that you’re the best man for the job tonight.”

#PHIvsGB | #FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/11773447

Még a meccs előtt
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
JayB
Oh boy..🙃 Gratula, nagyon akartatok es nagyon kellett. Remelem ez ket eros es nem ket kozepes csapat meccse volt!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azon az egy hülye passzon kívül Wentznek is jár a pacsi, meg az O playcallingnak 😊

Remėljük minden sérült rendbe jön.
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ezt nem láttam jönni.. ijesztő volt ez a Maddox sérülés, remélem egyik sérülés sem komoly, ezután már tényleg kellene egy Ramsey trade
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na akkor elkezdődött a szezon. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
shivo
ezzel nyugtatod magad, hogy nem megy el a szezon ma éjszaka? 😀
eaglesmcnabb
Igen 🤣 valamibe kell kapadzkodjak 🤣
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
shivo
ezzel nyugtatod magad, hogy nem megy el a szezon ma éjszaka? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
shivo
Simán nyertek.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
JayB
Eltudjuk kapni a labdát illetve nem ejtjük el az már csoda 😛 Minden más azon felül vagyon 😀
dande
Az emberanyag ennél sokkal jobb szereplésre lenne elegendő, csak valami nem áll össze. Remélem ellenünk még nem lesz fordulat. Utána már tudok szurkolni nektek 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
JayB
Eltudjuk kapni a labdát illetve nem ejtjük el az már csoda 😛 Minden más azon felül vagyon 😀