Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Bowl.hu újjáalakulása/ átalakulása ellenére én az FD fórumán folytatom sasokkal kapcsolatos tevékenységemet, mivel jórészt saját gyermekemnek tekintem azt az oldalt. Aki úgy gondolja, ott megtalál, bármiféle sasokkal kapcsolatos felvetésre szívesen válaszolok. Remélem a jövőben közös meccsnézések szervezésére is sort tudunk keríteni majd, ismét!

Üdv: Shawn
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Donald Trump elnök lemondta az Eagles meghívását a Fehér Házba !

A csapat kiadott egy közleményt, melyben kifejezi háláját a Phili közösségnek a támogatásáért, és úgy reagál az Elnök lépésére, hogy nem is foglalkozik vele!
Ez tetszik!
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ömmmi ez a váltás? Valaki összefoglalja nekem?

Illetve ez az ótvar amit lentebb linkeltetek csak valami trollkodás, nem a forum valóban ugye?
Eazzy
Magyarországon vagyunk...
tûzoltó
Szegény ember kézzel nőz, vagyeztmárelőttemegyszer?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ömmmi ez a váltás? Valaki összefoglalja nekem?

Illetve ez az ótvar amit lentebb linkeltetek csak valami trollkodás, nem a forum valóban ugye?
Eazzy
Magyarországon vagyunk...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Ömmmi ez a váltás? Valaki összefoglalja nekem?

Illetve ez az ótvar amit lentebb linkeltetek csak valami trollkodás, nem a forum valóban ugye?
Eazzy
NFL csevegő /Broncos Topic
Seattle/Bills topicoc rendeltetésszerűen működnek 😊
több mint 5 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Ömmmi ez a váltás? Valaki összefoglalja nekem?

Illetve ez az ótvar amit lentebb linkeltetek csak valami trollkodás, nem a forum valóban ugye?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
gmailnél a spambe küldi alapból, de kivettem az emailes jelszómegerősítést, így ez már ott se lehet gond

de a karmigran nicknek most beállítottam egy új jelszót, mindjárt küldöm pm-ben
r.baggio
köszönöm szépen 😊
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 853 — No es importante
már freemaillel és citromaillel is be lehet regisztrálni
r.baggio
és gmail-lel? 2 google fiókkal próbáltam regisztrálni, egyikkel se sikerült 😐 (nem küld mailt a jelszóval)
karmïgran
gmailnél a spambe küldi alapból, de kivettem az emailes jelszómegerősítést, így ez már ott se lehet gond

de a karmigran nicknek most beállítottam egy új jelszót, mindjárt küldöm pm-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
már freemaillel és citromaillel is be lehet regisztrálni
r.baggio
és gmail-lel? 2 google fiókkal próbáltam regisztrálni, egyikkel se sikerült 😐 (nem küld mailt a jelszóval)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 853 — No es importante
Azt lehet tudni a FK oldalon is lesz külön csapatforum!?remélem igen😊
Rob85
 fuzovelkifele.com/forum/nfl-csapatforumok/philadelphia-eagles/

már freemaillel és citromaillel is be lehet regisztrálni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azt lehet tudni a FK oldalon is lesz külön csapatforum!?remélem igen😊
Rob85
Már van, de néz be itt az NFL Csevegőbe és a Denver Topikba. Szerintem elég sok új infót találsz majd.
több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Azt lehet tudni a FK oldalon is lesz külön csapatforum!?remélem igen😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor egy búcsú poszt itt még belefér (egyelőre annak szánom).

Nem tudom ki jön, ki marad, hogyan alakul. Köszönöm ezt a hosszú 10-n x esztendőt, azoknak, akik elviseltek, és egy betűt is olvastak ebből a több mint 15000 hszból.

Örülök, hogy együtt szurkolhattunk a SB győzelemnek itt, és együtt örülhettünk majd esetleg a következőnek amott.

Mindenkinek sok örömöt kívánok ebben a játékban (mert az amerikai foci is csak játék) de még több örömöt, és áldást a való életben (ami akkor jó, ha néha szintén csak játék 😉!

üdv: Dande
dande
"ki jön, ki marad..." menni ÉS maradni választás nem létezik?
tûzoltó
Akkor egy búcsú poszt itt még belefér (egyelőre annak szánom).

Nem tudom ki jön, ki marad, hogyan alakul. Köszönöm ezt a hosszú 10-n x esztendőt, azoknak, akik elviseltek, és egy betűt is olvastak ebből a több mint 15000 hszból.

Örülök, hogy együtt szurkolhattunk a SB győzelemnek itt, és együtt örülhettünk majd esetleg a következőnek amott.

Mindenkinek sok örömöt kívánok ebben a játékban (mert az amerikai foci is csak játék) de még több örömöt, és áldást a való életben (ami akkor jó, ha néha szintén csak játék 😉!

üdv: Dande
dande
"ki jön, ki marad..." menni ÉS maradni választás nem létezik?
tûzoltó
Ami jól esik testvír szabadság van 😉
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Akkor egy búcsú poszt itt még belefér (egyelőre annak szánom).

Nem tudom ki jön, ki marad, hogyan alakul. Köszönöm ezt a hosszú 10-n x esztendőt, azoknak, akik elviseltek, és egy betűt is olvastak ebből a több mint 15000 hszból.

Örülök, hogy együtt szurkolhattunk a SB győzelemnek itt, és együtt örülhettünk majd esetleg a következőnek amott.

Mindenkinek sok örömöt kívánok ebben a játékban (mert az amerikai foci is csak játék) de még több örömöt, és áldást a való életben (ami akkor jó, ha néha szintén csak játék 😉!

üdv: Dande
dande
"ki jön, ki marad..." menni ÉS maradni választás nem létezik?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor egy búcsú poszt itt még belefér (egyelőre annak szánom).

Nem tudom ki jön, ki marad, hogyan alakul. Köszönöm ezt a hosszú 10-n x esztendőt, azoknak, akik elviseltek, és egy betűt is olvastak ebből a több mint 15000 hszból.

Örülök, hogy együtt szurkolhattunk a SB győzelemnek itt, és együtt örülhettünk majd esetleg a következőnek amott.

Mindenkinek sok örömöt kívánok ebben a játékban (mert az amerikai foci is csak játék) de még több örömöt, és áldást a való életben (ami akkor jó, ha néha szintén csak játék 😉!

üdv: Dande
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
A hírek szerint Foles sem nagyon akart a Brownshoz menni, ezért sem jött létre a trade. Vajon miért, nem is értem? 😛

S valóban, általában ebbe a játékosnak nincs beleszólása, de Foles esetében ez nyilván más helyzet.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Ez a "varázsló" dolog neked nagyon beleégett a tudatodba 😀MrMiksa
Szimplán csak mindig meglep, hogy mennyire felmagasztalnak GM-eket azért, mert képesek megoldani azt, hogy az adott évre kevesebb legyen a caphitje egy játékosnak, a következőben pedig úgysem érdekel most minket. Iktriad is ki van rendszeresen akadva, hogy a GM képes úgy elosztani 23 milliót, hogy idén 5-öt ad, jövőre 18-at, hogy mekkora varázsló. Azt, hogy mi azon a varázslat, hogy egy számot két felé tud osztani, azt nem tudom, meg azt sem, hogy abban mi a varázslat, hogy a következő évre már +30-40 millióval áll egy csapat. Aztán amikor jönnek a cutok, trade-ek, akkor meg nem értik az emberek, hogy ezt most miért kellett. Csak viccesek ezek a reakciók nekem
Wyatt
és Dallasban 10 éve 'cap hell' van.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyelőre egy undrafted rookie érkezett a helyzet kezelésére Kyle Wilson. Ha már a drafton hanyagoltuk a LB posztot. Reméljük bejön illetve már az jó ha az 53t megéri.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a "varázsló" dolog neked nagyon beleégett a tudatodba 😀MrMiksa
Szimplán csak mindig meglep, hogy mennyire felmagasztalnak GM-eket azért, mert képesek megoldani azt, hogy az adott évre kevesebb legyen a caphitje egy játékosnak, a következőben pedig úgysem érdekel most minket. Iktriad is ki van rendszeresen akadva, hogy a GM képes úgy elosztani 23 milliót, hogy idén 5-öt ad, jövőre 18-at, hogy mekkora varázsló. Azt, hogy mi azon a varázslat, hogy egy számot két felé tud osztani, azt nem tudom, meg azt sem, hogy abban mi a varázslat, hogy a következő évre már +30-40 millióval áll egy csapat. Aztán amikor jönnek a cutok, trade-ek, akkor meg nem értik az emberek, hogy ezt most miért kellett. Csak viccesek ezek a reakciók nekem

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
#varázsló aztán nehogy az legyen, mint a szomszédban, hogy annyit tologattak át folyamatosan a következő évekre, hogy a már gyakorlatilag használhatatlan embereket sem lehetett kivágni, mert nem tudtál velük semmit spórolni 😊
Wyatt
Azért ha megnézed, Howie nem akárkiknek strukturálgatja a szerződését.
Kizárólag a posztjukon ligaelitbe tartozó alapemberek, akikre hosszútávon is a csapat alapköveiként tekintenek:
ERTZ
BROOKS
LANE JOHNSON

Jövőre megcsinálja ugyanezt pl. COX és Jeffery szerződésével is, plusz szerintem esélyes hogy Wentz és Graham új szerződése is így fog indulni: alacsony base salary, de első éven garantáltként odaadott óriási aláírási pénz, ami a cap számításnál szépen eloszlik 4-5 évre! 😉

Nem emlékszem már ki mondta itt a fórumban, hogy soha ne aggódjunk a cap miatt, higyjük el Howie excel táblájában már réges rég le van vezetve min. 2021-ig minden, és a fontos emberekre mindig megvan a lóvé! 😉

Azóta én is ebben hiszek, csak szeretek aggódni és számolgatni! 😂
robby3
Nem is a kezdőkről van szó hanem a minőségi kiegészítő emberekről. Nincs gond ha betaláltok a drafton de ha a piacról kell megoldani akkor vége.

Pont ti mutattátok meg tavaly, hogy mennyit számít a minőségi rotáció.
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
#varázsló aztán nehogy az legyen, mint a szomszédban, hogy annyit tologattak át folyamatosan a következő évekre, hogy a már gyakorlatilag használhatatlan embereket sem lehetett kivágni, mert nem tudtál velük semmit spórolni 😊
Wyatt
Azért ha megnézed, Howie nem akárkiknek strukturálgatja a szerződését.
Kizárólag a posztjukon ligaelitbe tartozó alapemberek, akikre hosszútávon is a csapat alapköveiként tekintenek:
ERTZ
BROOKS
LANE JOHNSON

Jövőre megcsinálja ugyanezt pl. COX és Jeffery szerződésével is, plusz szerintem esélyes hogy Wentz és Graham új szerződése is így fog indulni: alacsony base salary, de első éven garantáltként odaadott óriási aláírási pénz, ami a cap számításnál szépen eloszlik 4-5 évre! 😉

Nem emlékszem már ki mondta itt a fórumban, hogy soha ne aggódjunk a cap miatt, higyjük el Howie excel táblájában már réges rég le van vezetve min. 2021-ig minden, és a fontos emberekre mindig megvan a lóvé! 😉

Azóta én is ebben hiszek, csak szeretek aggódni és számolgatni! 😂
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Épp tegnap csináltam egy 2019-es cap kalkulációt az overthecap.com-on, és hát valóban gyászos a helyzet...

Amivel számoltam:
- Foles ”cut”,
- Bennett cut,
- Peters visszavonul,
- Long visszavonul,
- McLeod cut/trade (nem ér 10millát).

Ebben az esetben 11M-val lennénk a cap alatt + amennyit idén megspórolunk és átviszünk jövőre, ami a Kendricks cut post-June1 könyvelése esetén jelenleg kb 6M.
Tehát 17M körül lenne cap space.

Viszont FA lesz:
GRAHAM, Hicks, Ajayi, Darby, Elliot, Wallace, Ngata, Sudfeld, stb... még jópár kiegészítő ember.

A gond nem kicsi... hogy fájni fog, az már most tuti 😔

És ha megnézzük, igazából alig van vki, akinek az elküldésén szigorúan csak DeadMoney szempontból egyáltalán érdemes lenne elgondolkodni:
- Kelce: 6,5M spórolás DM nélkül,
- Agholor: 9,5M spórolás, DM nélkül,
- Jenkins: 6,5M spórolás, 3M DM mellett,
- és kb ennyi...

Minimális mozgástér, esetleg a szokásos átstrukturálások jöhetnek még, de hova tologassuk a lóvét?? 2020-ban sem lesz jobb a helyzet, sőt...
És akkor Wentz vészesen közelgő gigaszerződéséről még nem is beszéltünk...

De mint mindig, In Howie we trust! 😉
robby3
#varázsló aztán nehogy az legyen, mint a szomszédban, hogy annyit tologattak át folyamatosan a következő évekre, hogy a már gyakorlatilag használhatatlan embereket sem lehetett kivágni, mert nem tudtál velük semmit spórolni 😊
Wyatt
Ez a "varázsló" dolog neked nagyon beleégett a tudatodba 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Épp tegnap csináltam egy 2019-es cap kalkulációt az overthecap.com-on, és hát valóban gyászos a helyzet...

Amivel számoltam:
- Foles ”cut”,
- Bennett cut,
- Peters visszavonul,
- Long visszavonul,
- McLeod cut/trade (nem ér 10millát).

Ebben az esetben 11M-val lennénk a cap alatt + amennyit idén megspórolunk és átviszünk jövőre, ami a Kendricks cut post-June1 könyvelése esetén jelenleg kb 6M.
Tehát 17M körül lenne cap space.

Viszont FA lesz:
GRAHAM, Hicks, Ajayi, Darby, Elliot, Wallace, Ngata, Sudfeld, stb... még jópár kiegészítő ember.

A gond nem kicsi... hogy fájni fog, az már most tuti 😔

És ha megnézzük, igazából alig van vki, akinek az elküldésén szigorúan csak DeadMoney szempontból egyáltalán érdemes lenne elgondolkodni:
- Kelce: 6,5M spórolás DM nélkül,
- Agholor: 9,5M spórolás, DM nélkül,
- Jenkins: 6,5M spórolás, 3M DM mellett,
- és kb ennyi...

Minimális mozgástér, esetleg a szokásos átstrukturálások jöhetnek még, de hova tologassuk a lóvét?? 2020-ban sem lesz jobb a helyzet, sőt...
És akkor Wentz vészesen közelgő gigaszerződéséről még nem is beszéltünk...

De mint mindig, In Howie we trust! 😉
robby3
#varázsló aztán nehogy az legyen, mint a szomszédban, hogy annyit tologattak át folyamatosan a következő évekre, hogy a már gyakorlatilag használhatatlan embereket sem lehetett kivágni, mert nem tudtál velük semmit spórolni 😊

több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Épp tegnap csináltam egy 2019-es cap kalkulációt az overthecap.com-on, és hát valóban gyászos a helyzet...

Amivel számoltam:
- Foles ”cut”,
- Bennett cut,
- Peters visszavonul,
- Long visszavonul,
- McLeod cut/trade (nem ér 10millát).

Ebben az esetben 11M-val lennénk a cap alatt + amennyit idén megspórolunk és átviszünk jövőre, ami a Kendricks cut post-June1 könyvelése esetén jelenleg kb 6M.
Tehát 17M körül lenne cap space.

Viszont FA lesz:
GRAHAM, Hicks, Ajayi, Darby, Elliot, Wallace, Ngata, Sudfeld, stb... még jópár kiegészítő ember.

A gond nem kicsi... hogy fájni fog, az már most tuti 😔

És ha megnézzük, igazából alig van vki, akinek az elküldésén szigorúan csak DeadMoney szempontból egyáltalán érdemes lenne elgondolkodni:
- Kelce: 6,5M spórolás DM nélkül,
- Agholor: 9,5M spórolás, DM nélkül,
- Jenkins: 6,5M spórolás, 3M DM mellett,
- és kb ennyi...

Minimális mozgástér, esetleg a szokásos átstrukturálások jöhetnek még, de hova tologassuk a lóvét?? 2020-ban sem lesz jobb a helyzet, sőt...
És akkor Wentz vészesen közelgő gigaszerződéséről még nem is beszéltünk...

De mint mindig, In Howie we trust! 😉
robby3
Hát az FA-k közül igazából az első 4-es ami fájó és necces. Graham - mindenképp meg kellene tartani, de kérdés mennyire akar bankot robbantani, Hicks- ár és egészség kérdése, remélhetőleg belemegy egy reasonable dealbe, Ajayi - sokért nem tartjuk itt az tuti, valószínűbb az RB draft, Darby- valószínűleg megy, főleg ha a többi corner idén jó lesz. Elliot - nem jelentős pénz, megoldható kategória. Többiek pedig pótolhatóak.
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Épp tegnap csináltam egy 2019-es cap kalkulációt az overthecap.com-on, és hát valóban gyászos a helyzet...

Amivel számoltam:
- Foles ”cut”,
- Bennett cut,
- Peters visszavonul,
- Long visszavonul,
- McLeod cut/trade (nem ér 10millát).

Ebben az esetben 11M-val lennénk a cap alatt + amennyit idén megspórolunk és átviszünk jövőre, ami a Kendricks cut post-June1 könyvelése esetén jelenleg kb 6M.
Tehát 17M körül lenne cap space.

Viszont FA lesz:
GRAHAM, Hicks, Ajayi, Darby, Elliot, Wallace, Ngata, Sudfeld, stb... még jópár kiegészítő ember.

A gond nem kicsi... hogy fájni fog, az már most tuti 😔

És ha megnézzük, igazából alig van vki, akinek az elküldésén szigorúan csak DeadMoney szempontból egyáltalán érdemes lenne elgondolkodni:
- Kelce: 6,5M spórolás DM nélkül,
- Agholor: 9,5M spórolás, DM nélkül,
- Jenkins: 6,5M spórolás, 3M DM mellett,
- és kb ennyi...

Minimális mozgástér, esetleg a szokásos átstrukturálások jöhetnek még, de hova tologassuk a lóvét?? 2020-ban sem lesz jobb a helyzet, sőt...
És akkor Wentz vészesen közelgő gigaszerződéséről még nem is beszéltünk...

De mint mindig, In Howie we trust! 😉