Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Azert most a SB győzelem miatt is feljebb mentek az árak.2 eve Wentz elso évébe voltam a decemberi Philly-giants csutortoki rangadon,kb a 30 y közepso sorba 95$ volt.Meg mar akkor is philly dragabb volt mint mas stadionok ahol meg voltunk pl miamiba ugyan ide 35$ volt,meg egy monday night mecsre redskins-panthers 60 $.Mi mindig a seetgeek en vettuk a jegyeket5-10 $ itt mindig olcsobb volt.
Meg volt h sikerult lejutni a palya melle meccset nezni (tipikus magyarkent😊) figyelni kell elso 15 p hol van sok üres hely es siman oda ülsz,11 meccsen voltunk szinte mindig sima ugy,mert kb a mecsek nagy részen jo ha talan 3/4 van a stadion neha meg kevesebb.Sajnos pont philly volt a kivétel ott volt egyedul teltház😊)
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
köszönöm szépen
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Londonira?
katonadani
Phillyre gondoltam, bocs 😊

 www.ticketnetwork.com/en/sports/tickets/nfl/philadelphia-eagles-vs-dallas-cowboys/p/3512143

itt azért találtam még egész baráti árakat
karmïgran
Ja. Én nem bíztam meg a különféle "nem hivatalos" oldalakban, de azért megnéztem őket és egyébként checkoutnál rájön még elég magas fee is, szóval szerintem a hivatalos úton a legjobb megvenni (és talán nem is drágább a checkoutot követően, ezek az oldalak elég megtévesztőek elsőre). Szóval én felmentem az eagles hivatalos oldalára, ott menetrend és ott az adott meccsnél a tickets.
De ahogy körbenéztem tényleg nem nagyon van különbség, ez a plusz service fee nagyon átbaszós.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Stubhub, ticketmaster, ticketcity


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Londonira?
katonadani
Phillyre gondoltam, bocs 😊

 www.ticketnetwork.com/en/sports/tickets/nfl/philadelphia-eagles-vs-dallas-cowboys/p/3512143

itt azért találtam még egész baráti árakat
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Hát elég drágák voltak
katonadani
köszönöm, arra számítottam, hogy kint olcsóbb lesz, mint Londonban 😐 mire észrevettem, hogy árusítják a jegyeket, már csak 80.000 FT-os jegyek voltak (viagogo), pedig feliratkoztam, csak b#sztak emailt küldeni 😕 őszintén szólva nem is tudom, mi a legmegfelelőbb oldal erre

tudsz esetleg tippet adni, hol éri meg nézegetni a jegyeket?
köszi 😊
karmïgran
Londonira? most már csak másodlagos piacon vannak szerintem elég drágán, nekem szerencsére még jutott a nyitáskor "normál" áron. Szóval most nagy különbségek nem hiszem hogy lennének viagogo és társai oldalakon, csak hát ugye pár kategóriával magasabban adják
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Hát elég drágák voltak
katonadani
köszönöm, arra számítottam, hogy kint olcsóbb lesz, mint Londonban 😐 mire észrevettem, hogy árusítják a jegyeket, már csak 80.000 FT-os jegyek voltak (viagogo), pedig feliratkoztam, csak b#sztak emailt küldeni 😕 őszintén szólva nem is tudom, mi a legmegfelelőbb oldal erre

tudsz esetleg tippet adni, hol éri meg nézegetni a jegyeket?
köszi 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
sikerült összespórolni egy amerikai túrára is
katonadani
mennyibe kerülnek a kinti jegyek? korábban írta már itt valaki, de esélytelen, hogy megtaláljam

köszi előre is 😊
karmïgran
Hát elég drágák voltak, őszintén meg is lepett kicsit mondjuk egy londoni meccshez képest. Én általában meccsen a sarokban szeretek ülni az alsó karéjban (ár-érték alapján nekem ez jött be leginkább), a londoni ~30 ezerhez képest kint ~60ezer volt átlagban egy jegy. De nagyon változó a ticketexhange-en, hiszen ott ha jól értetten a bérletesek adják tovább a jegyeiket és igazából két sornyi különbséggel is voltak 50-80 dollárnyi különbségek simán.

Meg azért ez két "kiemelt" meccs, szóval pl Colts ellenire olcsóbb lett volna, vagy néztem Vikings@Rams meccs is bőven olcsóbb volt ennél.
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
sikerült összespórolni egy amerikai túrára is
katonadani
mennyibe kerülnek a kinti jegyek? korábban írta már itt valaki, de esélytelen, hogy megtaláljam

köszi előre is 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beterelve kicsit a dolgokat a topik hivatalos medrébe:
Ki megy a londoni meccsre (vagy más Eagles meccsre idén)?
katonadani
Kicsit azért is kérdeztem, hogy eldicsekedhessek, hogy végre én is látni fogom élőben kedvenceinket, ráadásul nem csak Londonban, hanem sikerült összespórolni egy amerikai túrára is, ahol a Vikings@Eagles és Eagles@Giants rangadókat is meg tudom majd élőben tekinteni 😊

Már nagyon várom és majd biztos jövök valamiféle élménybeszámolóval is 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Biztos hogy maradok, hogy ez jó hír vagy sem majd eldöntitek 😛 (meg nem is ez szempont)

Három okom van rá: hűség, megszokás, s két helyre nincs erőm, türelmem írni. Biztos rá-rá nézek majd a FDre is, de csak read only (fellélegezhetnek 😀)

Amellet, hogy hiányozni fog Shawn, Bleed stb. s néhány értékes ember más csapatoktól, de ez van.

Sok sikert s erőt mindkét csapat munkájához | mely egyszer tán újra egy csapat lesz 😊 |


A himnusz térdelés Trump story megitélese pedig nyilván nem fekete-fehér mindkét fél túl tolja a maga igazát de Trump itt most szvsz túl a kemény illetve lehetne bölcsebb. É-Koreával szemben jó és hasznos, de itt másról van szó.

Reméljük egy év múlva is felléphetne hasonló probléma címvédés okán 😀 (amellet hogy remélem sikerül normálisan rendezni a kérdést)
Fly Eagles Fly

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a Philly kb. egy nappal a tervezett látogatás előtt közölte, hogy rengetegen még sem mennek. Erre az elnöki stáb lemondta, nyilván az elnök egójára gyakorolt hatás mérlegelése mellett. Azt azonban tegyük még oda, hogy az adminisztráció szemében -vélt vagy valós módon, politikai haszonszerzés vagy más által motiváltan-, de ez a fegyveres nemek és a nemzet megcsúfolása (mármint a térdelés). És mivel az elnök a commander in chief, azaz a fegyveres nemek legfelsőbb vezetője, ezért elég paradox helyzet alapból meghívni őket (térdelőket).

Amellett meg szintén nem szabad elmenni, hogy ez csak egy sport. Sajnálatos, hogy a politikusok ezen akarnak nyerészkedni és szavazatokat szerezni, de én olyan vakbuzgó módon a játékosokat és a csapatot sem védeném, akik simán verik a barátnőt/gyereket, tolják a drogkereskedésről és erőszakról szóló szövegeket, jelentős részük került már szembe a törvénnyel stb. most mégis látnak a youtubeon egy videót és kitör a "szegény mi" (btw. az első két eset ami kiváltotta ezt az egész térdelést, menthető fegyverhasználat volt, de ugye ez őket nem érdekli. Vagy amikor beindult a térdelés, egy afro férfi lelőtt 4-5 rendőrt Dallasban, kifejezetten fehérekre vadászott, a tömeg meg azt skandálta, hogy süssük meg őket, mint a disznókat, majd ezt követően capernick megjelent egy olyan zokniban amin a rendőrök disznónak volt ábrázolva).

Szóval én eléggé úgy érzem, hogy mi, szurkolók vagyunk akiket mindkét oldal hülyének néz, és igazából csak mi szívunk, mert 2 játékostól eltekintve mindegyik nagyszájú elteszi a pénzt, a politikusok jól is jönnek ki belőle, nekünk meg csökken az élvezeti faktor, mert állandóan ezekről hallunk.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Londonban én is ott leszek! 😉✌🏈
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Beterelve kicsit a dolgokat a topik hivatalos medrébe:
Ki megy a londoni meccsre (vagy más Eagles meccsre idén)?
katonadani
Én megyek Londonba, ráadásul az Eagles-ön kívül a Chargers-Titansre is.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beterelve kicsit a dolgokat a topik hivatalos medrébe:
Ki megy a londoni meccsre (vagy más Eagles meccsre idén)?

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv újra itt 😊

Az egészben még a durva hogy a Fox news egy olyan képet használt a himnusz tiltakozás reprezentálására amikor Ertzék egy meccs előtt féltérdre ereszkedve imádkoznak....félelmetes manipuláció
dande
Habony!
peach
Akkor Clyde is!

#iktriading
Sobri Jóska
Ez mi? Felesleges szófosás? Jinxelés? "Remek" "poénok"? 😊
iktriad
Excuse me! Do you have a moment to hear the word of Jinxtriad?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Üdv újra itt 😊

Az egészben még a durva hogy a Fox news egy olyan képet használt a himnusz tiltakozás reprezentálására amikor Ertzék egy meccs előtt féltérdre ereszkedve imádkoznak....félelmetes manipuláció
dande
Habony!
peach
Akkor Clyde is!

#iktriading
Sobri Jóska
Ez mi? Felesleges szófosás? Jinxelés? "Remek" "poénok"? 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Az új rendszerben lehet lájkok helyett majd mínusz egyeket osztogatni? :d
Wyatt
Tessék. Ne osztogasd. Csak a tied.


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az új rendszerben lehet lájkok helyett majd mínusz egyeket osztogatni? :d

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Üdv újra itt 😊

Az egészben még a durva hogy a Fox news egy olyan képet használt a himnusz tiltakozás reprezentálására amikor Ertzék egy meccs előtt féltérdre ereszkedve imádkoznak....félelmetes manipuláció
dande
Habony!
peach
Akkor Clyde is!

#iktriading

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Üdv újra itt 😊

Az egészben még a durva hogy a Fox news egy olyan képet használt a himnusz tiltakozás reprezentálására amikor Ertzék egy meccs előtt féltérdre ereszkedve imádkoznak....félelmetes manipuláció
dande
Habony!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Üdv újra itt 😊

Az egészben még a durva hogy a Fox news egy olyan képet használt a himnusz tiltakozás reprezentálására amikor Ertzék egy meccs előtt féltérdre ereszkedve imádkoznak....félelmetes manipuláció
több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Gondolom mindenki figyelte az elnöklátogatásos mizériát, ez egy kiváló válasz az egész helyzetre:

 twitter.com/RapSheet/status/1003977445232570368

hajrá mi!

több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A Bowl.hu újjáalakulása/ átalakulása ellenére én az FD fórumán folytatom sasokkal kapcsolatos tevékenységemet, mivel jórészt saját gyermekemnek tekintem azt az oldalt. Aki úgy gondolja, ott megtalál, bármiféle sasokkal kapcsolatos felvetésre szívesen válaszolok. Remélem a jövőben közös meccsnézések szervezésére is sort tudunk keríteni majd, ismét!

Üdv: Shawn
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Donald Trump elnök lemondta az Eagles meghívását a Fehér Házba !

A csapat kiadott egy közleményt, melyben kifejezi háláját a Phili közösségnek a támogatásáért, és úgy reagál az Elnök lépésére, hogy nem is foglalkozik vele!
Ez tetszik!