Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
De folytatjuk a hagyományt, tavaly rb kellett volna. Nem jött csak Clement udfaként. Végül is bevált😊 Most lb kellett volna, de nem jött. Udfaként nem tudom jön-r. De reméljük így is jó lesz 😊. Vakaki azért még kéne oda is. Valóban az S poszt a másik.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött Jeremiah Briscoe, az FCS elmúlt 2 idényének legjobb támadójának választott QB-ja is. (Csak Armanti Edwardsnak sikerült kétszer is az év játékosává válni korábban a másodosztályban).
 www.fcs.football/cfb/story.asp?i=20180428203045169259004&ref=hea&tm=&src=FCS
Az FCS-ben űrszámokat produkált, csak az elmúlt 2 szezonban 102(!) passzolt TD-je volt a Bearkatsben.
 www.fcs.football/cfb/players.asp?id=226219
Ha jól tévedek, talán még Wentz ellen is játszott anno. Sajna az FCS playoffokban komolyabb védelmek ellen rendre leolvadt, és ezt megtette az East-EWest Shrine Gamen is. De 3. számú development QB-nak beválhat.
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
udfa rb

Josh Adams:
-6'2", 225
-Averaged 5 Yards AFTER CONTACT in 2017
-Forced 44 Missed Tackles on 206 Attempts (PFF)
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Darren Sproles is re-signing with the Eagles, Howie Roseman says.

na z de jó!!!
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
viszont a S poszttal valamit kezdeni kell, mert ott gyakorlatilag nincs ember a 2 kezdőn kívül...(bocs Maragos), esetleg Graham vissza még egy évre?!
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
"Jordan Mailata – 2018 backup OT, blocking TE, goal-line FB"

Ha még passzolni is tud tuti kedvenc lesz 😊

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Jott meg egy rugby player hatha lesz belőle valaki
Janek
állítólag TE-nek gondoljuk
zsojti
6’7 magas az ember...
Janek


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Jott meg egy rugby player hatha lesz belőle valaki
Janek
állítólag TE-nek gondoljuk
zsojti
6’7 magas az ember...

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Jott meg egy rugby player hatha lesz belőle valaki
Janek
állítólag TE-nek gondoljuk
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Jott meg egy rugby player hatha lesz belőle valaki

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyakran mondigatom az ilyenekre: Marinéninek töke volna ő lenne a Maribácsi ennyi 😊

Hurst meg kb 1/10be fért volna a szívproblémája nélkül, amit állítólag tisztáztak. Lehet ez lesz Gruden egyetlen normális pickje.
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
a CB srác elég gyors, a De gyerek meg ha ok a térde, akkor nagy steal lehet...Rozsiék szerint jó a térde 😊
zsojti
Mayock szerint első körös lett volna ha magasabb, de így slotban jó lesz
karmïgran
A DEre is ezt mondta, azzal ha nem lett volna a seruleae
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
a CB srác elég gyors, a De gyerek meg ha ok a térde, akkor nagy steal lehet...Rozsiék szerint jó a térde 😊
zsojti
Mayock szerint első körös lett volna ha magasabb, de így slotban jó lesz
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Hát ez a nap....rendben sokat nem várhattunk de akkor is.

Pesze ők értenek hozzá, de ilyen erővel Hurst is jöhetett volna Bő Allen helyére.. Ez van, ezt kell szeretni 😊
dande
Nem rossz pickek ezek, a CB srác elég gyors, a De gyerek meg ha ok a térde, akkor nagy steal lehet...Rozsiék szerint jó a térde 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez a nap....rendben sokat nem várhattunk de akkor is.

Pesze ők értenek hozzá, de ilyen erővel Hurst is jöhetett volna Bő Allen helyére.. Ez van, ezt kell szeretni 😊
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
 en.wikipedia.org/wiki/David_Akers
Ringless Kicker 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Na jóóóóóó 😊

The last time you won a super bowl, these draft picks weren't even born!

Roast Level 1000%

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
 youtu.be/_1NpsGssBdU

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na az O akkor a TE húzással pipa (azt olvastam Goedert blokkolni is tud)...én ide már nem várok senkit, ellenben jöhetnek a D oldali pick-ek: slot Cb és S mindenképpen, esetleg LB (főleg ha Kendricks trade/cut lesz), illetve DE (5. embernek esetleg Means helyére).
Aztán meg pár udfa, hátha idén is lesz egy Burton vagy egy Cory Clement 😊
zsojti
Slotba megy Mills elvileg.S elférne.Ezt a Kendricks megy ügyet minden évben meglengetik aztán marad és stabilan hozza a számokat. 😊 Ol-ba sztem jöhetne ember.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Na az O akkor a TE húzással pipa (azt olvastam Goedert blokkolni is tud)...én ide már nem várok senkit, ellenben jöhetnek a D oldali pick-ek: slot Cb és S mindenképpen, esetleg LB (főleg ha Kendricks trade/cut lesz), illetve DE (5. embernek esetleg Means helyére).
Aztán meg pár udfa, hátha idén is lesz egy Burton vagy egy Cory Clement 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindnek lesz elit futója, mi meg SBt nyerünk 😊
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Dallas Goedert... NFL Comparison: Zach Ertz 😊 Tetszik a pick.
Ami viszont aggaszt: Elliot, Barkley, Guice hármas évente kétszer.
Fel lehet kötni a gatyát.
Bolyhos
Úgyis kevesebbet futnak majd, mert hátrányban lesznek ... 😛
Én bízok a front7-ünkben. Az egyetemen imádtam Barkleyt, de a futás elleni védelmünkkel nem tojok be előre semmilyen futótól.


több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Majd jön meg dt ha nem lenne eleg ami van ...

több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Dallas Goedert... NFL Comparison: Zach Ertz 😊 Tetszik a pick.
Ami viszont aggaszt: Elliot, Barkley, Guice hármas évente kétszer.
Fel lehet kötni a gatyát.

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na, jósoltam, hogy visszamegyünk az 50-be, ha tetszik Rosemanéknak valaki. Sokat nem kell magyarázni ezen, a játékos még az első kör végén is elfogadható lett volna, és ráadásul a legvékonyabb pozíciónkba is jött. Ertz és Goedert pár ellenfelet le fognak izzasztani. 😉
Közben Guiceról azt írták, hogy nem szerepelt jól sem a combine-os interjúján velünk, sem a látogatáson, így nem igazán jöhetett szóba a kiválasztása.
Reid viszont úgy tűnik nem szerepelt olyan magasan a csapatok boardjain, mint azt híresztelték.