Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
csipkelli 3 277
Hatalmas pacsi, a 2. TE legalább annyira kezdő pozíció nekünk, mint a 3. LB, amire nem rögbis arcok pályáztak.
Ha már mágia, Brandon Grahammel kezdhetnénk valamit. Nem elcserélni!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos az enyéim már kimentek főleg LB és CB S poszton. Sokat nem várok ettől a naptól sem. Néhány depth játékos jöhet. Itt már mindegy melyik posztra.

Estleg Daesean Hamilton, ő homer pick lenne, vagy megpróbálhatnánk Hurstot. Látom csak rosszat tett neki az a szívzűr.

Meglátjuk.

Ja és akár hogy is nem need volt Guice, lehet, hogy bánni fogjuk hogy nem őt vittük. Ha jól értettem a szavait, számított rá hogy esetleg mi visszük.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Akik még bent vannak és érdekelhetik a csapatot:

OL:
Tyrell Crosby, Jamarco Jones, Jamil Demby
WR:
Equanimeous St Brown, Daesean Hamilton
RB:
Nyheim Hines, Jaylen Samuels, John Kelly
DL:
Maurice Hurst, Ogbonna Okoronkwo, Josh Sweat, Tim Settle
LB:
Josey Jewell, Shaq Griffin
CB:
Nick Nelson, Tremon Smith, Anthony Averett, Holton Hill (kik a legjobb slot CB-k akik még bent vannak?)
S:
Kyzir White, Deshon Elliott, Marcus Allen, Quin Blanding
P:
Michael Dickson

Van esetleg valakinek személyes kedvence, aki iránt a csapat is érdeklődött? Jöhetnek a sleeper tippek 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jó reggelt😊 akkor ott is a TE. Ahogy írtam is Gesicknek jobban örúltem volna de ő is jó lesz 😊

Ja most nézem h a delfinkék kihúzták előlünk....akkor pláne jó.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Trade up és Dallas Goedert!

Valszeg a Cowboys elég ugrottunk be és a feltrade nekem biztosíték arra, hogy olyan játékost hoztunk, akit nagyon jónak tart a stáb. A legtöbb boardon amúgy TE1 volt.
Hulkeinstein
Ennek az arcnak sürgősen nevet kell váltania. 😀 Bebaszna ha a Lincolnon a nevét kéne üvöltöznie a közönségnek. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Trade up és Dallas Goedert!

Valszeg a Cowboys elég ugrottunk be és a feltrade nekem biztosíték arra, hogy olyan játékost hoztunk, akit nagyon jónak tart a stáb. A legtöbb boardon amúgy TE1 volt.
Hulkeinstein
Ez engem most kicsit meglepett. De ha Dallassal a dallassal szurtunk ki az kiralysag. A helyesirast most ne nezzuk.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Trade up és Dallas Goedert!

Valszeg a Cowboys elég ugrottunk be és a feltrade nekem biztosíték arra, hogy olyan játékost hoztunk, akit nagyon jónak tart a stáb. A legtöbb boardon amúgy TE1 volt.
több mint 6 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Na josh jackson kiment
több mint 6 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
44-nél vagyunk és még mindig bent a Reid-Williams-Guice-Josh Jackson négyes, jó lenne ha ez így is maradna.
Hulkeinstein
En is ezen feszulok mar egy ideje
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
44-nél vagyunk és még mindig bent a Reid-Williams-Guice-Josh Jackson négyes, jó lenne ha ez így is maradna.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
2. körben ki mit csinálna?

Én mostmár megvárnám, hogy a board jöjjön hozzánk, nem látok kihagyhatatlan pickeket. Nyilván Guice ott van, de eddig sem tartottam realisztikusnak, hogy a Roseman-Douglas rezsim korán RB-t húz, amikor a 4. körben még Freeman és Hynes szintű emberek lehetnek bent, én ott várok futót.

Nekem egyébként a Connor Williams pick tetszene a legjobban, ha látják benne az OT-potenciált. Ezzel meg lenne oldva a T és a G depth is és van idő arra, hogy megnézzük hogyan is teljesítene Peters helyén. Ha nem válik be, akkor meg Wisniewski-utód plusz idén és jövőre komoly depth, aki több poszton is bevethető és akkor Big V lesz az LT Peters után.
Hulkeinstein
Justin Reid és Nick Chubb jön 2. körben. Lergalábbis remélem 😀
eaglesmcnabb
egyszerre?
Janek
ja várjá, véletlen azt írtam akiket én húztam GMben, nyilván ésvagy

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Köszi a válaszokat srácok, úgy látom akkor egész nagy egyetértés van. Board az 52. pickre ez alapján:

Tier 1:
Connor Williams
Justin Reid
Josh Jackson

Tier 2:
Dallas Goedert
Isiah Oliver
Derrius Guice
Ronald Jones
Nick Chubb
Malik Jefferson
Donte Jackson
Harold Landry
Maurice Hurst
Ronnie Harrison
Will Hernandez
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Malik Jefferson a tippem, de az se lepne meg, ha a támadófalba húznánk. Connor Williams jöhetne akár felőlem is.
mustaine
Connor Williams nálam is top pick lenne, ahogyan Reid is, de én a Dallas Goedert picket sem látom lehetetlennek, még ha nem is örülnék neki kifejezetten.
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Én tuti elcsábulnék Josh Jacksonra, ha bentmarad addig, vagy más slot cornerre (Reid is szóba jöhet itt).
(BleedingGreen megelőzött, hehe)

Szerkesztette: skizofita

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Majd meglátjuk milyen poszt indul meg a 2. kör első felében, de egy OL runra mindig jó esély van, és akkor közülük szerintem az elsők között mehet ki Williams. Persze jó lenne, ha eljutna 52-ig.
Cornerre is van esély, slotba jöhet valaki, pl. Donte Jackson még bent lehet, Rosemnan meg szereti a SEC-t és az LSU-t ...


több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
2. körben ki mit csinálna?

Én mostmár megvárnám, hogy a board jöjjön hozzánk, nem látok kihagyhatatlan pickeket. Nyilván Guice ott van, de eddig sem tartottam realisztikusnak, hogy a Roseman-Douglas rezsim korán RB-t húz, amikor a 4. körben még Freeman és Hynes szintű emberek lehetnek bent, én ott várok futót.

Nekem egyébként a Connor Williams pick tetszene a legjobban, ha látják benne az OT-potenciált. Ezzel meg lenne oldva a T és a G depth is és van idő arra, hogy megnézzük hogyan is teljesítene Peters helyén. Ha nem válik be, akkor meg Wisniewski-utód plusz idén és jövőre komoly depth, aki több poszton is bevethető és akkor Big V lesz az LT Peters után.
Hulkeinstein
Justin Reid és Nick Chubb jön 2. körben. Lergalábbis remélem 😀
eaglesmcnabb
egyszerre?

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Malik Jefferson a tippem, de az se lepne meg, ha a támadófalba húznánk. Connor Williams jöhetne akár felőlem is.

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
2. körben ki mit csinálna?

Én mostmár megvárnám, hogy a board jöjjön hozzánk, nem látok kihagyhatatlan pickeket. Nyilván Guice ott van, de eddig sem tartottam realisztikusnak, hogy a Roseman-Douglas rezsim korán RB-t húz, amikor a 4. körben még Freeman és Hynes szintű emberek lehetnek bent, én ott várok futót.

Nekem egyébként a Connor Williams pick tetszene a legjobban, ha látják benne az OT-potenciált. Ezzel meg lenne oldva a T és a G depth is és van idő arra, hogy megnézzük hogyan is teljesítene Peters helyén. Ha nem válik be, akkor meg Wisniewski-utód plusz idén és jövőre komoly depth, aki több poszton is bevethető és akkor Big V lesz az LT Peters után.
Hulkeinstein
Justin Reid és Nick Chubb jön 2. körben. Lergalábbis remélem 😀
eaglesmcnabb
Reid jó call, simán benne van, hogy ő lesz a pick.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
2. körben ki mit csinálna?

Én mostmár megvárnám, hogy a board jöjjön hozzánk, nem látok kihagyhatatlan pickeket. Nyilván Guice ott van, de eddig sem tartottam realisztikusnak, hogy a Roseman-Douglas rezsim korán RB-t húz, amikor a 4. körben még Freeman és Hynes szintű emberek lehetnek bent, én ott várok futót.

Nekem egyébként a Connor Williams pick tetszene a legjobban, ha látják benne az OT-potenciált. Ezzel meg lenne oldva a T és a G depth is és van idő arra, hogy megnézzük hogyan is teljesítene Peters helyén. Ha nem válik be, akkor meg Wisniewski-utód plusz idén és jövőre komoly depth, aki több poszton is bevethető és akkor Big V lesz az LT Peters után.
Hulkeinstein
Justin Reid és Nick Chubb jön 2. körben. Lergalábbis remélem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
2. körben ki mit csinálna?

Én mostmár megvárnám, hogy a board jöjjön hozzánk, nem látok kihagyhatatlan pickeket. Nyilván Guice ott van, de eddig sem tartottam realisztikusnak, hogy a Roseman-Douglas rezsim korán RB-t húz, amikor a 4. körben még Freeman és Hynes szintű emberek lehetnek bent, én ott várok futót.

Nekem egyébként a Connor Williams pick tetszene a legjobban, ha látják benne az OT-potenciált. Ezzel meg lenne oldva a T és a G depth is és van idő arra, hogy megnézzük hogyan is teljesítene Peters helyén. Ha nem válik be, akkor meg Wisniewski-utód plusz idén és jövőre komoly depth, aki több poszton is bevethető és akkor Big V lesz az LT Peters után.
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Nyilván a jelenlegi fun csökken, viszont needünk nincs egy sem, ...
Hulkeinstein
És a PUNTER?!?!!!!négy!!4

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Tulajdonképpen elcseréltük az idei draftot a jövő évire 😊

Nyilván a jelenlegi fun csökken, viszont needünk nincs egy sem, szóval megtehette Roseman. Jelen állás szerint jövőre 12 pickünk is lehet (1,2,2,3,4,4,5,6,6,6,7,7). Pár hónappal ezelőtt az volt a narratíva, hogy ez a draft class átlagban gyengének számít, úgy látszik Douglasék is erre jutottak.

Egyedül azt lehetett nehéz elviselnie Rosemannek, hogy idén nem aktívkodhat annyira, viszont jövőre nagyon jó helyzetben lesz, úgyhogy ha 1-2 jó játékossal túléljük ezt a draftot, akkor újra elkezdhet máguskodni majd jövőre, lesz tér rá.
több mint 6 éve
Sügi Philadelphia Eagles 3
Jövőre igy 9 pick van. Asszem talan az iden a legfontosabb, hogy a Wentz trade kapcsan keletkezett űrt idén magunk mögött hagyjuk. Mivel ordas nagy need nincs, igy a jövőt kell épiteni, valamint megcsinalni Wentz-nek a helyet a sapka alatt.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Így, hogy bent volt még Lamar, be is jött, hogy felcseréltek érte. Megkaptuk 52. picket és a Ravens jövő évi 2. körösét, és pick csere a 4. körben (132 > 125).
Kikerültünk a top50-ből, de ha lesz valaki akit szeretnek, akkor szerintem még lehet feljebb mennek. Roseman és Staley kedvence (Guice) még bent van.


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ahogy vártuk, trade. Így jöhet TE is, Gesickinek tudnék örülni.