Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Picksix nem jelentkezett a fekete L-es philly special pólójáért, szóval aki itt most elsőként lecsap rá, azé 3000 forintért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Jól értesültem, hogy május 1-én kezdődik a Londoni jegyek árusítása?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Atlanta ellen kezdjül a szezont otthon szeptember 6-n.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Sly pózolt a trófeával:

aztán le is nyúlta😀 :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz nyilatkozta hogy hiányzik neki az öltözőből Celek furcsa volt úgy kezdeni a munkát h nincs ott.....nem csodálom, jó lenne valahogy visszahozni.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Na Wentz épp ma nyilatkozta: egyértelmű célja, hogy az első héten ő kezdjen. Ehhez az előszezonban nem szükséges pályára lépnie, még ott is tud "pihenni". Mondjuk szerintem egy meccsen legaább azért nem ártana játszania, a "játék ízlelése" kedvéért.
dande
Én nem játszatném előszezonban. 4. meccsen sose játszanak kezdők, ott nincs értelme a dolognak, a 3. meccs és a szezonnyitó között pedig kb 2 hét van, ami ilyen sérülésnél számíthat. Szerintem bőven elegendő az edzés, főleg ha lesz közös edzés valakivel.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Wentz épp ma nyilatkozta: egyértelmű célja, hogy az első héten ő kezdjen. Ehhez az előszezonban nem szükséges pályára lépnie, még ott is tud "pihenni". Mondjuk szerintem egy meccsen legaább azért nem ártana játszania, a "játék ízlelése" kedvéért.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Régen volt szó Wentz gyógyulásáról. Hogy halad a felépülése? Valakinek valami konkrét infó esetleg? Tudom, utána tudnék nézni, ha nagyon akarnék, de csekély angol tudásommal csak szenvednék, mire 1-2 cikket kibogarásznék... Vannak köztünk biztosan, akik követik a külföldi médiát.
MrMiksa
Állítólag teljesen rendben halad, alább linkeltem hogy már dobálgat. Nem siettetjük, idény kezdetre, előszezonra rendben lehet. Valószínű ennek függvénye a Foles trade is. Egy Luck sagába reménység szerint nem szaladunk bele.
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Régen volt szó Wentz gyógyulásáról. Hogy halad a felépülése? Valakinek valami konkrét infó esetleg? Tudom, utána tudnék nézni, ha nagyon akarnék, de csekély angol tudásommal csak szenvednék, mire 1-2 cikket kibogarásznék... Vannak köztünk biztosan, akik követik a külföldi médiát.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Na ez gyors lett szerencsére.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
hát ez remek hír,remélem cut lesz nem kell az öltőzőbe ezek után főleg a pályán meg majd a többiek megoldják amúgy sem volt olyan pöpec a panteráknál...

Szerkesztette: Janek

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eddig jó Bennett meg ő jók lesznek együtt.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/04/15/report-eagles-daryl-worley-arrested-in-philadelphia/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem jól jártunk Jeffrey szerződésével.

Landry most kapott 5 év 75 millát 47 garantálttal.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár, hogy nem a 3. fordulóban 😊
Wyatt
Jó az 1/1s QBval felálló Browns komolyabb erőfelmérő az idényre, mint ti 😛 😀
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
naggggyon OFF

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/28751488_843829835823583_3987812396293947392_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=5V2I1jM6UrcAb6Y7euB&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDfrrNPX9aDaRcU8Gl32prtyPXxExvjt-bTTt0rfpSyuw&oe=662B293F
Dalai Lama on Instagram: "HHDL wearing a Penn State cap presented to him by one of the participants of the Mind & Life Conference on the last day of the program held at the Main Tibetan Temple in Dharamsala, HP, India on March 16, 2018. Photo by Tenzin Choejor #dalailama"
39K likes, 385 comments - dalailamaMarch 16, 2018 on : "HHDL wearing a Penn State cap presented to him by one of the participants of the Mind & Life Conference on the last day of the program he...".
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kár, hogy nem a 3. fordulóban 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Steelers Patriots Browns és Jets az előszezon ellenfelek ebben a sorrendben.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem lehet megunni 😊

 twitter.com/Eagles/status/983003203137605632
dande
No offense, de mi ez a "Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei 😊" rang? Kurva hülyén hangzik már bocs. Miért lennénk a legbénábbak?
Rataxes
Annyira hülyén hangzik, mint amilyen hülyén hangzott, hogy állandóan leírtak lenéztek s főképp lemázlistáztak minket. De, ha így is lenne, ez nem számít, akkor is mi nyertük a SB-t. Mindenki más mehet ahova akar. Erre próbálok utalni. 😊 😀
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ezt nem lehet megunni 😊

 twitter.com/Eagles/status/983003203137605632
dande
No offense, de mi ez a "Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei 😊" rang? Kurva hülyén hangzik már bocs. Miért lennénk a legbénábbak?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem lehet megunni 😊

 twitter.com/Eagles/status/983003203137605632
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Donnie Jones pedig úgy döntött még sem vonul vissza, ezért kiraktuk......
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Watkins-->Chargers.

Legalább szimpatikus csapatba ment

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Na a GB Rdgers is érkezett igaz nem Áron de TE.

több mint 6 éve
csipkelli 3 274
Olyan helyen kellene elhullania egy QB-nak nyáron, ahol béna a backup, de a csapatot playoff kalibernek érzik. Hát, nem biztos, hogy lesz akkora mákunk, mint 2 éve. Esetleg Brady hirtelen visszavonul.