Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Nyilván a jelenlegi fun csökken, viszont needünk nincs egy sem, ...
Hulkeinstein
És a PUNTER?!?!!!!négy!!4

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Tulajdonképpen elcseréltük az idei draftot a jövő évire 😊

Nyilván a jelenlegi fun csökken, viszont needünk nincs egy sem, szóval megtehette Roseman. Jelen állás szerint jövőre 12 pickünk is lehet (1,2,2,3,4,4,5,6,6,6,7,7). Pár hónappal ezelőtt az volt a narratíva, hogy ez a draft class átlagban gyengének számít, úgy látszik Douglasék is erre jutottak.

Egyedül azt lehetett nehéz elviselnie Rosemannek, hogy idén nem aktívkodhat annyira, viszont jövőre nagyon jó helyzetben lesz, úgyhogy ha 1-2 jó játékossal túléljük ezt a draftot, akkor újra elkezdhet máguskodni majd jövőre, lesz tér rá.
több mint 6 éve
Sügi Philadelphia Eagles 3
Jövőre igy 9 pick van. Asszem talan az iden a legfontosabb, hogy a Wentz trade kapcsan keletkezett űrt idén magunk mögött hagyjuk. Mivel ordas nagy need nincs, igy a jövőt kell épiteni, valamint megcsinalni Wentz-nek a helyet a sapka alatt.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Így, hogy bent volt még Lamar, be is jött, hogy felcseréltek érte. Megkaptuk 52. picket és a Ravens jövő évi 2. körösét, és pick csere a 4. körben (132 > 125).
Kikerültünk a top50-ből, de ha lesz valaki akit szeretnek, akkor szerintem még lehet feljebb mennek. Roseman és Staley kedvence (Guice) még bent van.


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ahogy vártuk, trade. Így jöhet TE is, Gesickinek tudnék örülni.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Szokatlan helyen draftolunk, de szerintem meg tudjuk szokni. 😊

A szokásosnál is fontosabb, hogy jó játékost hozzunk, mivel hatalmas need nincs. Így a posztra draftolási kényszer kisebb.
Az első kör második felére/második körre jósolt futókat szinte mindet alaposan megnéztük, ami azért több lehet, mint smokescreen, Tavaly ugye Dalvin Cook kiválasztása is nagyon benne volt a kalapban, csak a Vikings feljött elénk. Most Guice, Jones, Michel is eléggé meg lett nézve. A lejjebb elérhetők közül pedig Nyheim Hines iránt érdeklődtünk leginkább.
Támadófal sem elhanyagolandó, mivel Peters azért előbb-utóbb visszavonul (bár már 3 éve ezt mondjuk), és Vaitai még nem biztos, hogy tartósan jó lesz a bal oldalon. Szükség lehet OT versenytársra, vagy jöhet valamilyen több poszton bevethető játékos (pl. Isaiah Wynn).
Tight endekél a szokásos élenjáró játékosokat végigzongorázta a csapat. Ami érdekesebb, hogy a blokkló TE-ek (pl. Smythe, Schultz, Wells) és egyéb kiegészítő szerepű játékosok (Samuels, Fumagalli) is terítéken voltak. A TE mélységünk (hiánya) miatt a 3. napon esélyes, hogy közülük érkezni fog valaki.

A védelem további erősítése is benne van az első körben. Szerintem nem múlt el nyomtalanul a vezetésben a SB, és a szezon második felének néhány meccse abból a szempontból sem, hogy a védelem messze nincs még kész. Itt ugye Reid és Vander Esch volt leginkább az érdeklődésünk középpontjában. A mi pozíciónkban bármelyik jó lehet. Nekem Marcus Allen nagy kedvencem volt az egyetemen, így örülnék, ha hozzánk kerülne a későbbi napok valamelyikén. Kerestük tavaly is a LB/safety hibridet (Gerry), ide is jó lehet akár, és a speciális csapatban is instant kezdő lehet. Nagy vezér volt az egyetemen is, szerintem gyorsan közönség-kedvenc is lenne.

Cornerbackkel látszólag jól el vagyunk látva, de Robinson távozása után nincs egyértelmű emberünk a slotban, ami ma már lényegében kezdő poszt. Ide akár Alexander, Hughes vagy Donte Jackson is elképzelhető, azok közül akik voltak a csapatnál látogatáson. Visszahordóként is komoly segítséget jelentenének, ahol tavaly nem voltunk valami erősek.


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
A draft nem fogja túl sokkal terhelni a sapkát tekintettel arra, hogy van lesz egy 1/32 utána a 4. körben húzunk legközelebb.
picksix
Ezzel az NFC döntő előtti saját magam idézetével reaktiválom magam. Kimaxoltam a SB örömködést, már amennyire lehet. Az összes ismerősöm tudja mi az a philly special, a munkahelyemről majdnem kirugtak mert állandóan Eagles videokat néztem, de a döntőt még nem volt erőm visszanézni. Nyerhetünk akárhány Super Bowlt ez megismételhetetlen örök emlék marad. Kicsit bánom, hogy újra indul a verkli és nem maradunk örökre a trónon. 😊
picksix
Nem-e? Mi ez a pesszimizmus kérem szépen. Majd meglátjuk 😛 😉
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
A draft nem fogja túl sokkal terhelni a sapkát tekintettel arra, hogy van lesz egy 1/32 utána a 4. körben húzunk legközelebb.
picksix
Ezzel az NFC döntő előtti saját idézettel reaktiválom magam. Kimaxoltam a SB örömködést, már amennyire lehet. Az összes ismerősöm tudja mi az a philly special, a munkahelyemről majdnem kirugtak mert állandóan Eagles videokat néztem, de a döntőt még nem volt erőm visszanézni. Nyerhetünk akárhány Super Bowlt ez megismételhetetlen örök emlék marad. Kicsit bánom, hogy újra indul a verkli és nem maradunk örökre a trónon. 😊

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/989519481906106369
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
fel kell menni edmundsért...

ha nem reális, akkor marad Reid. Ez a 2 hiányposzt van, én őket hoznám

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, én is attól tartok h LB aki ott megérné az már nem lesz bent. Nemsokára kiderül.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor draft day! 😊

LB-nek örülnék.

Esetleg CB vagy S

Hátra menetel és TE is elfogadható lenne.(ez mondjuk már a következő nap).

OL RB pick so-so

WRpick WTF

Más posztra nehezen tudom elképzelni hogy húzunk itt, de ki tudja.
dande
LB nem lesz bent a top4 ből addigra.
CB igen ,S is Hughes,Harrison de ugye nincs ez után csak 4. körünk szóval ha nincs nagy BPA akkor letrade lenne a legjobb.

tippem egy oline ember lesz pl Hernandez

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor draft day! 😊

LB-nek örülnék.

Esetleg CB vagy S

Hátra menetel és TE is elfogadható lenne.(ez mondjuk már a következő nap).

OL RB pick so-so

WRpick WTF

Más posztra nehezen tudom elképzelni hogy húzunk itt, de ki tudja.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Varjuk ki a veget. A tologatasnak nem vagyok hive, de alapvetoen akkor para ha hulyesegre koltod. Varazslat nincs benne semmi, mindenkinek win-win a jelenben a jovo karara a csapat szempontjabol, azonban ha marad plusz cap space es tovabbgorgetjuk akkor olyan mintha semmi se tortent volna (pl. Kendricks, Foles trade).
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A varazslat az, hogy most a GM sikeres marad (ez a terve). Mikor pediglen megis kirugjak a cap hell miatt, az valaki mas gondja lesz. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Az a varázslat hogy az esetek döntő többségében úgy tudják megoldani, hogy a játékos elfogadja s a csapatnak is jó legyen. Bár az idei offseasonban volt egy-két számomra kevésbé örömteli lépés, pl. Benett Curry "csere" illetve Pat Robot sajnálom, de mindent nem lehet így megoldani. Azonban összeségében még így is jól állunk. A lényeg hogy Wentz maradjon egészséges s hozza újra a formáját.
dande
te nem fogadnád el ha a jövő évi 13. havidat/bónuszodat megkapnád most?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a varázslat hogy az esetek döntő többségében úgy tudják megoldani, hogy a játékos elfogadja s a csapatnak is jó legyen. Bár az idei offseasonban volt egy-két számomra kevésbé örömteli lépés, pl. Benett Curry "csere" illetve Pat Robot sajnálom, de mindent nem lehet így megoldani. Azonban összeségében még így is jól állunk. A lényeg hogy Wentz maradjon egészséges s hozza újra a formáját.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem feltétlenül kell így állni hozzá, lehet állandó tologatás nélkül is, bár az lehet, hogy valóban nem elég tökös :d

Mondjuk az Eaglesnek elég jól bejött mostanában a kockáztatás, szal miért nem csinálnák, de ettől ez még szerintem sem varázslat

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt sosem fogom megérteni. Mi azon a varázslás, hogy az idei pénzből későbbit csinálnak? A Jaguarsnál sem értettem, mi azon a félelmetes, hogy valaki úgy osztja szét a pénzt, hogy valakinek idén kisebb a caphitje.

Az lesz majd az érdekesebb, hogy a jelen állás szerint kb -33 milliós helyzetből jövőre mit csinál. Lehet tologatni itt a pénzeket, aztán majd úgy járni, mint a másik nagy pénzügyi csoda, ahol aztán annyi pénzt adtak már garantálva a kb lépni nem tudó játékosoknak, hogy kivághatatlanok lettek, de egyelőre én nem látom ebben a nagy csodát.
Wyatt
Tavaly bajnokok lettek. Idén is legalább annyira versenyképesek. Egy jó GM mindent megtesz, hogy ezt az "ablakot" nyitva tartsa. Ezt pedig a tologatással lehet elérni.

Bízik benne gondolom, hogy jól draftol, és nem lesz cap hell, mert egy-egy nagyobb szerződést elengednek és átveszi az elküldött szerepét a draftolt. Jelen állás szerint amúgy eléggé telített a roster, ha a többi csapatot vesszük alapul és nem egy képzeletbeli tökéletes rosterhez mérjük.

Arról nem is beszélve, hogy Wentz a jelen állás szerint fejlődik, 1-2 év múlva egyre inkább önálló intézmény lesz, akit nem kell feltétlenül a legerősebb support classal körbevenni, ergó olcsóbbak lesznek a kiegészítők, mint pl Bradynél vagy Rodgersnél (leegyszerűsítve).

Szóval ha bízol a draftjaidban és Wentzben, akkor a tologatást nem látod akként, hogy cap hell-t fog előidézni. Plusz eléred ezzel, hogy "addig ütöd a vasat amíg meleg", egy SB contender rostert egyben tartasz.

Szerk: Más kérdés, hogy ez "varázslat"-e. Szerintem inkább tökös lépés.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt sosem fogom megérteni. Mi azon a varázslás, hogy az idei pénzből későbbit csinálnak? A Jaguarsnál sem értettem, mi azon a félelmetes, hogy valaki úgy osztja szét a pénzt, hogy valakinek idén kisebb a caphitje.

Az lesz majd az érdekesebb, hogy a jelen állás szerint kb -33 milliós helyzetből jövőre mit csinál. Lehet tologatni itt a pénzeket, aztán majd úgy járni, mint a másik nagy pénzügyi csoda, ahol aztán annyi pénzt adtak már garantálva a kb lépni nem tudó játékosoknak, hogy kivághatatlanok lettek, de egyelőre én nem látom ebben a nagy csodát.

több mint 6 éve
monkaS Philadelphia Eagles 122
Brooks szerződése át lett struktúrálva. Majdnem 5 millióval csökkent a Cap szám ezzel.
#Howieisawizard
több mint 6 éve
Drebin84 Philadelphia Eagles 33
Megérdemli minden egyes centet. Köszönjük!!!
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Reméljük szakmailag is alakul úgy a sorsa hogy eljuthat majd a HOFbe.
dande
Már ott van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem nagyon szerencsésnek mondhatjuk magunkat vele kapcsolatban, s alakuljon bárhogyan a karrierje emberileg a legnagyobbak között emlegethetjük. Tudom én elfogult vagyok vele kapcolatban, de sztem ez így van. Reméljük szakmailag is alakul úgy a sorsa hogy eljuthat majd a HOFbe.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Folesnak módosítottuk a szerződését. Megemeltünk az alapfizetését 2 millióval. Kapott 3 millió roster bónuszt és 2 millió aláírási bónuszt. Ezen felül minden meccsen ahol játszik (eléri legalább a szerződésben írt snap számot) kap 250.000-et és még 250.000-et, ha a csapat nyer. További ösztönzőkkel (playoff, pro bowl) összesen 23 milliót kereshet 2018-ban. Idei capet 1 millióval terheli meg.
A csapat kapott egy opciót 2019-re, 20 milliós alapfizetéssel. Ha a csapat él az opcióval, Foles akkor is kiléphet a szerződésből, ha visszafizeti a 2 milliós aláírási bónuszt.
 twitter.com/RapSheet/status/987683616359682049
 twitter.com/MikeGarafolo/status/987696768090624000
 twitter.com/MikeGarafolo/status/987690831728476160

Szerkesztette: BleedingGreen