Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Na a GB Rdgers is érkezett igaz nem Áron de TE.

több mint 6 éve
csipkelli 3 275
Olyan helyen kellene elhullania egy QB-nak nyáron, ahol béna a backup, de a csapatot playoff kalibernek érzik. Hát, nem biztos, hogy lesz akkora mákunk, mint 2 éve. Esetleg Brady hirtelen visszavonul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem csoda h Folest nem adjuk olyan könnyen....Pats most kapott első körtt Cooksért neg a 4.körért...
Ez alapján Foles simán két első kör vagy első és második.

No de remélem marad még idénre.
dande
És mi azon meglepő, hogy egy 24 éves, 4000 yardos WR-ért első kört kérnek? Tavaly is kb ez volt az ára. Mondjuk hozzáteszem ő játszott volna nálunk, sőt, lehet, 1. számú lett volna, nem úgy, mint Foles nálatok, szóval nekünk az 1. kör is jó, meg a maradás is 😊

Egy irányító lényegesen többet ér persze, de ettől még Cooks ára bőven nem sok
Wyatt
Nem mondtam hogy nem ért ennyit 😉 csak azt hogy egy SB győztes SB MVP irányító legyen akár milyen rendszer fit, meg csere QB talán még ennél is többet ér 😛
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem csoda h Folest nem adjuk olyan könnyen....Pats most kapott első körtt Cooksért neg a 4.körért...
Ez alapján Foles simán két első kör vagy első és második.

No de remélem marad még idénre.
dande
És mi azon meglepő, hogy egy 24 éves, 4000 yardos WR-ért első kört kérnek? Tavaly is kb ez volt az ára. Mondjuk hozzáteszem ő játszott volna nálunk, sőt, lehet, 1. számú lett volna, nem úgy, mint Foles nálatok, szóval nekünk az 1. kör is jó, meg a maradás is 😊

Egy irányító lényegesen többet ér persze, de ettől még Cooks ára bőven nem sok

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Kinek kellene Foles ahol hasznos is, meg ellenérték is van?
Eazzy
Ahol Samu v Hidviz a qb avagy ahol megreccsen a starter qb a nyáron.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Kinek kellene Foles ahol hasznos is, meg ellenérték is van?
Eazzy
Szvsz TC-k után lesz vmi olyan pániktrade, mint ahogy anno Bradfordot elpasszoltátok Minnesotába.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Kinek kellene Foles ahol hasznos is, meg ellenérték is van?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem csoda h Folest nem adjuk olyan könnyen....Pats most kapott első körtt Cooksért neg a 4.körért...
Ez alapján Foles simán két első kör vagy első és második.

No de remélem marad még idénre.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Na ki adott ki könyvet az alábbi címmel?
"Things That Make White People Uncomfortable." 😕
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
n Rapoport retweetelte
Mike Garafolo
Mike Garafolo
@MikeGarafolo
·
19 min
Eagles are signing LB Paul Worrilow, source says. Headed to Philly after a year with the Lions. Former Delaware Blue Hen comes home ... sorta.

Ahogy olvasom, futas ellen hasznos, de pl. TE ellen nem nagyon akarod latni vedekezni. LB rotacioba tokeletes, plusz ST erosites is. Kendricks egyre inkabb elmenoben van ezzel az igazolassal (is).

Szerkesztette: zsojti
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Ez a tipikus BPA draft kell legyen

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Az latszik hogy a keret nagyon erős de nem lehet egyben tartani 2020ra a cap miatt.
Idén még megprobaljuk hatha duplazunk aztan Wentz kore johet egy uj csapat kb.

Drafton jöhet barmi kényelmes BPA igaz lesz par fontosabb poszt.

Szerintem lesz letrade

több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
LB vagy S kell...
Az LB-n nincs mit magyarázni.
S poszton meg egyrészt nincs depth, másrészt jövőre szarban leszünk cap terén (nem kicsit... 😕), és McLeod és Jenkins is qrvadrága lesz, ellenben olcsón kivágható!

Az a baj, hogy ha Peters visszavonul, Bennett cut, Kendricks trade, és Grahamet meg se próbáljuk visszaigazolni, akkor is sehol nem vagyunk még...
Hemzsegni fognak az FA-k, Darby, Ajayi, Agholor, Hicks, Elliott, Wallace, Foles, Long...
több mint 6 éve
csipkelli 3 275
13-ban a 35. pickkel jött Ertz Celek mögé. Legyen csak nyugodtan TE a 32. pick.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá mondanám h ide vele, de pénzünk nem sok van rá sztem..
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Marquette King a piacon, adná magát (ha van hely), hogy kipróbáljuk. | Bár én bízom Johnstonban. |

több mint 6 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Remélem nem TE lesz huzva,liga egyik legjobbja melle feleslegesnek tartom,inkabb egy veteran meg a piacrol,Celek vissza vagy en beprobalnam J.Thomast.
Drafton a legjobban LB örülnék,Hick sajna nagyon üveg,Kendricks folyton áruljuk😊ide kene minoseg.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nem latni elso koros TE-t iden.
Janek
Dallas Goedert, Mike Gesicki, Hayden Hurst szerintem mind elsőkörös tehetség, ha ott akartok TE-t húzni
kapitnono
Hat szerintem Hurst talan meger egy 1/32-t.
De majd kiderul mi lesz a pick azert van Ertz nem hiszem hogy kene moge egy elso koros pick....
Akkor mar inkabb egy futo vagy egy sec jatekos.
Meki es Jenkins mar nem fiatal

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Nem latni elso koros TE-t iden.
Janek
Dallas Goedert, Mike Gesicki, Hayden Hurst szerintem mind elsőkörös tehetség, ha ott akartok TE-t húzni


több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nem latni elso koros TE-t iden.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon úgy tűnik, hogy a TE-kre mozdultunk rá...első körben nem örülnék neki.

Egyébként Áldott Húsvétot mindenkinek!!!
több mint 6 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Ha lesz cimvedes senkit nem fog erdekelni. Ha nem akkor lesz egy bunbak. Ha tenyleg bunos menjen de nekem sosem volt bajom a ketes karakteru jatekosokkal. En pl Vicket imadtam. Szerintem o megerdemelt volna egy gyurut de hat ha jol emlekszem altalaban mcnabbek gancsoltak el. Lehet hogy neki egyfajta vezekles volt a mcnabb utani eaglesben jatszani. A tortenetet mindenki ismeri. Regota olvasom a forumot de nem emlekszem az akkori reakciokra. De hanyan mondtatok akkor h igen o kell ide? (Hozzatennem hogy en perverz modon vonzodom a futkoraszos iranyitokhoz de a tortenelem szerint az eagles is szereti a mobilis qbkat) egy szo mint szaz en megvarnam az ugy illetve a szezon veget.

Lazovicrol annyit hogy lehet o volt az elozo szezon legjobbja de lattuk mit ert a partizan ellen. Jovore ugyis felcsuton lesz. Az ehhez tartozo velemenyemre ha valaki kivancsi leirom a megfelelo topicba vagy esetleg szemelyesen elmondom. Diosgyorikent nincs szep jovokepem meg ugyis hogy a szivemhez nagyon kozel all a pederson bodog parhuzam.

Bocsi a hosszu pofazasert az offert es a helyesirasert de telefonrol irtam. Mindenkinek fasza husvetot!
több mint 6 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
 www.bleedinggreennation.com/2018/3/24/17159404/michael-bennett-sister-recorded-herself-brother-running-field-2017-super-bowl-philadelphia-eagles

Ez a hugi videoja, ezen mondjuk nem látszik semmi.

Amúgy meg értem én h Eagles, csak ez egy 2017es eset. És az is lejött azóta, hogy sem mi, sem a Seahawks nem tudott róla.
zsojti
Van ott lejjebb a kommentekben egy Honvéd-Videoton gif amin valaki nagyon nagyot alakít. 😀
gyeek
Danko Lazovicsot illik felismerni!

 www.youtube.com/watch?v=RVVSkEuyrPY

És ezt megcsinálta a Bordeaux ellen is.

 www.youtube.com/watch?v=Z8dw4qj0v0Y
Wyatt
Ezek a melegek tényleg profi sportolóknak számítanak?!
(Nem kell válaszolni, szarkazmus volt)

Belegondolni is rettenetes, hogy vannak gyerekek akiknek ezek a szutykok a példaképeik... szégyen!
Gege55
Vannak?
Attis
Ez most egy kifejtős kérdés lenne?! 😊
Mind1 is, nem az én gondom, csupán egy érzelmi kirohanásom volt...
több mint 6 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
 www.bleedinggreennation.com/2018/3/24/17159404/michael-bennett-sister-recorded-herself-brother-running-field-2017-super-bowl-philadelphia-eagles

Ez a hugi videoja, ezen mondjuk nem látszik semmi.

Amúgy meg értem én h Eagles, csak ez egy 2017es eset. És az is lejött azóta, hogy sem mi, sem a Seahawks nem tudott róla.
zsojti
Van ott lejjebb a kommentekben egy Honvéd-Videoton gif amin valaki nagyon nagyot alakít. 😀
gyeek
Danko Lazovicsot illik felismerni!

 www.youtube.com/watch?v=RVVSkEuyrPY

És ezt megcsinálta a Bordeaux ellen is.

 www.youtube.com/watch?v=Z8dw4qj0v0Y
Wyatt
Ezek a melegek tényleg profi sportolóknak számítanak?!
(Nem kell válaszolni, szarkazmus volt)

Belegondolni is rettenetes, hogy vannak gyerekek akiknek ezek a szutykok a példaképeik... szégyen!
Gege55
Vannak?
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Conteo: nem szereti a rendőr az Eaglest, ezért gondolta ez jó alkalom. xD

Don't talk the walk, Walk the talk!