Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Everyone please google: "Who is the owner of the New England Patriots?"
You're welcome.... 😀
Bébé
Ez kemény 😊

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Everyone please google: "Who is the owner of the New England Patriots?"
You're welcome.... 😀
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ez eddig sztem a legjobb videó amit a döntőről láttam. Az NFL Films rendesen odatette. Megéri rááldozni azt a 40 percet mert minden pillanata szenzációs!
NFL Turning Point :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Polo ez is

 mobile.twitter.com/themightyerock/status/962336226337525761?ref_src=twcamp%5Eshare%7Ctwsrc%5Eios%7Ctwgr%5Eother%7Ctwcon%5E7100%7Ctwterm%5E0

több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Gyerekek, ki ez az EDP?
bcsarli
Örülhetsz, ha nem kapsz ezért a kérdésért 2 hetes bant.
 www.youtube.com/watch?v=2f7z_zxQ4c8
Bébé
Nekem ez a kedvencem, sors ironiája, hogy be is jött a trade nem is akárhogy. De akkor valamilyen szinten jogos volt a felháborodása.

 www.youtube.com/watch?v=NR9wpOjzp2U&
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Gyerekek, ki ez az EDP?
bcsarli
Örülhetsz, ha nem kapsz ezért a kérdésért 2 hetes bant.
 www.youtube.com/watch?v=2f7z_zxQ4c8

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én még mindig ki tudom rúgni a ház oldalát, ha öt bajnoki cím után az utolsó negyedben megfordítunk egy Jaguars elleni konferenciadöntőt. Úgyhogy igenis baj, hogy nem jött össze a győzelem (bárhogyan) a Super Bowlon 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Megnézve a videókat az ünneplésről , kib*szottul örülök, hogy megnyertétek, pedig igazat megvallva nem éppen a kedvenc városom Philadelphia, de még mindig jobb mint Boston 😀 Ott már megszokták a győzelmet. Ott már nem az okoz elégedettséget, ha nyernek (heh 0-16...) hanem hogy mennyivel. Brady nem dobált 963759375937 yardot, és 576485 TD akkor már szar volt. BB vonuljon vissza, rebuild stb. Ismerős mesélte hogy Patses kollégája (aki egyébként hozza a szokásos "átlagpatses" állapotot, akik miatt utálja a maradék 31 csapat szurkolótábora a bostoni csapatot) a félidőben feldúlva hazament egyrészt az eredmény miatt, kettő meg nem volt kíváncsi arra, hogy humor formájává vált kedvenc csapata. Persze mondanom se kell hosszabbításra visszatért lenyomta a kárörömöt, 1-2 napig elvolt a hatalmas comebackkel, de már 2 hét múlva kis túlzással azt is elfelejtette hogy nézz NFL-t. Ezt csak azért hoztam fel, mert jó nekik, de már eredménytúlcsurdulásuk van, és ezt nem tudja sok ember értékelni (én már egy győzelemnek is úgy örülnék, sőt a 2016 karácsinyi csodát meg is könnyeztem, és még csak nem is SB döntőről beszélünk hanem ez sima meccsről). Míg nálatok? Erről fog szólni az év. Legendák születtek, amiket még az unokák is fognak ismerni. Történelem született. És én ezért szeretem az amerikai sportokat. Foles sztori megérdemelne egy filmet, végig le voltatok sajnálva, történelemben először voltatok első kiemeltként otthon underdogok a konferenciaelődöntőn," nem az a kérdés hogy nyer-e a Patriots, hanem hogy mennyivel. Vajon Hoyer utolsó negyedbe kap pár driveot?" Ehhez képest jött egy Doug Pederson akinek a tökei is vasból vannak, felépít egy tökéletes playbookot, amiből egy végtelenig lesajnált csereQB-ből SBMVP-t csinált, kihasználva a rendszer és az irányító képességeit. (Azon a bizonyos playnél szó szerint üvöltöttem annyira brutál játék volt.), és a legfontosabb ami sok csapatnak nem sikerül, márpedig ha nem képesek megállítani Brady féle hengert akkor legalább a támadósornak kell tartani velük a lépést. És SIKERÜLT. Voltak vannak és lesznek dinasztiák amik mindig ki fognak emelkedni az adott korszakból, de elmondható hogy van egy egyensúly, aminek következtében mindig megvan az esély, hogy pár év alatt tudatosan felépítve a romokból lehet egy győztes csapatot csinálni (hehe de vicces ez egy Browns fan szájából), Houstonban megcsinálták (MLB), bár a ti "rebuild"otok nem indult olyan mélyről de a Chip Kelly féle ámokfutás után szerintem nyugodtan használhatom rá. Szerencsére ez nem egy spanyol bajnokság ahol van egy Barca Reál, mostanában az Atletico és utána tudom nagyon erős túlzással a spanyol 2. osztály. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy ott megvannak az állandó főszereplők, és a többi csapatnak csak nagyon ritkán jut rivaldafény akkor is csak pár "epizódig". Itt viszont megvan a körforgás. Köszönöm Eagles hogy elhoztátok a reményt, hogy érdemes még ezt a sportot nézni!
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amúgy ezen az óriáspanorámán azt kellene megszámolni, hogy hány ember basztatja a telefonját egyszerre a lelátón. Népbetegség lett 😊

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gyerekek, ki ez az EDP?

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
 gigapixel.panoramas.com/superbowl/2018/

ki találja meg EDP-t? 😛
karmïgran
csaknekedcsakmost 😊

skizofita
Én egyből Faragóékat kerestem meg. 😊 EDP-t nem találtam pedig nagyjából tudtam merre lehet.😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
 gigapixel.panoramas.com/superbowl/2018/

ki találja meg EDP-t? 😛
karmïgran
csaknekedcsakmost 😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
7 Sas a Top101 játékos között:
 www.bleedinggreennation.com/2018/2/9/16997026/philadelphia-eagles-pff-top-101-nfl-players-list-pro-football-focus-carson-wentz-jason-kelce-cox
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erősen ajánlott olvasmány 😊

 theathletic.com/183881/2017/12/18/carson-wentz/
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Catch of the week:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Kelce nagyon megmondja 😀
 www.facebook.com/fox29philadelphia/videos/10155759201628855/
Greengo
Kicsit élte bele magát 😀😀
zsoeo
Jeff Lurie mikrofondobás is nagyon nagy 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Francba Filippot elvitte a Vikings, miért nem lehetett vhigy itt tartani...... Grrrrr
dande
Fuck. Nagyon nagy szerepe volt az idei sikerekben. Ha Reich is elmegy, akkor azért az baj. Remélem hogy megvan a terv Howie-ék fejében, mert ez így elég fejvakarós döntés.
Hulkeinstein
Lejárt a szerződése és valószínűleg játékokat akar hívni. Ha itt maradt volna OC-nek, akkor se hívhatott volna játékokat. Van egy olyan érzésem hogy ő már jövőre HC lesz, és ahhoz ez a legjobb lépés neki ha jó lesz a Vikes. Remélem Reich marad, de ha megy akkor házon belül kell mozgatni eléggé. Groh és Duce is kelendőek lehetnek a piacon, nem csodálkoznék ha mindkettő feljebb lépne, Groh->QB coach, Duce->OC.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Francba Filippot elvitte a Vikings, miért nem lehetett vhigy itt tartani...... Grrrrr
dande
Fuck. Nagyon nagy szerepe volt az idei sikerekben. Ha Reich is elmegy, akkor azért az baj. Remélem hogy megvan a terv Howie-ék fejében, mert ez így elég fejvakarós döntés.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 www.12up.com/posts/5972738-eagles-took-hilarious-measure-leading-up-to-super-bowl-in-case-patriots-were-cheating

Ha ez igaz Pederson még nagyobb arc még nagyobb tökökkel 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba Filippot elvitte a Vikings, miért nem lehetett vhigy itt tartani...... Grrrrr
dande
a gyűrű átka srácok
Amadeus
Jó, hát persze s ezt simán be is vállalja az ember, 😊 de akkor is... Sok sikert neki!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Francba Filippot elvitte a Vikings, miért nem lehetett vhigy itt tartani...... Grrrrr
dande
a gyűrű átka srácok

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba Filippot elvitte a Vikings, miért nem lehetett vhigy itt tartani...... Grrrrr
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Lane Johnson can’t lay off the juice!

zsojti
Magyarul? 😀

Ez milyen nóta a végén? 😀 A dallama ismerős 😀


Megvan 😀
 www.sbnation.com/2018/2/8/16990872/jason-kelce-eagles-super-bowl-parade-philly-chant

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Doug Pederson. When Doug Pederson was hired, he was rated as the worst coaching hire by a lot of freaking analysts in the media. This past offseason, SOME CLOWN NAMED MIKE LOMBARDI TOLD HIM HE WAS THE LEAST QUALIFIED HEAD COACH IN THE NFL! You saw a terrific Doug Pederson! A man who went for it on fourth and down, IN THE SUPER BOWL, WITH A TRICK PLAY! HE WASN’T PLAYING FOR JUST MEDIOCRE, HE WAS PLAYING FOR A SUPER BOWL!

AND IT DON’T STOP WITH HIM! IT DOES NOT STOP WITH HIM!

Jason Peters was told he was too old! That he didn’t have it anymore. Before he got hurt, he was the best freaking tackle in the NFL.

Big V was told he didn’t have it!

Stefen Wisniewski ain’t good enough!

Jason Kelce’s too small!

Lane Johnson can’t lay off the juice!

Brandon Brooks has anxiety!

Carson Wentz didn’t go to a Division I school!

Nick Foles don’t got it!

Corey Clement’s too slow!

LeGarrette Blount aint got it anymore!

Jay Ajayi can’t stay healthy!

Torrey Smith can’t catch!

Nelson Agholor can’t catch!

Zach Ertz can’t block!

Brent Celek’s too old!

Brandon Graham was drafted too high!

Vinny Curry ain’t got it!

Beau Allen can’t fit the scheme!

Mychal Kendricks can’t fit the scheme!

Nigel Bradham can’t catch!

Jalen Mills can’t cover!

Patrick Robinson can’t cover!

IT’S THE WHOLE! TEAM!

Kelce egy állat, de mondjuk valahol mi is ezeket gondoltuk az év elején ... 😊