Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Na mielőtt a Wentz nem kezdő téma lecsengése után előkerülne az hogy Peters vonuljon vissza, meg vágjuk ki ezt akkor be is illeszteném ide Pedersontól:

“Gun to my head, He is my starting left tackle.”

Szóval a tackle depth chart az Peters-Lane-Vaitai, innentől akár kőbe is lehet vésni. Szóval ha majd jönnek a mockok, hogy nekünk mekkora need a tackle, akkor válaszul csak ezt fogom belinkelni 😊
Hulkeinstein
Hulk nem szólsz sztem eszünkbe se jut 😀 😉 LB kell mert azt mondtam 😛
dande
Na ja...kb ez a szezon első negyedében merülhetett fel amikor még a fal sem állt teljesen össze(Warmack is még kezdő volt) és nem tudhattuk, hogy mit lehet kihozni az akkori cserékből. Mindezek mellett korai mockokban simán jöhet ilyen jóslat . Az ésszerű indokok talán azok lehetnek, hogy azért Peters sem lesz már fiatalabb és Vaitainál sem tudhatjuk előre, hogy meddig tart a jó forma. Jelen pillanatban én is a védelembe húznék első körben, de ezzel meg úgy vagyok, hogy azért várjuk ki az FA mozgásokat.

De pillanatnyilag még nagyon leszarom a draftot. 😀
Greengo


Persze, nem azt mondom hogy nem lenne jó egy fasza fiatal Peters-utód. De ha jobban belegondolunk, akkor épp most hozott le egy nagyon jó superbowlt ez a bizonyos Peters-utód 😊

Mindig írják a draftguruk egy-egy prospectre hogy nagyon nyers, de nagy a potenciál. Na nekünk egy ilyen ember kell szerintem a 3.-4. kör környékén. Az első kör végén ritkán megy ki olyan tackle, aki tehetséges és mondjuk tűri is hogy 2-3 évet padozik.

Ez is csak azt mutatja, hogy milyen bitang jó helyzetben vagyunk. Tavaly az első pár nap FA után sem tudtuk volna megmondani hogy ki kezd futóposzton, most meg már a 4. számú tackle-t nevezzük neednek, akinek talán 2 év múlva majd kezdenie kell 😊

Bitang erős ez a roster, nem nagyon vannak needek.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Amúgy nagyon komoly, hogy tényleg Foles ötlete volt a Philly Special, eszement és tökös ötlet, de Pederson előtt is le a kalappal, hogy a meglepődés után rábólintott egyből 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 593 — Eagles fan
Na mielőtt a Wentz nem kezdő téma lecsengése után előkerülne az hogy Peters vonuljon vissza, meg vágjuk ki ezt akkor be is illeszteném ide Pedersontól:

“Gun to my head, He is my starting left tackle.”

Szóval a tackle depth chart az Peters-Lane-Vaitai, innentől akár kőbe is lehet vésni. Szóval ha majd jönnek a mockok, hogy nekünk mekkora need a tackle, akkor válaszul csak ezt fogom belinkelni 😊
Hulkeinstein
Hulk nem szólsz sztem eszünkbe se jut 😀 😉 LB kell mert azt mondtam 😛
dande
Na ja...kb ez a szezon első negyedében merülhetett fel amikor még a fal sem állt teljesen össze(Warmack is még kezdő volt) és nem tudhattuk, hogy mit lehet kihozni az akkori cserékből. Mindezek mellett korai mockokban simán jöhet ilyen jóslat . Az ésszerű indokok talán azok lehetnek, hogy azért Peters sem lesz már fiatalabb és Vaitainál sem tudhatjuk előre, hogy meddig tart a jó forma. Jelen pillanatban én is a védelembe húznék első körben, de ezzel meg úgy vagyok, hogy azért várjuk ki az FA mozgásokat.

De pillanatnyilag még nagyon leszarom a draftot. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mielőtt a Wentz nem kezdő téma lecsengése után előkerülne az hogy Peters vonuljon vissza, meg vágjuk ki ezt akkor be is illeszteném ide Pedersontól:

“Gun to my head, He is my starting left tackle.”

Szóval a tackle depth chart az Peters-Lane-Vaitai, innentől akár kőbe is lehet vésni. Szóval ha majd jönnek a mockok, hogy nekünk mekkora need a tackle, akkor válaszul csak ezt fogom belinkelni 😊
Hulkeinstein
Hulk nem szólsz sztem eszünkbe se jut 😀 😉 LB kell mert azt mondtam 😛
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Na mielőtt a Wentz nem kezdő téma lecsengése után előkerülne az hogy Peters vonuljon vissza, meg vágjuk ki ezt akkor be is illeszteném ide Pedersontól:

“Gun to my head, He is my starting left tackle.”

Szóval a tackle depth chart az Peters-Lane-Vaitai, innentől akár kőbe is lehet vésni. Szóval ha majd jönnek a mockok, hogy nekünk mekkora need a tackle, akkor válaszul csak ezt fogom belinkelni 😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 593 — Eagles fan
Boldog Szülinapot Bébé!
Vedd úgy, hogy az ajándékot már megkaptad hétfőre virradóra. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Megjött az első rossz hír régóta: Persze hogy mi fogjuk megszívni a McDaniels ügyet (számítottam rá). Reich a fő esélyes Indyben...

Mondjuk ha így meg tudjuk tartani DeFilippot akkor talán annyira nem vészes. De egy ilyen szezon után nagyon fog fájni ez is...
Hulkeinstein
Inkább Reich, mint DeFilippo, sztem ő a leggyengébb láncszem. De lehet tévédek.
dande
Előbb utóbb ez elfog jönni. Én Schwartz elvesztésétől tartok jelenleg csak igazán, OC-t lehet pótolni főleg hogy nem is ő hívja a játékokat. Azért bízok benne hogy marad a stáb, de most a lényeg hogy vagy Reichet vagy DeFilippot meg kell tartani mint OC.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megjött az első rossz hír régóta: Persze hogy mi fogjuk megszívni a McDaniels ügyet (számítottam rá). Reich a fő esélyes Indyben...

Mondjuk ha így meg tudjuk tartani DeFilippot akkor talán annyira nem vészes. De egy ilyen szezon után nagyon fog fájni ez is...
Hulkeinstein
Inkább Reich, mint DeFilippo, sztem ő a leggyengébb láncszem. De lehet tévédek.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Megjött az első rossz hír régóta: Persze hogy mi fogjuk megszívni a McDaniels ügyet (számítottam rá). Reich a fő esélyes Indyben...

Mondjuk ha így meg tudjuk tartani DeFilippot akkor talán annyira nem vészes. De egy ilyen szezon után nagyon fog fájni ez is...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis összeállítás:

 www.phillyvoice.com/15-biggest-plays-eagles-super-bowl-run/

Ilyet majd adott esetben mi is játszhatnánk, kinek mi volt mondjuk a Top5, esetleg az egész idényt tekintve.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Lane Johnsonnak köszönhetően ingyen osztja a Bud Light a sört a városi SB felvonulás útvonalán.
 youtu.be/dkETd5zA_kE
Philly Philly!

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/CoreyClement_6/status/202787027236823040

Szerintem nem gondolta 17 évesen, hogy 5 és fél év múlva a kedvenc csapata színeiben TD elkapása lesz a Super Bowlon 😊

több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Van, ami sosem változik de nekünk jó így 😊

Eagles aren’t Vegas’ favorites to win the Super Bowl next season
dande
Második legesélyesebbnek tartanak bennünket a bukik holtversenyben a Packersel.
Pats 6.00
Eagles, Packers 10.00
Steelers 11.00
Vikings 15.00
Cowboys 17.00
Falcons, Rams 19.00 @ Bet365

Természetesen ez még sokat változhat, valószínüleg fog is, de jelen pillanatban így ítélnek meg bennünket. Szerintem ez nem rossz. Tavaly szerintem legalább 70.00 volt a szezon végén, de valaki írta, hogy minden évben megrakta a sb győzelmünket, hátha ő tud majd írni pontosabb számot 😊
MrMiksa
Úgy emlékszem 50-es szorzó volt ránk idén is és tavaly is. Új edzőknél mindig megdobódik. Talán a Cincivel és a Washingtonnal tettek egy szintre. Chip első éve rémlik még 40 körüli odds-szal, a Reid-es érában voltak 12 körüli odds-ok.

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Van ilyen is | pfuj rivális oldal |
 fuzovelkifele.com/2018/02/a-super-bowl-es-a-hozza-vezeto-ut-egy-eagles-szurkolo-szemevel/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Szép dolog a hazaszeretet meg a hazai gazdaság felpörgetése, de azért na...😊
dande
szerintem a design-ja elég jó, de zavarnak a részletek 😊 küldeni kéne nekik pár képet, hogy hol kell módosítani 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
van ilyen is kicsit közelebbről (Kecskemét azt hiszem 😀).. bár a sas logó kicsit érdekes lett 😊

 pamutlabor.hu/shop/ferfi-polo/philadelphia-football-plab0004335-american-football/
karmïgran
Szép dolog a hazaszeretet meg a hazai gazdaság felpörgetése, de azért na...😊
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
van ilyen is kicsit közelebbről (Kecskemét azt hiszem 😀).. bár a sas logó kicsit érdekes lett 😊

 pamutlabor.hu/shop/ferfi-polo/philadelphia-football-plab0004335-american-football/
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
További zseniális pólók:

 viralstyle.com/marketplace/?search=eagles

A kedvenceim:
 viralstyle.com/henry999/pld-02058#pid=1&cid=246&sid=front
 viralstyle.com/finesttee/62--philadelphia-eat-sllq?utm_source=marketplace#pid=1&cid=246&sid=front

Valszeg én innen is szemezgetek, szóval akit érdekel, szóljon 😊
több mint 6 éve
gedam 5 700
Egyébként akkor is ilyen felfordulás lett volna a Patsnél ha nyernek? Valószínű már hamarabb elindult a folyamat, ami segített nekünk. Mindegy, ez már legyen az ő gondjuk. 😊

Egyébként talán Toub az esélyes a Coltsnál, lehet, vele jobban is járnának.
dande
100% hogy nem 😊

Ezért csak még édesebb a győzelem, a megdönthetetlennek hitt birodalmat pont mi rengettük meg. Még mindig hihetetlen, történelmi győzelem millió szempontból.
Hulkeinstein

millennium eagle

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Egyébként akkor is ilyen felfordulás lett volna a Patsnél ha nyernek? Valószínű már hamarabb elindult a folyamat, ami segített nekünk. Mindegy, ez már legyen az ő gondjuk. 😊

Egyébként talán Toub az esélyes a Coltsnál, lehet, vele jobban is járnának.
dande
100% hogy nem 😊

Ezért csak még édesebb a győzelem, a megdönthetetlennek hitt birodalmat pont mi rengettük meg. Még mindig hihetetlen, történelmi győzelem millió szempontból.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként akkor is ilyen felfordulás lett volna a Patsnél ha nyernek? Valószínű már hamarabb elindult a folyamat, ami segített nekünk. Mindegy, ez már legyen az ő gondjuk. 😊

Egyébként talán Toub az esélyes a Coltsnál, lehet, vele jobban is járnának.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Browns topicból loptam:
 dailysnark.com/wp-content/uploads/2018/02/g.jpg
 dailysnark.com/wp-content/uploads/2018/02/ped.jpg

Head coach of the year: 1 szavazat.
mustaine
Ez is mutatja, hogy mennyire semmi értelme a HC-rangsoroknak a kinevezés után. Most is hogy fel lett hypeolva a kis köcsög McDaniels, aztán mi lrtt belőle...

Csak ne innen akarjon vész HC-t a Colts.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ertznek az-az arca 6:30-nál 😀
 youtu.be/6zH76QzQd9s?t=6m27s

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Akkor reméljük innentől kezdve világos mi elkapás mi nem, Sztracsatella elmagyarázza 😊
dande
Nem szoktam Eagles meccseken kívül NFL meccseket nézni, szóval nem tudom, hogy máskor mit fújtak az ilyenre. De Ertz-é egyértelmű, hogy TD volt, nem is értem aki azt mondja, hogy nem. Clementnél pedig, ahogy a bíró is mondja a kontroll végig megvolt. Nem a védő miatt mozdult meg a labda, hanem mert Corey stabilabban akarta megfogni. Tény, hogy balfaszság volt a részéről, hogy a végén lépett még egyet, nem pedig húzta a lábát, de hát nem WR. 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ez még mindig alapszakaszdíj. Miért sajnáljátok ezt McVaytől? Inkább örüljetek neki, hogy a rájátszás legjobb edzője ő lett. Manningnek is van 5 alapszakaszbeli MVP-címe, Bradynek meg öt bajnoki címe. Melyik a fontosabb?
Wyatt
Nem sajnáljuk. Meg hidd el jobban örülünk ennek. Csak az arány azért elég vicces. Hogy ennyire nem jött számításba.
Pedig még a Rams-et is megverte idegenben, egy csereQB-val. 😛 😀

Tény, hogy nagyobb sztori volt McVay idei sikere, mint Pedersoné.
De legközelebb talán majd nem játszik arra, hogy a Philly ágára kerüljön a rájátszásban. 😛 😀