Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Már a második nap SB győztesként! 😊
dande
óriási hiba így túltolni az ünneplést és a múltban élni!!!
koncentráljatok inkább a következő feladatra! 😉

| jár a nagy GRAT!!!fantasztikus évet toltatok! |
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
S még egy kis Jon:

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szóval minden tisztelettel az Öreg felé, innen indultunk:



Aztán míg a Mester beszélt róla, a Tanítvány megvalósította 😊
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.youtube.com/watch?v=AnmpuJfALXg

k#rvajó 😀 5:53nál 😀😀
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
És csak azért is magyar kommentárral fogom visszanézni a meccset. 😛 (Élőben nem bírtam volna elviselni Őket. 😀 )
Bébé
Húúúú... Ricsit évek óta nem szidtam, de katasztrófa volt a visítása. Nagyon durván túltolta a lelkes kommentátor szerepét. Ennyi év után gáz csak amúgy.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
tegnap este megnéztem az ismétlést.. potyogtak a könnyeim, teljesen kész voltam.. még mindig alig hiszem el 😐
karmïgran
Kicsit nyugodtabb voltam én is az ismétlés alatt 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
tegnap este megnéztem az ismétlést.. potyogtak a könnyeim, teljesen kész voltam.. még mindig alig hiszem el 😐
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Pinket eddig is imádtam, most már Timberlake-et is fogom. 😀
Bébé
Attól mert nyert szeretett csapatunk, még nem kell csatlakozni a férfi társadalom melegebb részéhez! : D

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már a második nap SB győztesként! 😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Every time Brady and the Pats punched, Foles punched right back. Harder.
Az a Rockys kép meccs után is igaz maradt. 😀

Pinket eddig is imádtam, most már Timberlake-et is fogom. 😀

Tegnap sikerült egy órát aludnom, ma összehoztam 12 órás etapot. Remélem már lesz időm olvasgatni cikkeket. 😀

És csak azért is magyar kommentárral fogom visszanézni a meccset. 😛 (Élőben nem bírtam volna elviselni Őket. 😀 )

Végre nekünk is lesz Sound FX-es SB-s győzelmünk. 😀 Már várom nagyon. 😀

Az, hogy Dorenbos gyűrűt kap, meg a legnagyobb...😀 Bár gondolom még a takarító is fog kapni. 😀
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
A parádé útvonala:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27853154_10155424909156378_3669772017940299776_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=s_30xGA90ZEQ7kNvgG-RGRT&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfD__EPi_IaMuYkKeJiRcOVcliDCb9s1cpBvUfYfo8cCDg&oe=66381E63
Eagles Parade Route Map-desktop.mp4 | EAGLES SUPER BOWL VICTORY PARADE!! The parade you've been waiting your entire life for is finally here. The Philadelphia Eagles are Super Bowl... | By 6abc Action NewsFacebook
EAGLES SUPER BOWL VICTORY PARADE!! The parade you've been waiting your entire life for is finally here. The Philadelphia Eagles are Super Bowl...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
spirograph Green Bay Packers Ohio State Buckeyes 26
Ennyi sérülttel SB-t nyerni az hatalmas GM és HC munka.

érdekes lesz ha visszatér Peters,Wentz,Hicks,Sproles plusz még lesz draft és egy vékony FA is.
Janek
És tényleg most még Foles értéke is olyan magasan van, hogy akár nagyon jó pick-re is cserélhetjük, amivel plusz egy olcsó kezdő rookie jöhetne.
Egyébként SB MVP után bármennyire is szeretem Wentz-t én most azt se bánnám, ha Foles-al kezdenénk meg a következő szezont, mert vita nélkül megérdemli.
marci88
Nem is értettem, hogy Foles nagyon elit szezonja után miért nem maradt kezdő valahol, véletlenül nincs 27 TD/ 2INT szezon, de lehet így járt a legjobban 😊 Amit sajnálok, hogy LeSean McCoy nem juthatott el idáig a csapattal, nagyon szerettem a játékát
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.instagram.com/p/Be0wMx7HJop/
😊
karmïgran
Miatta örülök a legjobban! Teljes életet neki!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
A SAS leszállt! Hazaért a csapat LÁJV 😀

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27594045_10156324227159406_1037196119077027840_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=TsJ7GkFiUQkAb6t-cAo&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAS_OxunOyMMhgSP4enUKW2tWK3gsQoyzRubWPsDNgzWA&oe=6633DE25
The Eagles have landed. | The Super Bowl champions have landed! Watch as we welcome home the Philadelphia Eagles! Join us tonight for PST at 5 and a special Quick Slants at 6 on... | By NBC Sports PhiladelphiaFacebook
The Super Bowl champions have landed! Watch as we welcome home the Philadelphia Eagles! Join us tonight for PST at 5 and a special Quick Slants at 6 on...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.instagram.com/p/Be0wMx7HJop/
😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem, elfér itt ez is

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/egy-pecazas-mentette-meg-nfl-karrierjet-a-super-bowl-sztarja-lett-2617265

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Én még így soha nem szurkoltam nem kedvenc csapatnak, mint a szívetek csücskének ma hajnalban. Iszonyat nagyot mentetek. Hátborzongatóan jó döntőt nyertetek meg! Beálltam a sorba én is a gratulációmmal!! 😊 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg túl gondoljuk ezt a Wentz Foles dolgot. Foles marad elkapónak és kész 😛 😉
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Amúgy mikor lesz a városban az ünneplés(karneváli hangulat...stb)? Ha tudtok vmi infót ne tartsátok magatokban....illetve majd jöhetnek a linkek, hogy hol lehet élőben követni.
Greengo
 twitter.com/PhiladelphiaGov/status/960565660936953856


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Srácok!!!!

Azt hiszem most sokan akarnak majd Eagles-cuccokat (én biztos). Álljunk össze a shipping cost miatt!!

Akit érdekel, írjon itt vagy PM-et.
Hulkeinstein
erről van szó, ha valaki átsiklott volna felette a kommentözönben
 www.crossingbroadstore.com


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Wentz az egyetemen is az átlagnál jóval többet volt sérült btw
mustaine
Attól függ honnan nézzük. Az egyetemen csak egy csukló sérülése volt, amiből visszajött az FCS döntőre. Persze csak 2 szezont volt kezdő Qb, a középiskolában pedig csak 1 szezont, így nem nagy a minta. A középsuliban volt egy makacs karsérülése, ami nehezen javult, ezért is hagyta abba a baseball-t.
Az idei az első igazán veszélyes futball sérülése. A regenerációs képessége viszont úgy néz ki nem rossz, mert az egyetemen is gyorsan felgyógyult, és most is olyan hírek jönnek szerencsére, hogy igen jól alakul a gyógyulás, így akár a nyitómeccsre vissza is térhet.

Én remélem nem kezdik el túlságosan félteni, és hagyják a mozgékonyságát érvényesülni a zsebben és azon kívül, mert többek között ez teszi különlegessé. Nagyon szerencsétlen sérülés volt ez, és szerintem egyelőre nem kell feleslegesen visszafogni emiatt. A zsebben is kaphat szerencsétlen ütéseket, falemberek eshetnek a lábára/térdére minden irányból. Ha megint összeszedne valami hasonlót, akkor esetleg elkezdenék aggódni.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Gratulálok! Kizártam az utóbbi két hetet, a döntő ismétlését nézem most mert nem akartam a döntőt sem nézni. Bejött, nagyszerű. Szép eredmény, jó érzés.
Gratulálok!!

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Srácok!!!!

Azt hiszem most sokan akarnak majd Eagles-cuccokat (én biztos). Álljunk össze a shipping cost miatt!!

Akit érdekel, írjon itt vagy PM-et.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan

Nekem azért van egy olyan érzésem, hogy Sproles már nem tér vissza( mondjuk ennél szebb visszavonulás nem is lehetne)...bár ki tudja.
Peters meg már össze is csomagolt....csak a legfontosabb dolgokat hozza magával. 😀

és a Dream Team:

Még mindig nehéz elhinnem, hogy végre sikerült a csapatnak a SB győzelem. Nem tudom, hogy ébren vagyok vagy csak egy álom az egész. Kell még pár nap mire felfogom. 😀
Amúgy mikor lesz a városban az ünneplés(karneváli hangulat...stb)? Ha tudtok vmi infót ne tartsátok magatokban....illetve majd jöhetnek a linkek, hogy hol lehet élőben követni.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !