Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
😀
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Home tuning, de a lenyeg rajta van.  streamable.com/7xrmu
PhillyBeast
Pederson arca is király....egy pillanatra elmosolyodik aztán vissza a poker face.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Home tuning, de a lenyeg rajta van.

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
dawe092 Philadelphia Eagles 140 — Vikings GM
Srácok, ide kommentbe sajnos nem tudom feltölteni a gépemről, de vajon melyik pillanat, ami a sas helyére került oda nevem mellé? 😊

Ha valaki felhomályosít, hogyan kell, akkor megteszem.
dande
Beállítások. Szögletes zárójelek közé (AltGr F és G) img szöveg majd a kép linkje és végül ugyanez a szögletes zárójeles cucc csak /img szöveggel. Így tudsz képet beilleszteni hsz-be.
Matthew99
Valamiért nem jön össze de sebaj majdnem ugyan azt megtaláltam neten is: igen mikor Doug behívja azt a játékot, Foles arca 😊

 worldnewsinsider.org/wp-content/uploads/2018/02/inside-philly-special-and-gutsiest-play-calling-in-super-bowl-history-by-doug-pederson-of-philadelphia-eagles.jpg
dande
Blount feje akkor is jobb 😀 | Azt a jelenetet linkelje valaki. |
Matthew99
Azt várom tegnap óta, hogy valaki belinkelje. 😀
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Uhh mekkora képet találtam a Jeffery TD-ról:

+ pár videó a meccs után:
 www.youtube.com/watch?v=Ae0-GUijVpY
 www.youtube.com/watch?v=gzcq67stmOc
 www.youtube.com/watch?v=3HhK7HbX3Qs


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Colt: Fülest nem engedm, én védtem itt legjobban ever, csak nem tudok most hszk-t visszakeresni 😉 😀

Egyébként eddig úgy tűnik sikeresen együtt marad a stáb, de a változatosság kedvéért DeFillipo kapcsán a Vikes próbálkozik. Reméljük eredménytelenül.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
A bekapott 500 + yard ellenére amikor fontos volt jól dolgozott a D FŐLEG A FÉLIDŐK LEZÁRÁSA MENT jól.

Holy caps lock....

több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Üdv újra Srácok 😊

Rég nem írtam a topicba, és úgy tűnik a régi fiókom is eltűnt, de sebaj.

Jól olvasom hogy Foles rosszul játszott? Most is? 3 TD 0 INT-i, 1 nagy hülyeség, ahol megmentette a holding és 1 túl kockázatos DJax deep pass. Ez rossz teljesítmény? 100+ QB rating, idén a 6. legtöbb TD-t adta a ligában, úgy hogy nem játszott kb 4 meccsen. Tökéletes volt? Nem, az utolsó másfél negyedben kellett volna egy kis plusz, de ha így fog játszani, akkor hatalmas irányító lehet belőle. Ma egy top 10 (egyes korrigált statisztikák szerint 2. legjobb) védelem ellen játszott, méghozzá 2,5 negyeden át fantasztikusan. A maradék másfél negyedre ez nem igaz, de ez nem egyirányú utca, ebben közrejátszik sok minden (futójáték, protection, play call). A meccset simán megnyerhettük volna a 4.negyed elején, ha nem csinálunk 2 teljesen felesleges és hülye penaltyt.

Szerk: Én nem láttam azt a sok homály dobást. Volt 1-2 (pl screen McCoynak és Rileynak), de alapvetően én inkább azt láttam hogy megadta a lehetőséget az elkapóknak arra hogy talán elkapják, de a védőknek esélyt sem adva. Amikor valaki elkezd mindent az emberre dobni, akkor egy kis céltévesztés inti lesz, ha az elkapód elé, külső válla felé, magasan dobod, akkor lehetőséget adsz rá hogy meglegyen a play miközben minimalizálod a TO esélyét. Volt pár olyan dobása ahol 1 yardon belül volt az elkapó, de védőnek esélye sem volt, és ezek nem wide open elkapók voltak. Én tudok élni az ilyen játékokkal.


Tényleg nem értem azt a felvetést sem, hogy most eldőlt hogy nem ő lesz a franchise qb. Miért is? Egy ideális világban persze erősebb lenne a karja valamivel és kb a magassága mellé Newton atletikussága is társulna hozzá, de a legnagyobb erénye felülbecsülhetetlenné válhat ha képes lesz fejlődni még. Képes manipulálni a védelmeket, ami a legnagyobb irányítók sajátja (Manning, Brady, Brees, Rodgers). Emlékszem hányszor láttam az előbb felsorolt irányítókat egyszerűen szétszedni az ellenfeleiket azáltal hogy észrevették mit mutat a D, vagy éppen eladtak egy játékot, amire rámozdult az egész D és jött az easy pitch and catch, erre Foles a fiatal irányítók közül talán a leginkább hajlamosabbnak tűnik (Luckban látom még ezt a potenciált). Griffin, Wilson, Kaepernick? Vitathatatlanul tehetségesebbek sok területen mint Foles, de ebben közel sem. És ha ezt valóban ki tudja fejleszteni akkor sose cserélném el az ő képességeikért cserébe (Lásd Vicket, nincs nála fizikálisan tökéletesebb irányító, de fejben sose tudta megközelíteni a nagyokat, sose lett belőle konzisztens győztes). Foles eddig minden egyes teszten jelessel vizsgázik. Igen, volt a Dallas meccs, de az is jó volt arra hogy kiderült hogy vissza tud rázódni egy-egy rosszabb meccs után (mindig lesz rossz meccse egy irányítónak). Képes elviselni az ütéseket, alapvetően nem pánikol, nem hoz hülye döntéseket (a PP pick az volt, de ez a többi irányítóval összehasonlítva továbbra is fokozottan igaz), bevonja a playmakereket, ad lehetőséget RAC yardokra, stb stb. NFL rekordokat döntöget a srác egy közel sem tökéletes csapattal.

Megmondom őszintén ha a Dallas megnyeri a csoportot mi pedig lemaradunk a rájátszásról, akkor is csak rövid ideig leszek letörve, mert itt végre elindult valami nagyon pozitív. Képesek vagyunk küzdeni, akarni és rengeteg olyan játékelemet villogtattunk meg időszakosan ami nyerő lehet a jövőben. Az offense közel sincs végleges formájában, valamiért úgy érzem hogy jövőre még nagyobb tempót és nagyobb playbook-ot fogunk alkalmazni, amiben otthonosan fognak már mozogni. A D szívével végre semmi baj nincs a világon, ők tehetségesebbek lehetnének és remélhetőleg lesznek is a draft után(OLB, CB), de itt is olyan fejlődéseket tapasztalhatunk amit évek óta nem.
Cooltiszo
Én mindig is tudtam hogy Foles a király 😀

Azért milyen érdekes, hogy a 2012-es draftról 2 irányító lett SB bajnok: Wilson - akit eredetileg akartunk és Foles 😊 Akiket előttük húztak: Luck, RG3, Tannehill, Weeden, Osweiler. Akit utánuk pont, az pedig most fog kb QB rekordot jelentő szerződést aláírni: Cousins.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Remélem soha többet nem kell ezt leírnom, de hatalmas gratuláció ezért az egész évért, teljesen megérdemeltétek az SB győzelmet ez nem is kérdés. Grat!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Srácok, ide kommentbe sajnos nem tudom feltölteni a gépemről, de vajon melyik pillanat, ami a sas helyére került oda nevem mellé? 😊

Ha valaki felhomályosít, hogyan kell, akkor megteszem.
dande
Beállítások. Szögletes zárójelek közé (AltGr F és G) img szöveg majd a kép linkje és végül ugyanez a szögletes zárójeles cucc csak /img szöveggel. Így tudsz képet beilleszteni hsz-be.
Matthew99
Valamiért nem jön össze de sebaj majdnem ugyan azt megtaláltam neten is: igen mikor Doug behívja azt a játékot, Foles arca 😊

 worldnewsinsider.org/wp-content/uploads/2018/02/inside-philly-special-and-gutsiest-play-calling-in-super-bowl-history-by-doug-pederson-of-philadelphia-eagles.jpg
dande
Blount feje akkor is jobb 😀 | Azt a jelenetet linkelje valaki. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, ide kommentbe sajnos nem tudom feltölteni a gépemről, de vajon melyik pillanat, ami a sas helyére került oda nevem mellé? 😊

Ha valaki felhomályosít, hogyan kell, akkor megteszem.
dande
Beállítások. Szögletes zárójelek közé (AltGr F és G) img szöveg majd a kép linkje és végül ugyanez a szögletes zárójeles cucc csak /img szöveggel. Így tudsz képet beilleszteni hsz-be.
Matthew99
Valamiért nem jön össze de sebaj majdnem ugyan azt megtaláltam neten is: igen mikor Doug behívja azt a játékot, Foles arca 😊

 worldnewsinsider.org/wp-content/uploads/2018/02/inside-philly-special-and-gutsiest-play-calling-in-super-bowl-history-by-doug-pederson-of-philadelphia-eagles.jpg
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Srácok, ide kommentbe sajnos nem tudom feltölteni a gépemről, de vajon melyik pillanat, ami a sas helyére került oda nevem mellé? 😊

Ha valaki felhomályosít, hogyan kell, akkor megteszem.
dande
Beállítások. Szögletes zárójelek közé (AltGr F és G) img szöveg majd a kép linkje és végül ugyanez a szögletes zárójeles cucc csak /img szöveggel. Így tudsz képet beilleszteni hsz-be.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, ide kommentbe sajnos nem tudom feltölteni a gépemről, de vajon melyik pillanat, ami a sas helyére került oda nevem mellé? 😊

Ha valaki felhomályosít, hogyan kell, akkor megteszem.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Srácok!!!!

Azt hiszem most sokan akarnak majd Eagles-cuccokat (én biztos). Álljunk össze a shipping cost miatt!!

Akit érdekel, írjon itt vagy PM-et.
Hulkeinstein
erről van szó, ha valaki átsiklott volna felette a kommentözönben
 www.crossingbroadstore.com
baggio 🏈
Illetve a hivatalos NFL shop is kínálja a championship gear-t, ide is várom továbbra is a jelentkezőket!

 www.nflshop.com/Philadelphia_Eagles_Gear/pg/1?ab={wt-static_graphic}{pt-home}{al-A_Spot}{ct-SBBound}
Hulkeinstein
Mikor akarod rendelni?
Cooltiszo
Pár napot várnék, hogy összegyűljünk négyen-öten és kb. utána. Nincs kőbe vésve egyelőre, ha mondjuk valaki csak 2 hét múlva tudna fizetni, simán be tudjuk szerintem azt is várni.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Srácok!!!!

Azt hiszem most sokan akarnak majd Eagles-cuccokat (én biztos). Álljunk össze a shipping cost miatt!!

Akit érdekel, írjon itt vagy PM-et.
Hulkeinstein
erről van szó, ha valaki átsiklott volna felette a kommentözönben
 www.crossingbroadstore.com
baggio 🏈
Illetve a hivatalos NFL shop is kínálja a championship gear-t, ide is várom továbbra is a jelentkezőket!

 www.nflshop.com/Philadelphia_Eagles_Gear/pg/1?ab={wt-static_graphic}{pt-home}{al-A_Spot}{ct-SBBound}
Hulkeinstein
Mikor akarod rendelni?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez különösen tetszik, valaki fizeti 😊?

 www.nflshop.com/Philadelphia_Eagles_Gear/Philadelphia_Eagles_Fanatics_Authentic_Super_Bowl_LII_Champions_Autographed_Riddell_Pro-Line_Helmet_with_Multiple_Signatures
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Srácok!!!!

Azt hiszem most sokan akarnak majd Eagles-cuccokat (én biztos). Álljunk össze a shipping cost miatt!!

Akit érdekel, írjon itt vagy PM-et.
Hulkeinstein
erről van szó, ha valaki átsiklott volna felette a kommentözönben
 www.crossingbroadstore.com
baggio 🏈
Illetve a hivatalos NFL shop is kínálja a championship gear-t, ide is várom továbbra is a jelentkezőket!

 www.nflshop.com/Philadelphia_Eagles_Gear/pg/1?ab={wt-static_graphic}{pt-home}{al-A_Spot}{ct-SBBound}
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Most már kezdem felfogni valószínűleg 😊

Ez valami hihetetlen élmény volt, a lehető leglehetetlenebb módon sikerült megnyernünk a bajnokságot. Minden sérülés, minden esély ellenére első super bowlunkat nyertük!!!! Túl értelmesen még most se tudok fogalmazni, annyi minden kavarog bennem.

Ez a győzelem örökre szól, és nem csodálkoznék ha ebből pár év múlva film készülne 😊

Nagyon remélem, hogy ezzel a győzelemmel áttörtünk egy gátat és remélhetőleg sok bajnokság fogja még követni ezt a csodát! Úgy érzem Wentzben a motiváltság 110%-on lesz, remélem a csapat többi tagja sem fog ellustulni tőle, de bízom benne hogy a leaderek összetartják a csapatot továbbra is 😊 Lane első nyilatkozata a győzelem után az volt hogy újra át akajra ezt élni, hát hajrá! 😊

Nagyon érdekes offseason lesz ez most nekünk, elég sok döntést kell meghozni: Peters, Sproles, Bradham, Robinson és Foles. Én egy szimpla 2. körösért valószínűleg nem tradelném el, többet ér Wentz biztosítékként. Afölött valószínűleg nehéz lenne nemet mondani, de csak akkor ha neki is tetsző a hely, innentől neki egy dollárt se kell fizetnie Philly-ben semmiért 😊
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Bolyhos
nem úgy tűnik

 www.instagram.com/p/Be0cPTqDCNa/

amúgy még mindig várom a jelentkezőket a közös pólórendelésre
 www.crossingbroad.com/2018/02/new-shirts-now-available.html
baggio 🏈
Bolyhos
nem úgy tűnik

 www.instagram.com/p/Be0cPTqDCNa/

amúgy még mindig várom a jelentkezőket a közös pólórendelésre
 www.crossingbroad.com/2018/02/new-shirts-now-available.html
baggio 🏈
+1 philly special póló! M-es, ahogy az amerikai méretezést ismerem...

köszönöm
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Bolyhos
nem úgy tűnik

 www.instagram.com/p/Be0cPTqDCNa/

amúgy még mindig várom a jelentkezőket a közös pólórendelésre
 www.crossingbroad.com/2018/02/new-shirts-now-available.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Hajrá Eagles, remélem most is mi nyerünk.
mustaine
kettőt zsinórban? necces :S

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Élőben Collinsworth szólt (sztem borzalmasak voltak), most Ricsiéket fogom hallgatni.
mustaine
Ne legyenek nagy elvárásaid itt se.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Még nem volt időm az ismétlésre. Élőben Collinsworth szólt (sztem borzalmasak voltak), most Ricsiéket fogom hallgatni. Hajrá Eagles, remélem most is mi nyerünk.

több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Ajayi és Darby vajon megbánták a tradet? 😊

Clement 5. vagy 6. RB volt a szezon elején?



Philadelphia Underdogs!