Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor reméljük innentől kezdve világos mi elkapás mi nem, Sztracsatella elmagyarázza 😊

 twitter.com/BenVolin/status/961082285746507777
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Jól van na, most már mindenki bebizonyította, hogy milyen láma vagyok élvezzétek a lájkokat 😉 😛
dande
Itt vannak az elhangzottak is. Foles találta ki:
 www.instagram.com/p/Be30sfvg0ay

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van na, most már mindenki bebizonyította, hogy milyen láma vagyok élvezzétek a lájkokat 😉 😛
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Valamiért nem jön össze de sebaj majdnem ugyan azt megtaláltam neten is: igen mikor Doug behívja azt a játékot, Foles arca 😊

 worldnewsinsider.org/wp-content/uploads/2018/02/inside-philly-special-and-gutsiest-play-calling-in-super-bowl-history-by-doug-pederson-of-philadelphia-eagles.jpg
dande


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Azt várom tegnap óta, hogy valaki belinkelje. 😀
dande
Eh, látom elkészült, de én is lementettem a tv-ből telóval 😊
 youtu.be/LfOJxGSBa80
skizofita
Milyen szépen látszik az elején Gilmore DPI-je Jeffery-n.

Már ilyen is van, ha valakinek nem szimpatikus a póló:


Ez pedig még nem az enyém, de szép:


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez még mindig alapszakaszdíj. Miért sajnáljátok ezt McVaytől? Inkább örüljetek neki, hogy a rájátszás legjobb edzője ő lett. Manningnek is van 5 alapszakaszbeli MVP-címe, Bradynek meg öt bajnoki címe. Melyik a fontosabb?

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Browns topicból loptam:



Head coach of the year: 1 szavazat.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
 twitter.com/Eagles/status/961003520827764736

Vikings ellen is már benne volt a playbookban, csak kicsit tartott tőle Doug, hogy kétszer ugyanabba a folyóba nem lehet. 😀


Elég volt oda a flea flicker 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Már várom a 2. részt 😀
 www.youtube.com/watch?v=Vw-M9AeV168
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
OFF: Hívőként elég komoly vívódásban vagyok most, cseréljek e a nevem mellett logót...
 faithit.com/philadelphia-eagles-faith-inspiring-millions/
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Végre megvan a Dawk utód 😀
 twitter.com/NBCSPhilly/status/960374171816660992?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bleedinggreennation.com%2F2018%2F2%2F6%2F16978052%2Fjason-kelce-super-bowl-lii-52-post-game-speech-calvin-coolidge-philadelphia-eagles
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Undrafted players who've thrown Super Bowl TD passes:
Kurt Warner
Jake Delhomme
Trey Burton

Touchdown passes thrown since Carson Wentz tore his ACL in Week 14:
Carson Wentz: 1
Trey Burton: 1
Dak Prescott: 1

Nick Foles vs. the blitz in the postseason: 31-for-39 for 409 yards, 2 TDs, 0 INTs, 0 sacks. Great job by him, but speaks to preparation. Pederson, Reich, DeFilippo, and don't forget OL coach Jeff Stoutland.
Ezentúl már nem Flaccos meg Eli-os PO-menetelésnek fogják hívni. 😀

Nick Foles was 11-for-14 for 169 yards and 2 TDs on third down against the Patriots. His third-down passer rating in the postseason: an astounding 158.1.

“When Nick would walk up to Lane to try and get him set for a new play, he would yell, ‘Lane, Lane’ twice and on the second ‘Lane,” Kelce would snap the ball.”
Nem is értettem, amikor Márk mondta, hogy megpacsizta Lane-t és úgy indult a play. Mondom, hogy adták azt olyan gyorsan tovább? De hát akkor így 😀

Here's a list of every quarterback in NFL history who's had a game with 3 TDs, 350 or more yards and 65 percent accuracy in consecutive postseason weeks:
Nick Foles.

Az is durva, hogy Doug és Foles is életük meccsét "játszották" a Vikings ellen. Majd 2 héttel később az SB-ben rátesznek még egy lapáttal.

Nah ezt a könyvet kell megvenni 😀
 www.triumphbooks.com/eagles-fly-products-9781629374963.php
TC-től az SB-ig.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 889 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jeff Fisher ezt is megcsinálta! 😁
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Azt várom tegnap óta, hogy valaki belinkelje. 😀
dande
Eh, látom elkészült, de én is lementettem a tv-ből telóval 😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
több mint 6 éve
dawe092 Philadelphia Eagles 140 — Vikings GM
Home tuning, de a lenyeg rajta van.  streamable.com/7xrmu
PhillyBeast
Szuper! Köszönöm! 😊 Óriási!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Visszanéztem, eredmény ismeretében szerintem korrekt kommentálás volt. 😀 Azonban az nagyon fájt, hogy Dorenbost egyikük sem ismerte fel... 😀

Az bejött, amit előtte tudni lehetett, hogy a Pats O# az egyik, ha nem a legszarabb matchup nekünk. És nem csak azért mert mindenidők egyik legjobb QB-ja ott játszik. 😀 De a támadók elképesztő jók voltak és végig bírták a nyomást.

Torrey Smith is talán a legjobb meccsét játszotta Eagles mezben. Bár ez nem volt azért egy olyan nagy feladat. 😀

Ertzről 2014-től kezdve minden offseasonban elmondták, hogy most be fog robbanni, most be fog robbanni. Ebben a szezonban tényleg berobbant.

Doug pedig elképesztő. Mindent amit Chip Kellytől reméltünk, azt Ő valósította meg. És talán ez az SB még vetekszik a Washingtoni meccs első félidejével is, amin Chip bemutatkozott. 😀

Ez a csapat nagyon egyben volt fejben. Talán Rams elleni győzelem után látszódott, amikor mindenki ünnepelt az öltözőben, mert NFC East bajnokok lettünk, pedig 99,9%-ig biztos volt, hogy kidőlt egész évre a kezdő irányító. De rohadtul nem érdekelt senkit sem. Next man up.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Másnak pedig beindult 😊

 pbs.twimg.com/media/DVXvkouW0AAFZoy.jpg:large
dande
Nagyok okos gyerek ez a Carson, megvárta a nagy kérdést, míg Superbowlt nyer, ki utasítaná most vissza ilyenkor? 😊 😊 😊
iktriad
Nem tudom elképzelni, hogy ez mostani kép lenne....ahogy a térdei behajlanak..sztem lehetetlen.😊
Greengo
????😛 pedig a lánykérés állítólag most történt 😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Másnak pedig beindult 😊

 pbs.twimg.com/media/DVXvkouW0AAFZoy.jpg:large
dande
Nagyok okos gyerek ez a Carson, megvárta a nagy kérdést, míg Superbowlt nyer, ki utasítaná most vissza ilyenkor? 😊 😊 😊
iktriad
Nem tudom elképzelni, hogy ez mostani kép lenne....ahogy a térdei behajlanak..sztem lehetetlen.😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Másnak pedig beindult 😊

 pbs.twimg.com/media/DVXvkouW0AAFZoy.jpg:large
dande
Nagyok okos gyerek ez a Carson, megvárta a nagy kérdést, míg Superbowlt nyer, ki utasítaná most vissza ilyenkor? 😊 😊 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valakinek nagyon elrontottuk az üzletét 😛



Másnak pedig beindult 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van, ami sosem változik de nekünk jó így 😊

Eagles aren’t Vegas’ favorites to win the Super Bowl next season
dande
Második legesélyesebbnek tartanak bennünket a bukik holtversenyben a Packersel.
Pats 6.00
Eagles, Packers 10.00
Steelers 11.00
Vikings 15.00
Cowboys 17.00
Falcons, Rams 19.00 @ Bet365

Természetesen ez még sokat változhat, valószínüleg fog is, de jelen pillanatban így ítélnek meg bennünket. Szerintem ez nem rossz. Tavaly szerintem legalább 70.00 volt a szezon végén, de valaki írta, hogy minden évben megrakta a sb győzelmünket, hátha ő tud majd írni pontosabb számot 😊
MrMiksa
Valahol olvastam 50 volt szezon elején 😊
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Uhh mekkora képet találtam a Jeffery TD-ról:

Greengo
Ez sem rossz. Asztalra háttérnek pont jó. 😉


Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Van, ami sosem változik de nekünk jó így 😊

Eagles aren’t Vegas’ favorites to win the Super Bowl next season
dande
Második legesélyesebbnek tartanak bennünket a bukik holtversenyben a Packersel.
Pats 6.00
Eagles, Packers 10.00
Steelers 11.00
Vikings 15.00
Cowboys 17.00
Falcons, Rams 19.00 @ Bet365

Természetesen ez még sokat változhat, valószínüleg fog is, de jelen pillanatban így ítélnek meg bennünket. Szerintem ez nem rossz. Tavaly szerintem legalább 70.00 volt a szezon végén, de valaki írta, hogy minden évben megrakta a sb győzelmünket, hátha ő tud majd írni pontosabb számot 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van, ami sosem változik de nekünk jó így 😊

Eagles aren’t Vegas’ favorites to win the Super Bowl next season