Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Doug Pederson. When Doug Pederson was hired, he was rated as the worst coaching hire by a lot of freaking analysts in the media. This past offseason, SOME CLOWN NAMED MIKE LOMBARDI TOLD HIM HE WAS THE LEAST QUALIFIED HEAD COACH IN THE NFL! You saw a terrific Doug Pederson! A man who went for it on fourth and down, IN THE SUPER BOWL, WITH A TRICK PLAY! HE WASN’T PLAYING FOR JUST MEDIOCRE, HE WAS PLAYING FOR A SUPER BOWL!

AND IT DON’T STOP WITH HIM! IT DOES NOT STOP WITH HIM!

Jason Peters was told he was too old! That he didn’t have it anymore. Before he got hurt, he was the best freaking tackle in the NFL.

Big V was told he didn’t have it!

Stefen Wisniewski ain’t good enough!

Jason Kelce’s too small!

Lane Johnson can’t lay off the juice!

Brandon Brooks has anxiety!

Carson Wentz didn’t go to a Division I school!

Nick Foles don’t got it!

Corey Clement’s too slow!

LeGarrette Blount aint got it anymore!

Jay Ajayi can’t stay healthy!

Torrey Smith can’t catch!

Nelson Agholor can’t catch!

Zach Ertz can’t block!

Brent Celek’s too old!

Brandon Graham was drafted too high!

Vinny Curry ain’t got it!

Beau Allen can’t fit the scheme!

Mychal Kendricks can’t fit the scheme!

Nigel Bradham can’t catch!

Jalen Mills can’t cover!

Patrick Robinson can’t cover!

IT’S THE WHOLE! TEAM!

Kelce egy állat, de mondjuk valahol mi is ezeket gondoltuk az év elején ... 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kelce noormális??? Nem "lövik" le?
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Közben micsoda eszetlenkedés megy a ligában, te úr Isten... Alacsonyan röpködnek itt a 70 (134!!!) milliós szerződések... Wentz-nek mennyit kell majd fizetnünk, ha lejár a rookie szerződése? 450 milliót? Néhány klub kicsit el van szállva szerintem.
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000915419/article/doug-pederson-knows-eagles-cant-keep-everybody

na majd Howie megoldja ezt is 😉
a cikk utolsó mondata azért nagyon igaz: gyűrűvel azért ezek a döntések is könnyebbek lesznek!
zsojti
Kelce nagyon megmondja 😀
 www.facebook.com/fox29philadelphia/videos/10155759201628855/
Greengo
Kicsit élte bele magát 😀😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kelce kicsit sok kokit kaphatott már a pályafutása során😛 Hihetetlen a pali😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kelce nagyon megmondja 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27596727_10155759340713855_1090158309991776256_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=OG2iy9McuGEQ7kNvgFjRFnk&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAuRFPPFvtMmuDmrkgY0MCNRxBE3CSBpTy19tsHHAoJAg&oe=6636C949
THE PARADE CONTINUES! The Super Bowl Champion Philadelphia Eagles are about to make their way to the Art Museum! Are you ready? MORE: http://bit.ly/2EQwUNN | By FOX 29Facebook
THE PARADE CONTINUES! The Super Bowl Champion Philadelphia Eagles are about to make their way to the Art Museum! Are you ready? MORE: http://bit.ly/2EQwUNN


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ph8bjgapqvdhvukckcqj
Doug Pederson knows Eagles 'can't keep everybody'
In the aftermath of winning the Super Bowl, coach Doug Pederson realizes the Eagles won't be able to bring everyone back next season. But he sees the potential to create a dynasty in Philly.


na majd Howie megoldja ezt is 😉
a cikk utolsó mondata azért nagyon igaz: gyűrűvel azért ezek a döntések is könnyebbek lesznek!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Baggio! Valami stream-et tudsz hozzá, pliiiz?
Bolyhos
 www.youtube.com/watch?v=FEJeCHWyjww


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Baggio! Valami stream-et tudsz hozzá, pliiiz?
Bolyhos
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27259927_10156332231439406_1384691198463049728_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=8ADPviucZk4Ab6LRrj2&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAhzl9kJ-B4OgjoGFGzYBKehkZFYkcOKq5liPHV_EcaXw&oe=6636D325
Eagles Super Bowl Parade | The day we've been waiting for! Let's have a parade, Philadelphia. Join us on NBC Sports Philadelphia or NBCSportsPhiladelphia.com. | By NBC Sports PhiladelphiaFacebook
The day we've been waiting for! Let's have a parade, Philadelphia. Join us on NBC Sports Philadelphia or NBCSportsPhiladelphia.com.


Szerkesztette: skizofita

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 gigapixel.panoramas.com/superbowl/2018/

ki találja meg EDP-t? 😛
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 mobile.twitter.com/stefenwiz61/status/961587178253012994/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fchris-longs-outfit-eagles-parade-legendary%2F

Kelce nem szarral gurít 😊
karmïgran
Ú bakszi, "Már láttam ilyet, ez súlyos"
Toronycsapágy cserés...
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
face-n mark olvasni,hogy nem is volt szabályos a play
Janek
jeffrey megkérdezte a bírót, hogy jól állt-e fel, az bólintott, sárga nem jött, ki tudja, mi jár ott a fejekben. én soha nem patseztem, nem is fogok, de amikor kiakadnak ŐK egy ilyenen, az kommentálhatatlanul vad.
jorge
Akkor a Philly Special-ös nyomaton Jeffrey pöttyét 5mm-rel lejjebb kell rakni...

"hamarosan kezdődik Philly-ben a bajnoki parádé"

Baggio! Valami stream-et tudsz hozzá, pliiiz?

Hulk! Ha esetleg a Viral Style-os oldalról rendelnél, érdekelne a dolog.

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Megcsináltam pólóra nyomtatható változatban, így bármelyik pólónyomónál harmadáron meg tudjátok csináltatni (és szállítási díj sincs)
 drive.google.com/open?id=1gt-Dw7PFuGIUDBTdItovCcc2_MJYb9fJ
Rataxes
köszi, van olyan pólónyomda, amit ajánlanál is hozzá? mert akkor már csak azt kellene találni egyet, itt meg akkor összeírhatnánk, hogy kinek mennyi és milyen kell

 docs.google.com/spreadsheets/d/1nlAOc6fx_fU0NGtWPRZ-VZ8K7f-ZtQ9Spwsrkzl92tc/edit?usp=sharing
baggio 🏈
Írj be engem is, szürke XL
mustaine
ja elfelejtettem beállítani a szerkeszthetőséget, most már mindenki be tudja írni magát
baggio 🏈
Sziasztok, elnézést, hogy még nem állítottam át az aláírásomat és a profilképemet a "Mindig jövőre" állapotból, de még mindig attól félek Foles elkapását látva, hogy elejti, illetve minden reggel lecsekkolom, hogy nem vették-e el valamelyik TD-nket a bírók 😀

Na mindegy, a lényeg, hogy én is beszállnék a pólós témába, pont gyűjtögettem le a grafikákat hozzá, amikor megláttam, hogy Ti is hasonlóra készültök. Én a LetMicro-nál csináltam már több pólót is, ott vannak szűkített prémium darabok is, amik jobbak a permetezős Fruit of the Loomoknál, és alig drágábbak. Van pólótervezőjük is, és ha szeretnéd, kimaszkolják a hátteret, meg minden, leszámítva az ipari ecetszagot, ami egy mosással kijött, minden tökéletes volt. Elég sok helyen átvehetők a pólók, és gyorsan meg is vannak. Amúgy nem vagyok részvényes a cégben, mielőtt még felmerülne😊 Szóval itt csekkoljátok le:  www.letmicro.com/home
somebody08
Ezt a céget én is tudom ajánlani, a motoros csapatunknak csináltattunk egységes pólót és kapucnis pulcsit. Korrekt, jó minőségben dolgoznak.
Jan
köszi, peach közben jelzett, hogy haverja ezzel is foglalkozik, mint fórumos törzstag (Falcons fan volta ellenére), ő talán megérdemli akkor az elsőbbséget, pláne ha bowl.hu-s kedvezményt is ki tud majd sajtolni 😊

nyitottam egy külön topicot, ne szemeteljük akkor szét ezt, pláne hogy hamarosan kezdődik Philly-ben a bajnoki parádé
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Pólónyomás - Közösség | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 mobile.twitter.com/stefenwiz61/status/961587178253012994/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fchris-longs-outfit-eagles-parade-legendary%2F

Kelce nem szarral gurít 😊
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Megcsináltam pólóra nyomtatható változatban, így bármelyik pólónyomónál harmadáron meg tudjátok csináltatni (és szállítási díj sincs)
 drive.google.com/open?id=1gt-Dw7PFuGIUDBTdItovCcc2_MJYb9fJ
Rataxes
köszi, van olyan pólónyomda, amit ajánlanál is hozzá? mert akkor már csak azt kellene találni egyet, itt meg akkor összeírhatnánk, hogy kinek mennyi és milyen kell

 docs.google.com/spreadsheets/d/1nlAOc6fx_fU0NGtWPRZ-VZ8K7f-ZtQ9Spwsrkzl92tc/edit?usp=sharing
baggio 🏈
Írj be engem is, szürke XL
mustaine
ja elfelejtettem beállítani a szerkeszthetőséget, most már mindenki be tudja írni magát
baggio 🏈
Sziasztok, elnézést, hogy még nem állítottam át az aláírásomat és a profilképemet a "Mindig jövőre" állapotból, de még mindig attól félek Foles elkapását látva, hogy elejti, illetve minden reggel lecsekkolom, hogy nem vették-e el valamelyik TD-nket a bírók 😀

Na mindegy, a lényeg, hogy én is beszállnék a pólós témába, pont gyűjtögettem le a grafikákat hozzá, amikor megláttam, hogy Ti is hasonlóra készültök. Én a LetMicro-nál csináltam már több pólót is, ott vannak szűkített prémium darabok is, amik jobbak a permetezős Fruit of the Loomoknál, és alig drágábbak. Van pólótervezőjük is, és ha szeretnéd, kimaszkolják a hátteret, meg minden, leszámítva az ipari ecetszagot, ami egy mosással kijött, minden tökéletes volt. Elég sok helyen átvehetők a pólók, és gyorsan meg is vannak. Amúgy nem vagyok részvényes a cégben, mielőtt még felmerülne😊 Szóval itt csekkoljátok le:  www.letmicro.com/home
somebody08
Ezt a céget én is tudom ajánlani, a motoros csapatunknak csináltattunk egységes pólót és kapucnis pulcsit. Korrekt, jó minőségben dolgoznak.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
ha lesz véglelges akkor nekem is kell egy.
Janek
egy Philly Special-t én is kérek
karmïgran
 docs.google.com/spreadsheets/d/1nlAOc6fx_fU0NGtWPRZ-VZ8K7f-ZtQ9Spwsrkzl92tc/edit#gid=0

méret és szín?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
face-n mark olvasni,hogy nem is volt szabályos a play
Janek
jeffrey megkérdezte a bírót, hogy jól állt-e fel, az bólintott, sárga nem jött, ki tudja, mi jár ott a fejekben. én soha nem patseztem, nem is fogok, de amikor kiakadnak ŐK egy ilyenen, az kommentálhatatlanul vad.
jorge
Azért a legtöbb pats fan gratulált és elismerte,hogy jobbak voltunk.
Csak mindenhol vannak szélsőségek ami azért néha fájdalmas

több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
face-n mark olvasni,hogy nem is volt szabályos a play
Janek
jeffrey megkérdezte a bírót, hogy jól állt-e fel, az bólintott, sárga nem jött, ki tudja, mi jár ott a fejekben. én soha nem patseztem, nem is fogok, de amikor kiakadnak ŐK egy ilyenen, az kommentálhatatlanul vad.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
face-n mark olvasni,hogy nem is volt szabályos a play

több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
egy Philly Special-t én is kérek
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
ha lesz véglelges akkor nekem is kell egy.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Megcsináltam pólóra nyomtatható változatban, így bármelyik pólónyomónál harmadáron meg tudjátok csináltatni (és szállítási díj sincs)
 drive.google.com/open?id=1gt-Dw7PFuGIUDBTdItovCcc2_MJYb9fJ
Rataxes
köszi, van olyan pólónyomda, amit ajánlanál is hozzá? mert akkor már csak azt kellene találni egyet, itt meg akkor összeírhatnánk, hogy kinek mennyi és milyen kell

 docs.google.com/spreadsheets/d/1nlAOc6fx_fU0NGtWPRZ-VZ8K7f-ZtQ9Spwsrkzl92tc/edit?usp=sharing
baggio 🏈
Írj be engem is, szürke XL
mustaine
ja elfelejtettem beállítani a szerkeszthetőséget, most már mindenki be tudja írni magát
baggio 🏈
Sziasztok, elnézést, hogy még nem állítottam át az aláírásomat és a profilképemet a "Mindig jövőre" állapotból, de még mindig attól félek Foles elkapását látva, hogy elejti, illetve minden reggel lecsekkolom, hogy nem vették-e el valamelyik TD-nket a bírók 😀

Na mindegy, a lényeg, hogy én is beszállnék a pólós témába, pont gyűjtögettem le a grafikákat hozzá, amikor megláttam, hogy Ti is hasonlóra készültök. Én a LetMicro-nál csináltam már több pólót is, ott vannak szűkített prémium darabok is, amik jobbak a permetezős Fruit of the Loomoknál, és alig drágábbak. Van pólótervezőjük is, és ha szeretnéd, kimaszkolják a hátteret, meg minden, leszámítva az ipari ecetszagot, ami egy mosással kijött, minden tökéletes volt. Elég sok helyen átvehetők a pólók, és gyorsan meg is vannak. Amúgy nem vagyok részvényes a cégben, mielőtt még felmerülne😊 Szóval itt csekkoljátok le:  www.letmicro.com/home
somebody08
ok, nekem jó ez is, tisztázzuk le akkor a lenyomatot (nekem talán a legjobban eddig a fulopg által linkelt jobb oldali verzió tetszik, Rataxesén kicsit sok a szöveg), kinek mi kell, én pedig intézkedem

meg is előlegezem majd az összeget akár, fizetni csak az átvételnél kell, szükség esetén feladom postán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
fulopg Philadelphia Eagles 5 — FLY EAGLES!
Csak, hogy lehessen miből válogatni. Eleje-hátulja minta. Megvannak külön is, szerkeszthető verzióban, ha igény lenne rá. Este tudom tölteni, küldeni azokat is:
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Megcsináltam pólóra nyomtatható változatban, így bármelyik pólónyomónál harmadáron meg tudjátok csináltatni (és szállítási díj sincs)
 drive.google.com/open?id=1gt-Dw7PFuGIUDBTdItovCcc2_MJYb9fJ
Rataxes
köszi, van olyan pólónyomda, amit ajánlanál is hozzá? mert akkor már csak azt kellene találni egyet, itt meg akkor összeírhatnánk, hogy kinek mennyi és milyen kell

 docs.google.com/spreadsheets/d/1nlAOc6fx_fU0NGtWPRZ-VZ8K7f-ZtQ9Spwsrkzl92tc/edit?usp=sharing
baggio 🏈
Írj be engem is, szürke XL
mustaine
ja elfelejtettem beállítani a szerkeszthetőséget, most már mindenki be tudja írni magát
baggio 🏈
Sziasztok, elnézést, hogy még nem állítottam át az aláírásomat és a profilképemet a "Mindig jövőre" állapotból, de még mindig attól félek Foles elkapását látva, hogy elejti, illetve minden reggel lecsekkolom, hogy nem vették-e el valamelyik TD-nket a bírók 😀

Na mindegy, a lényeg, hogy én is beszállnék a pólós témába, pont gyűjtögettem le a grafikákat hozzá, amikor megláttam, hogy Ti is hasonlóra készültök. Én a LetMicro-nál csináltam már több pólót is, ott vannak szűkített prémium darabok is, amik jobbak a permetezős Fruit of the Loomoknál, és alig drágábbak. Van pólótervezőjük is, és ha szeretnéd, kimaszkolják a hátteret, meg minden, leszámítva az ipari ecetszagot, ami egy mosással kijött, minden tökéletes volt. Elég sok helyen átvehetők a pólók, és gyorsan meg is vannak. Amúgy nem vagyok részvényes a cégben, mielőtt még felmerülne😊 Szóval itt csekkoljátok le:  www.letmicro.com/home
somebody08
Ez jól hangzik, arra is van lehetőség, hogy kinti grafikákat kb. 100%-ban ugyanúgy megcsináljanak? Engem is érdekelne. Esetleg összegyűjthetnénk egy google drive excelbe azt is, hogy ki milyen grafikákat talált és lehetne jelezni is, hogy kinek melyik tetszik.
Hulkeinstein
Nem, tudtommal azért grafikai órákat nem ölnek a pólókba, és ugye a felbontás is fontos, szóval nem hinném, hogy leterveznének külföldi pólókat. Persze ha valaki veszi a fáradtságot úgy, mint Rataxes - áldassék a neve -, akkor csinálhatunk egy közös grafikai adatbázist, de én konkrétan azon gondolkodtam, hogy megrajzolom a feleségem digitális rajztábláján a Philly Specialt, annyira amatőr vagyok a grafikák terén, pláne photoshopban, szóval biztosan nem én leszek a szerver 😀
somebody08
Köszi, sejtettem, de azért hátha 😀

Elkezdtem összegyűjteni a (szerintem) legjobb grafikákat. Nyugodtan bővítsétek újakkal, illetve akinek tetszik valamelyik, az írja be a nevét is az adott sorba.

 docs.google.com/spreadsheets/d/1BItTxTWzCPtVaMMGKFInKE3L_mGvGpaZ4nhdXckqbnI/edit#gid=0

Aztán akkor tudunk szervezkedni. @Rataxes, ezek közül esetleg valamelyiket meg tudod csinálni? 😊

Az NFL shopos rendelés továbbra is áll, már vagyunk 3-an. Emellett ha a viralstyle-os pólókból rendelnétek, ahhoz is lehet még csatlakozni (viszont sietni kell, a legtőbb kampány lejár 1-2 napon belül). Nekem a 500 Levelesek is nagyon bejönnek, innen ráadásul már rendeltünk is eaglesmcnabb-bel, a pólók minősége is szuper, szóval erről még referenciánk is van.

A Philly special projekt pedig akkor baggio keze alatt fut tovább.

Szerkesztette: Hulkeinstein