Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt viszont sajnálom, Dawk megérdemelte volna.....

 twitter.com/EliotShorrParks/status/963444845497999360
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik!!!! Shurmur sem viszi Duce-t. Mike Shula lett a szomszédban az OC......
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így állunk, de nem aggódom, Rózsi majd megoldja: 😊

 twitter.com/NFL_Stats/status/963420856964796416
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Nem tudom volt-e már, de ez oltári jó összefoglalása a szezonunknak, szerintem nem láttam még ilyen jó videót:
 www.youtube.com/watch?v=_I40F1Tgxv8

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2018/2/12/17004160/eagles-press-taylor-quarterbacks-coach-philadelphia-john-defilippo-mike-groh-assistant-hire-news-nfl

The Philadelphia Eagles have reportedly decided on a new quarterbacks coach. Press Taylor is the man who will be taking over John DeFilippo’s old position, according to NFL insider Ian Rapoport.

érdekes döntés lenne, de annak idején Reich érkezésekor sem volt örömmámor, aztán tessék...ha tudja folytatni a megkezdett munkát akkor persze ok, csak hát ugye Wentz sérülésből jön vissza, és újra játékba kell lendülnie...

Szerkesztette: zsojti
több mint 6 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Reichék mesélnek az Ertz TD-ről

 www.si.com/nfl/2018/02/11/eagles-super-bowl-zach-ertz-touchdown-wristband-145-mmqb-peter-king
Löfli
Most akartam linkelni, van olyan jó, mint amilyen hosszú, mindenkinek érdemes elolvasni!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Reichék mesélnek az Ertz TD-ről

 www.si.com/nfl/2018/02/11/eagles-super-bowl-zach-ertz-touchdown-wristband-145-mmqb-peter-king


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Én nem látom, hogy Reich olyan nagy veszteség lenne. Mármint nyilván az, de nem annyira, mintha Schwartzot vitték volna. Így kívülről nehéz kitalálni, hogy hogy osztották meg a feladatokat Dougie P-vel, viszont szerintem nem okoz majd visszaesést az ő távozása. DeFilippot jobban sajnálom, főleg hogy ő NFC csapathoz ment.
mustaine
Egy komment:
"I don’t understand all the love for Flip.
Sure, he’s responsible for some of Carson’s success and development. Any QB Coach worth their while is and should be. However, I don’t see how everyone is/was obsessed with the idea of keeping Flip and letting Reich go. If anything, it was Reich that had the more significant hand in gameplanning/scheming to Carson and Nick’s strengths. I would much prefer to keep Reich over Flip if we’re only able to keep one of them.
Kinda reminds me how we as fans fall in love with one practice squad/bubble level player every preseason. Then we kick and scream when they get cut. And then they don’t catch on with any other teams even though we think they’re incredible. Not a perfect comparison but I just don’t see the love for a guy like Flip when I would say our OC is way underappreciated to begin with."


Ebben is érzek valami igazságot. Tény, hogy nehéz látványosat alkotni az OC-nek, ha a HC hívja a playeket. Mert ha jól játszanak a játékosok, akkor meg egyből megy a posztedzőknek a dicséret.
Biztos, hogy Reichnek nagy szerepe volt a gameplan összeállításában, ez feltehetőleg hiányozni fog. De tény, hogy inkább Ő, mint Schwartz.
Bébé
Korrekt érv, elfogadom.

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
So, to recap, a Redskin fan bought a newspaper ad in Cowboys territory to thank an Eagles quarterback.



#75
 www.youtube.com/watch?v=IEL8PYu4RR4
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Lehet Reich azóta fejlődött, de amikor szabad kezet kapott a séma alakítására San Diegoban jött egy olyan ötlete h a 330 fontos benga négerekből álló OL-lel majd működni fog a zone blocking. Nem tudni miért de vhogy az ő play callingja idején volt a legrosszabb Chargers O# a Rivers-érában...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Én nem látom, hogy Reich olyan nagy veszteség lenne. Mármint nyilván az, de nem annyira, mintha Schwartzot vitték volna. Így kívülről nehéz kitalálni, hogy hogy osztották meg a feladatokat Dougie P-vel, viszont szerintem nem okoz majd visszaesést az ő távozása. DeFilippot jobban sajnálom, főleg hogy ő NFC csapathoz ment.
mustaine
Schwartzal sztem úgy vannak, hogy látják mennyire jó D# edző, de HC-ként nem tud rendet tartani(egyben tartani az öltözőt). Kicsit olyan ez mind Wade Phillips vagy JD Rio esete. Remélem megmarad nálunk sokáig. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Én nem látom, hogy Reich olyan nagy veszteség lenne. Mármint nyilván az, de nem annyira, mintha Schwartzot vitték volna. Így kívülről nehéz kitalálni, hogy hogy osztották meg a feladatokat Dougie P-vel, viszont szerintem nem okoz majd visszaesést az ő távozása. DeFilippot jobban sajnálom, főleg hogy ő NFC csapathoz ment.
mustaine
Egy komment:
"I don’t understand all the love for Flip.
Sure, he’s responsible for some of Carson’s success and development. Any QB Coach worth their while is and should be. However, I don’t see how everyone is/was obsessed with the idea of keeping Flip and letting Reich go. If anything, it was Reich that had the more significant hand in gameplanning/scheming to Carson and Nick’s strengths. I would much prefer to keep Reich over Flip if we’re only able to keep one of them.
Kinda reminds me how we as fans fall in love with one practice squad/bubble level player every preseason. Then we kick and scream when they get cut. And then they don’t catch on with any other teams even though we think they’re incredible. Not a perfect comparison but I just don’t see the love for a guy like Flip when I would say our OC is way underappreciated to begin with."

Ebben is érzek valami igazságot. Tény, hogy nehéz látványosat alkotni az OC-nek, ha a HC hívja a playeket. Mert ha jól játszanak a játékosok, akkor meg egyből megy a posztedzőknek a dicséret.
Biztos, hogy Reichnek nagy szerepe volt a gameplan összeállításában, ez feltehetőleg hiányozni fog. De tény, hogy inkább Ő, mint Schwartz.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Én nem látom, hogy Reich olyan nagy veszteség lenne. Mármint nyilván az, de nem annyira, mintha Schwartzot vitték volna. Így kívülről nehéz kitalálni, hogy hogy osztották meg a feladatokat Dougie P-vel, viszont szerintem nem okoz majd visszaesést az ő távozása. DeFilippot jobban sajnálom, főleg hogy ő NFC csapathoz ment.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reich a Colts HC
dande
Nem kedveltem meg jobban McDanielst 😀
Bébé
Mondom én DeFilipot jobban sajnálom. De ha ezt is hasonló módon éljük túl, mint a játékos veszteséget akkor egye fene😊

Schwartz reméljük valóban! marad.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reich a Colts HC
dande
Nem kedveltem meg jobban McDanielst 😀

Sztem Staley lesz az OC, futó- és irányítóedzőt pedig hozunk a piacról
mustaine
Ben McAdoo? 😀
Amúgy én örülnék neki. Ha már 2016-ban nem sikerült megszereznünk és be kellett érni Pedersonnal. :/

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Staley nyilván az Eagles OC állást választja amennyiben Reich posztja megüresedik.
picksix
Reméljük.

Nem értem, hogy Filippo miért nem várt egy kicsit. Bár lehet közre játszott ebben a Colts-osJMD-mizéria és úgy volt vele, hogy jobb ma egy veréb...
Vagy mindenképpen playeket akart hívni és a Vikingsnál ezt megteheti, meg ott Ő fogja össze a támadókat. Szóval végülis értem, hogy miért ment el a Vikingshoz. 😀

Kérdés, hogy Staleynek fel lesz e ajánlva az OC poszt. Kívülről nézve logikus lépés lenne. 😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Sztem Staley lesz az OC, futó- és irányítóedzőt pedig hozunk a piacról

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reich a Colts HC...ez esetben ezt el amatőrködtúk, mert Fülöp maradhatott volna OCnak..... ha csak Staley nem lesz az....
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Staley nyilván az Eagles OC állást választja amennyiben Reich posztja megüresedik. Én annak jobban örülök, hogy Defense oldalon nem bolygatják a staffot. DeFilippo és Reich persze javában benne volt az Offense szárnyalásában de Pedersont tartom a kulcsfigurának.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reich a favorit allitolag a Colts HC posztra...hmmmm 😕
zsojti
Akkor sokkot kapok, ha ebben az offseasonban sikerül elveszíteni Reichet, Filippot, Staleyt és Chungot. 😀 Groh (WR-coach) elvesztésére gondolni se merek. 😀

Inkább adjuk oda Wentzet csak a stáb maradjon együtt. 😛 😀

Legalább kiderül, hogy Doug az edzők pótlásában is jobb-e Reidnél. 😀
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Reich a favorit allitolag a Colts HC posztra...hmmmm 😕
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egy hete 😊
 www.bgnradio.com/theshows/harlan-highlights-super-bowl

Pár stat az SB-ről:
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/roobs-10-mind-boggling-stats-super-bowl-lii
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez egy jo visszavago volt donovan mcnabb es Brian Westbrook es bryant dawkinsnak es az emlekuknek.... Oket is nagyon birtam egesz palyafutasuk alatt. Mind mind nagy egyeniseg es hatalmas jatekos volt. Nezheto es nagyon szeretheto.

Kar hogy akkor nem tudtak sbt nyerni, a korabbi NE elleni sb on. De legalabb most a rocky team visszavagott. Foleg a mez a szoborra is illik most mar ratok. Rocky felulmulta a 12 est. Gyoztesen. Majd mezet csereltek. Es azutan azzal unnepelt. : )
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/26871652_1659857570757039_4928459746500935680_n.jpg?stp=c113.0.339.339a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=AtPXBmNeLysQ7kNvgHSUqFx&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAZ_YkQws8x2u6nc00lpW8iToJg9dGbX1rQXtTgpt1TQg&oe=663F2EAD
EaglesZone on Instagram: "You're in Eagles Country #eagleszone #philadelphiaeagles #flyeaglesfly"
1,461 likes, 26 comments - eagleszone on February 10, 2018: "You're in Eagles Country #eagleszone #philadelphiaeagles #flyeaglesfly".


voltak néhányan
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem ma nyerünk 😛 😀