Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Folestól én csak annyit kérek, a következő 3 meccsen játsszon jól, utána felőlem azt csinál amit akar 😛 😉
dande
Nyerje meg nekünk a SB-t egy első körért! 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/950053501987586048
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Folestól én csak annyit kérek, a következő 3 meccsen játsszon jól, utána felőlem azt csinál amit akar 😛 😉
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Eskin:
"The #eagles could have schedule announcement this week for coming season. They will know if they play in London. I’m told #NFL will announce this Thursday January 11 the matchups for London games. Eagles could play #jaguars or #titans there. "

So yeah, Eagles are away to the Jaguars next season, who will be playing in London.
Also the possibility of playing the Titans.
The announcement is on Thursday, when the Sixers are in London.
We have a British Running Back in Jay Ajayi.

Nem lenne rossz, ha jönne az Eagles.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Remélem este mindenki az Északi Sasoknak fog szurkolni 😀
 www.bleedinggreennation.com/2017/8/8/16110096/buffalo-bills-lesean-mccoy-sean-mcdermott-anquan-boldin-philadelphia-eagles
Shady (remélhetőleg), Colt Anderson, Thornton, Poyer. (Jordan Matthews IR)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"senki ellen se lennénk esélyesek"
Az jó!Titans sem volt az, Falcons sem volt az...
Invincible
A Falcons azért nem akkora meglepetés, jobbak ők, mint amit mutattak. Reméljük, ellenünk a gyengébbik formájukat veszik elő, s mi tudjuk levadászni őket nem ők minket. 😊
dande
A Titans jogos, a Falconsra nálunk 12 tippelőből heten raktak. Az szerintem nem meglepetés 😊

Mondjuk én a PO-tippekben ellenetek is a Falconsra raktam még tegnap, de hátha rám cáfoltok 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
"senki ellen se lennénk esélyesek"
Az jó!Titans sem volt az, Falcons sem volt az...
Invincible
A Falcons azért nem akkora meglepetés, jobbak ők, mint amit mutattak. Reméljük, ellenünk a gyengébbik formájukat veszik elő, s mi tudjuk levadászni őket nem ők minket. 😊
több mint 6 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
"senki ellen se lennénk esélyesek"
Az jó!Titans sem volt az, Falcons sem volt az...

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Falcons lett.
Én is úgy vagyok vele, hogy senki ellen se lennénk esélyesek.

Örülök, hogy nem a Saints lett. 2006 és 2013 még mindig fáj. Tőlük még egy PO vereséget nem tudtam volna elviselni. 😀

Remélem, hogy kurva hideg lesz és Ryanéket ez megzavarja. Valamint, hogy Foles varázsolni fog. 😀
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A defjük meg egy halom labdát szerez.Fast Willie
Hogy micsinálnak? A szezon második legkevesebb intjét szedtük 😀
peach
Tavalyi PO-ból indultam ki, nem az alapszakaszból. A tàmadósornál is ott a potenciál, ki kellene hozni😁
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A defjük meg egy halom labdát szerez.Fast Willie
Hogy micsinálnak? A szezon második legkevesebb intjét szedtük 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Nekem mindegy a peccet verjuk meg az SB-ben !
Janek
Majd jövőre. | ? |

Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy az elmúlt 2 meccsen összesen nem tudtunk feltenni 25 pontot.Foles 6-ot hozott a konyhára. Komolyan azon agyaltam, hogy mennyi lehet a legtöbb pont amit egy D# feltett egy meccsen. Lehet meg kell döntenünk ezt a rekordot ha nyerni akarunk. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem mindegy a peccet verjuk meg az SB-ben !

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A három lehetséges csapat közül kit "szurkoljunk be" ellenfélnek?
tûzoltó
Falcons. Ha nyernek, akkor azzal egyszerre kerüljük el a Ramset és a Saintset is. Emellett coacing fronton kijöhet a nagy előny, plusz ők az egyik legfáradtabb csapat, 1 héttel az LA túra után eljönni a philadelphiai fagyba nem lesz kellemes.
Hulkeinstein
Dan Quinn annyira szar edző v az OC rossz? Vagy még nem vette elő Shanny playbookját? Sztem ők és a Saints rossz matchup nektek a dupla RB + értelmes, tapasztalt QB-k miatt. A védelmeikről nem beszélve.
Fast Willie
Természetesen Sark miatt, Quinn remek HC. Nálunk a kulcs most egyértelműen az, hogy kevesebb pontot kapjunk, mint amennyit szerzünk - mert abból nem lesz sok. A Saints és a Rams is feltesz legalább 25 pontot a mostani formájában, az pedig sok lenne Foles-nak.

Nem mondom, hogy a Falconst megverjük (Wentz sérülése óta azt mondom, hogy vége a szezonnak és nem nyerünk PO meccset), de nagyobb esélyünk van ellenük, mint az O gépek ellen. Egy meccsen bármi történhet persze, de a legnagyobb gond itt most az O, ezért minél rosszabb O jön szembe, annál nagyobb az esélyünk.
Hulkeinstein
Nem vagyok benne biztos, hogy Ryanék nem a PO-ban indulnak be. Ha Sark nem okoskodja túl, akkor Ryan rutinból feltesz kb bárkinek 300 y + és 20-25 pontot. Az alapszakasz csalóka, mert volt kb 10 felpattanó intje, meg egy kiló RZ fumblejük. Ha fejben rendbeteszik magukat és ezek minimalizàlódnak, veszélyesek lesznek. A defjük meg egy halom labdát szerez.

A Rams és a Panthers nektek jobb ellenfél. Sztem Goff- nak McVay nem tud végig scriptelni ennyire éles meccseket, a váratlan szitukat pedig még nem làtja egyedül. A ti D-tek meg jól maszkírozza a nyomás irànyítottságàt pl.

A Carolina jó csapat, de idén Newton képes totàl szétesni erősebb ellenfelek ellen és az ottani védelmen befolyik a víz néhàny helyen = Thomas Davis öregszik, sec nem konstans, DL sem egy Great Wall. Szóval slugfestben jók lennétek.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A három lehetséges csapat közül kit "szurkoljunk be" ellenfélnek?
tûzoltó
Falcons. Ha nyernek, akkor azzal egyszerre kerüljük el a Ramset és a Saintset is. Emellett coacing fronton kijöhet a nagy előny, plusz ők az egyik legfáradtabb csapat, 1 héttel az LA túra után eljönni a philadelphiai fagyba nem lesz kellemes.
Hulkeinstein
Dan Quinn annyira szar edző v az OC rossz? Vagy még nem vette elő Shanny playbookját? Sztem ők és a Saints rossz matchup nektek a dupla RB + értelmes, tapasztalt QB-k miatt. A védelmeikről nem beszélve.
Fast Willie
Természetesen Sark miatt, Quinn remek HC. Nálunk a kulcs most egyértelműen az, hogy kevesebb pontot kapjunk, mint amennyit szerzünk - mert abból nem lesz sok. A Saints és a Rams is feltesz legalább 25 pontot a mostani formájában, az pedig sok lenne Foles-nak.

Nem mondom, hogy a Falconst megverjük (Wentz sérülése óta azt mondom, hogy vége a szezonnak és nem nyerünk PO meccset), de nagyobb esélyünk van ellenük, mint az O gépek ellen. Egy meccsen bármi történhet persze, de a legnagyobb gond itt most az O, ezért minél rosszabb O jön szembe, annál nagyobb az esélyünk.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A három lehetséges csapat közül kit "szurkoljunk be" ellenfélnek?
tûzoltó
Falcons. Ha nyernek, akkor azzal egyszerre kerüljük el a Ramset és a Saintset is. Emellett coacing fronton kijöhet a nagy előny, plusz ők az egyik legfáradtabb csapat, 1 héttel az LA túra után eljönni a philadelphiai fagyba nem lesz kellemes.
Hulkeinstein
Dan Quinn annyira szar edző v az OC rossz? Vagy még nem vette elő Shanny playbookját? Sztem ők és a Saints rossz matchup nektek a dupla RB + értelmes, tapasztalt QB-k miatt. A védelmeikről nem beszélve.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A három lehetséges csapat közül kit "szurkoljunk be" ellenfélnek?
tûzoltó
Falcons. Ha nyernek, akkor azzal egyszerre kerüljük el a Ramset és a Saintset is. Emellett coacing fronton kijöhet a nagy előny, plusz ők az egyik legfáradtabb csapat, 1 héttel az LA túra után eljönni a philadelphiai fagyba nem lesz kellemes.
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
A három lehetséges csapat közül kit "szurkoljunk be" ellenfélnek?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
a Notre Dame nagyobb bandwagonság lenne, ha itthon hasonló arányban oszlanának meg az nfl és ncaa nézők, mint kint 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
picksix
persze, meg amúgy nincs olyan hogy de viszont, de olyan hogy ámbár olyan igen :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
valamikor el kell kezdeni, üdv nálunk. megértjük ha nem a browns-t választottad pl.

jó az ízlésed csapat terén, meg kell hagyni
de ha jövőre átmész a kovbojoknak drukkolni akkor majd örök harag. :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
Én 2004-ben kezdtem el a ligát követni és arra a vagonra kapaszkodtam fel, valahol el kell kezdeni. 😊

Ezt, ha nekem egyszer valaki elmagyarázza, miért használja kb mindenki így, meghívom virtuális sörre, de legalábbis megköszönöm 😀Wyatt
Mire gondolsz? Hogy egybe van írva, vagy kisbetű vagy urambocsá csak a kifejezés úgy ámblokk?
picksix
Hogy mi a bánatért használja mindenki, hogy „neadjisten” olyan szituációban, amikor pont az lenne a lényeg, hogy adjaisten. Mintha tényleg mindenki azt akarná, hogy nehogy jó legyen valami 😀
Wyatt
Csak a virtuális sör challenge miatt:
A csekély bekövetkezési valószínűségre való önironikus reflektálás akarna lenni, ekkor a drukker kissé szégyelli magát, hogy teljes reménytelenségében álmodozni mer vagy hisz a csodákban.
picksix
Hát jó, a sör megy, de nekem ez akkor is fura marad 😊

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
Én 2004-ben kezdtem el a ligát követni és arra a vagonra kapaszkodtam fel, valahol el kell kezdeni. 😊

Ezt, ha nekem egyszer valaki elmagyarázza, miért használja kb mindenki így, meghívom virtuális sörre, de legalábbis megköszönöm 😀Wyatt
Mire gondolsz? Hogy egybe van írva, vagy kisbetű vagy urambocsá csak a kifejezés úgy ámblokk?
picksix
Hogy mi a bánatért használja mindenki, hogy „neadjisten” olyan szituációban, amikor pont az lenne a lényeg, hogy adjaisten. Mintha tényleg mindenki azt akarná, hogy nehogy jó legyen valami 😀
Wyatt
Csak a virtuális sör challenge miatt:
A csekély bekövetkezési valószínűségre való önironikus reflektálás akarna lenni, ekkor a drukker kissé szégyelli magát, hogy teljes reménytelenségében álmodozni mer vagy hisz a csodákban.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
Én 2004-ben kezdtem el a ligát követni és arra a vagonra kapaszkodtam fel, valahol el kell kezdeni. 😊

Ezt, ha nekem egyszer valaki elmagyarázza, miért használja kb mindenki így, meghívom virtuális sörre, de legalábbis megköszönöm 😀Wyatt
Mire gondolsz? Hogy egybe van írva, vagy kisbetű vagy urambocsá csak a kifejezés úgy ámblokk?
picksix
Hogy mi a bánatért használja mindenki, hogy „neadjisten” olyan szituációban, amikor pont az lenne a lényeg, hogy adjaisten. Mintha tényleg mindenki azt akarná, hogy nehogy jó legyen valami 😀
Wyatt
WTF. Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
Én 2004-ben kezdtem el a ligát követni és arra a vagonra kapaszkodtam fel, valahol el kell kezdeni. 😊

Ezt, ha nekem egyszer valaki elmagyarázza, miért használja kb mindenki így, meghívom virtuális sörre, de legalábbis megköszönöm 😀Wyatt
Mire gondolsz? Hogy egybe van írva, vagy kisbetű vagy urambocsá csak a kifejezés úgy ámblokk?
picksix
Hogy mi a bánatért használja mindenki, hogy „neadjisten” olyan szituációban, amikor pont az lenne a lényeg, hogy adjaisten. Mintha tényleg mindenki azt akarná, hogy nehogy jó legyen valami 😀