Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.pscp.tv/w/1MnGngkolRyJO
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 imgur.com/a/H5k0T
Lane nagyon a szívére vette, hogy underdogok voltunk Vegasban, így ünnepelt 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A hétfő 22.45-s ismétlést tuti megnézem 😀
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na erre nem sokan számítottak, de én pont erre alapoztam!!
párszor tökön vertük magunkat, de így annál jobb ez az érzés!! és a D odatettemagát!!!!!!
viszont meg kell tanulni TD-t is csinálni a jövő héten
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Pont az lenne a lényeg, hogy minden szinten előre lépjen a csapat. Szeretném azt látni ettől a védelemtől, hogy nem engednek 14 pontnál többet felrakni az Atlantának és szeretném azt is látni, hogy Füles a jobbik formáját mutatja majd és felpakol 4 TD-t. 😊 Ha még a ST-től is jön vmi extra az már csak hab lesz a tortán.
Greengo
A lényeg bejött. Hatalmas munka a D#-től ! 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/lawlornfl/status/952343673639002114
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Öröm van és testvéri szeretet más nem számít!
HC,DC fronton nyertuk meg a meccset.

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Grat jó meccs volt. Kőkemény védelmetek van. Féltem is tőlük jogosan sajnos még egyszer grat.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Amikor majd kizúgtok a pihenőhét után rögtön, talán te veszel vissza arcból. Nézd már meg a pozitív mérlegű csapatok ellen hogy játszottatok..
Marko16
Talán te veszel vissza az arcbol miutan megtanulod, hogy ez a forum nem az ilyen arcoskodasok helye. Azt meg már biztos észrevetted, hogy azt az Atlantát vertük a pihenőhetünk után aki titeket simán kizúgatott a wild card körben. Több alázatot, mi ezt tanultuk meg. Szurkolni jovunk ide nem haterkedni. Igaz kicsit megkésve de kellemes offseasont kívánok!

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jelentem még mindig szr, gyenge csapat vagyunk 😛 😀 😀 😀
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Kurva izgalmas volt. Azt hittem sima chokerkedés lesz a vége.

Fly Eagles!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
gratula,drukkoltam nektek nagyon 😀
a meccs eleje miatt lett csak izgi tulajdonképpen 😊

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Huhúúúú, de örülök nektek!!! Bravó, gratulálok, ezaz, ez igen!! : )))))
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mekkora küzdelem volt! Nem hittem el az utolsó pillanatig.

Várjuk az ellenfelet jövő héten!

FLY!

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Tavalyi szezonba 10 meccsen is kint voltam,több stadionba,hetfo esti rangadon,csütörtök esti meccsen,de egyszer volt dragabb a jegy 60$ a philly-giantsre az is 83$.Uh az a 49000 kicsit tulzo vagy jol belehuztal😊
Rob85
Az Eagles elleni kiemelt meccs volt, ott a legfelsőbb sorba középre 150 dolcsi volt a jegy (akkor a dolcsi is kb 300-on állt, jött még a szervízdíj, a biztosítási díj, meg minden szirszar, hogy ne legyen tuti gond, mondjuk vicces volt így is a jegyvásárlás, de az már más kérdés 😀 ). Patsfalván drágáért mérik 😊
Wyatt
Én azt hittem h Phillybe draga😊))
Miamiba pl 38$ volt felul kozepen😊)
Rob85
én a MetLifeban voltam kétszer, 30$-nál egyszer sem fizettem többet.
shawnka
Na jó, de az Jets meccs volt... ☺️
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
We all we got, we all we need!

Valamiert pozitiv erzeseim vannak, ugy erzem ez a csapat kepes a gyozelemre!

Mai hir, hogy allitolag Wentz elegge jol epul, ugy kell raszolni hogy ne tolja tul a konditeremben 😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Így van! Ki kell menni a pályára és beleadni apait-anyait! Ha ez sem lenne elég akkor is elmondhatjuk, hogy mi mindent megtettünk a siker érdekében. Nem szabad mással foglalkozni csak előrefelé tekinteni. Jó csapatunk van még így is.
FLY EAGLES FLY !


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én is megyek a londoni meccsre ha minden jól megy 😊

Sokat gondolkodtam a meccsen a héten, és továbbra sem adok magunknak sok esélyt Foles miatt. Ennek ellenére nehéz a Phillyből áradó FeelGood-ot nem érezni, egyre pozitívabb minden oldal a csapattal kapcsolatban, legyen szó szurkolókról, játékosokról, szakírókról. Esélyünk lesz, minden adott hogy megragadjuk. Ha mindenki mindent belead, akkor ma nekünk kell nyernünk.

Sokan leírtak sok dolgot, de megpróbálok kiemelni 1-2 pontot, amit még sehol nem láttam.

1. Fletcher Cox. Ha Wentz kiesése után van ember, akinek le kell hoznia élete meccsét az ő. A mai meccsért fizetünk neki annyit évente, amennyit. Nem volt rossz idén és továbbra is elvonja az ellenfél védelmének a figyelmét, de ez nem elég. Azt akarom, hogy pusztítson, hogy labdát szerezzen, hogy legalább 3 sacket ünnepeljen. Túlvagyunk azon, hogy a PFF-féle nyomásgyakorlás elég. Be kell fejezni a játékokat és materializálni kell a jó teljesítményt. Ha ezt sikerül megoldania, akkor nem leszünk underdogok még Foles-szal sem. Egész életében benne volt az, hogy legyen egy monster meccse. Na most kell ennek kijönnie. Mindenhol a komplett D-falról írnak, szerintem Cox az, aki meg fogja határozni azt, hogy mit írnak róluk a meccs után.

2. Az első pillanattól kezdve azt mantrázom, hogy Foles egy közepes QB, aki nyomás alatt bepánikol és mindent elront. Ezt továbbra is tartom, ugyanakkor most pozitív irányba kell őt megvédeném, hiszen közel sem annyira kutyaütő, mint amennyire azt eddig mutatta. Minden megvan benne ahhoz, hogy lehozzon egy 250/2//1 meccset, ami elég lehet. Meccsdöntő drive-ot ne várjunk tőle a végén, mert nem fogja megcsinálni. Nyilván van rá 0,0001% esély és a meccs hevében én is ezt fogom gondolni, de az egy komoly outlier lesz, nem lehet ezzel számolni. Ettől függetlenül az elmúlt 2 heti kritikák megcáfolásaként sokkal jobban fog ma játszani.

3. Az egész év az oddsok megcáfolásáról szólt és ezeknek az alapját nem is Wentz, hanem igazából Doug adta. A coachingnak köszönhetjük, hogy mi lettünk az első kiemeltek, és ezt kell folytatni. Hiszem, hogy az Atlanta gyengébb O oldali alapszakasza nem egy összeesküvés-elmélet volt, hanem Sarkisian tényleg nem jó O coordinator egyelőre. Azt a coaching matchupot meg kell nyerni, mert nálunk van az előny. Emlékszem egy Joe Banner tweetre az idény közepéről, amiben azt írta, hogy ha valaki meg akarja verni az Eaglest, ahhoz nem elég egy jó csapat, két jó koordinátor is kell. Ez még Wentz kiesése előtt volt, de szerintem továbbra is állnak a benne leírtak.

4. A Falcons csodával határos módon teljesen egészséges. Egyetlen említésre méltó játékosuk van, aki nem bevethető, de ő is "csak" egy guard. Egyrészt ekkora mázlit én még nem láttam a sérülések terén NFL csapatnál, másrészt ez azt is jelenti, hogy az egész csapatnak nagyon fáradtnak kell lennie. Nincs az az isten, hogy frissek a lábak egy nyugati túra és 16 éles alapszakasz meccs után, amit kvázi ugyanaz a 22 kezdőember csinált végig. Ki kell jönnie a fáradtságnak a meccs legvégén, nekünk pedig erre kell építeni. Úgy gondolom ezt Doug-ék is tudják és számolnak vele.

All in all, egy mai győzelem mindent jelentene ennek a csapatnak és a városnak. Ha Doug képes megnyerni ezt a csatát, akkor évekig bebetonozza magát, méghozzá teljes joggal. Ha a mai meccs megvan, és ki is esünk az NFC-döntőben, akkor is bezsákoltuk azt a PO-tapasztalatot, ami kell ahhoz, hogy jövőre odaérjünk.

A mustaine által belinkelt moticáviós videót mindenki nézze meg, tényleg fantasztikus. Ha ezt a srácoknak is lenyomja, akkor a szívem azt mondja, hogy nem kaphatunk ki, hiába mond ellent az ésszerűségnek is. Mindenesetre a mai estén mindenki felejtse el az összes negatív érzését, álljon a csapat mögé és szurkoljon a srácoknak. Élvezzük ki ezt a ritka érzést, ki tudja mikor lesz megint ilyen.

Fly Eagles Fly!
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jó de az fk legalább csinál másik cikket is. Amiben meg az eaglest szeretik : D

 fuzovelkifele.com/2018/01/van-eselye-az-eaglesnek-ugye/
ano92
Mert azt eagles szurkoló írta.
Shawn84
jóhát nekem tök8 ki írja. Csak azt akartam kiemelni, hogy létezik mindkét oldalról cikkük. Nem csak az egyik csapatot istenítik.

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
jó de az fk legalább csinál másik cikket is. Amiben meg az eaglest szeretik : D

 fuzovelkifele.com/2018/01/van-eselye-az-eaglesnek-ugye/
ano92
Mert azt eagles szurkoló írta.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sziasztok!
Valaki tervezi hogy kimegy a londoni meccsre?
The Answer#3
En biztos kimegyek
picksix
Detto
Shawn84
Én is mennék.
skizofita
Már elszantuk bnommel h akkor par napra ott maradunk korulnezni, DE az nagy lenne h akik kint vagyunk elotte egy pubban bemelegitenenk

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
jó de az fk legalább csinál másik cikket is. Amiben meg az eaglest szeretik : D

 fuzovelkifele.com/2018/01/van-eselye-az-eaglesnek-ugye/
ano92
Ez igaz a gond csak az hogy mig a sasok cikke korekt hangnemben volt megirva addig ez nem De sebaj ugyis mindenkit megfogunk verni es csakazert is nyerni fogunk 😊
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Úgy is az dönt, hogyan iszik Ano...
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jó de az fk legalább csinál másik cikket is. Amiben meg az eaglest szeretik : D

 fuzovelkifele.com/2018/01/van-eselye-az-eaglesnek-ugye/

több mint 6 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Ez se sokkal jobb  fuzovelkifele.com/2018/01/legalabb-lehet-majd-wentz-serulesevel-takarozni/