Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
reméltem, hogy soha nem jönnek át. a londoni meccseket még tv-ben sem szeretem, félek, hogy nem jön át. phillyben akartam őket megnézni, így marad a dilemma. ha valaki volt már az óceán mindkét partján, érdekelne, hogy ennek van a alapja?
jorge
Én voltam már mindkét helyen, nyilván saints meccsen NO-ban és Londonban is. Szerintem a hangulat mindkét helyen nagyon jó volt, hiszen az angolok is örülnek, hogy idehozzák az NFL-t, de azért ami amerikában van, ahhoz a hangulathoz nem fogható.
De ha van lehetőséged menjél ki nyugodtan Londonba is, szerintem nem fogod megbánni, nekem legalábbis az is nagy élmény volt.


több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
reméltem, hogy soha nem jönnek át. a londoni meccseket még tv-ben sem szeretem, félek, hogy nem jön át. phillyben akartam őket megnézni, így marad a dilemma. ha valaki volt már az óceán mindkét partján, érdekelne, hogy ennek van a alapja?
jorge
nyártól már Philly-be is megy közvetlen járat Budapestről, ez egy újabb indok lehet mellette, igazából én sem értem, hogy miért ekkora izgatottság a londoni meccsek miatt, amikor nem sokkal többől egy amerikai túra is kihozható

bár a kérdést nem értem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Én megpróbálok kijutni. Phillyben lenne igazi meccset nézni, de azért az egy komolyabb túra, ez kihozható egész fapadosan, ráadásul ez jó meccsnek is ígérkezik, lehet SB rematch lesz 😀
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
aki vót már, mennyibe fáj egy ilyen túra?
eaglesmcnabb
2015-ben voltam. Hát én elöl ültem StubHubon vett jeggyel, (200 font/fő) a londoni repcsijegy 34ezer (retur) volt a metró 1 napra 12 font, a Szállásra nem kellett költenem, egy ismerősnél aludtam. kaja meg pia meg brutálisan drága. 1 hotdog+fél liter víz volt asszem 12 font a stadionnál.
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
reméltem, hogy soha nem jönnek át. a londoni meccseket még tv-ben sem szeretem, félek, hogy nem jön át. phillyben akartam őket megnézni, így marad a dilemma. ha valaki volt már az óceán mindkét partján, érdekelne, hogy ennek van a alapja?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jihááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá menni nem biztos, hogy tudok 😛 Dátum van már?

Már látom, valamikor áprilisban lesz végleges időpont, de valószínű október.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
aki vót már, mennyibe fáj egy ilyen túra?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lehet venni a jegyeket basszátok meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
London @ Wembley vs Jaguars!

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Shawn meccs előtti beharangozója a first-downon.  www.first-down.hu/hirek/conference-round-beharangozo-falcons-at-eagles/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Greengo
Levitre ir, ben garland lesz az lg. A másik oldalt meg a tavalyi 5. körös schweitzer. Mack is sérüléssel küszködik, aaron donald bemutatta múlt héten mit kell csinálni 😊 mondjuk ryan elég jól kezelt az állandó belülről jövő nyomást.
A másik, hogy persze benne van, hogy dob ryan 3 intet, de a szezonbeli 12 intből 8 felpattanó vagy droppolt labdából született. Pont az említett hooper nem az 100%-osan enyves kezű. Meg alapvetően rengeteget droppolunk idén, asszem 4. legtöbbet a ligában vagy valami ilyesmi.
Ennyivel egészíteném ki a leírtakat 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Szerintem sajna benne van a blowout, mármint a Falcons részéről. Az offense kiábrándító volt az előző két meccsen, a Falcons defense pedig nagyon erős. Ha Pederson nem talál ki valami működő offense gameplant, megint ott fogunk állni, hogy a védelem 40 percet lesz pályán, ennyi időt védekezni Ryan, Jones, Freeman és társaik ellen nagyon necces.

Ha sikerülne beindítani a futójátékot az elején, már pozitívabban látnám a helyzetünket. Csak a Falcons D-fal is igen jó, a linebackereik szintén. A támadó- és védőfalak párharcát sztem hozni fogja a Falcons, és ez lesz (most is) a kulcs. Mindenesetre annyira nem rossz underdogként várni a meccset, mintha teljesen ráfeszülnék, legalább nem izgulok annyira és csak pozitív meglepetés érhet.

Úgy látom, hogy legalább két csapatrésztől ultra performance kell. A ST-ben benne van sztem, hogy hoz extra 7-10 pontot, de vagy a defensenek vagy az offensenek fel kell lépnie mellé. Összességében nem gondolom, hogy jobb csapat lenne a Falcons, de az tuti, hogy egészségesebbek. Ha jól látom a legkomolyabb hiányzójuk Andy Levitre guard, nálunk se kezdő QB, se kezdő LT, se kezdő MLB, se offense svájcibicska.
mustaine
Én pont azt érzem hogy a D-line erősen felül fogja múlni a Falcons O-linet, és a támadó falunkat is erősebbnek érzem a Falcons D-line-tól. Szerintem ez az ami megnyerheti a meccset nekünk. Az elkapóink jók, de nem igazán dinamikusak (Agholor kivételével), ezért kiemelt szerepe van a QB-nak, míg az Atlanta skill position játékosok szintén jobbak mint a back 7-nk.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ki tudja még ilyen szépen énekelni a Fly Eagles Fly-t?

 www.facebook.com/SNFonNBC/videos/1521298597925487/
Shawn84
Szerintem ano néhány üveg bármi után kb ilyen artikuláltan tolja 😀


Nagy a csend pedig szombaton gameday. Ki mit gondol? Dougienak sikerul a csapatot felrázni az apátiából? A védelem hasítani fog vajon? No és BigV megérett egy palyoff meccsre? Ő amúgy jó vagy szar? Hol dicsérik hol meg azt írják posztján a legszarabb.
picksix
Szerintem Folesék nem lesznek elegek és nyer a Falcons
Wyatt
Szerintem is az egyik 1. kiemeléssel rendelkező csapat kiesik ebben a fordulóban...
tûzoltó
Én jobban örülnék, ha ti nyernétek 😊

több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Na ki tudja még ilyen szépen énekelni a Fly Eagles Fly-t?

 www.facebook.com/SNFonNBC/videos/1521298597925487/
Shawn84
Szerintem ano néhány üveg bármi után kb ilyen artikuláltan tolja 😀


Nagy a csend pedig szombaton gameday. Ki mit gondol? Dougienak sikerul a csapatot felrázni az apátiából? A védelem hasítani fog vajon? No és BigV megérett egy palyoff meccsre? Ő amúgy jó vagy szar? Hol dicsérik hol meg azt írják posztján a legszarabb.
picksix
Szerintem Folesék nem lesznek elegek és nyer a Falcons
Wyatt
Szerintem is az egyik 1. kiemeléssel rendelkező csapat kiesik ebben a fordulóban...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ki tudja még ilyen szépen énekelni a Fly Eagles Fly-t?

 www.facebook.com/SNFonNBC/videos/1521298597925487/
Shawn84
Szerintem ano néhány üveg bármi után kb ilyen artikuláltan tolja 😀


Nagy a csend pedig szombaton gameday. Ki mit gondol? Dougienak sikerul a csapatot felrázni az apátiából? A védelem hasítani fog vajon? No és BigV megérett egy palyoff meccsre? Ő amúgy jó vagy szar? Hol dicsérik hol meg azt írják posztján a legszarabb.
picksix
Szerintem Folesék nem lesznek elegek és nyer a Falcons

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem sajna benne van a blowout, mármint a Falcons részéről. Az offense kiábrándító volt az előző két meccsen, a Falcons defense pedig nagyon erős. Ha Pederson nem talál ki valami működő offense gameplant, megint ott fogunk állni, hogy a védelem 40 percet lesz pályán, ennyi időt védekezni Ryan, Jones, Freeman és társaik ellen nagyon necces.

Ha sikerülne beindítani a futójátékot az elején, már pozitívabban látnám a helyzetünket. Csak a Falcons D-fal is igen jó, a linebackereik szintén. A támadó- és védőfalak párharcát sztem hozni fogja a Falcons, és ez lesz (most is) a kulcs. Mindenesetre annyira nem rossz underdogként várni a meccset, mintha teljesen ráfeszülnék, legalább nem izgulok annyira és csak pozitív meglepetés érhet.

Úgy látom, hogy legalább két csapatrésztől ultra performance kell. A ST-ben benne van sztem, hogy hoz extra 7-10 pontot, de vagy a defensenek vagy az offensenek fel kell lépnie mellé. Összességében nem gondolom, hogy jobb csapat lenne a Falcons, de az tuti, hogy egészségesebbek. Ha jól látom a legkomolyabb hiányzójuk Andy Levitre guard, nálunk se kezdő QB, se kezdő LT, se kezdő MLB, se offense svájcibicska.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
TO-kon sok fog múlni. Foles valószínű nem fogja tudni hiba nélkül lehozni meccset, meg a DEF is be fog nyelni pár nagy playt, de ha sikerülne szerezni pár labdát vagy a special team-nek virítani valamit akkor szerintem még az előző heti ATL ellen is lehet esélyünk.
marci88
Pont az lenne a lényeg, hogy minden szinten előre lépjen a csapat. Szeretném azt látni ettől a védelemtől, hogy nem engednek 14 pontnál többet felrakni az Atlantának és szeretném azt is látni, hogy Füles a jobbik formáját mutatja majd és felpakol 4 TD-t. 😊 Ha még a ST-től is jön vmi extra az már csak hab lesz a tortán.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
TO-kon sok fog múlni. Foles valószínű nem fogja tudni hiba nélkül lehozni meccset, meg a DEF is be fog nyelni pár nagy playt, de ha sikerülne szerezni pár labdát vagy a special team-nek virítani valamit akkor szerintem még az előző heti ATL ellen is lehet esélyünk.
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na ki tudja még ilyen szépen énekelni a Fly Eagles Fly-t?

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24554216_1521296404592373_4874684170384703488_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=OGuBiTvpSJgQ7kNvgHGEGhN&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfD16-EYZPcvGB-meLTwefHBSDWRTGFi9_HLNTokX2AIFw&oe=66355091
Little Eagles Fan Sings Fight Song | Two-year-old Shailyn is the cutest Philadelphia Eagles fan there ever was 😍 (via NBC10 Philadelphia) | By NBC SportsFacebook
Two-year-old Shailyn is the cutest Philadelphia Eagles fan there ever was 😍 (via NBC10 Philadelphia)
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Shawn meccs előtti beharangozója a first-downon.  www.first-down.hu/hirek/conference-round-beharangozo-falcons-at-eagles/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Nagyon megnéztem volna ezt a playoffot Wentz-el azért, de reméljük ez csak a kezdet 😊
Cooltiszo
az majd jövőre 😊
egyébként a Giants elleni meccsen elég jól dobált Foles, gyanús, hogy ez csak úgy eltűnt a Raiders és Cowboys ellen, nem gondolom, hogy annyira simán kikapunk
szoros, kétesélyes meccset várok
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
szombaton 11 celsius lesz phillyben. ez kb 25 fokkal több, mint aminek örültem volna
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Nem tartom magunkat esélytelennek, bár esélyesnek se 😊 Foles kétarcú, ha jó napja van akkor reális esélyünk lehet nyerni, ha nem akkor nagyon szenvedős is lehet a vége mint az utolsó 2 meccsen. Bízok Dougban, hogy jó taktikát fog összerakni és elég lesz ez támadó oldalon egy stabil védelemmel párosítva.

Nagyon megnéztem volna ezt a playoffot Wentz-el azért, de reméljük ez csak a kezdet 😊
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Hat szerintem. Pont oda irtal ahol mindenki szerint nyerni fog a csapat 😂

több mint 6 éve
obraz 170
Olvasgatva itt a megannyi külföldi szagértő szakértését, esélylatolgatását, amennyire lesajnálják mindenhol az Eaglest, csak szerintem fog nyerni a csapat? : D

Szerkesztette: obraz
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nagy a csend pedig szombaton gameday. Ki mit gondol? Dougienak sikerul a csapatot felrázni az apátiából? A védelem hasítani fog vajon? No és BigV megérett egy palyoff meccsre? Ő amúgy jó vagy szar? Hol dicsérik hol meg azt írják posztján a legszarabb.

easy easy
kill kill
Lane Lane