Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Négyszer kapcsoltam ki, majd vissza a streamet, miközben a párom azon nevetett, hogy fel és alá járkálok. Remélem jövő héten is underdogok leszünk.
Én nem kívánok mást csak a még két ilyen kiszenvedett győzelmet ebben a playoffban 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tulajotok is nagyon örült a W-nek. 😊 😊 😊
 twitter.com/fearthe_beard11/status/952343780681662464
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Nem -bírtam fennmaradni, de ilyen jó hirre felébredni igazan jolesett! Örülök! 😊
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1751104381602909/?type=3&theater

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Hátha még azt mondom, hogy én végig hittem Folesban 😀 😀 😀
dande
Az nem bűn. Muszáj hinni benne, mert nincs más. Hit nélkül meg megbaszhatjuk a győzelmeket.
Shawn84
akkor ide is 8)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Ez igazi kuzdelem volt!!!!! Ha ebbol SB gyozelem lesz akkor ebbol filmet is kell csinalni 😊))
Brutalis!!!!!!
Holnap pedig hajra Minny 😊
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Bocs a stílusért (idegallapotban vagyok)
de akkor összegezzük:
Kiesik az első számú futó wr hibrid
Kiesik a védelem kapitánya (Hicks hívta át a playeket)
Kiesik a fal legfontosabb tagja
Kiesik a rugó
Kiesik a spec team kapitánya
Kiesik a legtöbb TD-t elkapó (ő még visszatér)
Kiesik a franchise arca aki a csapat VEZETŐJE, öltözőben, pályán aki olyan dolgokat művel amiket a nagytudású amcsi szakik ex-playerek is csak lesnek akinek a jelenléte már többre sarkall olyan embereket akik 6-7 éve vannak az Nflben
És ezek után legyen next man up?
Hova a faszomba? Láttunk az Oaklendet Carr nélkül...
Persze legyünk pozitívak meg minek a rinyálás? A nagy büdös lofaszra arra.. hogy végre van egy qb majd 10 év után, végre van egy olyan szezon ahol klappolnak a dolgok élmény nézni a srácokat..
És akkor a tipikus Phily loserseg, hogy minden fenti sérülés ellenére megyünk előre de a picsaba lassan már a kulcs posztókon B sorral.. Ez már kurvakibebaszottul sok.. Számomra ez a szezon vége minden meccs már egy ajándék nem is varok a szezontól semmi többet...
Füles gyerek össze fossa magát az első komoly tetnel (legalábbis igy emlekszem) és hagyjuk az Oakland elleni meccset..
Olyan szinten plusz dolgokat hozott Wentz hogy nemhogy pótolni de még megközelíteni sem lehet.

Egy halvány remény vagy talán az utolsó szalmaszál vagy a tokom tudja mi hogy eddig a staff minden sérülést valahogy megoldott..

A büdös picsába, hogy nincs igazság...

Ja és legyünk pozitívak...

Jó éjt
zsoeo
Playoff győzelem a fentiek után 😊 nagy pacsi a staff-nak. Megérdemelték a srácok nagyon 😀 😀 😀 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát igen Doug:

Nick is Nick. Tökéletes jellemzés 😀
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
Na most némítalak le!
Shawn84
remélem azért te is odaraktad ezt a jelet 😉
dande
Csak fejben. ne aggódj, de aki Chip Kellyt dicséri még csak viccből is, az nálam némítva lesz az biztos. ezután
Shawn84
Hátha még azt mondom, hogy én végig hittem Folesban 😀 😀 😀
dande
Az nem bűn. Muszáj hinni benne, mert nincs más. Hit nélkül meg megbaszhatjuk a győzelmeket.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor újra, mert már elmehetett a link, nézzétek:

 www.pscp.tv/w/1MnGngkolRyJO
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
Na most némítalak le!
Shawn84
remélem azért te is odaraktad ezt a jelet 😉
dande
Csak fejben. ne aggódj, de aki Chip Kellyt dicséri még csak viccből is, az nálam némítva lesz az biztos. ezután
Shawn84
Hátha még azt mondom, hogy én végig hittem Folesban 😀 😀 😀
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
A durva, hogy ez a csapat gyakorlatilag jovore is egyutt marad, jonnek rookiek, visszaternek a serultek, Hicks, Peters, Sproles, Wentz OMG mi lesz itt. Arrol meg ne js beszeljunk, h 1 hazai winre vagyunk a super bowltol.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
Na most némítalak le!
Shawn84
remélem azért te is odaraktad ezt a jelet 😉
dande
Csak fejben. ne aggódj, de aki Chip Kellyt dicséri még csak viccből is, az nálam némítva lesz az biztos. ezután
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
Na most némítalak le!
Shawn84
remélem azért te is odaraktad ezt a jelet 😉
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
NFC döntő, de milyen év volt ez:
kiesik Sproles
kiesik Darby 8 hétre
kiesik a D kapitánya, Hicks
kiesik a Kicker, jön egy a Bengaalstól elzavart R rúgó
kiesik Peters, előlép Vatai
kiesik Wentz....
DP kibaszott jól összehozta ezt!!
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
Na most némítalak le!
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hatalmas meccset tolt a D#, durva hiba nélkül sikerült lehozniuk a meccset. Bár a vége kicsit izgalmasabb lett a kelleténél (jobb lett volna az idegeimnek, ha megoldják már az első 4th downt). Kellett az extra teljesítmény, mert az bravúr lett volna, ha ez az offense ma 20 pont fölé jut. 😀

A támadók épp annyit hoztak, amennyi kellett ma, de épphogy csak annyit. Az első félidei fumble parádé miatt azért járna egy-két tökön rúgás, két potenciális pontszerző driveot is megállítottak maguknak ezekkel. Foles nem követett el nagy hibát és sokkal jobb volt, mint az elmúlt két meccsen. Viszont 10 yard fölött durva, hogy mennyire bizonytalan. Azért a 2013/14-es Foles még megoldott olyanokat, mint a töküres Burtonnek adandó passz.
Pederson jó támadó gameplant hozott össze, és volt pár kreatív játék is. A futó rotációnál nem tetszett, hogy egy jó drive után a következőben teljesen kivettük a pályáról Ajayit. Utána nem is indult be igazán újra.

Irány az NFC döntő. Kezdő QB, LT,MLB nélkül is bejutottunk, ez sokat elmond az edzők munkájáról is.
Remélem előtte megint jól megköpködi a csapatot a média, hátha kabalának jó lesz. 😀

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊

 twitter.com/EliotShorrParks/status/952344758113972224
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óriási gratula, én nem hittem volna, de teljesen megérdemeltétek 😊

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!