Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
KB azonos a két csapat mostani játéka ,annyi,hogy a Vikes cb párosa jobb mint a miénk,sokkal.
futásokat kell fogni mindkét csapatnak akinek ez jobban megy az kerülhet előnybe.
nem mi vagyunk esélyesek a vikes most kompletebb csapatnak tűnik szinte minden poszton.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ebből kb az jön le, hogy ha ennyi hibát egy ellenfél csapat nem tud kihasználni. Akkor teljesen alkalmatlanok a PO szereplésre 😀 És inkább náluk nincs rendben valami fejben.

Foles meg simán dobálhatná a hosszúkat, régen ment neki. Menjen most is. 😀
ano92
Te még élsz? 😉

Egyébként Foles (s valószínű Keenum is ilyen) tipikusan azok, akikben ott a tehetség de megfelelő környezet s edzői segísíg s feltétlen bizalom kell irányukba h kijöjjön belőlük az ideális teljesítmény. Soccerben pl Saviloa volt ilyen, akiben ha még jobban bíznak, támogatják még többre vihette volna.

Jönnek azok a hosszú TDk is meglássátok 😉
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ebből kb az jön le, hogy ha ennyi hibát egy ellenfél csapat nem tud kihasználni. Akkor teljesen alkalmatlanok a PO szereplésre 😀 És inkább náluk nincs rendben valami fejben.

Foles meg simán dobálhatná a hosszúkat, régen ment neki. Menjen most is. 😀

több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
még mindig senki nem érti, hogy mitől jó ez a csapat. idézet az FK-ról: "Fumble-ök, droppok, special team bénázás, oldalra kirúgott kickoff, kihagyott extra pont, védőszabálytalanságok, benézett játékok, ezeket mind felvonultatták. Az már csak a Falcons bénázásán múlt, hogy ezekeből mindössze 10 pontot tudtak felpakolni."

és akkor hozzátehetjük a szokásos sérült listát. meg duzzogva be kell vallanom, hogy foles is olyan, mint a sok drop. nem sokat segít, de a W még vele is összejön. ez a csapat mentálisan annyira egyben van, hogy nem ezek ellenére, hanem ezek mellett tud nyerni. volt 1-2 mázlis meccs, de nem ebből volt a sok. nem baj, ráérnek februárban kielemezni, addig fly philly undergdogs!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Remélem a Vikings elhasználta minden szerencséjét.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/14/16891554/eagles-vikings-odds-game-points-betting-gambling-philadelphia-minnesota-over-under-spread-pick-nfl

Nem bánom az underdog szerepet, ha motiválja a játékosokat

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A Vikingst fogadjuk. Kemény csontdarálást várok, remélem behúzzuk.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán egy 0,5%l több esélyünk van így, de most sem mi vagyunk az esélyesek. De nem is lényeg, élvezzük a helyzetet míg lehet 😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Végén McLeod-Bradham duó majdnem elrontotta a rossz kommunikáció miatt 😀

McLeod felismeri a felállást, tudja mi fog jönni, mindenkinek mutatja, hogy oldalra menjen. Bradham ott is áll, de azt hiszi azt jelzi neki McLeod h húzodjon beljebb. Így vicces. Ha TD lett volna belőle akkor nem lett volna az. 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
és tényleg 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24583129_10156195414659406_2385868463370403840_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=e7J4jJsemsIQ7kNvgEXkol3&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYC-VLg_kP1pFckToOKP5U6t9WDo6oZupfqQFAoYFpMNlQ&oe=664B7731
Love Actually - Eagles | To us, you are perfect. Eagles fans love you both, actually. | By NBC Sports PhiladelphiaFacebook
To us, you are perfect. Eagles fans love you both, actually.


Legjobb rész a press conf.ból:
 youtu.be/eTOeood28H0?t=6m20s
Fuck Yeah! 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Folyamatosan bukjuk a draft helyeket. Direkt. Ez olyan, mint ha egy kilo kenyeret fizetnel ki, de csak 0,7-et hoznal el, hogy egeszsegesebben etkezhess 😊 Szeretem, hogy a csapatunk tudatos taplalkozast folytat!
PhillyBeast
Üdv köztünk 😉

Én mindig nehezen hiszem el hogy megvan.

Folestól most már csak két jó meccset kérek 😊
dande
Koszonom! Mar 2004 ota terveztem, hogy irok ide 😊 Eddig csak neman figyeltelek benneteket. Egyebkent en is ugy vagyok mint Te, nem hiszem el. Ha az elejetol "lesimaznak" akkor nem fajt volna a vereseg, de egy ilyen jatek utan mar igen. Jo erzes most a sasoknak szurkolni 😊
PhillyBeast
Igen hosszú terv volt, de kivártad az egyik legmegfelelőbb alkalmat! 😊 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
 www.facebook.com/EaglesTailgateTeam/videos/888339864674101/

libabőr!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Fantasztikus volt; sokszor azért eszembe jutott, hogy mi lenne itt Wentz-cel. Nálam az o-line a meccs embere, mindenki, a TE-eket is beleértve nagyszerű volt. De sokan hozzátettek egy-egy darabot az egészhez - mint egy jól működő csapatban.
A következő - mindegy hogy vikes vagy saints - bazi nehéz lesz, de a tegnapi nap után semmi sem reménytelen! Fly Eagles Fly!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Locker room speech:
 twitter.com/Eagles/status/952541366860513281

Nekem ez volt a kedvenc blokkom. Peters-i/Herremans-i munka Wiz-től:
 twitter.com/memphistigerjeb/status/952332503548866561


több mint 6 éve
obraz 170
Mondtam én ,sima liba. : D
Olvasgatva itt a megannyi külföldi szagértő szakértését, esélylatolgatását, amennyire lesajnálják mindenhol az Eaglest, csak szerintem fog nyerni a csapat? : D
obraz
több mint 6 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Edes volt ez a gyozelem foleg azert mert a tobbseg leirt minket es sima veresegre szamitottak tolunk
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem sajna benne van a blowout, mármint a Falcons részéről. Az offense kiábrándító volt az előző két meccsen, a Falcons defense pedig nagyon erős. Ha Pederson nem talál ki valami működő offense gameplant, megint ott fogunk állni, hogy a védelem 40 percet lesz pályán, ennyi időt védekezni Ryan, Jones, Freeman és társaik ellen nagyon necces.

Ha sikerülne beindítani a futójátékot az elején, már pozitívabban látnám a helyzetünket. Csak a Falcons D-fal is igen jó, a linebackereik szintén. A támadó- és védőfalak párharcát sztem hozni fogja a Falcons, és ez lesz (most is) a kulcs. Mindenesetre annyira nem rossz underdogként várni a meccset, mintha teljesen ráfeszülnék, legalább nem izgulok annyira és csak pozitív meglepetés érhet.

Úgy látom, hogy legalább két csapatrésztől ultra performance kell. A ST-ben benne van sztem, hogy hoz extra 7-10 pontot, de vagy a defensenek vagy az offensenek fel kell lépnie mellé. Összességében nem gondolom, hogy jobb csapat lenne a Falcons, de az tuti, hogy egészségesebbek. Ha jól látom a legkomolyabb hiányzójuk Andy Levitre guard, nálunk se kezdő QB, se kezdő LT, se kezdő MLB, se offense svájcibicska.
mustaine
Én pont azt érzem hogy a D-line erősen felül fogja múlni a Falcons O-linet, és a támadó falunkat is erősebbnek érzem a Falcons D-line-tól. Szerintem ez az ami megnyerheti a meccset nekünk. Az elkapóink jók, de nem igazán dinamikusak (Agholor kivételével), ezért kiemelt szerepe van a QB-nak, míg az Atlanta skill position játékosok szintén jobbak mint a back 7-nk.
Cooltiszo
Nem bánom, hogy igazad lett 😊
 twitter.com/geoffschwartz/status/952302635788439552

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már el is fogyott 😕
 www.amazon.com/CreepyParty-Novelty-Halloween-Animal-Shepherd/dp/B015PSIRXI/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1515895550&sr=8-4&keywords=dog+mask
Amúgy Peters zsebeiben voltak egész meccs alatt. 😀
Bébé
Fölvásároltuk az összeset még két meccs erejéig szükség lesz rá 😉 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Már el is fogyott 😕
 www.amazon.com/CreepyParty-Novelty-Halloween-Animal-Shepherd/dp/B015PSIRXI/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1515895550&sr=8-4&keywords=dog+mask
Amúgy Peters zsebeiben voltak egész meccs alatt. 😀
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Folyamatosan bukjuk a draft helyeket. Direkt. Ez olyan, mint ha egy kilo kenyeret fizetnel ki, de csak 0,7-et hoznal el, hogy egeszsegesebben etkezhess 😊 Szeretem, hogy a csapatunk tudatos taplalkozast folytat!
PhillyBeast
Üdv köztünk 😉

Én mindig nehezen hiszem el hogy megvan.

Folestól most már csak két jó meccset kérek 😊
dande
Koszonom! Mar 2004 ota terveztem, hogy irok ide 😊 Eddig csak neman figyeltelek benneteket. Egyebkent en is ugy vagyok mint Te, nem hiszem el. Ha az elejetol "lesimaznak" akkor nem fajt volna a vereseg, de egy ilyen jatek utan mar igen. Jo erzes most a sasoknak szurkolni 😊

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
2008-as Giants meccs óta erre várok. 😀
Végre megvan a PO győzelem.
Coaching staff előtt le a kalappal.
Elliott megint mit művelt. 😮 Jól tolja a gyerek.

Egy győzelem és SB. Durva.
Év elején még ettől volt "hangos" a sajtó...
 www.bleedinggreennation.com/2017/9/3/16249726/former-nfl-gm-doug-pederson-head-coach-philadelphia-eagles-mike-lombardi-carson-wentz-ringer-video

Gatorade-el kezdtünk a szezont. Remélem keretes mű lesz...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Folyamatosan bukjuk a draft helyeket. Direkt. Ez olyan, mint ha egy kilo kenyeret fizetnel ki, de csak 0,7-et hoznal el, hogy egeszsegesebben etkezhess 😊 Szeretem, hogy a csapatunk tudatos taplalkozast folytat!
PhillyBeast
Üdv köztünk 😉

Én mindig nehezen hiszem el hogy megvan.

Folestól most már csak két jó meccset kérek 😊
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
A támadók épp annyit hoztak, amennyi kellett ma, de épphogy csak annyit. Az első félidei fumble parádé miatt azért járna egy-két tökön rúgás, két potenciális pontszerző driveot is megállítottak maguknak ezekkel. Foles nem követett el nagy hibát és sokkal jobb volt, mint az elmúlt két meccsen. Viszont 10 yard fölött durva, hogy mennyire bizonytalan. Azért a 2013/14-es Foles még megoldott olyanokat, mint a töküres Burtonnek adandó passz.
BleedingGreen
Hosszú passzoknál azért a szél is közrejátszhatott, még Ryan-t is sokszor megzavarta. Remélhetőleg jövő héten se lesz jobb idő, én úgy érzem ebből inkább mi profitálunk jobban.
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Folyamatosan bukjuk a draft helyeket. Direkt. Ez olyan, mint ha egy kilo kenyeret fizetnel ki, de csak 0,7-et hoznal el, hogy egeszsegesebben etkezhess 😊 Szeretem, hogy a csapatunk tudatos taplalkozast folytat!

Szerkesztette: PhillyBeast

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Belegondolva Bator volt DP pl már az elején is 0-3 nál nekimenni a 4.re és TD-t szerezni.

Ja és továbbra sem kaptunk pontot az utolsó 2 percben ebben a szezonban.