Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
A 13-2-ot nem kell magyarazni Savanyu a szolo
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Amikor majd kizúgtok a pihenőhét után rögtön, talán te veszel vissza arcból. Nézd már meg a pozitív mérlegű csapatok ellen hogy játszottatok..
Marko16
Egy szóval sem mondtam hogy továbbmegyünk, csupán megemlítettem hogy 2 csapat ellen (CAR/SEA kombó) reális esélyt látok hogy nyerhetünk... De szvsz arra nagyobb esély van hogy nem őket kapjuk, szóval mindegy. Én még akkor sem gondoltam hogy SB-t nyerünk amikor Wentz egészséges volt, ez most elég nagy kapufa volt részedről szerintem (nyugodtan olvass vissza)

A + mérlegű csapatok elleni teljesítményünkkel tisztában vagyok, de a szóban forgó csapatot tényleg simán vertük (a második félidőben az első 1 percet leszámítva végig vezettünk, most erre nem mondhatom hogy nem volt sima), ráadásul idegenben, szóval szerintem így első hozzászólásnak ez így elég felesleges volt tőled. Amúgy a biztosan rájátszásba jutott csapatok közül mind a kettőt vertük (nem nagyképűségből mondom, csak a tényszerűség kedvéért), és mindkettőt idegenben. Titeket ráadásul Wentz nélkül.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes hogy a Pantherst simán vertük és őt 2. helyre rakod, míg a Hawks-t az 5.-re, úgy hogy elvertek...
Én a Pantherstől nem félek, viszont szerintem a legjobb matchup ellenünk jelenleg a Seattle lenne.

Saints Rams duót kéne elkerülni valahogy, bár sanszos hogy a saints-szel meg kell mérkőznünk, és jelenleg őket tartom a legerősebbnek. Idegesítő amúgy, mert Carsonnal szerintem simán favoritok lennénk

Bízom benne hogy működni fog a futó játék, és akkor 1-2 távoli bombával még folesnak is lesz keresnivalója, bárki is legyen az ellenfél. De a védelemnek pörögnie kell majd, pláne a front 7-nek.

eaglesmcnabb
Azt a simán vertük dolgot honnan vetted ? Ránéztél az eredményekre ?
b /\ L i N T
Mondjuk megnéztem a meccset? : O

a második félidőben 1 percig nem volt kérdés hogy ki nyer (az előzetesen lesajnált Eagles), ezt nevezhetjük simának szerintem.
A futott TDje után még nagyon nem, de utána már Cam Newton is megtette amit te még nem: visszavett az arcból : ) (szegény utána gyorsabb ütemben termelte a pickeket mint Wentz a TD-ket, pedig 2 meccs mínuszban is még mindig neki van a legtöbb belőle idén)
eaglesmcnabb
Amikor majd kizúgtok a pihenőhét után rögtön, talán te veszel vissza arcból. Nézd már meg a pozitív mérlegű csapatok ellen hogy játszottatok..
Marko16
Üdv a fórumon. Köszönjük az első értékes hszt ezért érdemes volt regisztrálni 😉 😀
több mint 6 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Érdekes hogy a Pantherst simán vertük és őt 2. helyre rakod, míg a Hawks-t az 5.-re, úgy hogy elvertek...
Én a Pantherstől nem félek, viszont szerintem a legjobb matchup ellenünk jelenleg a Seattle lenne.

Saints Rams duót kéne elkerülni valahogy, bár sanszos hogy a saints-szel meg kell mérkőznünk, és jelenleg őket tartom a legerősebbnek. Idegesítő amúgy, mert Carsonnal szerintem simán favoritok lennénk

Bízom benne hogy működni fog a futó játék, és akkor 1-2 távoli bombával még folesnak is lesz keresnivalója, bárki is legyen az ellenfél. De a védelemnek pörögnie kell majd, pláne a front 7-nek.

eaglesmcnabb
Azt a simán vertük dolgot honnan vetted ? Ránéztél az eredményekre ?
b /\ L i N T
Mondjuk megnéztem a meccset? : O

a második félidőben 1 percig nem volt kérdés hogy ki nyer (az előzetesen lesajnált Eagles), ezt nevezhetjük simának szerintem.
A futott TDje után még nagyon nem, de utána már Cam Newton is megtette amit te még nem: visszavett az arcból : ) (szegény utána gyorsabb ütemben termelte a pickeket mint Wentz a TD-ket, pedig 2 meccs mínuszban is még mindig neki van a legtöbb belőle idén)
eaglesmcnabb
Amikor majd kizúgtok a pihenőhét után rögtön, talán te veszel vissza arcból. Nézd már meg a pozitív mérlegű csapatok ellen hogy játszottatok..
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Érdekes hogy a Pantherst simán vertük és őt 2. helyre rakod, míg a Hawks-t az 5.-re, úgy hogy elvertek...
Én a Pantherstől nem félek, viszont szerintem a legjobb matchup ellenünk jelenleg a Seattle lenne.

Saints Rams duót kéne elkerülni valahogy, bár sanszos hogy a saints-szel meg kell mérkőznünk, és jelenleg őket tartom a legerősebbnek. Idegesítő amúgy, mert Carsonnal szerintem simán favoritok lennénk

Bízom benne hogy működni fog a futó játék, és akkor 1-2 távoli bombával még folesnak is lesz keresnivalója, bárki is legyen az ellenfél. De a védelemnek pörögnie kell majd, pláne a front 7-nek.

eaglesmcnabb
Azt a simán vertük dolgot honnan vetted ? Ránéztél az eredményekre ?
b /\ L i N T
Mondjuk megnéztem a meccset? : O

a második félidőben 1 percig nem volt kérdés hogy ki nyer (az előzetesen lesajnált Eagles), ezt nevezhetjük simának szerintem.
A futott TDje után még nagyon nem, de utána már Cam Newton is megtette amit te még nem: visszavett az arcból : ) (szegény utána gyorsabb ütemben termelte a pickeket mint Wentz a TD-ket, pedig 2 meccs mínuszban is még mindig neki van a legtöbb belőle idén)

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Érdekes hogy a Pantherst simán vertük és őt 2. helyre rakod, míg a Hawks-t az 5.-re, úgy hogy elvertek...
Én a Pantherstől nem félek, viszont szerintem a legjobb matchup ellenünk jelenleg a Seattle lenne.

Saints Rams duót kéne elkerülni valahogy, bár sanszos hogy a saints-szel meg kell mérkőznünk, és jelenleg őket tartom a legerősebbnek. Idegesítő amúgy, mert Carsonnal szerintem simán favoritok lennénk

Bízom benne hogy működni fog a futó játék, és akkor 1-2 távoli bombával még folesnak is lesz keresnivalója, bárki is legyen az ellenfél. De a védelemnek pörögnie kell majd, pláne a front 7-nek.

eaglesmcnabb
Azt a simán vertük dolgot honnan vetted ? Ránéztél az eredményekre ?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja amúgy az új kezdő MLBnk aSaintsből jött. Sztem hagyomány alapján beválhat 😛 😀
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ami még talán fontos lehet az az, hogy elég sok hó esett és fog még esni mostanában Pennsylvaniában, szóval lehet, hogy inkább a futójáték megy majd jobban, amiben viszont jobbak vagyunk sokaknál O és D oldalon is
bár nem tudom ennek van-e létjogosultsága
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
A foles baráti kör képviseletében annyit tudok pozitivumként felhozni, hogy nicky a hétfőinél rosszabbul nem tud játszani, a futás is beoffolt a végére, mégis megvan a w. Ha bárhol sikerü előrelépni... akkor a lincen bárki ellen bármi lehet.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Érdekes hogy a Pantherst simán vertük és őt 2. helyre rakod, míg a Hawks-t az 5.-re, úgy hogy elvertek...
Én a Pantherstől nem félek, viszont szerintem a legjobb matchup ellenünk jelenleg a Seattle lenne.

Saints Rams duót kéne elkerülni valahogy, bár sanszos hogy a saints-szel meg kell mérkőznünk, és jelenleg őket tartom a legerősebbnek. Idegesítő amúgy, mert Carsonnal szerintem simán favoritok lennénk

Bízom benne hogy működni fog a futó játék, és akkor 1-2 távoli bombával még folesnak is lesz keresnivalója, bárki is legyen az ellenfél. De a védelemnek pörögnie kell majd, pláne a front 7-nek.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ezt egy sb contender csapatnak folosleges szamitgatni, kitol kell felni.es kitol nem

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Amúgy mi vagyunk minden idők leggyengébb főcsoport elsői? Sokan állnak így hozzánk...

Remílem mi leszünk minden idők leggyengébb SB győztesei is 😛
dande
Ez hülyeség. Mind a 12 csapatról ezt mondanák ha kiesne a franchise QB. A Patsnél pl. Hoyer, a Saintsnél meg Daniel irányítana. Nyilvánvalóan ha kiesik a franchise QB-d, ez a következmény. Mind a 32 csapatnál ez lenne. Ha most Wentz csak 1 hónapot hagyna ki, akkor a defense tegnapi mutatványa után most mindenki SB-ről beszélne.

Én a Vikingstól nem fosok amúgy, inkább Keenummal párbajozzon Foles, mint Wilsonnal vagy Brees-szel. A Rams sztem is verhető a tapasztalathiány miatt. A legnagyobb gond a Saints lenne, van nyomás és secondary Foles ellen, illetve egy jó védelmet is meg tudnak verni O oldalon. A Hawks vagy a Falcons trap game lehet, sztem amúgy a Falcons odaérhet akár az SB-be is. Maradt még a Panthers, ami inkább az L felé hajlik szintén. Nehézség szerint sztem:
1. Saints
2. Panthers
3. Falcons
4. Vikings
5. Seahawks
6. Rams
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Úgy gondolom, hogy a South csapatok ellen lehet esélyünk hazai pályán (na meg a Saintsen egyébként is revánsot kéne venni a 4 évvel ezelőttiért). Ha bejutnak, a Hawksszal játszhatunk a divisional roundban (nálam L), de a Ramset vertük idegenben (= hazain is kéne, szerintem még Folesszal is + ha 3. seed lesznek, nem kaphatjuk őket a divisional roundban). Ha esetleg továbbjutnánk, a Vikingstól fosok főcsoportdöntőben, de úgyis mindenkit meg kell verni.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
A jelenlegi támadójáték és széthullott sec játék miatt jelenleg ez one and done csapat, de hátha kikócsolják valahogy a dolgot, legalabb egyet kéne menni

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy mi vagyunk minden idők leggyengébb főcsoport elsői? Sokan állnak így hozzánk...

Remílem mi leszünk minden idők leggyengébb SB győztesei is 😛
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ezt nem hiszem el xd

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24583129_10156195414659406_2385868463370403840_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=PYLDUyZ2LWUQ7kNvgG8d6Yu&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfChGoSCjnapKveNYYsmQn3FgNZmu0qF63y0k4Vo3HdEHg&oe=66374031
Love Actually - Eagles | To us, you are perfect. Eagles fans love you both, actually. | By NBC Sports PhiladelphiaFacebook
To us, you are perfect. Eagles fans love you both, actually.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
JH még elfért volna nálunk is...

Azért mondjul ezeket a prevent Dket majd jobban meg kell oldanunk sok és 2. 3. downoknál.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chris Long hivatalosan is elnézést kért a tegnapi fumble utani bakijaert, eddig is merhetetlenul szimpi volt de ezek utan vegkepp respect neki.

De Inkabb folesnak kéne bocsánatot kernie, hogy nem tud focizni :d
eaglesmcnabb
Foles is mondta, hogy nem játszott jól, és a védelmet dicsérte. Egyébként nem értem ezt a felhajtást a Long dolog körül. Simán gondolhatta érezhette azt, hogy vége a játéknak. Azt már nem láthatta, hogy kijött a labda s még él a játék. Ricsiék is borzasztóan túl lihegték a dolgot. Amúgy is igazodtak a meccs színvonalához, vagy az utóbbi időket (főleg Sanyit) tekintve a meccs igazodott hozzájuk...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Chris Long hivatalosan is elnézést kért a tegnapi fumble utani bakijaert, eddig is merhetetlenul szimpi volt de ezek utan vegkepp respect neki.

De Inkabb folesnak kéne bocsánatot kernie, hogy nem tud focizni :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Elvileg meg barki lehet kiveve a vikes-t ha jol gondolom.
Csodás meccs volt,Foles ihletett formaban volt,az elkapók nagyon akartak.

😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most legalább a védelem megemberelte magát, főleg a labda szerzésekkel. A Dallas ellen még esetleg következhet az ST bénázása 😊, aztán onnantól mindhárom csapatrész együtt alkothat nagyot. Szükség is lesz rá.

Az, hogy kit kapunk, teljesen mindegy, verni kell bárki jön.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ma kivételesen én leszek az, aki a pozitívumokat kiemeli.

A D fasza volt, Sidney-t meg kell mézni jövő héten. Darby clutch 😉

A lényeg a W volt, az égvilágon semmi más nem számít a playoffra, innentől új bajnokság indul. Ennél jobb lesz az O, biztos vagyok benne. Foles szar, de ezt lehetett tudni, aki többet várt az menthetetlen optimista.

2004 óta először no1 seed, bármi is lesz innentől, Wentz sérülése miatt ez már így is gyönyörű. Ja és Wentz elit, ami ma is megerősítést nyert.

Nem fogjuk ingyen adni a bőrünket, bárki is fog jönni, nehéz meccsre számíthat.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
A meccs pozitív értékelése: Egy jó csapat ismérve h ilyen szr játékkal is nyerni tud 😊 😛
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!