Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Boldog Karácsonyt!


Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Boldog karácsonyt minden Eagles fannak!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Boldog Karácsonyt mindenkinek !


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Áldott ünnepet mindenkinek!!!

Ma jó szórakozást, holnapra Eagles győzelmet!!! 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó öreg Trent Cole a Raiders ellen vonul vissza! Mindent köszönünk 58-s !!!! Hicks Graham személyében méltó utódja van.

Foles esetleg köszönthetné 7 TD-vel 😛
dande
Greengo
Tudtam h beleköt vki 😉 én most a mezszámra gondoltam
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
közben mindenki kedvenc 43-asa sem tétlenkedik

 www.facebook.com/LincolnFinatic/videos/1900735706908351/
eaglesmcnabb
Kopasz lett Polamalu?
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Jó öreg Trent Cole a Raiders ellen vonul vissza! Mindent köszönünk 58-s !!!! Hicks Graham személyében méltó utódja van.

Foles esetleg köszönthetné 7 TD-vel 😛
dande


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó öreg Trent Cole a Raiders ellen vonul vissza! Mindent köszönünk 58-s !!!! Hicks személyében méltó utódja van, ha egészséges tudna maradni.

Foles esetleg köszönthetné 7 TD-vel 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
közben mindenki kedvenc 43-asa sem tétlenkedik
eaglesmcnabb
Így valóban nem fejezheti be, az az érzésem, hogy jövőre még tol egy fasza szezont.

És jár a taps a Lincoln marketingeseinek is.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kicsit ilyen "miafasz" érzésem van, amikor a gyengébb szezont futó Jenkinst beválogatják, a tiszta elit Kelcet és Grahamet nem. De hát ilyen ez a pro bowl, megszoktuk.
mustaine
Herremans sem volt sosem Pro Bowler, ami azért keményen WTF kategória

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
közben mindenki kedvenc 43-asa sem tétlenkedik

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24290426_1900742413574347_4320024998493290496_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Md_XI166vM0Ab7uWtM1&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAUhByeP8sXbsmV1Sz6NdtbmSVSaFbWo7VVXOYFj8RiOg&oe=6633A294
The Game Plan: Darren Sproles | Darren Sproles is recovering at home with his family and plans to return stronger than ever. Watch the newest episode of #TheGamePlan now! | By Lincoln FinaticFacebook
Darren Sproles is recovering at home with his family and plans to return stronger than ever. Watch the newest episode of #TheGamePlan now!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/LesBowen/status/943321513087860736

Kicsit ilyen "miafasz" érzésem van, amikor a gyengébb szezont futó Jenkinst beválogatják, a tiszta elit Kelcet és Grahamet nem. De hát ilyen ez a pro bowl, megszoktuk.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Grahamet és Kelce-t sajnálom kicsit, nem is nagyon lesz esélyük a Pro Bowlra, hiszen jövőre SB-t játszik a csapat. 😀
balintbaba
Biztos ők is bánatosak lennének ez miatt...
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 twitter.com/Eagles/status/943284835216445440

Jenkins nálam eléggé nyeh kategória, de legyen. Viszont elég durva Howie munkája az utóbbi időben. Sokszor szidtuk Ertz vagy Johnson szerződését, azért bizonyítják, hogy nem a semmire kapták a nagy zsét. Brookst is ki lehetne emelni, nálam pl. az ő szerződtetése is elég fejvakarós volt.

Grahamet és Kelce-t sajnálom kicsit, nem is nagyon lesz esélyük a Pro Bowlra, hiszen jövőre SB-t játszik a csapat. 😀

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Sajnos amitől féltem..  philadelphia.cbslocal.com/2017/12/18/report-carson-wentz-surgery/ szval ez 9-12 hónap...azaz a következő alapszakasz is rámehet. Foles most mutasd meg!

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Erősen ajánlott tartalom.

Heti Eagle eye elemzés Nicky touchdownjairól Fran Duffytól:
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Eagle-Eye-Breaking-Down-Nick-Foles-Four-Touchdowns/043b5250-2655-44f1-bd77-ef2768002d6c

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
6 milliot sporolunk vele jovore 2,4 misi dead mellett, 19-re még marad 3,2 millio dead. Ilyen cap helyzet mellett elso ranezesre Smith, McLeod cut.
picksix
Segítsetek please... nektek hogy jönnek ki ezek a számok? 😊
Mert én nagyon nem ezt látom McLeod szerződéséből:
 overthecap.com/player/rodney-mcleod/1347/

Szerintem ugyanis, ha:
- június 1. előtt kivágjuk McLeodot, akkor 9,2M(!!!) a dead money, tehát nemhogy nem spórolunk rajta, de még bukunk is 0,8M-t...
- június 1. után vágjuk ki, akkor 4,4M a dead money 2018-ban, és spórolunk rajta 4M-t. Viszont marad még 4,8M dead money 2019-re is!!!!

De javítsatok ki ha rosszul gondolom... 😊
robby3
2 játékost évente ki lehet vágni június 1 előtt úgy, mintha június 1 után vágtuk volna ki.

És itt felvetődik két kérdés amire nem tudom biztosan a választ. Az első, hogy ha a garantált tartalom életbe lépése előtt rúgjuk ki de június 1 utáni módon, akkor jár-e a garantált tartalom vagy sem. A másik, hogy mennyi az a 2018-as garantált tartalom ami márciusban lép életbe? OTC szerint 2 millió, spotrac szerint 4.

Természetesen az általtad vázolt számok alapján hülyeség lenne kirúgni, de ha valóban lehet 18-ban 6 milliót spórolni rajta akkor viszont nagyon is van értelme. (19-ben pedig 6,7-et, a 19-es cap hitje majd 10 millió)

Ha valaki tud ebben érdemi infót, engem is érdekelne


easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
6 milliot sporolunk vele jovore 2,4 misi dead mellett, 19-re még marad 3,2 millio dead. Ilyen cap helyzet mellett elso ranezesre Smith, McLeod cut.
picksix
Segítsetek please... nektek hogy jönnek ki ezek a számok? 😊
Mert én nagyon nem ezt látom McLeod szerződéséből:
 overthecap.com/player/rodney-mcleod/1347/

Szerintem ugyanis, ha:
- június 1. előtt kivágjuk McLeodot, akkor 9,2M(!!!) a dead money, tehát nemhogy nem spórolunk rajta, de még bukunk is 0,8M-t...
- június 1. után vágjuk ki, akkor 4,4M a dead money 2018-ban, és spórolunk rajta 4M-t. Viszont marad még 4,8M dead money 2019-re is!!!!

De javítsatok ki ha rosszul gondolom... 😊

Szerkesztette: robby3
több mint 6 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Az NFC PO idén is gyilkos lesz...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lesz ha seed 1 meglesz mégis mindenki minket akar majd ellenfélnek.
Én nem látom,hogy miként vernénk meg egy vikes,NO,Falconst...
És a tegnapi Rams sem az a csapat akit szeretnék látni ....

De meglátjuk jöhet a raiders elleni meccs,tegyenek meg mindent Carsonért és a kitartó Eagles szurkolókért!
Ja és persze legyen meg a 6-0 a csoportban!
😊

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem hiszem, hogy Mcleod cut lenne szezon végén, de az biztos, hogy jövőre Millst megnézném safety-ben. Cornernek nem való, de a csapat egyik mentális vezére. A skill setje valószínűleg jobban illene safetynek mint bármelyik corner pozira. Kíváncsi vagyok Sidney milyen állapotban van, könnyen lehet hogy a még az alapszakaszban megnézném élőben, mert úgy érzem a D-nek most nagyon jól jönne egy plusz löket.
Cooltiszo
Nem véletlen, hogy az LSU-ban az utolsó 2 szezonjában safetyt játszott.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊

 twitter.com/LicensePlateGuy/status/942486611954143233

 twitter.com/JClarkNBCS/status/942772848480935936
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
én mondtam, hogy sima sb lesz nicky fiúval. ÉN mEGMONDTAM,!!!!!!!!!!!!
ano92
Én azt mondom Foles megmutatta, hogy akár vele is lehetne nyerni meccset/meccseket a playoffban.

A védelem pedig megmutatta, hogy miért nem fogunk.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
én mondtam, hogy sima sb lesz nicky fiúval. ÉN mEGMONDTAM,!!!!!!!!!!!!
ano92
lottóznod kéne bástya

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én mondtam, hogy sima sb lesz nicky fiúval. ÉN mEGMONDTAM,!!!!!!!!!!!!